Освіта для експортерів

Лише 72 години, і реєстрацію на освітні програми завершено!

До фінальної дати подачі заявок на участь в освітніх програмах Export Evolution Ukraine, Creative Export Ukraine та Train the Trainers залишається 3 дні! 

Не проґавте чудову (а головне – якісну та безкоштовну!) можливість покращити свої навички у міжнародній торгівлі та систематизувати експортну діяльність компанії.

Відлік пішов!

ДНІВ ГОДИН ХВИЛИН СЕКУНД

Export Evolution Ukraine

Ви компанія-експортер будь-якої галузі? Тоді Вам сюди!

Creative Export Ukraine

Представляєте креативну галузь і вже експортуєте? Тоді Вам сюди!

Це інтенсивний навчальний курс для досвідчених експортерів, який націлено на розвиток професійних навичок менеджерів з зовнішньоекономічної діяльності та розробку стратегічного експортного плану підприємства.

Це навчальний курс для менеджерів з експорту та власників креативного бізнесу, які планують створити міцний національний та міжнародний бренд для свого дизайн-продукту, закріпити позиції на внутрішньому ринку та вивести продукцію на експорт.

Зареєструватись
Зареєструватись

Результати відбору будуть повідомлені аплікантам 18 жовтня 2019 року листом на електронну адресу. 

Тільки плануєте розпочинати експортну діяльність? Реєструйтесь на рівень START!

Це освітні курси для українських підприємців та підприємців-представників креативних індустрій, молодих спеціалістів зі сфер маркетингу, управління та економіки, що бажають почати експортувати і мають на меті більше дізнатись про експорт.

Програми для підприємців-початківців

Ви є консультантом в експорті? Реєструйтесь на програму Train the Trainers!

Це інноваційна освітня програма для консультантів державного та приватного сектору в сфері експортної діяльності, яка має на меті покращення якості та доступності консультаційних послуг з експорту та створення або мобілізацію існуючої мережі національних консультантів.

Програма для експортних консультантів

Виникли запитання або ж потрібна допомога?

Анастасія Крилова

Координатор освітніх програм в Україні

anastasiia.krylova@outlook.com

+380 63 740 0335

Освітня програма Export Evolution Ukraine оновлена за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (КЕУ) у співпраці з Офісом з Просування Експорту та Інститутом Маркетингу Естонії. 

Програми Creative Export Ukraine та Train the Trainers розроблені Інститутом Маркетингу Естонії у співпраці з Офісом з просування експорту за підтримки Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України та фінансуються Міністерством закордонних справ Естонії (Проект з питань розвитку співробітництва та гуманітарної допомоги).

ДУ "Офіс з просування експорту"

м. Київ, вул. Антоновича 51

info@epo.org.ua

 

Facebook Twitter