Rimanto Kaukėno paramos grupė

Pagalba onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams

Skirkite 2% GPM "Už pergalę gyventi"

Skirti 2% GPM

Specialūs R. Kaukėno fondo marškinėliai tik 11,99 eur

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė aktyviai dalyvauja labdaros projektuose, aplanko vaikus ligoninėse ir namuose, dovanoja jiems geras emocijas ir viltį pasveikti. Marškinėliai – atributas sujungiantis gražią draugystę ir kilnią misiją prie kurios gali prisidėti kiekvienas.

Nuo šiol marškinėlius su krepšininkų Mindaugo Kuzminkso, Jono Valančiūno ir Rimanto Kaukėno atvaizdais bus galima įsigyti visuose XXX formato prekybos centruose MAXIMA LT už labai patrauklią kainą – tik 11,99 eur., o surinktos lėšos atiteks sunkiai sergantiems vaikams!!

Marškinėlių kiekis ribotas, o akcija vyksta tik iki rugsėjo vidurio, tad paskubėkite! 

Kviečiame į Labdaringą Kyokushin Karate Čempionatą 2019

Jau antrus metus iš eilės Kyokushin karate klubas OSU ir SHORI karate mokykla OSU ir kviečia sportininkus ir visus besidominčius šiuo sportu į karate šventę, kuri vyks Spalio 12 d. Garliavos sporto centre.

Renginio šūkis - "Vienykimės bendrai kovai" lydi mus jau kelerius metus ir nepalieka abejingų sportui ir paramai vaikams! Čia sportininkai kovoja ne tik dėl medalių, bet ir dėl sergančių vaikų, šviesesnės jų vaikystės. Dalis pinigų, surinktų už varžybas, atiteks Rimanto Kaukėno paramos fondui. Prisidėti prie šios iniciatyvos galite įsigydami marškinėlius!

Įsigyti marškinėlius

Kviečiame į Labdaringą badmintono turnyrą "Už pergalę gyventi"

Lapkričio 3 d. (sekmadienį) Siemens arenoje vyks jau ketvirtasis labdaringas Kęstučio Navicko badmintono turnyras “Už pergalę gyventi”, kurio socialiniais partneriais tradiciškai tampa krepšininko Rimanto Kaukėno paramos grupė!

Badmintono profesionalų ir mėgėjų lauks puikus sporto renginys su gražiu tikslu - padėti su vėžiu kovojantiems vaikams!

REGISTRACIJA

SUNKIAI SERGANČIŲ VAIKŲ SVAJONĖS!

Viktorija, 12 m. Mergaitei yra diangnozuota diagnozuota tarpuplaučio T limfoblastinė limfoma/leukemija. Viktorija svajoja apie galingą nešiojamą kompiuterį. 

Deimantas, 15 m. Deimantui buvo diagnozuotas piktybinis smegenų auglys, atlikta šalinimo operacija ir spindulinė terapija. Berniukas svajoja apie elektrinį paspirtuką.

Aurimas, 16 m. Berniukui diagnozuota leukemija. Aurimas svajoja apie stacionarų žaidimų kompiuterį.

Dėl galimybės išpildyti svajonę, prašome kreiptis el. paštu info@kaukenoparama.lt

REIKALINGA PAGALBA

Medikamentai Giedriui

Jau daug metų sveikatos specialistai, RK paramos grupė ir Jūs, mielieji, globojame berniuką vardu Giedrius. Vaikinui kas kelis mėnesius visi kartu aprūpiname nekompensuojamus medikamentus, kurie padeda jam kovoti su sunkia liga. Džiaugiamės, kad vaistų dėka, berniukas jaučiasi vis geriau!

Kviečiame visus prisidėti ir padovanoti jam sveikatos ir vilties pasveikti. 

SKAITYTI DAUGIAU

Daniilo gydymas Šveicarijoje

Kovotojai - taip mes vadiname vaikus, kuriems gyvenimas duoda didelius iššūkius leidžiant dienas operacinėse, vartojant stiprius vaistus, kantriai kenčiant ilgas keliones į ligonines ir tik tam, kad vieną dieną jie būtų sveiki ir laimingi! Mamos ir tėčiai laiko mažuosius už rankos, padrąsina ir paguodžia, o mes esame tam, kad padėtume, kad suteiktume vilties situacijose, kurios yra sunkiai įveikiamos.

