View in browser
Newsletter Tygodniowy #7

,

Mamy już grudzień, a zatem rozpoczął się Okres Adwentu. Przygotowaliśmy na ten wyjątkowy czas szczególną propozycję dla mężczyzn. Powracamy również z jutrzejszym LIVE dla ojców z Klubu Odważnego Ojca. Ruszyliśmy projekt aplikacji mobilnej dla Drogi Odważnych... Dzieje się więc bardzo dużo, o czym przeczytacie w niniejszym newsletterze.

Zapraszamy do lektury :)

Informacje na ten tydzień:
NASZ FANPAGE
Każda Niedziela Adwentu

Rekolekcje Adwentowe

Przygotowaliśmy dla Was niezwykłe Rekolekcje Adwentowe. Takie, które mogą naprawdę odmieniać, takie które przełamują i wreszcie... takie, których być może potrzebujesz!

Nie przegap tego momentu - to może być TWÓJ CZAS!

Dowiedz się więcej!
Niezbędnik Każdego Mężczyzny

PLANOMAX

Planuj, inspiruj się i... rozwijaj na MAXA! PLANOMAX to kompleksowy planer, który pozwoli rozwinąć Ci się w 3 przestrzeniach: fizycznej, duchowej i osobistej. Wzbogacony jest licznymi odniesieniami do bardzo wartościowych treści za pomocą QR kodów. Znajdziecie tam sigla czytań z dnia, a także całą masę innych rozwiązań, których nie ma nigdzie indziej!

Zbliża się okres świąteczny. Być może będzie to idealny prezent dla najbliższych? Zachęcamy do kupna w przedsprzedaży (zostało już tylko parę dni), podczas której cena jest znacznie niższa!

Dowiedz się więcej
Kup PLANOMAX
Środa - 04.12.2019

Pomódl się razem z Odważnymi!

W każdą środę modlimy się wspólnie modlitwą Anioł Pański razem z ludźmi z całej Polski. Jeżeli chcesz doświadczyć wspólnoty, a jednocześnie powierzyć swoje intencje, to skorzystaj z tej możliwości i bądź z nami w najbliższą środę!

Zapraszamy do udziału oraz pisania swoich intencji: 
http://bit.ly/intencje (intencje te są również omadlane przez naszą wspólnotę nie tylko przy okazji Anioła Pańskiego - naprawdę warto skorzystać z tej możliwości!

Transmisja online prowadzona jest za pośrednictwem naszego Fanpage oraz kanału na Youtubie.

ZAPRASZAMY!

Kliknij, aby napisać intencję
03.12.2019 g. 06:05

Klub Odważnego Ojca

Poznaj 7 sekretów skutecznego Ojca!

W dniu jutrzejszym poznamy kolejny z sekretów skutecznego ojcostwa. Jesteście ciekawi jaki? Cóż... musicie przekonać się sami!

Live poprowadzi jak zwykle niezastąpiony Mariusz Marcinkowski.Mamy nadzieję, że nie zabraknie Was z samego rana!

Live jest dostępny tylko i wyłącznie dla członków Klubu Odważnego Ojca (nasza grupa na Facebooku). Dlatego też nie zwlekaj i dołącz do nas!

Zapraszamy do Klubu Odważnego Ojca!
Polecamy również:
Weź tarczę i ochraniaj swoją małżonkę!

Czym jest TARCZA?

Każdego dnia za Twoją żonę modlić się będziesz Ty oraz 19 innych mężów, czyli każdego dnia za Twoją żonę będzie odmawiany cały różaniec. 

Nasza modlitwa oparta będzie na „róży różańcowej”. Ta nasza będzie o tyle specyficzna, że będzie to wspólna modlitwa mężów za żony. „Zbiera się” grupa 20 mężów, którzy tworzą grupę różańcową. Każda z osób odmawia codziennie jedną dziesiątkę różańca w dowolnym dla siebie momencie dnia. 

Oczywiście, podjęcie modlitwy nie zwalnia nas z konkretnego działania wobec naszych żon, jednak modlitwa za nie takie działania z pewnością wspomoże.

Dajemy najpiękniejszy prezent naszej żonie (i to codziennie) – wszystkie łaski związane z odmawianiem różańca w róży (wiele, wiele łask – pewność, że zawsze, każdego dnia ktoś modli się za moją żonę, nawet wtedy, gdy sam zapomnę – jeśli nikt nie zapomni, to codziennie za nasze żony odmówiony jest cały różaniec!)

Dołącz do Tarczy!
Droga Odważnych

ul. Broniewskiego 44, Warszawa
Poland

Dostajesz tą wiadomość, bo jesteś członkiem Newslettera Drogi Odważnych  prowadzonej przez
Fundację na rzecz rozwoju mężczyzn Przymierze Wojowników
Siedziba: ul. Broniewskiego 44, 01-771 Warszawa
KRS: 0000581859

Anuluj Subskrypcję