Rimanto Kaukėno paramos grupė

Pagalba onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams

Kviečiame prisidėti prie mūsų "Aplenkime vėžį" komandos Vilniaus Maratone 2020!

Daugiau informacijos apie registraciją

Gerti DVARO pieną ir padėti sunkiai sergantiems vaikams!

Kad dalintis gerumu būtų dar paprasčiau, AB "Pieno žvaigždės" ir Rimanto Kaukėno paramos fondas suvieniję savo jėgas, pastaruosius mėnesius skyrė ir vis dar skiria gražiai iniciatyvai - padėti sunkiai sergantiems mažiesiems herojams! Projekto eigoje surinkta parama bus panaudota infuzinių pompų Santariškių onkologiniam skyriui įsigijimui, vaikams reikalingos medicininės įrangos aprūpinimui ir sergančių vaikų svajonių pildymui!

Iki rugsėjo 31 d. pirkdami DVARO pieną prie pagalbos vaikams, sergantiems vėžiu ir kitomis kritinėmis ligomis prisidedate ir Jūs. Ačiū Jums už Jūsų dideles širdis!

SUNKIAI SERGANČIŲ VAIKŲ SVAJONĖS!

Kajus, 11m. Berniukui diagnozuotas ūmus limfoblastinės leukemijos recidyvas. Jis svajoja apie mobilųjį Huawei P30 pro telefoną.

Ema, 4m. Neseniai išoperuotas Wilmso navikas. Svajoja su šeima išvykti atostogų prie jūros. 

Dėl galimybės išpildyti svajonę, prašome kreiptis el. paštu info@kaukenoparama.lt

SVAJONĖS, KURIOS PILDOSI

Elektrinis paspirtukas Skaistei

Su Skaiste susipažinome 2018 metų pabaigoje, kai ji tuo metu dar gulėjo ligoninėje ir išgirdo savo diagnozę - aneurizminė kaulo cista, sunaikinusi tarp dešiniojo klubo ir kojos esantį kaulą, o vietoje jo liko kirkšnies srityje esantis navikas. Kadangi operacija nėra galima dėl rizikos masyviam nukraujavimui, buvo taikyta naviko embolizacija, tačiau negavus trokštamo rezultato, bandyta gydyti specialiais vaistais, kurie taip pat teigiamo poveikio nepadarė. Jau pusantrų metų Skaistė kankinasi su sunkia diagnoze laukdama, kad tinkamas gydymas vis dėlto atsiras.

Šiandien Skaistė šypsosi, nes nors judėti gana sudėtinga, negali pilnai priminti pėdos, o tolimesnėms distancijoms jai reikalingi ramentai, pasak gydytojų kirkšnyje esantis navikas nei didėja, nei mažėja, kas merginai jau įkvepia vilties ir pozityvumo. Šiluma ir nepaprastu žavesiu spinduliuojanti Skaistė tiki, kad viskas bus gerai ir negandos pasimirš. Kadangi Skaistė negali važinėtis dviračiu, o į mokyklą kelionė su ramentais taip pat reikalauja daug jėgų ir sukelia nepatogumų - lengvesniam judėjimui padovonojome jai elektrinį paspirtuką, apie kurį ji jau seniai svajojo. "Vis vakarais noriu pasivažinėti dviračiu, bet gaila negaliu, tad tenka žiūrėti kaip kiti vaikai važinėja ir džiaugiasi" - mums rašė Skaistė.

Paspirtuką Skaistei padovanojome Southwestern Advantage Lietuva studentų dėka, kurie pernai pavasarį vykdė labdaringą akciją ir rinko aukas Skaistės gydymui ir poreikiams. Ačiū visiems, kurie aukojote ir prisidėjote prie šios gražios dovanos. Ypatingas ačiū studentams, jog savo pagalba, užsidegimu ir spindinčiomis akimis uždegėte gerumo liepsnelę visų prisidėjusiųjų širdyse. Nepaprastai gera, kad esate su mumis ir prisidedate prie pagalbos tiems, kuriems to reikia labiausiai.