Jau daugiau nei metus mes padedame Daniilui, padedame ir jo tėveliams kovoti už vaiką - dešimtys kelionių į Šveicariją, praeitas gydymas ir pasikartojantys tyrimai. Viltis, kad vaikas pasveiks buvo visų mūsų širdyse, o šiandien ta viltis veda į sėkmingą istoriją - Daniilui atliktas gydymas jau daugiau nei pusę metų rodo teigiamus rezultatus, vaiko akies navikas panaikintas iš pavojingos regos zonos, naujų darinių nerandama, vaikas aktyvus ir jaučiasi gerai.

Su Daniilu jau yra dešimtys žmonių ir organizacijų padedančių šeimai iškeliauti į Šveicarijos gydymo įstaigą. Paskutinės Daniilo ir jo tėvelių kelionės buvo padengtos iš valiutų keitykols "Top Exchange"  ir Mindaugo Plūko bei Editos Plūkienės skirtų aukų vaikams. Norime padėkoti Jums už galimybę padėti šiam mažyliui!

Didelis ir nuoširdus AČIŪ visiems!

Visi norintys prisidėti prie pagalbos šeimai, galite tai padaryti paaukojant rekvizitais apačioje:

Būtina mokėjimo paskirtis: PARAMA DANIIL G.
Gavėjas: Rimanto Kaukėno paramos grupė
Kodas: 302721009
Sąskaitos nr. (IBAN): LT984010042502981574
Bankas – Luminor
SWIFT: AGBLLT2X

DAUGIAU APIE DANIILO GYDYMO PROCESĄ

SVAJONĖS, KURIOS PILDOSI

Viktorijos svajonė / perukas

Žavingoji Viktorija - mergaitei neseniai buvo diagnozuota onkologinė liga, kurios gydymas reikalauja nemažai atiduoti - atiduoti dienas kieme ir namuose, susitikimus su draugais, laikinai atiduoti mokyklą, esamą išvaizdą ir jėgas. Ši diagnozė tampa tikru psichologiniu išbandymu tiek vaikams, tiek jų tėveliams. Viktorija yra mergaitė, kuriai padėjome rasti išeitį dėl besikeičiančios išvaizdos, šiek tiek palengvinti greitų pokyčių (slenkančių plaukučių) sukeliamą nekomfortabilią būseną. Džiaugiamės, kad dabar mergaitė ligoninėje vaikšto pasitikinti savimi ir besišypsanti. Norime palinkėti Viktorijai kuo greičiau sveikti ir vėl mėgautis pilnaverte vaikyste leidžiant laiką kieme ir mokykloje su draugais!

Už dovaną mergaitei nuoširdžiai dėkojame visiems, kurie perka specialius fondo marškinėlius visose Maxima LT parduotuvėse.

Nuotrauka: LXM media

Kamilės svajonė / dviratis

Džiaugiamės, kad jau ne pirmą kartą prie mūsų prisideda ir ligoniukų svajones išpildo Diana Rudienė kartu su "Almata Company"! Šį kartą laimė nusišypsojo Kamilei, kuri dar būdama ligoninėje parašė mums laišką, kuriame aprašė savo svajonę turėti dviratį. Išskirtinis noras ir išsikrtinis jo išpildymas! 🙂
Nuo šio rugsėjo Kamilė pradėjo lankyti naują Kauno Maironio universitetinę gimnaziją, kurioje mes pirmadienį per chemijos pamoką ir padarėme staigmeną! Iš pradžių Kamilę bandėme šiek tiek išgąsdinti, bet jau po poros akimirkų ji buvo laiminga ir nustebusi, o klasiokai aplodismentais pasitiko į klasę su išsvajotu dviračiu įvažiuojantį fondo steigėja Rimantą Kaukėną! 

Linkime Kamilei švytėti, gerų mokslų, linksmų pasivažinėjimų dviračiu ir svarbiausios dovanos - sveikatos!

