Posíláme vám přehled novinek za poslední měsíc - o produktech, veletrzích, výprodeji a také o připravovaných webinářích. Nezobrazují se vám správně obrázky? Klikněte prosím zde.

Vážení přátelé, 

Ze všeho nejdříve se musíme něčím pochlubit. Jsme velmi rádi, že další generace nástěnných optických rozvaděčů MTeH MINI byla zmíněna v magazínu Fibre Systems.

4 výhody MTeH MINI
MTeH MINI umožňuje terminaci konektorů i svařování optických vláken.
Z výroby ho lze dodat před-instalovaný adaptéry, pigtaily nebo splittery.
Díky kompaktní velikosti se může instalovat do rozměrově omezených prostor.
Disponuje dvěma dvířky uzamykatelnými vrutem - většími pro technika s odbornými dovednostmi, který pracuje se splittery, sváry a pigtaily, a menšími pro technika bez odborných dovedností, který připojuje zákaznické drop kabely.
Objevit MTeH MINI

Dovolujeme si vás upozornit na omezení našich služeb v průběhu Vánočních svátků. V termínu od 23. 12. 2020 do 3. 1. 2021 budeme mít zavřeno a plně k dispozici vám budeme od 4. 1. 2021.

Nejnovější zprávy
Optická kazeta KM 4 - pro svařování až 24 vláken

Rádi bychom vám představili optickou kazetu KM 4 na vylepšené produktové kartě. Kazeta je kompatibilní se všemi druhy vláken a uživatelsky je velmi komfortní.

Dozvědět se více
GITEX 2020

Od 6. do 10. prosince 2020 se budeme účastnit jediné globální akce, která se bude letos konat fyzicky. Půjde o GITEX 2020 v Dubaji. Naše produkty budeme prezentovat spolu s PLP na společném stánku. 

Dozvědět se více
Objednání produktového katalogu s dodáním zdarma

V našem produktovém katalogu najdete na zhruba 100 stránkách přes 600 produktů. Katalog posíláme spolu s letáky vybraných FTTx řešení. Katalog bude odeslán do 7 dní od vaší žádosti.

Objednat katalog
FTTH Council Europe 2020

Od 2. do 3. prosince 2020 se koná FTTH Council Europe 2020, největší summit zaměřený na optické sítě, který letos proběhne on-line. Budeme zde mít společný stánek s PLP jako v případě GITEX 2020. 

Dozvědět se více
Výprodej skladu
Posledních 700 kusů skladem
Optická zásuvka PN 491363

Optická zásuvka je určena pro použití v rezidenčních a obchodních aplikacích pro ukončení až 4 vláken. Zásuvka umožňuje instalaci až 4 vláken a jejich ukončení/propojení skrze 2 SC duplex adaptéry. Optické sváry lze pak uložit v integrované kazetce.

Zásuvka je kompaktní a lze ji rychle nainstalovat v prostředí kanceláře, domu nebo bytu.

40 Kč bez DPH / kus (bez adaptérů)

Min. objednací množství: 5

Objednací kód: PN 491363

Objednat nyní
Buďme ve spojení!

Děkuji vám za přečtení našeho bulletinu a přeji vám hezký den,

Karel Pospíšilík, Marketingový specialista

linkedin youtube
Micos Telcom

Kralický Háj 365, Kralice na Hané
Prostějov

+420 582 307 511
telcom@micostelcom.cz

Tento e-mail jste obdrželi, protože jste se zaregistrovali na našich webových stránkách, nebo jste u nás provedli nákup.

Odhlásit se
MailerLite