Mes Tavęs laukiame!

Soc. tinklų žmogus turės kuruoti organizacijos FB, instagram, youtube, google+ ir pinterest, kurie yra padaryti su WordPress platforma. Kelti informaciją, tobulinti puslapius, spręsti iškilusias problemas.

Darbo nėra labai daug, tačiau jis atsakingas, o ir apmokytas savanoris, nenorim, kad po mėnesio išeitų, todėl ieškomi nuolatiniai komandos nariai.

Susitinkam!

Rugpjūčio 14 – 16 dienomis pajūryje, Karklėje vyks festivalis „Karklė 2015 Live Music Beach. VšĮ „Gyvūnų gerovės iniciatyvos“ skleis meilę gyvūnams ir jums festivalyje! Organizuosime šunų – žmonių lenktynes, pasiūlysime pakrutinti smegenis viktorinoje ir dar daug kitų linksmų veiklų. Susitikim ten!

Keliauk su augintiniu!

Lietuvoje jau yra virš 600 vietų, kuriose gali apsilankyti su savo augintiniu. Tai padaryti galite: Vilniuje, Kaune, Druskininkuose, Palangoje ir Klaipėdoje. O, kad nepaklystumėt - žiūrėkit žemėlapyje!

Atsakinga kosmetika

Papildėme kosmetikos prekių ženklų, parduodamų Lietuvoje, kurių pagaminimui buvo atliekami bandymai su gyvūnais arba ne. Pasižiūrėti ar Jūsų kosmetikos gaminimui atliekami bandymai su gyvūnais galite FB arba čia.

Veganiškas mėlynių kokteilis

Reikės:

1 šaldyto banano

stiklinė mėlynių

nepilna stiklinė pieno pakaitalo pagal pasirinkimą

1/4 stiklinės avižų

1/2 šaukštelio vanilės ekstrakto

1/4 šaukštelio cinamono

Viską sudėk ir plak! Skanaus!

Naujas socialinis projektas skait-AU.lt

Daugelis negali be knygų praleisti nė dienos. Dažnai skaitant ne visos knygos atkeliauja iš bibliotekų, kai kurias gauname dovanų, kitas perkame, tad jos neišvengiamai kaupiasi. Sukurta knygų mainų į maistą beglobiams gyvūnams sistema naudinga abiems pusėms - ir žmogui, ir beglobiui gyvūnui. 

Projekto principas - perskaitytų knygų mainai į gyvūnų maistą. Projekto misija - su geros valios žmonių ir socialiai atsakingų įmonių pagalba palengvinti gyvūnų globos prieglaudų naštą jas remiant gyvūnų maistu. Daugiau skaitykite čia.

Apie mus rašo VAI VAI magazine

Apie mūsų vykdomą veiklą ir pasiekimus rašo VAI VAI Magazine. Šį kartą 202-205 psl. skaitykite apie draugiškas vietas mūsų keturkojams!

„Victoria‘s Secret“ purvinoji paslaptis

Daugelį metų „Victoria‘s Secret“ teigė, kad neatlieka savo produkcijos bandymų, naudojant gyvūnus. Neseniai ši kosmetikos gamintoja pareiškė, kad nuspręsta pradėti „Victoria‘s Secret“ produkcijos prekybą Kinijoje, kur papildomi kosmetikos bandymai, naudojant gyvūnus yra būtini. Daugiau skaitykite čia.

VšĮ „Gyvūnų gerovės iniciatyvos“

info@ggi.lt

www.ggi.lt

Facebook
MailerLite