Video medžiaga: LXM Media

Denio ir Hendriko svajonės / kompiuteris ir "Sportland" dovanų kuponas

Vienas fondo ambasadorių, krepšininkas Mindaugas Kuzminskas savo vizitu ir vėl išvertė iš kojų du vaikinus! Ištikimas krepšinio fanas Hendrikas ir jo palatos draugas Denis turėjo proga pabendrauti su Lietuvos vyrų rinktinės žaidėju bei sulaukė jiems skirtų dovanų - Hendrikui buvo įteiktas "SPORTLAND" dovanų kuponas įsigyti sportinius batelius, kurių labai norėjo vaikinas, o Deniui įteiktas galingas nešiojamas kompiuteris! Šiuos du sportu besidominčius vyrukus gyvenimas suvedė sudėtingoje situacijoje, bet mes net neabejojame, kad baisi liga bus įveikta, o palatos sienos išliks tik prisiminimas atnešęs ne tik nemalonias patirtis, bet ir gražius momentus!

Norime nuoširdžiai padėkoti Mindaugui už nuoširdžią draugystę, kurios prasmę mes matome vaikų veiduose! Ačiū, kad skiri savo laiką labdarai ir nuoširdžiai palaikai mūsų vaikus!

Vaikinams įteiktos dovanos - žmonių, kurie įsigija specialius Mindaugo inicijuojamų projektų ("KUZ" marškinėliai ir džemperiai bei "Shmutke" marškinėliai krepšinio tematika) rezultatas.

Video medžiaga: LXM Media

Aurimo mamos svajonė / grožio procedūros

Tėvų didžiausias turtas - jų vaikai. Asta ir jos sūnus Aurimas daug laiko praleido onkologiniame skyriuje. Mama visą save atidavė berniukui, buvo šalia ir apgaubė jį besąlygiška meile. Kuomet vaikui blogai - visi kiti dalykai lieka nuošalyje, o galvoti apie save nėra laiko. Dabar Aurimas jau remisijoje, dienos darosi šiek tiek lengvesnės, laiko atsiranda vis daugiau, tad galėjome rasti laiko ir tam tikroms pramogoms.

"Ačiū gerosioms ponioms iš grožio salono "BLISS & FASHION".  Ačiū jums labai už nuostabią, nepakartojamą, džiuginančią ir labai ilgą Astos dieną sau ir grožiui! Asta sakė, kad kartais leidžia sau nueiti į kirpyklą, bet į tokį saloną ėjo pirmą kartą, labai jaudinosi ir nekantravo. Visi prisidėjome kad mamos vargai ir rūpesčiai po ligoninės pasistūmė į praeitį, tegul eina kartu su Auriu sveikatos keliu" , - kalbėjo moters draugė Akvilė, kuri kreipėsi į mus pagalbos organizuojant pramogas p. Astai.

Norime nuoširdžiai padėkoti mūsų draugams "Sothys Lietuva" ir grožio salonui "BLISS & FASHION" bei ten dirbantiems specialistams, kurie tą dieną pasirūpino moters plaukučiais, manikiūru ir veido pricedūromis. Ačiū Akvilei už rūpestį kitais ir draugystę, kurią dovanojate likimo draugams!

Haroldo svajonė / apsilankymas renginyje "Vilniaus fejerija 2019"

Dalyvavimas įspūdingame fejerverkų ir muzikos šou "Vilniaus fejerija 2019" buvo mūsų globojamo Haroldo svajonė! Išvysti tokį reginį nori visi, o mūsų vaikams tokių švenčių teikiamos emocijos būna daug kartų didesnės. Džiaugiamės galėje nudžiuginti Haroldą ir visą jo šeimą tokia pramoga! 

Ši dovana - visų dalyvavusių labdaringame renginyje "Laimės akimirkos" nuopelnas!

Ačiū už tai, kad darote vaikus laimingais iki dangaus ir atgal!

Mato svajonė / elektrinė mašina

Greitai 2-jų metų gimtadienį švęsiantis Matukas būdamas vos 9 mėnesių sunkiai susirgo, vaikui buvo diagnozuota limfoblastinė liaukemija. Vaikas ilgą laiką gydėsi Vilniaus Santaros ligoninėje ir laimei, ši įstaiga šiandien yra tik trumpų apsilankymų vieta, nes vaikas jaučiasi daug geriau, dažniausiai būna namuose kartu su savo šeima. Nors vaikutis dar nekalba, bet mama matė jo didelį susidomėjimą mašinytėmis, tad fondas nusprendė nudžiuginti vaiką elektra varomu automobiliuku.

