Rimanto Kaukėno paramos grupė

Onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams

Išpildykime vaikų svajones!

Milana (15 m., Kaunas) Sirgo aplapsine anemija, persodinti kaulų čiulpai, šiuo metu yra remisijoje. Svajoja apie fotosesiją

Kajus (7 m., Kaunas) Serga sunkia onkologine liga, prieš kurį laiką operuota galvytė, neseniai liga smogė antrą kartą, išplito į stuburą. Svajoja apie mašiną, kuria pats galėtų važiuoti

Darijus (9 m., Kretinga) Sirgo onkologine liga, pašalintas kairysis inkstas, šiuo metu yra remisijoje. Svajoja apie stalo futbolą

Norėdami išpildyti svajonę, rašykite mums info@kaukenoparama.lt

R.Kaukėno paramos fondas dalyvauja "Citadele Kauno maratone" birželio 11 d. Kviečiame jungtis prie mūsų ir bėgti kartu su „Aplenkime vėžį“ komanda. Registracija www.kaunasmarathon.lt. Jei turite klausimų, rašykite mums info@kaukenoparama.lt

Geri darbai 2017 m. gegužė

Aplankėme Giedrių ir perdavėme dar vieną vaistukų siuntą, kurios užteks keletui mėnesių. Kaip visuomet buvome šiltai sutikti ir dar kartą įsitikinome, kad Giedrius – tikras kovotojas!!!
Nuoširdžiai dėkojame visiems, kurie prisidėjo prie paramos Giedriui perkant reikalingus medikamentus! Ačiū Jums visiems!!!

Kauno klinikose aplankėme onkologinių ligoniukų mamytes. Sveikome mamos dienos proga. Su vaikais gaminome mamoms atvirutes, darėme mamoms makiažus, dovanojome gėles ir stipriai apkabinome, dėkodami už rūpestį, meilę ir bemieges nerimo naktis..

Deimantas savo laiške mums rašė, kad labiausiai mėgsta sportuoti, todėl didžiausia jo svajonė – kuo greičiau pasveikti ir grįžti į savo įprastą gyvenimą... Onkologine liga sergantis berniukas visuomet buvo aktyvus ir yra tikras kovotojas, todėl neabejojame, kad ligą Deimantas greitai įveiks ir galės užsiimti savo mėgstama veikla. Vis dėlto, savo laiške Deimantas prasitarė ir apie dar vieną svajonę – riedį. Sužinoję apie šią Deimanto svajonę viena šauni draugų kompanija nusprendė nustebinti berniuką ir likus keletai dienų iki jo gimtadienio padovanojo išsvajotąjį riedį, kuris taps puikia motyvacija greičiau sustiprėti ir sveikti!

"Southwestern Advantage" studentai bendradarbiaudami su R.Kaukėno paramos fondu įvykdė puikią akciją ir surinko 15338 eurus paramos sunkiai sergančiai penkiametei Elijai. Ačiū visiems Jums, kurie nelikote abejingi!!! 

Bendradarbiaudami su automobilių salonu "Autofortas Motors" pasirašėme sutartį, pagal kurią nuo kiekvieno autosalone parduoto automobilio, bus skiriama parama vėžiu sergantiems vaikams.

UAB Kaminta stato investicinį projektą Kauno senamiestyje, Puodžių - Nemuno gatvių protarpyje. Statybos įmonė skirs paramą vėžiu sergantiems vaikams. Pirkdami butą www.puodziunamai.lt įsigysite ne tik būstą pačioje Kauno miesto širdyje, bet ir padarysite labai gerą darbą - prisidėsite prie paramos onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams.

Tarptautinės vaikų gynimo dienos išvakarėse aplankėme ligoniukus. Vaikų širdys atviros gerumui ir meilei. Mylėkime savo vaikus, nepamirškime apkabinti, kai reikia padrąsinti ir pasakyti, kad viskas bus gerai. Turime tikėti ir nepasiduoti.
Kauno klinikose vaikučiai mus sutiko itin džiaugsmingai, tikimės, kad praskaidrinome jiems dieną. Ačiū Balionų Karaliai už balionėlius! Jie vaikams ypač patinka ir visada labai džiugina. Ačiū Dangaus pupos už ypatingai skanius saldumynus, ilgai netrukome juos padalinti vaikams. Ačiū Baltic United FC - Ireland už vaikams padovanotus futbolo kamuolius. Koridoriais riedėjo kamuoliai, galbūt kažkas net auga futbolininku

Apsilankę mūsų el.parduotuvėje ir įsigiję specialiai fondui pagamintų prekių, paremsite sunkiai sergančius vaikus. Visos už šias prekes gautos lėšos skiriamos sunkiai sergantiems vaikams. 

PIRKTI
PIRKTI
PIRKTI
Facebook

Rimanto Kaukėno paramos grupė

SHARE TWEET FORWARD
MailerLite