Nuoširdžiai dėkojame Electro City, kurie prisidėjo, jog Skaistė gautų išsvajotą paspirtuką, už šiltą bendravimą ir pagalbą jį renkant, greitą pristatymą ir mergaitei padovanotą šalmą. Ačiū, kad prisidedate ir esate su mumis.

Planšetė Matui

Dviejų metukų Matas sunkiai susirgo būdamas vos 9 mėnesių, vaikui buvo diagnozuota limfoblastinė leukemija. 9 mėnesius mažylis gyveno ligoninėje, kurioje buvo intensyviai gydomas ir išėjo į palaikomąjį gydymą. Beveik metus laiko šeima pragyveno namuose, dažnai lankydavosi ligoninėje, tikrindavosi sveikatą, tačiau nepasibaigus metams išgirdo liūdnas ir visiškai netikėtas žinias - liga sugrįžo. Ilgo ir padedančio gydymo dėka mažylis atkeliavo iki kaulų čiulpų transplantacijos, kuri jam sėkmingai buvo padaryta prieš du mėnesius. Kolkas viskas gerai, berniukas yra prižiūrimas ligoninėje ir tikimės, kad viskas ir toliau klostysis teigiama linkme ir jau greitai mažylis galės pamiršti ilgas dienas praleistas ligoninėje.. Matuko mama mums parašė, kad jie net 6 mėnesius nebuvo namuose, o tarp ligoninės sienų leidžiamas laikas labai prailgsta ir vienintelės veiklos, kurios berniukui teikia džiaugsmo be įprastų žaislų šiuo metu yra filmukų žiūrėjimas ir lavinamieji žaidimai, o norint užsiimti šiomis veiklomis labai praverstų planšetė.

Dvimetis Matas yra nepaprastai stiprus berniukas, kovojantis už savo vaikystę, išgyvenęs keturis kateterių pakeitimus, komplikacijas, atsiradusias opas ir kitus šalutinius poveikius. Jo kova labai įkvepia ir gali motyvuoti kiekvieną.

Matą nustebinti ir įteikti jam norimą planšetę galėjome UAB "Kvd Konsult" aukų dėka. Nuoširdžiai dėkojame Jums, kad palaikote mūsų veiklą ir mūsų globojamus mažuosius ligoniukus, kuriems nepaprastai reikia mūsų vienybės. Drauge įrodome, kad tikrai galime ir netgi turime būti vaikų, kasdien kovojančių už gyvenimą, ramstis.

Dėkojame mūsų fondo ilgametei savanorei Daivai Kanopkienei už operatyvų svajonės išpildymo organizavimą ir visą pozityvią energiją, kuria ji kaskart dalinasi su mažaisiais kovotojais.

Video medžiaga: LXM media

PlayStation 4 Pro Lukui

Viskas prasidėjo gimtinėje, Kuršėnuose, kai Lukas nuvyko į polikliniką ir buvo manyta, jog jam mažas uždegimas, o iš ten į Šiaulius, kur atlikus echoskopą buvo išsiųstas į Vilnių ir išgirdo šokiruojančią diagnozę - III stadijos sėklidės vėžys. "Dabar man vyksta labai intensyvi chemoterapija, jog baigčiau gydymą iki mokslo metų pradžios. Gydymas yra sunkus, jo metu numečiau apie 20 kg. Būna dienų kai atsikelti tegaliu nuėjimui iki tualeto.", - sunkiausiomis akimirkomis dalinosi Lukas. Norėdami, kad laikas ligoninėje tarp keturių sienų slinktų bent šiek tiek greičiau ir Lukas galėtų bendrauti ir žaisti su draugais, išpildėme jo laiške rašytą svajonę - turėti Playstation 4 Pro žaidimų konsolę, kuri jį šiek tiek prablaškytų niūriausiomis dienomis, o draugų juokas žaidžiant įkvėptų stiprybės.

