W tym wydaniu: zdjęcia zimy, przezabawny gif, nazwy ulic i jeszcze więcej... Zobacz w przeglądarce

#1 Newsletter

Statystycznego Blogera

Czołem Blogerzy!

Siedzę właśnie w fotelu owinięty po uszy kocem. Awaria ogrzewania - nie polecam - 2 na 10. 

Jest jednak kilka rzeczy, które chciałbym Ci gorąco polecić. Oto moje odkrycia z ostatniego miesiąca:

Blog (lepszy od mojego), który warto śledzić: najnowsze artykuły Łukasza z Rowerowe Porady mają po ponad 200 tys. wyświetleń. Mimo to nikt nigdy nie uwzględnił go w żadnym rankingu blogerów. Ten blog to dla mnie idealne połączenie pasji i dobrego SEO. Zbadam go w kolejnej analizie.

Świetny profil na Instagramie, który warto obserwować: Olga Łyjak jest biegaczką ultra i blogerką. Ale to, jak pokazuje zimę na Instagramie sprawia, że od razu robi się cieplej.

Niecodzienny gif, który rozbawi Cię do łez: Helen Sandi musiała zablokować powiadomienia na Twitterze po tym, jak opublikowała tego tweeta. Polubiło go ponad pół miliona osób.

Wideo, które warto obejrzeć (lub "oglądnąć", jak mówią tutaj w Krakowie): Wystąpienie blogerki Janiny Bąk (znanej jako Janina Daily) podczasa TEDxKoszalin o prawdach i przekłamaniach statystyków.

Zdumiewające statystyki, którym warto się przyjrzeć: Niemiecki magazyn Zeit Online przedstawił na mapie wzorce, jakie tworzy 450 000 nazw niemieckich ulic. Niesamowite!

Filozoficzne pytanie, na które warto znać odpowiedź: Jak się nazywa książka o życiu samochodów? Autobiografia

Kampania crowdfundingowa, którą warto wesprzeć: Fundacja, w której pracuję, chce uruchomić nowoczesne centrum rehabilitacji. Osoby z niepełnosprawnością uzyskają tam bezpłatną pomoc. Warto wpłacić kilka złotych.

Nowe wpisy na Blogu:
Statystyczne podsumowanie miesiąca – luty 2018
Inne  •  2018-03-03
Jak tworzę artykuły na bloga – instrukcja krok po kroku
Porady  •  2018-02-28
Jak zacząć blogować, żeby mieć szybkie efekty
Porady  •  2018-02-10
Przejdź do Bloga

Będzie mi bardzo miło, jeśli dzielisz się ze mną swoimi spostrzeżeniami dotyczącymi mojego newslettera (jak również bloga, social mediów itp.). Kliknij "Odpowiedz", a ja otrzymam Twoją wiadomość.

Z pozdrowieniami,

Statystyczny Bloger - Kamil Bąbel

 

Podoba Ci się ten newsletter? Wyślij go do znajomego (albo do pięciu).

Udostępnij na Facebooku Udostępnij na Facebooku Udostępnij na Twitterze Udostępnij na Twitterze Prześlij Emailem Prześlij Emailem

Kamil Bąbel
al. Kasztanowa 25
30-227 Kraków

Nie chcesz więcej wiadomości?
Zrezygnuj z subskrypcji
MailerLite