RI Apygardos 1462 Valdytojo Rolando Statulevičiaus NAUJIENLAIŠKIS

2016/17 Rotary metai, birželis

Mieli broliai ir sesės,

Jau rytoj pradėsime naujus Rotary metus. Klubų ir Apygardos pareigūnų pasikeitimas visuomet įneša naujų vėjų į rotarietišką gyvenimą.

Klubuose formuojasi tradicijos, ateinantys prezidentai gražiai perima įsipareigojimus toliau tęsti projektinę veiklą, stiprinti ryšius tarp savo klubo narių ir su kitais klubais. Daugelis klubų pažymi savo veiklos jubiliejus. Visi tai daro gana išradingai, įprasmindami pradininkų įdėtą triūsą.

Ne vienas klubas imasi iniciatyvos daugiau bendrauti ruošiant ir vykdant projektus su kitais tiek savo Apygardos, tiek su kitų Apygardų klubais. Bendradarbiavimas tampa reikšminga ir motyvuojančia sąlyga lengviau rasti partnerius pradiniam projektų finansavimui.

Mūsų atveju, regis nieko daug nežadantys keli rytinės kavos susitikimai su Indijos, Japonijos rotariečiais virsta projektais ir pagalba pagrindiniam Apygardos Savižudybių Prevencijos projektui.

Linkiu visiems būti atvirais, bendradarbiaujant ir kalbant su visais, kas reiškia norą nors kiek prisidėti.

Tik tada jus išgirs, įvertins ir gali būti, ras galimybių jungtis.

Projektai ir stipendijos

Daug gražių ir naudingų renginių surengė klubai: Aditės pravesta konferencija apie pagalbą tėvams, auginantiems  vaikus  su  autizmo  spektro  sutrikimais, Concordia 1826 klubo  Mini konferencija “Savižudybių prevencija”, Rotary International 112-ojo gimtadienio paminėjimai Kaune ir Klaipėdoje bei kiti projektai. Visi šie renginiai buvo pilni tikros rotarietiškos dvasios ir atitiko metų motto - Rotary Serving Humanity.

Turime puikų rotarietiškos veiklos pavyzdį ir įvertinimą – Vilnius Dipolis klubo projektinė veikla atrinkta publikacijai Rotary leidinyje “Be a Vibrant Club” .

Palinkėkime sėkmės šių metų pretendentui į Rotary Peace Fellowship stpendiją nuo mūsų Apygardos. Iš viso pasaulyje įsteigta tik 50 stipendijų, tačiau mes stiprūs. Juk turime puikų pavyzdį - dalyvavę paskutinėje Apygardos konferencijoje prisimena visus sužavėjusį savo charizmatiškomis savybėmis Rotary Peace Fellowship stipendininką Arnoldą Pranckevičių.

Naujai besisteigiantys klubai

Tikėjimas tuo, ką darai - didelė jėga. Ji įtraukia kitus tikėti, kad kartu galim padaryti daugiau.

Šiandien turime du naujai besikuriančius klubus. Jie jau neužilgo turėtų būti inauguruoti. Išties ambicingi žmonės kokybiškai papildys mūsų gretas.

Mano palinkėjimas - ir dabar, ir ateityje klubus kurti tik mišrius. Mes turime pavyzdžių, kai tapę mišriais, klubai įgauna naują kokybinį lygį.

Prisiminkime praėjusius Rotary metus

Dalinuosi savo visų metų naujienlaiškiais. Manau, prasminga paskutiniame šių Rotary metų laiške prisiminti, kas buvo nuveikta.

Liepa
Rugpjūtis
Rugsėjis
Spalis
Lapkritis
Gruodis
Sausis
Vasaris
Kovas
Balandis
Gegužė
Birželis

Ruoškimės Rotariadai!

Rungtys
Apgyvendinimas
Kultūrinė programa
www.rotariada.lt

GSE mainai

Birželį Vokietijoje viešėjo Lietuvos GSE (profesinių mainų) delegacija. Ten jie aplankė žymiausias RI Apygardos 1860 teritorijoje esančias įmones ir Rotary klubus. Taip pat Lietuvos atstovams teko garbė sudalyvauti Apygardos konferencijoje.

Primenu, kad GSE – tai unikali trumpalaikė kultūrinė ir profesinio orientavimo mainų programa 25-40 amžiaus žmonėms.

Ačiū visiems prisidėjusiems prie GSE programos įgyvendinimo!

Nuoširdžiai dėkoju visiems rotariečiams ir, žinoma, savo šeimai, kurie dalinosi savo didžiausiu turtu - laiku ir supratingumu.

Dabar laikas pokyčiams. Su didele viltimi ir pagarba perduosiu Valdytojo įgaliojimus broliui Algimantui.

Tegul jis toliau padeda mums reikšmingai tarnauti žmonijai.

Akimirkos iš 2016-17 Rotary metų

GIMTADIENIAI

Birželį savo gimtadienius švenčia net 10 mūsų Apygardos klubų: 

Alytaus RK, Anykščių RK, Druskininkų RK, Kauno Hansa RK, Naujosios Akmenės RK, Plungės RK, Vilkaviškio RK, Vilniaus Senamiesčio RK, Vilniaus šv. Kristoforo, Vilniaus International RK!

Sveikinu šiuos klubus!

 

Tarnaukime žmonijai dirbdami kartu gera valia!

 

 

RI Apygardos 1462 Valdytojas'16-17 

Rolandas Statulevičius

Rotary International Apygarda 1462

www.rotary.lt

www.rotariada.lt

www.facebook.com/rotarylithuania

SHARE TWEET FORWARD
MailerLite