Nuoširdžiai dėkojame ilgamečiui mūsų fondo draugui Mindaugui Kuzminskui ir išskirtinio dizaino marškinėlių Shmutke įkūrėjui Dariui Žutautui už suvienytas jėgas ir drauge sugalvotą nuostabią gerumo iniciatyvą. Drauge jie sukūrė trejus marškinėlius su šmaikščiomis frazėmis už kuriuos gautos lėšos yra skiriamos mūsų fondo globojamiems sunkiomis onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams. Nuoširdžiai dėkojame visiems, kurie įsigijote šiuos marškinėlius ir taip prisidėjote prie Luko svajonės išsipildymo. Mums nepaprastai gera, kad aplink yra tiek daug geraširdžių, kurie neabejingi tam, ką darome.

Video medžiaga: LXM media

iPhone 11 Domantui

Vasario pradžioje Domantui buvo diagnozuota Hodžkino limfoma. Vaikinui buvo atlikti net 6 chemoterapijos kursai. Po pirmų dviejų jis jautėsi silpnai, labai skaudėjo kaulus, tačiau vėliau gydymas šiek tiek pasikeitė, buvo pritaikyti kitokie vaistai ir likusias chemoterapijas atlaikė gana neblogai. Šiuo metu Domantas ir jo šeima laukia tyrimų rezultatų ir jau visai netrukus jam bus pradėta taikyti spinduliavimo terapija. Energija ir optimizmu spinduliuojantis vaikinas sakė, kad psichologija yra sunkiausia ligos pusė, o negatyvumas tik kenkia. Domantas yra įsitikinęs, kad viskas gyvenime yra neveltui ir, kad net didžiausioje tamsoje reikia ieškoti lopinėlio šviesos - tik tada viskas bus gerai.

Širdingą ačiū tariame Mindaugui Kuzminskui, kuris kai tik būna Lietuvoje visada randa laiko aplankyti bei įkvėpti jaunuosius kovotojus. Nuoširdžiai dėkojame Shmutke komandai ir jos įkūrėjui Dariui Žutautui už palaikymą ir nuostabią maškinėlių idėją, kuri padėjo išpildyti šią gražią Domanto svajonę. Taip pat ačiū visiems įsigyjantiems Shmutke marškinėlius su šmaikščiais užrašais, nes tik Jūsų dėka svajonės tampa realybe. Ačiū Jums už Jūsų kilnias širdis ir daromus gerus darbus.

Taip pat didžiulė ir nuoširdi padėka mūsų fondo draugams ir partneriams Grill London, kurie visada geranoriškai mums suteikia galimybę jų restoranuose susitikti su šeimomis, pavaišina pietumis ir mumis pasirūpina. Grill London restoranuose yra išsipildę daugybę svajonių, ir praleista daug pozityvių akimirkų.

Video medžiaga: LXM media

Žaidimų kėdė Devid

Prieš dvejus metus Devid buvo diagnozuota Evingo sarkoma. Viskas prasidėjo nuo to, kad vaikui pradėjo labai skaudėti koją. Taip prasidėjo vizitai pas gydytojus, o skausmui nei kiek nemažėjant, maždaug po trijų mėnesių buvo padarytas rentgenas, kuris parodė jau sutrupėjusį kaulą. Vaikui buvo skirti 6 chemoterapijos blokai, atlikta transplantacija ir įdėtas donorinis kaulas. Vėliau sekė 20 radioterapijų ir ilga, varginanti reabilitacija. Pats Devid sako, kad psichologiškai sunkiausia jam buvo išgyventi chemoterapiją, tačiau didelis šeimos palaikymas padėjo ją įveikti. Pasak gydytojų, reikės dar daug laiko kol bus ištaisyta kontraktūra, tad berniukas kasdien privalo daug mankštintis. Kol kas jis dar negali atsistoti ant išoperuotos kojos, o vaikščioti išeina tik su ramentais.

Kadangi Devid daug laiko praleidžia namuose žaisdamas kompiuterinius žaidimus, o mokslo metais ir besimokydamas (jam skirtas namų mokymas), vaikinas labai svajojo apie patogią, pilnai atsilošiančią kėdę, kuri būtų naudinga jo nugarai ir visam kūnui.

