Joel ja Signe Reinaru

SA EELK Misjonikeskus

Sügis 2022

Ole ustav!

Armas sõber, tahan täna sind julgustada jääma kindlaks sellele kutsele, mille Jumal sulle on andnud! Tuleta meelde neid hetki, kus oled kogenud Jumala puudutust ja ligiolu. Jumala ligiolu hetked on selguse hetked, kus tihti antakse lubadusi ja saadakse juhiseid tegutsemiseks. Ära põgene, vaid tuleta meelde mida oled Issandale lubanud ja tee seda! 

"Me ei pea toitma 5000 meest, aga peame tooma oma leivad ja kalad" - Dallas Jenkins (The Chosen).

 

5Pluss

Plussmeedias on täiesti uus hoog tulnud sisse telesaatega 5Pluss. Mõni aasta tagasi armsad vennad Madis ja Mart Kask jagasid mõtet, et võiks plussmeedia juurde tekkida ka teletöö. Paar aastat veetsid mehed aga Norras misjonipõllul ja eelmisel aastal tagasi tulles hakkasime võtma samme selle mõtte teoks tegemiseks. Palju ei olnudki vaja. Madis postitas tiimi listi küsimuse, et kes oleks huvitatud ja üle 20 meie vabatahtlikest tuli kohale esimesele tele-tiimipäevale. Sellest ajast peale on Madis seda tööd vingelt juhtinud ja kord kuus on TV7 eetris saade 5Pluss, mille noored on ise teinud. Klikkides linki, saad vaadata meeleolukat videot salvestuspäevast.

5Pluss video

Evangelistid Soomes!

Evangelist Kalevi Lehtinen on pannud aastakümneid tagasi aluse heale traditsioonile, kus evangelistid üle Soome saavad kord aastas koguneda selleks, et üksteist jugustada ja innustada. Mäletan kui umbes 10 aastat tagasi esimest korda seal osalesin ja vaatasin, et on päris vinge, et evangeliste Soomes nii palju on. Eriti jäi meelde üks noor kutt, kes oli üleni täis tatoveeritud. Ma mõtlesin tookord, et jube kahtlane asi... Siis vend rääkis, et see on viis kuidas tema bändimaailmas meestele evangeeliumi jagab, sest kõik tatoveeringud olid kristliku sõnumiga, seal oli Lõvi, Sõna mõõk, ja Usu kilp ja palju muud. Igatahes oli tal vägevaid tunnistusi, kuidas mitmed tänu nendele piltidele on saanud kuulda evangeeliumit. 

Juba kolmel aastal järjest on kutsutud mind ka sinna kõnelema, aga alles nüüd tekkis võimalus minna. Issand andis kaasa ka tugeva sõnumi, mille kohale viisin. Õhtul toimus evangeelne teenistus Tampere nelipühikirikus, kus oli 200+ osalejat. Jumala vaim langes ja inimesed tulid altarile eestpalvele ja meeleparandusele!! Issanda Vaim puudutas ja tegi imesid!! Kiitus Jeesusele!! 

 

 

Küsimärk TV7-s

Käisin saatekülaliseks uues algavas saatesarjas. Teemaks oli "üleloomulik- kas skämm või Jumala käsivars?". Arutasime teemadel, miks kristlaste jaoks üleloomulik on nii eriline mitte igapäevane asi nagu see peaks olema...

Saadet saab vaadata TV7 kodulehel.

 

LIFE 2022

Muidugi oli selle suve suursündmuseks armastatud Life laager. Esimene laager toimus Läänemaal Oru koolis ja lausa 10 aastat tagasi. Oleme Jumalale tänulikud ja ka teile armsad toetajad, et saame noortele pakkuda midagi nii head ja ägedat. Töötoad ja tegevused on aastatega vaheldunud, kuid alati on kavas olnud muusikat, tantsu ja meeditööd. Tore oli juba suve alguses kuulda, et paljud noored ootasid just seda laagrit pidades seda oma suve tippsündmuseks. Keegi ei pidanud ka sellel aastal pettuma. Osalejad said keskenduda oma valitud töötoale aga ka palju võtta aega Jumala otsimiseks ja ülistamiseks hommiku ja õhtuprogrammides. Seal Jumala ligiolus on paljud noored võinud vaimulikult kasvada ja võtta järgmiseid ususamme. Oleme Jumalale nii tänulikud, et saame seda kõrvalt näha! Ikka ustavalt edasi. 

Life 2022 etendus

Kalender:

 • 7.10 Noorteõhtu Rovaniemi 
 • 8.10 Majataloilta Rovaniemi (Puhakka, Simojoki, Reinaru)
 • 9.10 Majatalo ilta Oulu
 • 14.10 Lappeenranta Noorteõhtu
 • 15.10 Lappeenranta evangeelne koosolek
 • 16.10 Majataloilta Kangasala
 • 30.11 Nõmme Baptistikogudus
 • 2.11 Alfa kursus Agape kohvik
 • 5.11 Alfa kursus Nõmme Baptistikogudus
 • 11.11 Valguse tee noorteõhtu
 • 13.11 Haapsalu Vabakogudus
 • 27.11 Mustamäe Vabakogudus

 

Oleme tänulikud toetuse ja koostöö eest! 

SA EELK Misjonikeskus

SEB  IBAN: EE081010220217107223   BIC: EEUHEE2X 

selgitus: Joel ja Signe Reinaru toetus

joel@reinaru.com   +372 56 358 329

www.reinaru.com

www.misjonikeskus.ee

Kui soovid loobuda uudiskirja saamisest siis klõpsa linki

Loobu uudiskirjast

MailerLite