Latvijas Universitātes (LU) Absolventu klubs saka paldies visiem, kas piedalījās pirmajā Absolventu dienā un ziedoja Absolventu takai – vietai, kurā mēs visi varam satikties. Kopā ziedojuši teju 600 cilvēki, un savākta daļa no Absolventu takai nepieciešamā finansējuma - 7707 eiro!

Iepazīsties ar Absolventu taku

Tuvojoties LU simtgadei, gribam izveidot dāvanu – Absolventu taku LU Botāniskajā dārzā. Tā sastāvēs no vairākiem interesantiem vides objektiem, atšķirīgiem segumiem un pieturas vietām, un tās daudzveidību veidos arī ēnu un saules spēles, lai būtu vieta gan saules, gan ēnas mīļotājiem.

Ziedot Absolventu takai aicinām šeit: https://ziedot.lu.lv

Dziesmas, dejas un sarunas LU Absolventu dienā

19. maijā LU Botāniskajā dārzā aizvadījām pirmo LU Absolventu dienu, kuras mērķis bija pulcēt augstskolas absolventus vienkopus un kopīgi gatavot dāvanu LU simtgadei.

Absolventu dienā dzirdējām pieredzējušu absolventu stāstus Sarunu teltī, smējāmies improvizācijas teātra izrādē, klausījāmies LU Pūtēju orķestra un jauktā kora “Aura” priekšnesumu, iesaistījāmies dažādās aktivitātēs, bet vakara kulminācijā dejojām un dziedājām grupas “Pērkons” pavadījumā.

Fotostāsts 1
Fotostāsts 2

“Esam sākuši atkalsatikšanās tradīciju vienā no LU lepnumiem – Botāniskajā dārzā. Vēlamies, lai šis skaistais dārzs kļūtu par LU absolventu pulcēšanās vietu. Paldies visiem, kas piedalījās ar savu ziedojumu takai, gan arī klātbūtni pasākumā” stāsta Absolventu kluba valdes priekšsēdētājs Mārtiņš Brencis.

Novēlam lustīgu Līgo!

Ziedo Absolventu takai
Ziedo Absolventu klubam

Sakām lielu paldies biedriem, kuri jau atbalsta kluba rīkotos pasākumus ar savu iesaisti, biedra naudu vai ziedojumu, bez biedru palīdzības mums nebūtu izdevies jau sasniegtais. Atbalsti arī nākamos LU AK pasākumus, apmaksājot biedra naudu vai ziedojot.

Veidosim klubu kopā! 

LU Absolventu klubs

E-pasts: brigita.zutere@absolventuklubs.lv

Mājas lapa: http://absolventuklubs.lv/

Fiziskā adrese: Raiņa bulvāris 19-248

MailerLite