Rugsėjo 26 d. fondo savanorė Daiva Kanopkienė ir fondo direktorius Laimonas Šiaulys perdavė ratuotą dovaną mažyliui, kuris nedvejodamas iš karto sėdo jos išbandyti.

Už šią didelę staigmeną norime nuoširdžiai padėkoti savanorei Daivai, Dianai Rudienei, "Almata Company" ir žaislų išparduotuvei "Titė Ritė" už kartu sutelktas jėgas vaikų svajonėms išpildyti! 

Linkime Matui saugių kelionių automobiliu, nuoširdžios šypsenos veide, didžiausios sveikatos ir nuostabių gyvenimo akimirkų!

Nuotrauka: LXM Media

SUTEIKTA PAGALBA

Ramunės-Barboros reabilitacija Azerbaidžane

Trylikametė Ramunė Barbora nuo pat gimimo serga itin reta genetine odos liga – dominantine ir recesyvine distrofine pūsline epidermolize. Visas mergaitės kūnas yra nusėtas pūslelėmis bei skausmingomis žaizdomis, kurios nuolat atsinaujina. Tai vienetinis ligos atvėjis Lietuvoje, tad ir gydymo galimybės čia labai ribotos. Barborai reikalingas gydymas Azerbaidžane įsikūrusiame gydymo kurorte Naftalanas, kur jai atliekamos įvairios terapijos specialiose voniose ir baseinuose. Mergaitė ten praleidžia beveik tris savaites su daktarų priežiūra, o rezultatas kas kart vis labiau džiugina.

Norime labai padėkoti prekiniui ženklui "BIODERMA", kurie jau ilgą laiką rūpinasi mergaite, skiria dalį už poduktus surinktų lėšų mergaitės gydymams ir kitoms būtinoms odos priežiūros priemonėmis. Tai yra tikras išsigelbėjimas šiai šeimai, nes visos procedūros yra tiesiog neįperkamos - vienos kelionės į reabilitacijos centrą kaina siekia 3500 eurų.

Rebilitacija buvo apmokėta už BIODERMA labdaringos akcijos lėšas - nuo kiekvieno vasario-balandžio mėnesiais nupirkto „Atoderm“ linijos produkto, mergaitės gydymui buvo skirta 5% nuo gauto pelno.

Linkime Barborai išlikti stipriai, pozityviai žvelgti į ateitį ir tikėti, kad kiekvienas gydymas veda link pasveikimo ir išsivadavimo iš skausmo!

Austėjai reikalingi vaistai

Austėją Rimkutę mes pažįstame jau seniai. Ši gražuolė žengė podiumu Labdaringame mūsų vakare "Laimės akimirkos" ir sulaukė ne vienos mūsų draugų staigmenos - Austėjai buvo įteiktas naujas draugas, šuniukas ir suorganizuotas susitikimas su jos herojais.

Na, o šį kartą Austėjai galėjome padėti ir kita svarbia paramos forma. 2017 metais merginai buvo diagnozuota onkologinė liga - limfoma, o šiandien mergaitei yra būtini vaistai, kurie palaikytų stabilią mergaitės būseną ir leistų greičiau atsistatyti po gydymo. Džiaugiamės galėdami padėti šioje situacijoje! Austėjai buvo įteikti 13 vnt. Puri - Nethol 50 mg Mercaptopurin medikamentų dėžučių.

Už šią paramą dėkojame tarptautinei organizacijai "International Association of Auto Theft Investigators" (IAATI). Ačiū IAATI bendruomenei už labdaringą šventę, kurios metu buvo renkamos aukos būtent mūsų fondo globojamiems vaikams!

Kauno klinikų vaikų ligų klinikos onkologiniam skyriui pristatyti du galingi šaldytuvai

Rugsėjo 19 d. į Kauno klinikų Vaikų ligų klinikos II vaikų skyrių buvo pristatyti du šaldytuvai, kurių labai trūko ten besigydantiems pacientams. Ilgą laiką ten leidžiantiems pacientams ir jų artimiesiems iškildavo bėdų pasidaryti/laikyti maisto produktus, tad į mus kreipėsi klinikos atstovai prašydami padėti.

Suteikta parama:
- Šaldytuvas BEKO TRE 1262 A+, kurio bendra vertė 117,00 eur.
- Šaldytuvas WHIRLPOOL SW8 AM2Y WR, kurio bendra vertė 316,00 eur.

