Анонси подій, запити від іноземних партнерів та інша корисна інформація

Читайте шостий випуск Дайджесту від Офісу з просування експорту

Ми підготували для вас добірку найактуальнішої та найкориснішої інформації, напрацьованої Офісом з просування експорту та нашими партнерами за останній місяць, яка стане вам у нагоді при підготовці до експорту чи розширенні своєї присутності на міжнародних ринках. До вашої уваги: огляди ринків, корисні поради від наших експертів, анонси заходів, запити від іноземних компаній на пошук партнерів в Україні, оголошення про актуальні міжнародні виставки та міжнародні тендери, а також експортні пропозиції  та новини від партнерів.

ТЕМА НОМЕРУ

Восени Офіс з просування експорту організовує Національні стенди на двох масштабних виставках - Gulfood Manufacturing та Yummex ME, які проходитимуть в Дубаї. Підготовку до цих двох подій ми розпочали з вивчення ринку ОАЕ та країн МЕНА.

Пропонуємо вашій увазі детальний огляд ринку Об'єднаних Арабських Еміратів, який підготували наші аналітики. Він включає в себе загальний огляд, макроекономічні показники, торговельну статистику, інформацію про державне регулювання, пріоритетні товари для експорту до ОАЕ, а також аналіз споживачів.

Читати далі

БІЗНЕС-МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ ЕКСПОРТЕРІВ

Офіс з просування експорту України запрошує взяти участь у виставці Gulfood Manufacturing у складі Національного стенду України.

Gulfood Manufacturing –  це найбільший майданчик на Близькому сході для пошуку партнерів у секторах: інгредієнти, обладнання для переробки та пакування продуктів харчування. Щороку виставку відвідує більше 36000 відвідувачів з понад 150 країн світу.

Кому варто взяти участь: виробникам інгредієнтів для харчової промисловості; виробникам обладнання, приладів та систем керування для переробки та пакування продуктів харчування.

Участь у виставці у якості експонента – це можливість:

  • Знайти потенційних покупців і налагодити контакти для співпраці та експорту;
  • Дізнатися про світові тренди у галузі та попит на товари;
  • Ознайомитися з особливостями ринку та його потенціалом;
  • Отримати відгук про товари та послуги від кінцевого споживача;
  • Зрозуміти, які є шляхи виходу на ринок.
Дізнатися більше про участь у виставці

Офіс з просування експорту України запрошує Вас взяти участь у виставці Yummex Middle East у складі Національного стенду України.

Yummex Middle East 2019 – найбільша платформа для виробників кондитерських виробів та солодощів регіону MENA (Middle East and North Africa), яку щороку відвідує більше 10 000 гостей з понад 100 країн світу.

Кому варто взяти участь: виробникам солодощів, кондитерських та шоколадних виробів.

Вартість: 70% вартості стенду фінансується за рахунок державного бюджету України. Учасники самостійно покривають логістичні витрати, витрати на доставку зразків, дизайнерські рішення щодо забудови стенду та додаткове обладнання (інфостійка, стіл, постери тощо).

Дізнатися більше про участь у виставці

Цієї осені запрошуємо українських виробників органічних продуктів харчування, зернових, меду, кондвиробів та шоколаду, олії, фруктів та ягід і продуктів їх переробки, чаю, кави відкрити ринок Скандинавії.

ЄБРР: консультації для малого бізнесу в Україні, у рамках ініціативи ЄС #EU4Business, відкриває реєстрацію у торгову місію до Швеції та Данії, яка відбудеться в листопаді цього року, за підтримки Офісу з просування експорту та Мінекономрозвитку.

Десять компаній, які буде обрано до бізнес-делегації шляхом конкурсного відбору, отримають 
• Індивідуально організовані бізнес-зустрічі з потенційними партнерами, заплановані іноземним консультантом Gateway & Partners та серія зустрічей організованих за сприяння Ukrainian Organic Cluster; 
• Вивчення та аналіз торгових можливостей Швеції та Данії на місці та рекомендації щодо виходу на локальний ринок;
• Візити на підприємства та/або відвідування торгових мереж для обміну досвідом.

