Nejsme pouze prodejci hardware, jsme ANAFRA

Naše role při prodeji hardware začíná i končí podstatně dříve a později, než je tomu u konkurence. Nejen že prodáváme prvotřídní hardware Supermicro — o své klienty se staráme před i po nákupu — a žijeme jejich příběhy. Podřizujeme jim celou komunikaci, nabídku i celkové služby.

Jsme zde i pro společnost ANAFRA, s.r.o..

1. když něco nefunguje

Zhodnotíme Vaše aktuální potřeby

Než přistoupíme k tvorbě nabídky, nejdříve se zajímáme o aktuální stav stávajícího hardware a Vašich potřeb. Provedeme audit stávajícího řešení a naši profesionální technici zpracují doporučení a návrhy na jeho zlepšení s ohledem na dlouhodobou udržitelnost a optimalizaci Vašich investic.

2. než nakoupíte

Všechny nabídky zpracují profesionální IT specialisté

Za svými nabídkami si skutečně stojíme. Nejen že jsme jediný oficiální integrátor serverů Supermicro v Česku — nabízíme prvotřídní hardware, který pro vás vybírají profesionální IT správci síťových infrastruktur.

Můžete si být jistí, že u nás jste ve správných rukou. A můžete se nás kdykoli zeptat na jakýkoli odborný dotaz. Nabídku si vždy také obhájíme s ohledem na specifické potřeby Vaší společnosti.

3. při nákupu

Dodáváme Vám pouze hardware, kterému věříme

Na trhu jsme již od roku 2006. Za tu dobu jsme byli postaveni před obrovské výzvy. Všechny jsme úspěšně zdolali díky našemu prvotřídnímu týmu IT specialistů a hardware značky Supermicro, který je nikdy nenechal na holičkách.

Za dodaným železem a jeho vhodností si stojíme natolik, že všem klientům na některé produkty nabízíme v rámci záruky výměnu kus za kus.

Že prodáváme kvalitu dokládají také naše četně reference a nezadržitelný růst, který od roku 2006 sledujeme a kterého jste součástí.

4. po nákupu

Naši IT specialisté provedou instalaci přímo u Vás

Nakoupili jste hardware od společnosti ANAFRA? Gratulujeme Vám! Ale tím naše spolupráce končit nemusí. Pokud chcete, naši IT specialisté jsou připraveni vyrazit do Vaší společnosti a přímo na místě veškerý hardware zapojit, zprovoznit — a také s ním seznámit Vaše IT zaměstnance.

5. na věky věků

Nikdy vás nenecháme na holičkách, slibujeme

Každému zákazníkovi garantujeme dostupnost VPS minimálně 99,5 %. Pro nejnáročnější zákazníky zajišťujeme službu SLA TOP s garancí dostupnosti minimálně 99,98 %.

Nejsme jako konkurence. Jsme ANAFRA. Pracujeme pro své klienty. I pro Vás.

Obchodník pro ANAFRA, s.r.o.

Jan Novák

+420 773 745 718 — jan.novak@anafra.cz

Kontaktujte svého obchodníka a řekněte si o nabídku na míru nebo o množstevní slevu. Proč kontaktovat svého obchodníka?

Proč nakupovat u nás

Jaké máme hodnoty a cíle? Naše reference na e-shopu a na Heurece.

Naši partneři

ANAFRA s.r.o.

5. května 1109/63, 140 00 Praha, Česká republika
IČO: 26878291, DIČ: CZ26878291

e-shopfiremní stránky

Facebook Linkedin Youtube

Všechny ceny jsou uvedeny bez DPH.

Tento e-mail jste obdrželi, protože jste se zaregistrovali na našich webových stránkách, nebo jste u nás provedli nákup.

Odhlásit se.