RI Apygardos 1462 Valdytojo Virginijaus Šniuko NAUJIENLAIŠKIS

2018/19 Rotary metai, gruodis

Mieli Sesės ir Broliai,

Įpusėjo mūsų rotarietiški metai ir baigiasi 2018-ieji. Tikiuosi, kad jie Jums buvo įdomūs, prasmingi, kupini gražių patirčių.

Kalėdos, Naujųjų Metų laukimas - tai vilties, gerumo ir rotarietiško bendravimo metas. Šį mėnsį Apygardos klubai aktyviai vykdė savo Kalėdinius projektus ir dovanojo šventinį džiaugsmą savo aplinkoje.

Džiugu, kad tampame vis atviresni, klubai švenčia kartu su bendruomenėmis, remiamomis vaikų šeimynomis, seneliais globos įstaigose.

Mūsų jaunimas

Šventinė atmosfera šį mėnesį vyravo Rataract ir Interact klubuose.

Džiaugiamės, kad vėl stiprėja Interact šeima. Įsisteigė Naujas Pasvalio Interact klubas. Linkime jiems sėkmės draugystės ir tarnystės kelyje!

Šiaulių Interact klubas priėmė net penkis naujus narius ir į inauguracijos šventę pakvietė Interactiečius iš visos Lietuvos. Tai puikus narystės stiprinimo pavyzdys mums, rotariečiams.

Apygardos pareigūnų mokymai

Gruodžio 7-8 dienomis Birštone vyko Apygardos pareigūnų mokymai, kuriuose stiprinome komandą ir planavome ateities darbus.

Kalėdiniai renginiai ir projektai

Vienas iš tokių įsimintinų ir jaudinančių Kalėdinių renginių, kuriame dalyvavome su gausia klubų delegacija, buvo Naujosios Akmenės Rotary klubo organizuotas labdaros koncertas „Svajonė ir viltis“.

Pilnutėlėje kultūros namų salėje susirinkusi miesto bendruomenė kartu su Rotary klubu šventė Šv. Kalėdas ir dalinosi gerumu su onkologinėmis ligomis sergančiais vaikučiais bei jų šeimomis.

Vilniaus Senamiesčio Rotary klubas gruodžio 11 dieną surengė gražų Kalėdinį koncertą Vaidilos teatre, Vilniuje.

Didžioji dalis koncerto metu surinktų lėšų bus skiriama muzikiniam socialiniam projektui Muzika visiems, kurio dėka organizuojami koncertai globos, sveikatos priežiūros, kalinimo įstaigose, socialinės pagalbos centruose. Kita dalis paramos atiteks fondui „Rugutė“, kuris globoja onkologinėmis ligomis sergančius vaikus ir jų šeimas.

Jau ketvirtus metus iš eilės,  prieš Šv. Kalėdas Šiaulių Vykinto Rotary ir Šiaulių Auksinio Rato Rotaract klubai pradžiugina Kuršėnų Pavenčių vidurinės mokyklos bendrabučio vaikus jiems padovanodami šiltus batus.

Šiųmetinė Utenos rotariečių kalėdinė dovana labiausiai pradžiugino knygų skaitytojus.  Bibliotekai jie padovanojo naują lentyną su 100 naujai išleistų knygų.

Uteniškiai galės rinktis iš naujausių mokslo populiarinimo, lietuvių ir užsienio autorių grožinės literatūros knygų, skirtų vaikams bei suaugusiesiems. 

Vilniaus Rotaract klubas tradiciškai prieš didžiausias Metų Šventes aplanko vienišus senelius, parodo jiems dėmesį, įteikia dovanų.

Šiais metais prie projekto "100 šypsenų daugiau" prisijungė ir Kauno bei Klaipėdos miestai. Tai gražus pavyzdys, kai klubai, esantys skirtinguose miestuose, bendradarbiauja ir vienijasi dėl bendrų tikslų.

Vilniaus Geležinio Vilko Rotaract klubas kartu su Vilniaus Regbio Akademija vaikus iš 3 Vilniaus globos įstaigų kvietė visą dieną praleisti kartu.

Netikėtumais ir staigmenomis kupina programa ne tik džiugino vaikus, bet ir leido vieniems kitus geriau pažinti. Vichy vandns parkas, orientacinės varžybos po Vilniaus senamiestį, žaidimai, dovanos, fejerverkai ir kelionė namo limuzinais laukė visų šventės dalyvių.

Daug nuostabių šventinių projektų Rotary, Rotaract ir Interact klubai vykdo gruodžio mėnesį visoje Lietuvoje. Čia paminėjau vos keletą.

Noriu nuoširdžiai padėkoti už Jūsų visų Kalėdinę dvasią, Jūsų šilumą ir energiją, skirtą visuomenės gerovei. 

Linkiu, kad ateinantys metai būtų sėkmingi, laimingi, pilni polėkio ir rotarietiškų darbų!

GIMTADIENIAI

Gruodžio mėnesį chartijas yra gavę šie klubai - Jurbarko, Kauno Romuvos, Panevėžio Nevėžio, Šiaulių Harmonijos, Šiaulių Vykinto, Utenos, Vilniaus Lietuvos Tūkstantmečio

Dėkoju už Jūsų nuveiktus darbus  ir sveikinu su Jūsų švente!

 

RI Apygardos 1462 Valdytojas'18-19 Virginijus Šniukas

Rotary International Apygarda 1462

www.rotary.lt

www.rotariada.lt

www.facebook.com/rotarylithuania

SHARE TWEET FORWARD
MailerLite