Дізнатися більше про торговельну місію

Головна новина

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України спільно з Офісом з просування експорту продовжує роботу над запуском експортного веб-порталу – потужним інформаційним інструментом підтримки українських експортерів та розвитку бізнес-середовища, що має стати найбільш ємною інформативною платформою з вільним доступом для користувачів. Платформа включатиме дані про зовнішні ринки з умовами та процедурами доступу до них товарів і послуг, інструменти для пошуку партерів, розвитку компетенцій та бізнес-можливостей. Це – перший проект такого масштабу, де у найбільш повному та постійно оновленому обсязі будуть висвітлені дані за принципом «Єдиного вікна».
Запрошуємо компанії, що спеціалізуються на розробці складних архітектурних веб-рішень, взяти участь у тендері на розробку Національного експортного веб-порталу. 
Проект реалізовується за фінансової підтримки Уряду Німеччини через німецьку федеральну компанію Deutsche Gesellschaft für internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH – GIZ Ukraine – в рамках імплементації Експортної стратегії України: «Дорожньої карти» стратегічного розвитку торгівлі на період 2017 – 2021 років.
Кінцевий термін подачі пропозицій – 15 серпня 2019 року.

Більше інформації про тендер

Опитування

Офіс з просування експорту проводить попереднє опитування серед бізнес-об’єднань щодо сприяння в реалізації проектів та ініціатив по підтримці експортерів та підвищення спроможності бізнес-об’єднань ефективно проводити заходи, спрямовані на відкриття нових ринків.

Мета опитування – ідентифікувати потенціал бізнес-об’єднань та забезпечити належну підтримку експортно-орієнтованих компаній необхідними послугами, серед яких – проведення аналізу готовності до експорту, визначення нових ринків та побудова експортного плану, експортний консалтинг, спеціалізовані освітні заходи, бізнес-місії та міжнародні виставки.

На даному етапі діагностуються організації, що:
1. Мають серед своїх членів компанії, що вже експортують.
2. Мають досвід у проведенні заходів з розвитку експорту.
3. Спроможні побудувати ефективний діалог з державними та донорськими організаціями.

За результатами опитування будуть проведені індивідуальні консультації з бізнес-об’єднаннями, що надали детальні відомості стосовно своєї діяльності.

Пройти опитування

Офіс з просування експорту України продовжує працювати над оновленням спектру своїх послуг. Зокрема, Офісом розпочату інформування щодо вимог до продукції на ринку ЄС – запущено Хелпдеск для експортерів до ЄС. Цей інформаційний ресурс допоможе розібратися в загальній логіці вимог до товарів на ринку ЄС, а також знайти вимоги до конкретних товарів (https://helpdesk.epo.org.ua/ ).

Для ефективного планування послуг Офісу та якісної допомоги українським експортерам щодо приведення їхньої продукції у відповідність до вимог ЄС ми підготували наступне електронне опитування.

Пройти опитування

ОСВІТА ДЛЯ ЕКСПОРТЕРІВ

Експерти Офісу з просування експорту проаналізували актуальні освітні можливості та зібрали для вас рекомендовані курси, посібники та інструменти допомоги на одній сторінці. Обирайте та розпочинайте експорту експансію на міжнародні ринки вже сьогодні.

Бажаєте дізнатись більше про комплексні освітні програми Export Revolution Ukraine та Creative Export Ukraine? Пройдіть швидку процедуру реєстрації для отримання повідомлення про старт програм та очікуйте на лист про відкриття реєстрації.

Ознайомитись з можливостями

Офіс з просування експорту запрошує до співпраці експертів, консультантів, менторів та організації  для створення та проведення освітніх заходів та спеціальних освітніх програм з метою розвитку експортної екосистеми та підвищення конкурентоспроможності експортноорієнтованих українських підприємств.

Дізнатись більше

АНАЛІТИКА ТА ІНФОРМАЦІЯ

Наші фахівці відділу Аналітики надають експортерам якісні послуги з вивчення ринку та пошуку партнерів, а саме: 

Хелпдеск для експортерів до ЄС

Плануєте експортувати до ЄС, але не знаєте, де шукати інформацію про вимоги до продукції на європейському ринку? Тепер у вас є незамінний помічник - Хелпдеск для експортерів до ЄС (https://helpdesk.epo.org.ua). Тут зібрано інформацію про тарифи, вимоги, тарифні квоти, правила походження, стандарти і регламенти. 
Ольга Гвоздьова, керівник відділу аналітики, розповідає про структуру Хелпдеску та як ним користуватись.

