Skatiname personalo valdymo progresą

NAUJIENLAIŠKIS. 2019 M. BIRŽELIS

Sveiki,

Prasidėjus kalendorinei vasarai vis dar norisi prisiminti ir pasidžiaugti intensyviu ir turiningu gegužės mėnesiu. Buvo smagu daugumą jūsų sutikti konferencijoje „Motivated @work“ (jau galvojame, kaip jus nustebinti kitąmet!), labai džiaugėmės visais, kurie prisijungė prie Tarptautinės personalo profesionalo dienos šventės Lukiškių aikštėje (manau, kitąmet mūsų bus jau dvigubai daugiau!) ir nuoširdus ačiū tiems, kurie sudalyvavote Personalo valdymo rodiklių tyrime nepabūgę suskaičiuoti pakankamai daug rodiklių.

Kas liečia vasaros planus – jau ketiname lėtinti tempą, visgi atostogų metas 😊. Dar liko keli šio sezono renginiai, kviečiame prisijungti, o jei turite minčių, poreikių, pasiūlymų dėl rudens temų – labai lauksime skambučio arba žinutės el. paštu info@pvpa.lt.

PVPA direktorė  Aušra Bytautienė

NAUJIENOS TRUMPAI
 • PVPA metinėje konferencijoje "Motivated @work" buvo išrinkti/perrinkti šie valdybos nariai: Paulius Avižinis, Ramūnas Bagdonas, Dainius Baltrušaitis, Edita Znutienė.
 • "Personalo valdymo gerosios praktikos konkurso  2019" nugalėtoju tapo RIMI Lietuva projektas #AmžiusNesvarbu.
 • Konferencijos "Motivated @work" akimirkos>>
 • Baigėsi "Personalo valdymo rodiklių tyrimo" duomenų pateikimas. Liepos mėnesį visi respondentai gaus tyrimo ataskaitą.
 • Daug smagių įspūdžių iš Tarptautinės personalo profesionalų dienos šventimo rasite čia>> 
 • PVPA profesinės mentorystės programa vėl prasidės rudenį. Kyla klausimai? Susisiekite el. p. renata@pvpa.lt arba tel. 8 652 50517.
PVPA RENGINIAI

2019.06.06 Susitikimas su Nasdaq viceprezidentu Richard Taylor: “Zombie HR and How Convert it to People Team?”

Data: 2019.06.06  15:30-17:00 val.
Vieta: Nasdaq biuras, K29 verslo centras, Konstitucijos pr. 29, Vilnius.

PVPA nariai Nasdaq kviečia į susitikimą su Richard Taylor, Nasdaq viceprezidentu, Darbuotojų patirties vadovu, People@Nasdaq.

Richard turi įspūdingą patirtį iš darbo Silicon Valley ir platų požiūrį į darbuotojų ugdymą bei talentų valdymą organizacijose.  Richard pasidalins savo mintimis apie besikeičiantį požiūrį į personalo profesionalus, kurį jis apibūdina kaip HR komandos pokytį į People komandą. Sesijos tema “Zombie HR and How Convert it to People Team?”.

Detali informacija ir registracija>>

2019.06.07 “Lyderystės iššūkis: kaip suderinti efektyvumą ir inovacijas verslo plėtrai?”

Data: 2019.06.07  13:00-16:00 val.
Vieta: Šiaurės miestelio verslo parkas, J. Galvydžio g. 5, II aukšto konferencijų salė, Vilnius

Lietuvoje svečiuosis ir savo žiniomis bei patirtimi dalinsis 2 aukšto lygio konsultantai, vadybos ekspertai iš Jungtinės Karalystės Alan Matcham and Dave Tullett. Renginio metu išgirsite:

 • Kaip atpažinti savo organizacijos nekvestionuojamas nuostatas ir sulaužyti senas organizacines rutinas?
 • Kaip atrasti bendrą įkvepiantį tikslą, padedantį transformuoti procesus ir pasiekti balansą tarp poreikio efektyvumui ir esminiams pokyčiams vienu metu?
 • Kaip suprasti procesus ir ryšius tarp eksperimentavimo, pamatuoto rizikavimo ir inovacijų.
 • Kokie yra pirmi žingsniai siekiant tapti architektu, mokančiu sau kurti unikalius sprendimus
 • kaip įsivertinti savo įmonės vadybą ir pasirinkti kelią jos tobulinimui.

Detali informacija ir registracija>>

2019.06.13 Vizitas į įmonę: “Telia – naujos kartos darbdavys”

Data: 2019.06.13  12:45-16:30 val.
Vieta:  Saltoniškių 7a, Vilnius.

PVPA nariai Telia kviečia į svečius! Vizito metu ne tik turėsime ekskursiją po naująjį biurą, bet ir išgirsime nemažai įdomių personalo komandos pristatymų.

 Detali informacija ir registracija>>

2019.06.19 Interaktyvi sesija “Tendencijų įtaka organizacijos veiklai”

Data: 2019.06.19  9:00-13:20 val.
Vieta: Šiaurės miestelio verslo parkas, J. Galvydžio g. 5, II aukšto konferencijų salė, Vilnius

Sėkmė priklauso nuo sugebėjimo suprasti pokyčius, įžvelgti tendencijas,  nustatyti kryptį ir imtis veiksmų. Dabar paklauskite savęs „Kada paskutinį kartą įvertinau verslo modelių, klientų poreikių ir technologijų  pokyčius?“. 

Šis interaktyvi sesija padės suprasti ir įvertinti vykstančius pokyčius ir paskatins mąstyti apie galimas reakcijas ir imtis veiksmų.

Detali informacija ir registracija>>

PERSONALO VALDYMO STANDARTO MOKYMAI

Pagrindinės programos pradžia - 2019 m. rugsėjo 13 d. Informacija ir registracija>>

 

Atnaujintos programos patyrusiems "Personalo valdymo strategija ir taktika" pradžia - 2019 m. spalio 18 d. Teiraukitės el.p. ausra@pvpa.lt arba tel. +370 687 44745 .

PARTNERIŲ RENGINIAI

Pats didžiausias visus personalo valdymu besidominčius suburiantis renginys Lietuvoje spalio 9-10 dienomis Vilniuje. Detali informacija čia >> .

NARYSTĖ PVPA

Išbandykite PVPA narystę, stodami II-am pusmečiui! Užpildykite prašymą tapti PVPA nariu čia>>.

Primename, kad Jūs esate užsiprenumeravę PVPA naujienlaiškį. Informuojame, kad vadovaujantis Bendruoju duomenų apsaugos reglamentu, Jūs turite teisę bet kada nemokamai nesutikti su tokiu naujienlaiškio gavimu Jūsų nurodytais kontaktiniais duomenimis (el. pašto adresais), pranešdami mums el. pašto adresu info@pvpa.lt arba paspausdami naujienlaiškio atsisakymo nuorodą bet kuriame Jums jau išsiųstame naujienlaiškyje.

Personalo valdymo profesionalų asociacija

Galvydžio g. 5, Vilnius, info@pvpa.lt, www.pvpa.lt, tel. 8 652 50517

MailerLite