Parama buvo suteikta už Labdaros vakaro "Laimės akimirkos" metu surinkas aukas, tad norime padėkoti visiems svečiams, kurie tą kartą atvyko ir dovanojo savo dėmesį ir paramą pacientams!

Video medžiaga: LXM Media

Parama Dangirui / slaugos priemonės

Trijų vaikų mama Audronė kreipėsi į mus prašydama pagelbėti jos sūnui Dangirui, kuriam yra diagnozuota visa puokštė ligų - epilepsija, smegenų displazija, sunkūs raidos sutrikimai ir daugelis gretutinių sutrikimų. Dėl sudėtingos vaiko raidos, vaikas nekalba, nevaikšto, suformuota gastrostoma, kurios pagalba vaikui maistas yra zonduojamas tiesiai į skrandį. Audronė yra puiki mama, kuriai visų pirma rūpi vaikų gerovė, o jai užtikrinti vis reikia lėšų, ypač mažajam Dangirui. Džiaugiamės galėdami bent šiek tiek prisidėti prie pagalbos šiai šeimai - rugsėjo 24 d. į namus pristatėme sauskelnių, maisto papildų, įvairių vitaminų, naują gastrostomą su prijungėjais, specialius kramtukus vaikams, planuojame pasirūpinti ir Dangiro akinukais.

Džiaugiamės galėdami pažinti nuostabią šeimą ir linkime jiems dar daug gražių akimirkų, kurių jiems namuose tikrai netrūksta, nes jie pilni vaikų juoko, žaismo, šilumos ir meilės!

Parama šeimai buvo suteikta už Labdaringo vakaro "Laimės akimirkos" metu surinktas aukas vaikams. Dėkojame visiems mūsų bendruomenės nariams, kurie nelieka abejingi ir mielai prisijungia prie gražios fondo misijos! Taip pat didelis ir nuoširdus Ačiū mūsų partneriams "Eurovaistinė" bei ten dirbantiems specialistams, kurie operatyviai ir su dideliu noru pagelbėja mums išrinktdami geriausius ir tinkamiausius produktus vaikams bei pritaiko dideles nuolaidas!!

Video medžiaga: LXM Media

Pagalba Konstantinui / skubi operacija

"Sergančio vaiko tėvas pagalbos neprašo – maldauja jos nebyliai" - tokios antraštės dar visai neseniai pasirodė žiniasklaidoje, o pasakojama Konstantino istorija sukrėtė. Iš Ukrainos kilusi šeima susidūrė su bene blogiausia sunkios ligos situacija - vaikui buvo diagnozuota Ewingo sarkoma, Ukrainoje onkologinėmis ligomis sergantiems pacientams gydymas pastaruosius kelerius metus nekompensuojamas, tad visos gydymo išlaidos gulasi ant šeimos pečių. Pasidomėję visomis medicinos galimybėmis ir specialistų kompetencija, Konstantino tėvai nusprendė keltis į Lietuvą ir čia atlikti vaikui gyvybiškai svarbų gydymą. Lietuvos pilietybės neturinčiai šeimai šioje šalyje taip pat gulasi didelė finansinė našta - kiekvienas chemoterapijos kursas, spindulių terapija ir praleistos dienos palatoje jiems kainuoja. Kol tėvai intensyviai ieško vaiko gydymui palankių sprendimų, pagalba reikalinga jau šiandien, tad Rimanto Kaukėno fondas nusprendė prisidėti.

Už labdaros renginio "Laimės akimirkos" surinktas aukas, fondas kompensavo vaiko operaciją, kurios kaina siekė 3991,75 eurus.

Planuojama, kad Konstantino gydymas vyks iki šių metų pabaigos, tad labai viliamės, kad prie šios gražios šeimos gerovės prisidės ir dar daugiau geros valios žmonių!

Dėkojame visiems mus palaikantiems draugams, kurių dėka galime skubiai suteikti reikiamą paramą onkologinėmis ligomis sergantiems nepilnamečiams!!

Konstantino tėvai atvira širdimi dėkoja visiems aukojantiems, žavisi šios šalies žmonėmis ir jų atjauta, o pats Konstantinas su šypsena pasitinka visus jį aplankančius žmones! Linkime nepasiduoti, kovoti ir svarbiausia tikėti, kad vieną dieną ši baisi liga pasitrauks!