Пошук партнерів

Данська компанія, що спеціалізується на виробництві дитячих меблів скандинавського дизайну, шукає українських виробників, які зацікавлені у виконанні замовлень для європейського ринку (виготовлення меблів або окремих меблевих компонентів білого кольору) з дотриманням високих стандартів якості ЄС. Головними експортними ринками продукції компанії є регіон Скандинавії, Німеччина та Австрія.

За деталями пропозиції просимо звертатись за електронною адресою: vliashenko@epo.org.ua

Німецька компанія шукає партнерів, які використовують програмне забезпечення IMOS і зацікавлені у наданні послуг дизайну на умовах аутсорсингу або угоди про послуги. Партнери повинні мати можливість гнучко реалізовувати побажання клієнта .

Деталі пропозиції за посиланням: https://bit.ly/2ObcUO8

Шведська компанія шукає виробників екологічної сувенірної продукції, щоб розширити асортимент «зелених» товарів. Компанія пропонує наступні послуги: дистрибуція та складування, просування продукції, маркетинг, логістика.

Деталі пропозиції за посиланням: https://bit.ly/2Z8iv90

Грецька компанія, що спеціалізується на промисловому будівництві та виробництві сталі, шукає виробників конструкційної м'якої сталі з метою розширення мережі постачальників. Компанія зацікавлена у співпраці на умовах постачання.

Деталі пропозиції за посиланням: https://bit.ly/30v74Zk

Литовська оптова компанія, що спеціалізується на продажі косметичних засобів, засобів по догляду за шкірою та волоссям, парфумерії та FMCG продукції шукає нових постачальників. Потенційні партнери можуть бути виробниками, дистриб'юторами, продавцями чи агентами, які залучені у той самий вид бізнесу. Компанія пропонує працювати на умовах договору з дистрибуції. 
Деталі пропозиції за посиланням:  https://bit.ly/2JzB7rL

Британська компанія, яка успішно працює в галузі логістики по всій Європі, шукає субпідрядників з вільними транспортними засобами. Потенційні партнери повинні мати 1-20 вантажних автомобілів, досвід роботи у транспортній сфері та всю необхідну страхову документацію.

Деталі пропозиції за посиланням: https://bit.ly/2JjIJyE

ЕКСПОРТНИЙ КОНСАЛТИНГ

Бажаєте знайти партнера закордоном? Реєструйтесь в Особистому кабінеті на сайті Офісу з просування експорту, додавайте інформацію про вашу компанію та продукт (англійською мовою) та чекайте на пропозиції від іноземних імпортерів.

Покрокова реєстрація на платформі

Вибір каналу продажів залежить від стратегічних цілей та ринкового позиціонування компанії. Пропонуємо вашій увазі опис основних каналів продажу предметів домашнього декору на Європейському ринку.

Читати далі

НОВИНИ ВІД ПАРТНЕРІВ

Міністерство аграрної політики та продовольства України запрошує українських виробників на спеціалізовану виставку Японії «Food ingredients Japan»

2-4 жовтня 2019 р. в м. Токіо (Японія) відбудеться найбільша спеціалізована виставка «Food ingredients Japan». Участь компаній у виставці буде реалізовано за підтримки Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва (UHBDP), який фінансується Міністерством міжнародних справ Канади, співфінансується та реалізується Менонітською Асоціацією Економічного Розвитку (MEDA).

На виставці буде представлений український стенд, який організовується компанією COIN в рамках проекту «Відкриваємо ринок країни, де сходить сонце» та спрямований на подальше фокусне просування української агропродовольчої продукції в Японії.

Учасникам українського стенду на «Food ingredients Japan» надаватиметься грантове фінансування для покриття частини витрат на участь. 

Детальніше про виставку

6 вересня у Дніпрі пройде конференція IT Dnipro Conference

IT Dnipro Community запрошує на щорічну IT Dnipro Conference, яка відбудеться 6 вересня у Дніпрі.

IT Dnipro Conference – це майданчик для ефективної взаємодії технологій, бізнесу та держави. В Україні зараз саме IT-сектор є ключовим компонентом майбутнього економічного успіху. 

