dvě žhavé novinky co za to stojí nezobrazuje se zpráva správně ? Klikněte sem
facebook website email
Informace centra Kristall - Červen 2019

Krásný slunný den přátelé,

v dnešním zpravodaji bych Vás rád informoval o dvou mimořádných počinech a přinesl snad i trochu pozitivní nálady,  které není niikdy dost :) Omlouvám se za délku tohoto mailu, ale věřte, že stojí za to to přečíst do konce ...

První z novinek je to, že jsem se zcela vážně pustil do projektu online kurzů. 

Kdo nás sleduje na sociální síti Facebook, která se dozví a vyzvoní vše, tak už mohl první informaci o tomto projektu zaznamenat. A mnozí také zaznamenali - děkuji za Vaše pozitivní reakce a vyjádření podpory - hned mám větší chuť do realizace tohoto projektu :)  A tak to trochu rozvedu :

Těší mne, že je ze strany veřejnosti zájem o mou práci. Rád bych své poznatky a systémy více rozvinul tak, aby se víc dostala k těm potřbným. Jsem však jen člověk, mám své hranice možností časových, prostorových i energetických. Proč však nevyužít možností, kterých dnešní doba nabízí dostatek. Takový online kurz má své výhody i nevýhody. Jsou věci, které není problém sdílet s kýmkoliv na dálku a jsou věci, které bych si netroufl na dálku bez osobního dohledu vyvádět. A tak silné energetické meditace, které jsou nejvíce oceňovány na mých kurzech zůstanou výsadou klasických kurzů. Ovšem jsou věci, které se mohou šikovně seskládat do celku s postupnýma změnama účastníků tak, že účel kurzu bude naplněn také, navíc bez časových limitů kurzů klasických a míst přesunů. Tedy si mého vedení mohou na dálku užít i lidé z odlehlých oblastí a klidně i například několik týdnů práce na sobě - v kuse ;)  … A to myslím vážně …
 Věřím, že i na dálku se dá do předávaného a sdíleného učení vložit srdce, proto si věřím a přijímám i tuto novou výzvu. Zároveň tak chci vyjít vstříct všem těm, kteří na sobě chtějí poctivě pracovat, věří mému stylu práce a zároveň nemají možnost nebo prostředky se mých událostí zúčastnit. Hodlám totiž vytvořit 2 online kurzy - velký a malý. Velký bude skutečně záležitost provázaná do detailu, kdy si společně rozpracujeme jednotlivé oblasti života, na kterých budeme postupně pracovat, využívat je a propojovat tak, že na konci bude “světlo” … tedy chtěl jsem říci člověk v plnějším a jasnějším Bytí … Tento kurz bude několikatýdenní a je samozřejmé, že bude náročnější na přípravu i zpracování, tedy jeho spuštění bude výhledové. 


Ve své kratší verzi - 7 denní,  jej však v tyto dny již vytvářím a dolaďuji pro maximální efektivitu. I tento online kurz bude unikátní a to hned z několika důvodů - nebude to kurz, ale “hra" :) Přijetím pravidel tohoto kurzu se ponoříte do hry s názvem “Život”. Projdete si několik oblastí svého života tak, že se začnete sebepoznávat z různých úhlů pohledů, jak Vás dosud třeba nenapadlo. Ačkoliv budete žít život jako dosud, budete jej žít každý den jinak - podle pravidel hry, kterou absolvováním kurzu přijímáte. Herní plochou Vám bude Váš každodenní svět (domov, práce, nebo klidně i dovolená, dle Vašeho rozvržení).  Prožitím své vlastní hry zjistíte spoustu nových informací o sobě samých, mnohé Vám dojde, uvidíte něco, co jste ve vztahu k sobě přehlíželi, nebo vidět nechtěli. Ve výsledku otevřete oči vlastnímu životu a na závěr sestavíte vlastní “Já” podle nových zjištění tak, jak Vám to bude vyhovovat a odstraníte ze svého chování věci nežádoucí. Které odstranit a které si ponechat ? To byste teď odhadovali hlavou.  Po absolvování této hry to už vědět budete jistě, neboť jste si to vyzkoušeli a prožili "na vlastní kůži”.  Co na tomto malém online kurzu (hře) ale bude nejpřitažlivější bude to, že bude úplně zdarma :)  Spuštění této hry se plánuje na září/říjen.

Oslovilo Vás to ? Chcete si to se mnou zahrát  už dřív ? V srpnu od 18.8.-24.8. budu hru finálně testovat s 20ti dobrovolníky. Pokud chcete být mezi nimi, napište mi a já si 20 z Vás pro test vyberu. Stačí si udělat prostor ráno a večer na webu, jinak není hra/kurz omezený. 


Druhou novinkou je otevření kurzu Frekvence Bytí.  

Jedním z mých nejúspěšnějších kurzů byla jednoznačně Tatesina Beso, která probíhá jednou ročně. V minulém zpravodaji jsem psal, že se na jaře neuskuteční, neboť nebyly vhodné prostory. Nyní je vše jinak. 

Tatesina byla pro pokročilé účastníky, avšak mě to nedalo přepracovat kurz do současné podoby. Úroveň lidí navštěvující kurzy totiž šla rapidně nahoru a já musel připustit, že je na to potřeba zareagovat i změnou úrovně našich kurzů. Z toho důvodu vznikl projekt pro současné pokročilé účastníky a některé kurzy jako právě Tatesina se otevřely všem zájemcům. Pro zasvěcené vysvětluji, že závěr čisté Tatesiny byl vyjmut a nahrazen meditací Frekvence bytí, který se k nápni kurzu hodí více. 

Z této úpravy mám skutečně radost, neboť tento kurz považuji za takový klenot v Kristallu a bylo by mi moc líto, kdyby letos neproběhl. Našli jsme však místo, které výborně vyhovuje našim potřebám, v čisté přírodě, bez civilizace, jen my a my :) Omezený počet účastníků tak, abychom měli ideální podmínky oprostit se ode všeho a v září hurá do přirozeného stavu Bytí :) Místa volná jsou, neboť do dnešního kurz nebyl oficiálně vyhlášen, přesto již evidujeme první zájemce … Super, děcka, já se tak těším :) :) :)

11. - 15. 9. - Příroda

Frekvence Bytí

pobytový pětidenní kurz v přírodě, v přirozeném prostředí, bez technologického vlivu, kde se po zbavení civilizační toxicity ponoříme do univerzální jednoty Bytí…. A to se začnou dít věci ;)

 

odkaz na akci zde

A to je vše, chystám další zajímavé věci, ale o tom zase příště. Přeji Vám všem jen to nejlepší a děkuji za přízeň. Mějte se krásně :)

Jan Světlák
Kristall centrum

tel. 605 062 133

mail: kristall-centrum@email.cz

Tento e-mail jste obdrželi, na základě registrace na našich webových stránkách.

Odhlásit se

Už víte o našich zářičích? Když se spojí umění práce s energiemi s dalšími postupy, může vzniknout něco více než jen amulet - toto je potřebná energie, ochránce i terapeut, kterého můžete mít stále u sebe. Podívejte se sami http://nabidka.kristall-centru...

Ochrana
e-shop
Zdraví
e-shop
na míru
více info