Iš visos širdies dėkojame playpro.lt parduotuvės kolektyvui, kurie tik išgirdę Devid svajonę su dideliu nuoširdumu ir užsidegimu sutiko jam padėti. Jie ne tik padovanojo trokštamą kėdę, bet su didelėmis ir šiltomis šypsenomis iš Kauno atvežė ją į Vilnių, berniuko namuose ją sutvėrė ir nuoširdžiu bendravimu bei pokštais praskaidrino berniuko dieną. Ačiū Jums už nepaprastą pozityvumą, malonų bendradarbiavimą, operatyvumą ir už dideles širdis, kupinas gerumo.

Video medžiaga: LXM media

SUTEIKTA PAGALBA

Vaistai Mindaugui Budzinauskui

Neseniai dalinomės buvusio krepšininko ir trenerio Mindaugo Budzinausko istorija, kai 2018 m. rugsėjį Mindaugas išgirdo liūdną savo ligos diagnozę – Osteosarkoma - viena pagrindinių kaulų piktybinių navikų rūšių. Gydymo kelionė buvo ilga ir varginanti: chemoterapija, operacija auglio pašalinimui, vėl chemoterapija ir galiausiai reabilitacija. Kai jau atrodė, kad liga pasitraukė ir gyvenimas grįžta į senas vėžes, blauzdoje vėl iškilo auglys, recidyvas su metastaze plaučiuose. Ir gydymas prasidėjo iš naujo - vėl skubi chemoterapija, papildomas auglio švitinimas spinduline terapija, kuris vis dėlto norimo efekto nedavė. Tuomet buvo skirti specialūs vaistai, kaip vienas paskutinių galimo gydymo variantų, kuriuos Mindaugas vartoja jau keletą mėnesių. Kadangi vaistai yra labai brangūs, o vienos dėžutės pakanka tik mėnesiui laiko, jų įsigijimas tapo sunkia finansine našta Mindaugui ir jo šeimai. Jau antrą kartą ištiesėme jam pagalbos ranką ir aprūpinome gyvybiškai reikalingais vaistais, kuriuos jis privalo vartoti kiekvieną dieną. Mindaugas turėjo nueiti labai sudėtingą ir varginantį kelią, kad pagaliau pasiektų, jog šie vaistai būtų kompensuojami ligonių kasų.

Mes džiaugiamės, kad į jo pagalbos šaukšmą buvo galiausiai atsiliepta, tačiau šie net keli mėnesiai - kol buvo priimtas sprendimas jam vaistus kompensuoti - buvo gyvybiškai svarbūs ir juos Mindaugui pavyko išgyventi tik mūsų visų pagalbos dėka. Jis labai nuoširdžiai dėkojo visiems mus remiantiems žmonėms, kadangi tik dėl Jūsų paramos galėjome prisidėti tokiu ypač sudėtingu laikotarpiu.

Bendra pagalbos suma Mindaugui siekė net 5778 eurus už kuriuos be galo esame dėkingi visiems dalyvavusiems 2019m. vykusiame “Už pergalę gyventi” koncerte. Būtent Jūsų gerumo dėka mes galėjome padėti Mindaugui aprūpindami jį gyvybiškai reikalingais medikamentais ir padėdami išgyventi pastarųjų poros mėnesių nelengvą kasdienybę.

Didelis ačiū mūsų partneriams Eurovaistinė už rūpestį, suteiktą nuolaidą medikamentams, operatyvų pristatymą ir visą pagalbą.

Vaistai Matui

Kartais nutinka taip, kad gyvenimas vieną dieną ima ir apsiverčia. Rodos, viskas buvo gerai, nieko netgi negalėjai įtarti ir kaip iš giedro dangaus - baisi diagnozė.