INICATYVOS IR RENGINIAI

Lietuvos futbolo rinktinės vizitas pas vaikus

Rugsėjo 3 d. Santaros ligoninės vaikų onkohematologijos skyriuje buvo nuspalvinta vaikų šypsenomis, nes čia mažuosius pacientus aplankė Lietuvos futbolo rinktinės žaidėjai Mantas Kuklys, Saulius Mikoliūnas, Fedor Černych ir treneris Valdas Urbonas, kurie ne tik dovanojo vaikams savo dėmesį bet ir įteikė specialius futbolo sirgaliaus marškinėlius. Čempionatui besirengianti rinktinė džiaugėsi galimybe susipažinti su vaikais, juos pakalbinti ir paraginti palaikyti artėjančiose varžybose.

Norime nuoširdžiai padėkoti žaidėjams ir treneriui už gražų vizitą, už dovanas, už vaikų juoką ir geras emocijas!!

Video medžiaga: LXM Media

Aukok.lt ir fondo bendras projektas subūrė žinomus žmones kilniam tikslui

Liepos mėnesį startavo jaunas aukok.lt ir Rimanto Kaukėno paramos grupės projektas, kurį šį kartą skyrėme Daniilui ir visų mažųjų svajoklių norams išpildyti! 

Už pergalę gyventi - įprasminkime šią akciją geru darbu bei paaukokime taip reikalingai pagalbai akies naviką turinčiam Daniilui bei pacientų svajonėms, kurios visada pildosi!

Fondo geras draugas, krepšininkas Mindaugas Kuzminskas bei laidų vedėja Indrė Kavaliauskaitė - Morkūnienė dėl šio kilnaus tikslo jau sugalvojo sau iššūkius!

Prisijunk prie Mindaugo
Prisijunk prie Indrės

"Aplenkime vėžį" komanda Dankse Bank Vilniaus maratone 2019

Rugsėjo 8 d. Vilnių drebino kasmetinis Danske Bank Vilniaus maratonas 2019, o ryškiaspalviais marškinėliais apsirengusi "Aplenkime vėžį" komanda traukė visų maratono dalyvių akį. Beveik 200 bėgikų įprasmino sporto renginį bėgdami už sunkiai sergančius Lietuvos vaikus! Šių metų atmosfera ir susidomėjimas mūsų misija dar kartą įrodė, kad labdarai ir paramai abejingų žmonių nėra!

Norime nuoširdžiai padėkoti visiems, kurie buvote kartu ir be kurių šis renginys mums nebūtų toks sėkmingas:

Pagrindiniai rėmėjai: "Avia Solutions Group" ir UAB "Vikonda". 

Už maratono dalyvių išgirtus masažus dėkojame visiems kineziterapeutams, kuriuos kilniam tikslui subūrė "Megami Beauty Clinic" savininkė Diana Bekasene. Ačiū mūsų visažistėms ir žinoma maisto guru Artūrui Braslauskui!

Rėmėjai: "Dadu ledai", mineralinis vanduo "Akvilė", "SportPoint", "Top Exchange".

Visi dėl bendro tikslo - "Aplenkti vėžį"!

Video medžiaga: LXM Media

Labdaringas paplūdimio teniso mėgėjų turnyras

Vilniuje vyko "PineWood Bar Lounge" paplūdimio teniso mėgėjų turnyras, kuris subūrė šios šakos entuziastus ne tik puikiai praleisti laiką, bet ir prisidėti prie mūsų fondo misijos! Čia fondo veiklą pristatė mūsų bendruomenės narys, už itin svarią paramą mūsų vaikams apdovanojimą gavęs Giedrius Pauža, o susirinkę turnyro dalyviai dalyvavo labdaringame aukcione, kurio metu surinktas lėšas skyrė būtent mažiesiems pacientams. Turnyro metu svečiai vaikams paaukojo net 2400 eurų, kurie bus tikslingai panaudoti suteikiant pagalbą tiems, kuriems jos labiausiai reikia!

Už paramą ir labdaringą idėją nuoširdų Ačiū tariame "MT Group" atstovui Mindaugui Zakarui, "Spaineta" atstovui Dariui Vaičiuliui, turnyro organizatorei  Eglei Malinauskaitei ir "Era Esthetic - Lazerinės Dermatologijos klinikos" atstovui Vaidui Stoškui. Dėkojame Andriui Čerškui už svarbios žinutės sklaidą ir žinoma Giedriui, kuris aktyviai dalyvauja mūsų fondo veikloje ir skiria daug laiko labdarai!!

