Rimanto Kaukėno paramos grupė

Pagalba onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams

2018 m. vasario 3 d. Rimanto Kaukėno paramos grupei suėjo lygiai 6 metai! Norime Jums visiems nuoširdžiai padėkoti už buvimą kartu, pasitikėjimą, dėmesį, palaikymą ir beribę pagalbą sunkiai sergantiems vaikams! Tikime, kad ir toliau kartu galėsime žengti pirmyn ir vykdyti kilnią misiją!

IŠPILDYKIME SUNKIAI SERGANČIŲ VAIKŲ SVAJONES!

Karina, 14 m. Mergaitei yra diangnozuotas galvos smegenų auglys. Šiuo metu Karinai yra atliekamas chemoterapinis gydymas. Karina svajoja apie išmanųjį telefoną "Samsung".

Ieva, 12 m. Ievai buvo diagnozuotas piktybinis auglys, buvo pašalinta viena kiaušinė. Mergaitė svajoja apie profesionalų fotoaparatą.

Joris, 6 m. Berniukui buvo diagnozuotas nepiktybinis smegenų kamieno auglys, buvo atliekama sudėtinga auglio šalinimo operacija. Joris turi kelias svajones - turėti žaidimą Elite "N-strike", telefoną ir šuniuką.

Dėl galimybės išpildyti svajonę, prašome kreiptis el. paštu info@kaukenoparama.lt

REIKALINGA PAGALBA

MEDIKAMNETAI GIEDRIUI

Jau daug metų sveikatos specialistai, RK paramos grupė ir Jūs, mielieji, globojame berniuką vardu Giedrius. Vaikinui kas kelis mėnesius visi kartu aprūpiname nekompensuojamus medikamentus, kurie padeda jam kovoti su sunkia liga. Džiaugiamės, kad vaistų dėka, berniukas jaučiasi vis geriau!

Kviečiame visus prisidėti ir padovanoti jam sveikatos ir vilties pasveikti. 

SKAITYTI DAUGIAU

SVAJONĖS, KURIOS PILDOSI

AUSTĖJOS ŠUNIUKAS

Vasario 15 d. mergaitei vardu Austėja tapo ypatinga – į jos namus pasibeldė geroji fėja Vitolda Varpiotaite Stankiene, kuri savo rankose laikė Austėjos išsvajotą šuniuką.

Nuoširdžiai dėkojame visai Vitoldos šeimai už siurprizą, kurio mergaitė taip laukė. Tikime, kad šis pukuotukas draugas atneš nuostabias emocijas, kurios tarsi vaistai padės mergaitei greičiau sveikti!

Daugiau ape šią iniciatyvą skaitykite paspaudę mygtuką apačioje.

SKAITYTI DAUGIAU

RENGINIAI

„KNYGŲ MUGĖJE 2018“ ROŽINE SPALVA PUOŠTA SENA LITERATŪRA IR NAUJA PASAKA VAIKAMS

Rimanto Kaukėno paramos grupė kartu su Kaune įsikūrusios pradinės mokyklos "Herojus" mokytojais ir mokiniais, "Southwestern Advantage Lietuva" studentais ir talentingaja iliustratore ir knygų autore Vanda Padimanskaite džiaugiasi, kad galėjo būti nuostabios "Knygų mugės 2018" dalimi!

Nuoširdžiai dėkojame visiems, kurie apsilankė mūsų stende ir aukojo mūsų globojamiems sunkiai sergantiems vaikams! Ačiū savanoriams, kurie buvo kartu, "Balionų karaliams" už spalvinguosius balionus, kurie papuošė mūsų stendą ir "Alma Littera" už padovanotas knygas gražiam tikslui! 

Kviečiame Jus peržvelgti nuostabios mugės akimirkas.

KNYGŲ MUGĖS AKIMIRKOS

RK PARAMOS GRUPĖS BENDRUOMENĖ

GALA LABDAROS VAKARE R. KAUKĖNO SUBURTI SVEČIAI AUKOJO VAIKAMS

2018 m. vasario 23 d. Vilniuje, Pirklių klube vyko Rimanto Kaukėno paramos grupės Gala labdaros vakaras, kuris subūrė fondo bendruomenę kilniam tikslui - padėti sunkiomis ligomis sergantiems vaikams!

Norime nuoširdžiai padėkoti kiekvienam iš Jūsų, kad visada esate su mumis, palaikote mūsų veiklą, kad padedate vaikams, apdovanojate juos savo dėmesiu ir šiluma - būtent Jūs esate mūsų širdis! AČIŪ!