Місія заходу – надати практичні приклади продуктивної синергії технологій, бізнесу та держави, розробити спільний план дій для стимулювання розвитку «економіки знань» та гармонійної інтеграції регіону у сучасний цифровий світ.

Повний перелік спікерів та детальна інформація про програму за посиланням.

Окрім класичних виступів, на учасників чекає новий інтерактивний формат доповідей – Split Chatter. У кожного спікера буде 12 хвилин та 20 слайдів для презентації свого кейсу. Без довгого вступу та «води» – одразу до суті. 

У фокусі конференції: особливості та умови ведення IT бізнесу у Дніпрі; взаємодія IT сектора та місцевої влади; залучення інвестицій у регіон.

Промокод на 10% знижки : exportoffice

Детальніше про захід

Торговельна місія до Німеччини

Уже протягом чотирьох років у Гамбурзі щорічно проводиться форум "Sourcing Trends‘‘. Цей форум є місцем зустрічі для покупців біо-, органічних, та неорганічних продуктів, а також постачальників такої продукції з усього світу.

Головним напрямком форуму цього року буде Україна, її сільське господарство та харчова промисловість.

B рамках форуму українські учасники матимуть можливість представити себе та обговорити початкові бізнес-можливості в B2B-дискусіях з німецькими покупцями різних продуктових мереж. Конкретний попит на продукцію заздалегідь запитується у німецьких покупців, його можна знайти в додатку до цього запрошення, але ближче до події воно буде доповнюватися. Вартість участі складає 1300 євро (з урахуванням ПДВ за ставкою 20%).

Деталі заходу за посиланням: https://ukraine.ahk.de/ua/events/event-details/bio-organik-forum-sourcing-trends-2019/

МІЖНАРОДНІ ВИСТАВКИ 2019

Щорічна міжнародна ярмарка-виставка 84th TIF-HELEXPO.

З 07 по 15 вересня 2019 р. у м. Салоніки (Грецька Республіка) відбудеться щорічна міжнародна ярмарка-виставка 84th TIF-HELEXPO. Виставкові стенди 84th TIF-HELEXPO охоплюють широке коло інтересів:  від освіти, автомобільної промисловості, енергетики до здоров’я і краси, гастрономії, інновацій. У рамках виставки передбачені щоденні концерти та культурні події. Інформація про виставку доступна за посиланням: tif.helexpo.gr/en

У разі зацікавленості, Посольство Республіки Індія в Україні готове надати необхідну підтримку українським учасникам під час підготовки та участі у виставці (контакна особа – Василець Анна Володимирівна, тел. +30 (210) 680 02 30, email: emb_gr@mfa.gov.ua).

22-га Міжнародна виставка технологій та інновацій в промисловості “ТехІнноПром”

З 17 по 20 вересня 2019 р. у м. Мінськ (Республіка Білорусь) відбудеться 22-га Міжнародна виставка технологій та інновацій в промисловості “ТехІнноПром”Основна мета виставки “ТехІнноПром” – просування інноваційного промислового обладнання, продукції та технологій вітчизняних та іноземних компаній на регіональні та міжнародні ринки; зміцнення ділових контактів та обмін досвідом. Виставка “ТехІнноПром” входить до програми Білоруського промислово-інвестиційного форуму 2019 (далі – Форум), який проводиться щорічно з 1997 року.

Місце проведення виставки та форуму “ТехІнноПром”: м. Мінськ, пр. Переможців, 20/2, Футбольний манеж.

Детальна інформація про захід та умовами участі у виставці за посиланням: www.expoforum.by/exhibitions/?SECTION_ID=2914.

22-га Міжнародна виставка технологій та інновацій в промисловості “ТехІнноПром”

За інформацією Посольства України в Республіці Індія, у 2019 – 2020 р.р.
в Республіці Індія відбудеться такі виставкові заходи:
Міжнародна виставка у сфері надання послуг (Global Exhibition on Services (GES), зокрема у таких галузях, як інформаційні технології, туризм, охорона здоров’я, перевезення та логістика, фінанси, медіа та розваги, сфера телекомунікацій, будівництво та інженерні послуги, освіта тощо. Дата проведення – 18-20 вересня 2019 року. Більш детально ознайомитись про захід можна
за посиланням: www.gesindia.in.