Dešimtmečio Matuko istorija būtent tokia.Viskas prasidėjo staigiai ir netikėtai: berniukui paprasčiausiai sukilo temperatūra ir jis jautė silpnumą. Mama manė, kad tai vėjaraupių požymiai, nes visai neseniai jo sesutė buvo persirgusi šia liga, tačiau vėliau pastebėjo išsipūtusį pilvuką ir nusprendė, kad reikia kreiptis pagalbos į medikus. Molėtų ligoninėje šeima buvo išsiųsta į Uteną, o galiausiai į Vilnių, kur Matas buvo gydomas nuo kraujo infekcijos, o po mėnesio laiko išdidėjus blužniai ir kepenims buvo rastas ant plaučio užsidėjęs grybas ir diagnozuota leukemija. Matukui buvo atlikta operacija, kurios metu buvo pašalinti 25 proc. plaučio, o dabar atliekama chemoterapija.Berniukas jau tris mėnesius guli ligoninėje, kur gauna pilną gydymą, tačiau norint iškeliauti namo, ko tiek Matas tiek jo mama nepaprastai laukia, jam buvo reikalingi specialūs vaistai, kurie šeimai šiuo sunkiu laikotarpiu yra paprasčiausiai neįperkami. "Būnant namuose šie vaistai mums gyvybiškai svarbūs kovojant su infekcija. Labai norime namo, bet vaistai labai brangūs", - dalinosi Mato mama.

Suprasdami šeimos troškimą po tokio ilgo laiko pagaliau atsidurti namuose ir artimųjų apsuptyje, nedvejodami norėjome padėti berniukui. Nuoširdžiai dėkojame General Financing Bankas, kurių aukų dėka galėjome padėti šiai šeimai tokiu sunkiu laikotarpiu ir aprūpinti berniuką gyvybiškai svarbiais vaistais, kurių vertė siekė 2577 eur. Esame labai laimingi, kad esate neabejingti mūsų fondo veiklai, kad tikite mūsų darbu ir savo parama prisidedate prie sunkiai sergančių vaikų kasdienybės palengvinimo. Ačiū, kad esate šalia, kad padedate ir kad Jums rūpi.

Dėkojame Eurovaistinė ir Gintarinė Vaistinė už greitą sureagavimą ir medikamentų užsakymą, suteiktą nuolaidą, didelę pagalbą ir pastangas, kad vaistai laiku pasiektų berniuką.

Video medžiaga: LXM media

Treniruoklis Ernestui Česoniui

Džiaugiamės labai sėkmingu profesionalaus sportininko Ernesto Česonio pasiruošimu 2021 m. Tokijo parolimpinėms žaidynėms. "Iron Wings" projektu vadinamas Ernesto darbas duoda puikių vaisių. Vyras aktyviai dalyvauja įvairiose varžybose ir jau spėjo pagerinti ne tik savo asmeninius, bet ir Lietuvos rekordus ir nepaliaujamai garsina mūsų šalį visame pasaulyje.

Labai džiaugiamės galėję bent šiek tiek prisidėti prie sunkaus, bet ir labai prasmingo kelio tikslo link. Tikimės, kad naujasis treniruoklis pasitarnaus dar didesniems pasiruošimams ir padės siekti savo svajonių.

Televizorius Kauno klinikų gydytojams

Galbūt ne visada susimąstome, jog gydytojų kasdienybę apima ne tik pacientų vizitavimas, apžiūros, operacijos ir mums visiems matoma jų darbo dalis, tačiau ji yra neatsiejama nuo konsultacijų su kitais tos srities atstovais, pacientų nuotraukų aptarimu bei įvertinimu, dalyvavimu konsiliumuose bei įvairiose konferencijose žinių pagilinimui. Norint, kad tokie pokalbiai vyktų sklandžiai ir būtų aiškiai matoma vizualinė jų darbo dalis - daktarų kabinetui buvo įteiktas didelis plokščiaekranis televizorius ir jo laikiklis.Idėja, tokį televizorių padovanoti Kauno klinikų vaikų onkologijos skyriaus daktarų kabinetui, su mumis pasidalino vienas tėtis, kurio vaikas šiuo metu kovoja su onkologine liga ir jam dažnai tenka apsilankyti klinikose. Kasdieninių pokalbių su daktarais metu ir gimė mintis, jog jiems labai praverstų didelis televizorius rentgeno nuotraukoms įvertinti, aptarti, organizuoti telekonferencijoms, bei dalintis patirtimi su užsienio kolegomis.

