Naujienlaiškis Nr. 26

Nelikti abejingais kvies žinomi šalies žmonės

Lapkričio 23 dieną, penktadienį, jau septintąjį kartą iš eilės nugriaudės „Maisto banko“ ir LNK TV kanalų grupės organizuojamas labdaros koncertas „PasiDalink“. Jo metu ryškiausios scenos žvaigždės kvies burtis gerumui ir paaukoti nepasiturinčiųjų maitinimui.

Skaitykite čia

Atidaryta pirmoji "Maisto banko" perdirbimo virtuvė

„Maisto banko“ Vilniaus padalinyje pradėti dalinimui dėl įvairių priežasčių nebetinkamo maisto perdirbimo darbai. Tai svarbi iniciatyva siekiant, kad labai sunokę, transportuojant apdaužyti vaisiai ir daržovės ar kitas maistas nebūtų išmetamas utilizuoti. Į perdirbimo virtuvę patenka dešimtys kilogramų paramos gavėjams dėl išvaizdos nepatrauklių bananų, vynuogių, kaulavaisių, pomidorų, cukinijų, moliūgų, avokadų ir kitų sodo bei daržo gėrybių. Plačiau skaitykite čia. 

Padovanok puodelį šilumos

Artėjant šaltajam sezonui, „Lipton“ kartu su „Maisto banku“ inicijuoja labdaros akciją „Padovanok puodelį šilumos Lietuvos šeimoms!“. Akcijos metu surinkta arbata bus išdalinta skurdžiai gyvenančioms šeimoms.  Plačiau skaitykite čia

Šiaurės-Baltijos šalių savanorystės praktikų mainai

Spalio pabaigoje „Maisto banko“  biure Vilniuje viešėjo kolegės iš maisto bankų Danijoje bei Estijoje. iešnios pasipraktikavo mūsų sandėlyje rūšiuodamos maisto produktus, dalinosi gerosiomis savo šalių praktikomis, naudojamomis savanorių telkimo bei koordinavimo sistemomis bei įgūdžiais. Šis darbo vizitas surengtas „Maisto bankui“ vykdant Šaurės ministrų tarybos biuro remiamą Šiaurės-Baltijos šalių savanorystės praktikų mainų projektą.

Būk ir Tu "Maisto banko" savanoriu!

„Maisto bankas“

Vytenio g. 54, Vilnius
Lithuania

            Jūs gavote šį laišką, nes registravotės mūsų tinklalapyje arba esate mūsų rėmėjas.

Atsisakyti