Міжнародна виставка продукції машинобудівної галузі (International Engineering Sourcing Show (IESS – IX). Орієнтовна дата проведення – березень 2020 року. Більш детально ознайомитись про захід можна за посиланням: www.iesshow.in.

Міжнародна виставка килимів “37th Pakistan International Carpet Exhibition 2019”

З 26 по 28 вересня 2019 р., в готелі Pearl Continental Hotel м. Лахор (Ісламська Республіка Пакистан) проходитиме Міжнародна виставка килимів “37th Pakistan International Carpet Exhibition 2019”, організована Пакистанською асоціацією виробників та експортерів в співробітництві з Адміністрацією торгового розвитку Пакистану.

Для отримання додаткової інформації звертатись до головного організатора виставки: Пан Іджаз-ур-Рехман, тел.:+92 42 36373947 або 36366272, e-mail: pcmeaa@gmail.com

Третя міжнародна спеціалізована виставка поліграфії та пакування

З 02 – 05 жовтня 2019 р. у Міжнародному виставковому комплексі “Шахр-е Афтаб” у м. Тегеран, Ісламська Республіка Іран відбудеться Третя міжнародна спеціалізована виставка поліграфії та пакування.

Детальна інформація про захід доступна за посиланням: www.ipapexpo.ir.

48-ма Міжнародна виставка ремесел та подарунків

З 16 по 20 жовтня 2019 р. у м. Делі відбудеться 48-ма Міжнародна виставка ремесел та подарунків. Цей захід є однією з найбільших в Азії виставкою подарунків і ремесел, який проводиться раз на два роки (весною та восени) і організований Радою з просування експорту.

Більш детальну інформацію про згаданий виставковий захід та умов щодо участі можна отримати на сайті: www.ihgfdelhifair.epch.in/index.html

ЕКСПОРТНІ ПРОПОЗИЦІЇ

1. Співробітництво з іракською компанією-оператором аеропорту Suleimaniah International Airport

За інформацією Посольства України в Республіці Ірак, міжнародний аеропорт міста Сулейманія (www.sul-airport) зацікавлений у залученні іноземних компаній до спільної реалізації низки проектів, зокрема, аеродромного будівництва (командна башта, злітно-посадкові смуги, ангари, майстерні, склади тощо), встановлення аеродромного та навігаційного устаткування, розширення можливостей логістичних, аеродромних, сервісних та інших служб.

Контакти компанії-оператора аеропорту: Tahir A. Qadir, Director General, Suleimaniah International Airport, Tahir@sulairport.krd, Tahir55@yahoo.com.

Посольство України в Республіці Ірак готове надати вітчизняним компаніям необхідне сприяння.

2. Співробітництво з міжнародною компанією MGT Maroc (Millcorp Grain Traiding)

За інформацією Посольства України в Королівстві Марокко, міжнародна компанія MGT Maroc (Millcorp Grain Traiding), яка спеціалізується на закупівлі та експорті зернових культур, зацікавлена у налагодженні співпраці з українськими діловими партнерами. Компанія має свої представництва в Марокко, Україні, Туреччині, Швейцарії та інших країнах світу.

За інформацією генерального директора А. Лаграна (Annas Lagrane), компанія найближчим часом планує збільшити обсяги закупівлі зернових в Україні, а також сої, соняшникового шроту тощо. Він також підкреслив інтерес компанії до збільшення числа своїх філіалів в Україні та інвестування в розбудову інфраструктури невеликих портів на Азовському та Чорному морі з метою покращення транспортування зерна.

Контактна інформація компанії “Millcorp Grain Traiding”: e-mail: alagrane@millcorp-trading.com, сайт: www.millcorp-trading.com

Державна установа “Офіс з просування експорту України” була створена протягом 2018 року на базі консультативно-дорадчого органу “Офіс з просування експорту” при Мінекономрозвитку і розпочала свою самостійну роботу з підтримки українського бізнесу та просування українського експорту у грудні 2018 року.

Мета створення Установи – допомагати українському бізнесу ставати успішним на закордонних ринках шляхом розвитку експортних компетенцій українського бізнесу, промоції українських товарів та послуг за кордоном, допомоги в налагодженні співробітництва та партнерства між українським та закордонним бізнесом.

Державна установа “Офіс з просування експорту України”

м. Київ, вул. Антоновича, 51, оф. 1306

info@epo.org.ua

Facebook Youtube