Už šią pagalbą ir gydytojų kasdienybės pagerinimą dėkojame įmonei Hausitus ir jos vadovui Vaidui Šukiui. Ačiū Jums, kad rūpinatės ne tik mažųjų kovotojų, bet ir žmonių, kurie kovoja už kiekvieną gyvybę, gerove. Lai Jūsų dalinamas gerumas sugrįžta bumerangu.

Video medžiaga: LXM media

GERUMO INICIATYVOS IR RENGINIAI

Lašelinių dėžutės Vilniaus Santariškių vaikų onkologiniam skyriui

Žinome, kad užklupus ligai ir sunkioms diagnozėms pasaulis praranda spalvas, o laikas praleistas atliekant chemoterapiją gali būti pats niūriausias. Norėdami nors šiek tiek pradžiuginti mūsų mažuosius kovotojus ir į jų palatas įnešti spalvų, o veiduose nors trumpam įžiebti šypsenas, sugalvojome papuošti lašelinių maišelius spalvotomis dėžutėmis su mylimiausias vaikų herojais ir sportininkais! Tikime, kad vaikų superherojai pasidalins savo galiomis ir padės vaikams įveikti liūdnas diagnozes bei dar labiau paskatins kovoti! Juk, kai esi ne vienas - sunkumus įveikti daug lengviau, o rūpesčiai bent šiek tiek pasidalina. Norime skleisti kuo daugiau pozityvo, spalvingumo ir savo mažuosius draugus apglėbti šiluma! 250 vnt. tokių spalvingų dėžučių jau pasiekė Santariškių vaikų onkologinį skyrių, kurios paslėps gąsdinančias lašinamų vaistų pakuotes.

Begalinis ir nuoširdus ačiū visai Spaudos departamentas  komandai ir ypač Žydrei Vasiliauskaitei, kurie patikėjo mūsų idėja ir labai daug prisidėjo prie jos įgyvendinimo. Ačiū Jums, kad mus palaikėte, kad skyrėte daug savo valandų idėjos apipavidalinimui ir, kad plačiai atvėrėte savo širdis gerumui. Jūsų dėka nuo šiol vaikų palatas puoš pozityvūs personažai, kurie įkvėps jiems drąsos nebijoti.

Video medžiaga: LXM media

Lašelinių dėžutės Kauno klinikų vaikų onkohematologijos skyriui

Taip pat 250vnt. nuotaikingų ir įkvepiančių dėžučių pasiekė ir Kauno klinikų vaikų onkohematologijos skyrių. Mums rūpi kiekvienas mažasis kovotojas ir tikimės, kad herojai bent truputį prisidės prie jų nuotaikos pagerinimo.

Dar kartą didelis ačiū visai Spaudos departamentas komandai ir Žydrei Vasiliauskaitei už Jūsų geras širdis.

Video medžiaga: LXM media

IKI Velomaratonas

Paskutinį rugpjūčio savaitgalį praūžė vienuoliktasis IKI Velomaratonas, kuriame jau trečius metus iš eilės dalyvavo ir mūsų APLENKIME VĖŽĮ komanda. Buvo labai gera matyti Jūsų besišypsančias akis, lūpas ir, be abejo, gerumo kupinas širdis. Džiaugiamės, kad tiek daug narių "žaliavo" kiekviename velomaratono važiavime pasipuošę mūsų "Aplenkime vėžį" komandos marškinėliais. Mūsų širdys dainavo iš džiaugsmo po ilgos pertraukos pagaliau vėl gyvai matydamos fondo savanorius, dalyvius ir tiek daug kilniaširdžių žmonių.Tik dar kartą įsitikinome, jog mūsų komanda iš tiesų pati geriausia.

