Егмонт Україна: НАШІ НОВИНКИ

Прояви свою творчу уяву, художнiй смак та креативнiсть! На сторiнках книжки ти знайдеш багато модних порад, якi допоможуть створити стильнi образи для принцеси Анни та королеви Ельзи. Хочеш дiзнатися, яким стилям вони надають перевагу? Сторiнка за сторiнкою ти дiзнаєшся про їхнi вподобання у пiдборi одягу, взуття, аксесуарiв. Якщо ти так само вважаєш, як i Ельза та Анна, що одяг вiдображає характер людини, тодi сумнiвiв немає: ти створиш гармонiйнi образи для обох дiвчат. Безперечно, з допомогою шаблонiв, налiпок та кольорових олiвцiв ти станеш чудовим стилiстом! 

купити за 85 грн

Попелюшка. Одягни принцесу. Книжка-розвивайка

З цією книжкою у тебе є можливість створити стильні образи для Попелюшки та дізнатися більше про тенденції королівської моди. Розкрий свій творчий талант та стань стилістом принцеси!

купити за 85 грн

Мій маленький поні. Одягни поні. Книжка-розвивайка

Стань модним експертом разом з улюбленими поні. Створи стильні образи та дізнайся про модні тенденції. Тобі в цьому допоможуть яскраві наліпки. Бажаємо приємного дозвілля!

купити за 85 грн

В улюбленого мультфільму «Король Лев» з’явилося продовження – захопливий мультсеріал про пригоди сина Сімби, левеняти Кіона. Малому судилося очолити левову варту – але хто ж знав, що до неї можна набирати тільки левів! Зібравши усіх своїх друзів – гепарда, бегемота, чаплю та медоїда – Кіон поринає у вир захопливих пригод! На сторінках цієї чудової книжечки разом із учасниками левової варти дитина розгадає загадки, пройде лабіринти, знайде відмінності між малюнками та виконає багато цікавих завдань. А чудові наліпки обов’язково сподобаються маленьким читачам.

дізнатися більше

Енчантімалс – чарівні подружки, які зі своїми улюбленцями живуть у лісі Вондервуд. Розфарбовуйте улюблених героїв у яскраві кольори та долучайтесь до пригод, виконуйте ціаві завдання та проходьте лабіринти!

дізнатися більше

Софія Прекрасна. Розмальовка з наліпками

Смілива, цікава і добра, Софія Прекрасна вчиться бути принцесою. Відвідайте її чарівний світ і дізнайтеся, як чесність, чуйність та милосердя можуть зробити зі звичайної дівчинки справжню принцесу! На сторінках цієї розмальовки Софія запрошує маленьких читачів до веселої гри! Що може бути цікавіше, ніж разом з улюбленою принцесою розгадувати загадки, вибиратися з лабіринтів, розшифровувати таємні послання, знаходити відмінності між малюнками?

купити за 62 грн

Софія Прекрасна. Книжка-розвивайка

На сторінках цієї яскравої книжечки дитина розгадає загадки, пройде лабіринти, знайде відмінності між малюнками, розфарбує персонажів мультика та доповнить сторінки барвистими наліпками. Виконуючи цікаві завдання, маленькі читачі розвинуть навички письма, лічби, логічного мислення та весело і з користю проведуть час

купити за 72 грн

Мікі Маус та його друзі: Мінні, Дейзі, Гуфі, Дональд, Плуто – дуже люблять проводити час разом! Їм ніколи не буває нудно!Яскраві олівці та фломастери допоможуть розфарбувати пригоди в різнокольорові барви. А наліпки – одне з улюблених занять малюків – зроблять розвагу ще приємнішою. Чарівний світ веселощів та забав чекає на дитину на сторінках цієї розмальовки з наліпками за мотивами мультфільмів студії Дісней!

дізнатися більше

Мій маленький поні в кіно. Читай і грайся. Розвивайка

Приєднуйся до пригод! Читай історію. А ще прикрашай сторінки. Розфарбовуючи ілюстрації та доповнюючи їх яскравими наліпками!

купити за 85 грн

Мій маленький поні. Розмальовка з наліпками


Готові до нових пригод? Приєднуйтесь до подружок-поні: Флаттершай, Пінкі Пай, Реріті, Еплджек,Рейнбоу Деш і Твайлайт Спаркл, на яких чекає неймовірна мандрівка, сповнена цікавих зустрічей та нових знайомств. Розмальовуйте персонажів мультфільму "Мій маленький поні у кіно" в яскраві кольори й доповнюйте творчий процес барвистими наліпками!

купити за 62 грн

Мій маленький поні. Я люблю поні. Книжка-розвивайка .

Приєднуйся до нових пригод у Понівілі! Допомагай улюбленим поні: виконуй разом із ними чарівні завдання, проходь тести, розгадуй загадки, розфарбовуй зображення! Також на цих яскравих сторінках тебе чекають чудова саморобка і барвисті наліпки

купити за 72 грн

Мій маленький поні. Я люблю поні. Книжка-розвивайка

Приєднуйся до нових пригод у Понівілі! Допомагай улюбленим поні: виконуй разом із ними чарівні завдання, проходь тести, розгадуй загадки, розфарбовуй зображення! Також на цих яскравих сторінках тебе чекають чудова саморобка і барвисті наліпки

купити за 72 грн

Приєднуйся до непосидючих цуценят-приятелів! Розфарбовуй песиків в яскраві кольори та розважайся разом з ними на сторінках цієї розмальовки. Олівці та фломастери допоможуть додати яскравих барв їх веселим пригодам!

 

дізнатися більше

Принцеси Дісней. Розмальовка з наліпками

Запрошуємо тебе до казкового світу! Обирай улюблені олівці та фломастери, щоб надати яскравих барв пригодам чарівних принцес. Красиві наліпки зроблять творчий процес ще більш захопливим!

купити за 62 грн

Ральф Руйнівник. Розмальовка з наліпками

«Я ВСЕ ЗРУЙНУЮ!» Ральф Руйнівник хоче бути хорошим, як Фелікс Ремонтуй. Та біда в тому, що ніхто не любить поганців і їм ніхто не дає медалі. Тобі знадобляться кольорові олівці й фломастери, щоб розфарбувати ігровий світ. Гра починається!

купити за 62 грн

Знайомся з Вампіриною та її неймовірною родиною! Ця сім’я дещо відрізняється від інших. Хочеш знати, чим саме?Тоді швидше відкривай книжку. Розфарбуй казковий світ маленької Ві, її родини та друзів у яскраві кольори!

купити за 62 грн

Егмонт Україна

 

ТОВ Егмонт Україна, а/с 118, г. Київ, 03062

Контактний телефон: (044)-227-19-51

Сайт: shop.egmont.ua

SHARE TWEET FORWARD

Ви отримали цей лист, тому що зареєструвалися на нашому сайті або зробити у нас покупку.

Відписатися

MailerLite