Daugiau akimirkų

Futbolo rungtynių ceremonijoje žaidėjus į aikštę išlydėjo fondo globojami vaikai

Mūsų kylančios žvaigždės, mažieji herojai spinduliuoja energija ir puikia nuotaika. O kai jų laukia atsakingas momentas, jie susikaupę stengiasi mėgautis jiems suteikta akimirka. Rugsėjo 7 d. Lietuvos futbolo federacija pakvietė mus būti kartu ir išlydėti žaidėjus į svarbią kovą! Iškilminga ceremonija, dėmesys vaikams ir žmonių plojimai ilgai išliks vaikų prisiminimuose!

Dėkojame futbolo federacijai už galimybes, Ačiū žaidėjams, kurie laikė mūsų vaikus už rankų ir padrąsino žengti į stadioną kartu!

Video medžiaga: LXM Media

Krepšininko M. Kuzminsko iniciatyva

Krepšininko Mindaugo Kuzminsko projektas kartu su "SHMUTKE" - krepšinio sirgaliams skirti šmaikštūs marškinėliai už kuriuos surinktos lėšos atiteks mūsų fondo globojamiems vaikučiams! 
Jau šiandien už auką vaikams galėsite juos įsigyti interneto svetainėje shmuke.eu 

Įsigyti marškinėlius

ATRIBUTIKA

Krepšinio kamuoliai / NAUJIENA

Puiki naujiena krepšinio mėgėjams - nuo šiol visose "Sportpoint" ir "PROSPORT.LT"  parduotuvėse rasite spacialius krepšinio kamuolius su mūsų fondo logotipu ir Rimanto Kaukėno autografu! Kiekvienas įsigijęs šį kamuolį prisideda prie pagalbos vėžiu sergantiems Lietuvos vaikams!

Kamuolių kiekis ribotas, tad paskubėkite!

PIRKTI

Marškinėliai - Let's Join the Fight Together

Rimanto Kaukėno paramos grupės ir Kyokushin Karate bendruomenės bendro projekto specialūs marškinėliai "Let's Join the Fight Together". Auka už marškinėlius -  eurų.

PIRKTI

Nauja pasaka vaikams "Taip tyčia"

Nauja pasaka vaikams “Taip tyčia” jau laukia mužųjų skaitytojų! 

Taip tyčia - pasakymas, atkeliavęs iš vaikystės. Jis reiškia, kad tai, apie ką bus kalbama, ištikrųjų yra. Pavyzdžiui, aš tau sakau, kad esu bitė, o tu - dramblys, kuriam ką tik įkandau į straiblį. Ką tu darysi?

“Dauguma šios knygos situacijų yra apie miegą ar sapnus. Gal todėl, kad piešiau vakarais. O gal todėl, kad sapnų pasaulis labai įdomus” , - apie knygą sakė jos autorė ir iliustratorė Vanda Padimanskaitė.

Už 7 eurų auką sunkiai sergantiems vaikams Jūs iš naujo atrasite neįkainojamus vakarus su savo mažaisiais, kuomet galėsite nusikelti į sapnų pasaulį! 

Užsakymai priimami el.paštu info@kaukenoparama.lt

"Elvyra Design" auskarai ir segės

Talentingosios papuošalų dizainerės Elvyros Monginienės kurti auskarai ir segės "GĖRIO MUSIUKAI". Būkime gražios ne tik išore, bet ir vidumi.

PIRKTI

Pasakos vaikams

Vandos Padimanskaitės pasakos vaikams: „Taškuota pasaka“ ir "Gauruota pasaka".

PIRKTI

Dizainerio A. Pogrebnojaus marškinėliai ir suknelės

Dizainerio Aleksandro Pogrebnojaus 2016 m. pavasario-vasaros kolekcijoje suknelės margintos skirtingų laikotarpių tapybos bei vitražų darbų fragmentais, todėl kiekvienas suknelės modelis yra unikalus. 

PIRKTI

SOCIALINIAI TINKLAI

Facebook Facebook Youtube Instagram Instagram
UŽSIPRENUMERUOTI NAUJIENLAIŠKĮ

Rimanto Kaukėno paramos grupė

MailerLite