Esame nepaprastai laimingi, kad šiemet labai daug IKI Velomaratono dalyvių prisidėjo prie kilnios mūsų fondo misijos ir aukojo sunkiomis onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams tiek online registracijos metu, tiek atėję į mūsų palapinę. Šio maratono metu surinkome 2850 eur, kurie bus panaudoti vaikų svajonių pildymui ir būtinosios pagabos suteikimui. Nuoširdžiai dėkojame visiems, kurie buvo kartu, kurie priėjo, pasisveikino, pasidalino savo įžvalgomis ir pasakė tiek daug gražių žodžių apie mūsų fondą. Tariame didelį AČIŪ visiems aukojusiems ir taip padėjusiems mažiesiems kovotojams. Pažadame, kad kiekvienas Jūsų paaukotas centas pasieks tuos, kuriems mūsų vienybės reikia labiausiai. Ačiū Jums, kad esate kartu ir taip nuoširdžiai tikite gerumu.

Atskirą, asmenišką ir labai nuoširdų ačiū norime pasakyti Benediktui Vanagui už tokią nuostabią sporto šventę, kasmet paliečiančią vis daugiau entuziastų, už buvimą kartu, už palaikymą ir visas padovanotas emocijas. Norime padėkoti programuotojui Gediminui Mumėnui, kuris šiemet įdiegė galimybę aukoti mūsų fondui tiesiogiai registracijos metu ir taip palengvino galimybę prisidėti prie pagalbos sergantiems vaikams. Ačiū Godai Mankutei už visą organizacinį koordinavimą ir pagalbą besiruošiant maratonui ir visai IKI Velomaratono organizatorių ir savanorių komandai, kuri daug dirbo, jog vakarykštė diena būtų tokia ypatinga.

Dėkojame Volfas Engelman Studija už Uniqua vandenį, kuris prisidėjo ir atgaivino mūsų šauniąją APLENKIME VĖŽĮ komandą viso velomaratono metu. Ir begalinis ačiū mūsų savanoriams, kurie atėjo, kurie buvo kartu ir vežė bei skleidė gerumo žinutę Vilniaus senamiesčio gatvėmis, o socialines medijas užpildė nuotaikingiausiomis nuotraukomis.

Ačiū fotografams - Laurai Mešk - LXM media, Valentinui Ryčkovui,  ir Renatai Babkauskaitei, kurie įamžino visos dienos akimirkas, nenuilstamai gaudė išraiškingiausius kadrus ir užfiksavo nepamirštamas emocijas. Be Jūsų visų pagalbos ir indėlio nebūtume tokie, kokie esame.

Video medžiaga: LXM media

Citadele banko Baltijos šalių teniso turnyro nugalėtojai prizą įteikė mūsų fondo globojamiems mažiesiems

Citadele banko Baltijos šalių teniso turnyro nugalėtojai Vaidas Žagūnis ir Vytis Zalimas, turnyro metu laimėtą prizą nusprendė įteikti mūsų fondui ir savo laimėjimu padėti sunkiai sergantiems vaikams. Nugalėtojai sakė, kad labai džiaugiasi galėdami prisidėti prie gražios iniciatyvos, kuri palengvina vaikų, sergančių onkologinėmis ligomis, ir jų šeimų kasdienybę.

Mes taip pat labai džiaugiamės dėl tokio kilnaus poelgio ir tariame nuoširdžiausią ačiū už šią auką ir Jūsų dideles širdis kupinas gerumo.

ATRIBUTIKA

#užsidėkkarmostašką atributika

Ar jau turite įsigiję mūsų taško atributiką? Džemperį? Gertuvę? Kojines? Dar ne? Labai skatiname tai padaryti, užsidėti gerumo tašką ir mėgautis kokybišku produktu! 

Simbolis taškas kiekvienam gali tapti sava reišme. Vieniems jis simbolizuoja saulę, kitiems mėnulį, meilę, gerumą ar žvaigždes! Ar tiesiog - tašką. Mums jis apima kiekvieno iš Jūsų interpretacijas ir dar daugiau! Mums tai tikėjimas tuo, ką darome ir kuo gyvename. Mums tai iš tolumos sugrįžtantis bumerangas. Grįžtantis gerumas.

