Karštis kelia pavojų ir keturkojams

Užėjus karščiams, reikia labiau pasirūpinti savo augintiniais. Katės lengviau ištveria aukštą aplinkos temperatūrą, nes yra šilumos mėgėjos. Be to, jos pačios sugeba susirasti pavėsį po baldais, vonios kamputyje, koridoriaus spintoje. Šunims dideli karščiai daug pavojingesni, todėl būtinas ypatingas dėmesis ir atsargumas.

Per karščius niekada, jokiomis aplinkybėmis, nepalikite keturkojo automobilyje net minutei. Pravertas langas nepadės, o gyvūną išgelbėti ištikus šilumos smūgiui kartais būna jau ir per vėlu. Taip pat elgesį, paliekant gyvūną automobilyje, galima traktuoti kaip žiaurų elgesį su gyvūnu.

Padidintos baudos už gyvūno kankinimą

Seimas sugriežtino administracinę atsakomybę už žiaurų elgesį su gyvūnais, jų kankinimą ir įtvirtino galimybę tokiais atvejais konfiskuoti gyvūnus. Tad nuo šiol, prieš skriaudžiant gyvūną, teks pasiruošti ir nemenką sumą pinigų.

Daugiau informacijos rasite čia.

Pranešk mums!

Jei pastebėjai netinkamą elgesį su gyvūnais - nelik abejingas, pranešk mums! Mes kartu su VMVT spręsime šias problemas.

Jums tereikia užpildyti formą.

​​Kinietė moteris nukeliavo 1.500 mylias, kad išgelbėtų 100 šunų

Ne visi Kinijoje pritaria Yulin festivalio tradicijai, kaip ir 65 metų, buvusi mokytoja Yang Xiaoyun, kuri yra įkūrusi gyvūnų prieglaudą Tianjin mieste. Skaitykite čia.

Mes būsim, o Tu?

Rugpjūčio 14 – 16 dienomis pajūryje, Karklėje vyks festivalis „Karklė 2015 Live Music Beach. VšĮ „Gyvūnų gerovės iniciatyvos“ skleis meilę gyvūnams ir jums festivalyje! Organizuosime šunų – žmonių lenktynes, pasiūlysime pakrutinti smegenis viktorinoje ir dar daug kitų linksmų veiklų. Susitikim ten!

VšĮ „Gyvūnų gerovės iniciatyvos“

info@ggi.lt

www.ggi.lt

Facebook
MailerLite