Skatiname personalo valdymo progresą

NAUJIENLAIŠKIS. 2019 M. KOVAS

Sveiki,

Šįkart noriu pasidalinti viena pagrindine naujiena – gegužės 14 dieną kviečiu dalyvauti metinėje PVPA konferencijoje „Motivated @work“. Šįkart ji dar didesnė ir solidesnė, organizuojame kartu su Lietuvos parodų ir kongresų centru LITEXPO.

Kaip ir kasmet konferencijoje Gerosios personalo valdymo praktikos konkurso finalas. Konferencijos metu bus pristatomi komisijos išrinkti 3 geriausi personalo valdymo projektai. Vienu iš jų galite tapti ir jūs, jei iki kovo 18 dienos pasidalinsite su mumis savo personalo valdymo pasiekimais ir iniciatyvomis.

PVPA direktorė  Aušra Bytautienė

NAUJIENOS

Teikite paraiškas Personalo valdymo gerosios praktikos konkursui iki 03.18

  • Radote puikių jūsų organizacijai tinkamų sprendimų, kaip paskatinti įmonės darbuotojus darniai siekti bendrų tikslų?
  • Norite gauti profesionalių įžvalgų savo projekto atžvilgiu iš kompetentingos komisijos?
  • Esate pakankamai drąsūs susirungti su kolegomis dėl geriausio 2019 m. personalo valdymo projekto vardo?
  • Ar žinote, kad įgyvendinę savo organizacijoje įdomų, naujovišką personalo valdymo projektą/praktiką, galite būti pripažinti ir platesnėje personalo kolegų bendruomenėje?

Kviečiame visas įmones bei organizacijas pasidžiaugti savo laimėjimais ir pasidalinti sėkmės istorijomis apie pridėtinę vertę verslui kuriančias personalo valdymo patirtis.

PASKUTINĖ PARAIŠKŲ PATEIKIMO DATA – 2019.03.18.

INFORMACIJA IR PARAIŠKOS FORMA >>

2019.05.14 PVPA METINĖ KONFERENCIJA - PARODA MOTIVATED @WORK

Data: 2019 m. gegužės 14 d., 9.00–19.00
Vieta: Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO, Laisvės pr. 5, Vilnius

Motivated @work – išskirtinio turinio renginys, kuriame lankytojai tą pačią dieną turės galimybę sudalyvauti: Metinėje PVPA Konferencijoje, kurioje pranešėjai iš tarptautinių kompanijų dalinsis žiniomis, rinkos naujovėmis bei aktualijomis darbuotojų motyvacijos ir lojalumo temomis; Parodoje bus sudarytos galimybės pabendrauti su produktų ir paslaugų teikėjais, kurie teikia paslaugas, skirtas darbuotojų kvalifikacijos ir kompetencijų auginimui, gerovės paketų kūrimui, darbo vietos modernizavimui bei komandos formavimui; Verslo susitikimų erdvėje bus mezgami nauji kontaktai, sudaromi verslo sandoriai.

Daugiau informacijos>> 

Bilietai>> 

DARBO TEISĖS RUBRIKA

Rubriką rengia Rimantas Stanevičius, PVPA valdybos pirmininkas, advokatų kontoros „Ellex Valiūnas ir partneriai“ darbo teisės advokatas.

Šįkart norėtume pasidalinti įdomiomis teismų įžvalgomis ginčuose dėl atleidimo dėl kaltės (c. b. Nr. e3K-3-461-695/2018).

Detaliau skaitykite>>

PVPA RENGINIAI

2019.03.06 Rytas kitaip: “Learning & Development trends in the Baltics”

Data: 2019 m. kovo 6 d. 9:00-11:00 val.
Vieta: VU Verslo mokykla, Saulėtekio al. 22, Vilnius

Svečiuose mokymų ekspertė Maija Dobele (Latvija). Renginys vyks anglų kalba.

Personalo valdymo profesionalai pastebi, kad mokymų (Learning&Development, L&D) tendencijos per paskutinius keletą metų keičiasi labai stipriai. Vis garsiau kalbame, o dažnai ir pasiryžtame išbandyti e-mokymus, mišrius (blended) mokymus. Tokios ir panašios naujos tendencijos kartais leidžia sukurti daugiau vertės organizacijai.  

Daugiau informacijos ir registracija>>

2019.03.14 Vizitas į įmonę „Devbridge Group”: “Darbuotojų paieška. Kaip rasti tą, kurio nėra?” (Kaunas)

Data: 2019.03.14  13-16 val.
Vieta:  „Devbridge Group” biuras, A. Juozapavičiaus 11D, Kaunas

Tema: Įmonės atstovai pasidalins savo patirtimi apie darbuotojų pritraukimą ir atrankas, papasakos apie taikomas praktikas, kas veikia ir neveikia, turėsime ekskursiją po biurą.

Daugiau informacijos ir registracija>>

2019.03.21 “Atlygio forumas 2019: skaidrumas ir papildomos naudos”

Data: 2019 m. kovo 21 d. 12:30-17:00 val.
Vieta: Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO, salė 1.1, Laisvės pr. 5, Vilnius

Vien tai, kad Atlygio forumas rengiamas panašiu metu jau kone dešimtmetį, patvirtina temos nuolatinį aktualumą. Kasmet ji turi skirtingų atspalvių. Šiais metais giliau pažvelgsime į atlyginimų skaidrumo ir papildomų naudų temas. Tradiciškai bus daug skaičių – apie atlyginimų pokyčius ir prognozes. Pasidalinsime įžvalgomis apie Lietuvos darbo ir atlyginimų rinką bei, žinoma, apie globalias tendencijas. Viskas tiesiai iš ekspertų ir praktikų lūpų!

Daugiau informacijos ir registracija>>

PASIŽYMĖKITE KALENDORIUJE!

Pateikiame jau žinomas renginių datas. Jų bus daugiau, sąrašas vis pildomas. Jeigu turite puikią idėją renginiui ar norite pakviesti į savo įmonę – rašykite info@pvpa.lt. 

  • 2019.04.02  9 val. Renginys apie vyresnių darbuotojų įdarbinimą ir su tuo kylančius iššūkius
  • 2019.04.09 9 val. Rytas kitaip "Ateities darbuotojų ugdymas – Cognizant praktikos”
  • 2019.04 Vizitas į įmonę Maxima.
  • 2019.05.14 PVPA Metinė konferencija
PASIŪLYMAI NARIAMS

European Association for People Management balandžio 4-5 d. kviečia dalyvauti 29-ajame kongrese „SLOVENIA HR SUMMIT“. PVPA nariams taikoma 15% nuolaida, nuolaidos kodo teiraukitės el. paštu ausra@pvpa.lt.
Daugiau informacijos apie renginį ir registracija>>

Vadovai renkasi čia! Vienintelė ir išskirtinė marketingo vadovų konferencija Lietuvoje jau po mėnesio! LiMA kviečia esamus ir būsimus marketingo bei įmonių vadovus į konferenciją, kurios tikslas - kelti CMO kompetencijas bei skatinti tobulėti, stiprinti CMO svarbą įmonėje ir įvaizdį visuomenėje. Jūsų lauks Lietuvos ir užsienio ekspertų ir praktikų pranešimai bei sėkmės pavyzdžiai. Daugiau: www.cmosummit.lt

NARYSTĖ PVPA

Personalo valdymo profesionalų asociacija

Galvydžio g. 5, Vilnius, info@pvpa.lt, www.pvpa.lt, tel. 8 652 50517

MailerLite