Mūsų naujoji taško linija sukurta kiekvienam, kuris ieško paprasto, švelnaus subtilumo. Juk sako, kad grožis ir slypi paprastume. Tad šiuo kukliu simboliu, švelniai norėjome paliesti kiekvieną iš Jūsų - kad mažas taškelis tyliai kasdien šnibždėtų patį gražiausią AČIŪ!

Įsigydami šios linijos atributus - renkate karmos taškus, kurie tikime - vienaip ar kitaip sugrįžta gerumu! Kartais juk būna, kad čia ir dabar norisi padaryti kažką gero, kažką prasmingo - mes Jums siūlome užsidėti gerumo tašką.

Įsigyti #užsidėkkarmostašką atributiką

Krepšininko M. Kuzminsko iniciatyva

Krepšininko Mindaugo Kuzminsko projektas kartu su "SHMUTKE" - krepšinio sirgaliams skirti šmaikštūs marškinėliai už kuriuos surinktos lėšos atiteks mūsų fondo globojamiems vaikučiams! 
Jau šiandien už auką vaikams galite juos įsigyti interneto svetainėje shmuke.eu 

Įsigyti marškinėlius

Krepšinio kamuoliai

Visose "Sportpoint" ir "PROSPORT.LT"  parduotuvėse rasite spacialius krepšinio kamuolius su mūsų fondo logotipu ir Rimanto Kaukėno autografu! Kiekvienas įsigijęs šį kamuolį prisideda prie pagalbos vėžiu sergantiems Lietuvos vaikams!

Kamuolių kiekis ribotas, tad paskubėkite!

PIRKTI

Let's Join the Fight Together atributika

Rimanto Kaukėno paramos grupės ir Kyokushin Karate bendruomenės bendro projekto specialūs marškinėliai ir džemperiai "Let's Join the Fight Together". Auka už marškinėlius -  20 eurų, auka už džemperį 40 eurų.

PIRKTI

Pasakos vaikams

Padovanokite vaikams gražias akimirkas ir kartu prisidėkite prie paramos sunkiai sergantiems mažiesiems!
Kviečiame įsigyti rašytojos ir iliustratorės Vandos Padimanskaitės pasakas vaikams: "Gauruota pasaka" ir "Taškuota pasaka" ir "Taip tyčia".

Užsakymai priimami el. paštu info@kaukenoparama.lt

Share Joy atvirutės ir knygutė Barkvilis

Share Joy - tai nekomercinis, inovatyvus ir analogų neturintis projektas. Projekto tikslas - paremti vaikus, sergančius onkologinėmis ligomis bei palengvinti jų kasdienybę suteikiant teigiamų emocijų dozę tyrinėjant džiaugsmingus „Sharejoy“ kūrinius.

Įsigydami šią interaktyvią knygą bei atvirutes Jūs dovanosite savo vaikams šypseną bei paremsite sunkiai sergančius Lietuvos vaikus. Mūsų tikslas - dalintis džiaugsmu su kiekvienu „Sharejoy“ projekto dalyviu.

Įsigyti Share Joy

Paramos fondo aukų dėžutė

Nuo šiol nuoširdžiai kviečiame Jus aukoti mūsų mažiesiems, vėžiu sergantiems herojams, ir daugelyje prekybos ir pramogų centrų! Jei pamatysite tokią aukų dėžutę - galite būti tikri, kad kiekvienas paaukotas centas pasieks mūsų mažuosius ligoniukus, kuriems labai reikia mūsų visų pagalbos

Jei norite tokią dėžutę pasistatyti savo darbo vietoje ir prisidėti prie paramos rinkimo, parašykite mums  el.paštu: info@kaukenoparama.lt!

SOCIALINIAI TINKLAI

Facebook Facebook Youtube Instagram Instagram
UŽSIPRENUMERUOTI NAUJIENLAIŠKĮ

Rimanto Kaukėno paramos grupė

MailerLite