Video medžiaga: Arminas Vareika

SKAITYTI DAUGIAU

DRAUGYSTĖ SU "LAYS LIETUVA"

Norime padėkoti visai "Lays Lietuva" komandai už prisidėjimą prie labdaringo renginio Panevėžyje, kurio metu išpildėme sunkiai sergančios Aušros svajonę!
Tikime, kad kartu galėsime įgyvendinti dar daug gražių iniciatyvų!

DAUGIAU APIE INICIATYVĄ

KVIEČIAME

SKIRKIME 2% GPM

Labai kviečiame visus prisidėti prie pagalbos Rimanto Kaukėno paramos grupės globojamiems sunkiai sergantiems vaikams! Vienas iš paprasčiausių ir nieko nekainuojančių būdų tai padaryti yra skirti 1 arba 2 procentus gyventojų pajamų mokesčio (GPM). Visą informaciją, kaip tai padaryti galite rasti paspaudę mygtuką apačioje.

Nelikime abejingi ir padėkime jiems kovoti...

SKIRTI 2% GPM

VĖŽIU SERGANČIO VAIKO KLAUSIMAS „AR BUS SPALVOTAS PLEISTRIUKAS?“

Kviečiame Niujorke gyvenančius draugus prisijungti prie gražios akcijos! 💛 "Spalvotas Pleistriukas" yra inicijuotas Lietuvos Generalinio Konsulato Niujorke!

Iniciatyvos tikslas - surinkti 1000 dėžučių spalvotų pleistriukų Lietuvos onkoligoniukams. Užklijuokime skausmingą adatos dūrį spalvotu pleistriuku!

Labai džiaugiamės ir dėkojame, kad Lietuvos ligoniukų nepamiršta ir mūsų draugai kitame pasaulio gale! AČIŪ Jums!

DAUGIAU APIE AKCIJĄ

ATRIBUTIKA

Nauja pasaka vaikams "Taip tyčia"

Nauja pasaka vaikams “Taip tyčia” jau laukia mužųjų skaitytojų! 

Taip tyčia - pasakymas, atkeliavęs iš vaikystės. Jis reiškia, kad tai, apie ką bus kalbama, ištikrųjų yra. Pavyzdžiui, aš tau sakau, kad esu bitė, o tu - dramblys, kuriam ką tik įkandau į straiblį. Ką tu darysi?

“Dauguma šios knygos situacijų yra apie miegą ar sapnus. Gal todėl, kad piešiau vakarais. O gal todėl, kad sapnų pasaulis labai įdomus” , - apie knygą sakė jos autorė ir iliustratorė Vanda Padimanskaitė.

Už 7 eurų auką sunkiai sergantiems vaikams Jūs iš naujo atrasite neįkainojamus vakarus su savo mažaisiais, kuomet galėsite nusikelti į sapnų pasaulį! 

Užsakymai priimami el.paštu info@kaukenoparama.lt

"Elvyra Design" auskarai ir segės

Talentingosios papuošalų dizainerės Elvyros Monginienės kurti auskarai ir segės "GĖRIO MUSIUKAI". Būkime gražios ne tik išore, bet ir vidumi.

PIRKTI

Pasakos vaikams

Vandos Padimanskaitės pasakos vaikams: „Taškuota pasaka“ ir "Gauruota pasaka".

PIRKTI

Dizainerio A. Pogrebnojaus marškinėliai ir suknelės

Dizainerio Aleksandro Pogrebnojaus 2016 m. pavasario-vasaros kolekcijoje suknelės margintos skirtingų laikotarpių tapybos bei vitražų darbų fragmentais, todėl kiekvienas suknelės modelis yra unikalus. 

PIRKTI

Marškinėliai - R. Kaukėnas

R. Kaukėno paramos grupės marškinėliai su Rimanto Kaukėno atvaizdu. Auka už marškinėlius -  20 eurų.

PIRKTI

Marškinėliai - M. Kuzminskas

R. Kaukėno paramos grupės marškinėliai su Mindaugo Kuzminsko atvaizdu. Auka už marškinėlius -  20 eurų.

PIRKTI

SOCIALINIAI TINKLAI

Facebook Facebook Youtube Instagram
UŽSIPRENUMERUOTI NAUJIENLAIŠKĮ

Rimanto Kaukėno paramos grupė

MailerLite