Skatiname personalo valdymo progresą

NAUJIENLAIŠKIS. 2018 M. GEGUŽĖ

Sveiki, mielieji,

Jau kitą savaitę didžiausias PVPA metų renginys – konferencija „Geroji personalo valdymo praktika 2018. Jos metu kviečiame susiburti, pasiklausyti įkvepiančių pranešimų.

Konferencijos metu siekiame sukurti jums profesinę šventę – dauguma PVPA renginių orientuoti į konkrečių aktualių klausimų sprendimą, o konferencijos metu atsigręšime į save, į savo lyderystę, savo identitetą. Viena konferencijos dalis tradiciškai bus skirta Personalo valdymo gerosios praktikos konkurso finalo dalyviams, jų prisistatymams.

Šiame naujienlaiškyje norime jums plačiau pristatyti būsimą konferencijos turinį. Laukiame registruojantis! Pasimatysime!

Direktorė Aušra Bytautienė

METINĖ KONFERENCIJA "GEROJI PERSONALO VALDYMO PRAKTIKA 2018"

Konferencijos programa>>

KONFERENCIJOS PRANEŠĖJAI

Dr. Jolanta Karpavičienė, istorikė, Valdovų rūmų direktoriaus pavaduotoja

„Aistra pažinti, atrasti ir dalintis – taip apibūdinčiau savo požiūrį į pasaulį. Šis potraukis man padėjo atrasti istoriją, kuri nėra sausų ir nebylių faktų apie praeitį sankaupa. Istorija yra žavi pažinimo erdvė! Tačiau tik tuomet, jei po ją žvalgomės, siekdami suvokti savo santykį su dabartimi, jei ieškome asmeninės ar bendruomeninės savasties ženklų. Nes kaip gi kitaip atsakytum į klausimą, kurį daugiau nei prieš 800 metų kėlė anglų mąstytojas Džonas iš Solsberio (John of Salisbury) – „kas bendra tarp imperatoriaus ir ... asilo?“. Kviečiu drauge paieškoti atsakymoJ Ir šaunioji istorija pažers netikėtų įdomybių apie tai, koks genetinis lyderystės kodas glūdi lietuviuose. Tereikia jį apčiuopti. O tai įkvepia sėkmei.“

Rasa Balevičienė, Swedbank Gyvybės ir Negyvybės draudimo bendrovių generalinė direktorė

Rasa pasidalins savo įžvalgomis apie lyderystę ir galią, ar jos sutelktos tik vadovų rankose:

  • CEO iššūkiai XXI amžiuje.
  • Kokios lyderystės reikia iššūkiams įgyvendinti?
  • HR vadovas. O gal naujasis lyderis?

Kęstutis Gečas, komunikacijos agentūros „INK agency“ vadovas

Kęstutis žiniasklaidos ir komunikacijos rinkoje dirba jau daugiau kaip 25 metus. Kęstutis klausia: kas tikrieji ufonautai: jaunoji darbuotojų karta ar vyresni vadovai? Ar įmonių vadovai nežiūri į personalą pernelyg mechanistiškai, ar jie tikrai geba išnaudoti žmogiškąjį potencialą? Atėjo kiti laikai – ar teks įmonių vadovams prisitaikyti? Koks turėtų būti efektyvus personalo vadovo pokalbis su įmonės vadovu?

Dr. Mantas Tvarijonavičius, GoodPeople.lt bendraįkūrėjas ir konsultantas

Mantas trumpai pasidalins pirminiais "Personalo valdymo rodiklių" duomenis. Užpildykite  tyrimo anketą iki gegužės 10 d. ir jūsų duomenys dar paklius į šį pristatymąkonferencijoje "Geroji personalo valdymo praktika 2018". Išsami ataskaita bus pateikta tik tyrimo respondentams liepos mėn.
Tyrimo informacija ir anketa >>

Paulius Avižinis, OVC Consulting direktorius ir konsultantas

Daugumoje tarptautinių ir lietuviškų konferencijų vis girdime kalbant apie robotizaciją iš technologinės pusės, matome pavyzdžius, kaip tobulėja technologijos, ką ir kaip jos gali pakeisti. Tuo tarpu pats žmogus ir jo gebėjimų bei mąstymo ypatumai paliekami nuošalyje. Paulius pasidalins mintimis, kaip išlikti žmogumi išmaniame amžiuje, kaip mums patiems išlikti konkurencingais ir kaip mes kaip personalo vadovai galime padėti darbuotojams išlikti konkurencingais.

PERSONALO VALDYMO GEROSIOS PRAKTIKOS KONKURSO FINALININKAI

„Workis Online“ (Work Is Online)

Laikino įdarbinimo lyderė Baltijos šalyse UAB “Biuro” visose trijose valstybėse turi per 2000 laikinųjų darbuotojų. Mūsų misija paprastas ir greitas laikinasis įdarbinimas, todėl jau antrus metus sukame Lean keliu ir didelį dėmesį skiriame procesų ir informacinių technologijų sąveikai.

Workis.online idėja gimė natūraliai: “Biuro” ofise stebėjome darbo sutarčių parengimo laukiančius jaunuolius, kurie dauguma buvo paskendę savo išmaniuosiuose telefonuose. Supratome, kad šiandieniniam jaunimui turime pasiūlyti patogesnį būdą įsidarbinti, juolab, kad visos tam reikalingos technologijos jau yra išrastos. Skaityti toliau>>

„Kuriame vertę“

LR Susisiekimo ministerija, kaip ir Lietuvos valstybė, šiemet švenčia 100-ąjį savo gimtadienį. Ministerijoje dirba apie 170 darbuotojų, kuriančių teisinę aplinką, kad Susisiekimo sektoriaus klientai sklandžiais pasektų savo tikslus visomis transporto rūšimis: automobiliais, lėktuvais, traukiniais, laivais ar dviračiais. Transporto sektorius – trečias pagal dydį ekonomikos sektorius, sukuriantis apie 12 proc. BVP. Kita svarbi ministerijos reguliavimo sritis – elektroniniai ryšiais ir informacinės visuomenės kūrimas.

Projekto „Kuriu vertę“ tikslas – pakeisti rutinines veiklas organizacijoje prasmingais  ir pasvertais, vertę kuriančiais sprendimais bei veiklomis. Skaityti toliau>>

„Teltonika IoT akademija“

AB „Teltonika“ – jau daugiau kaip 20 metų kuria Daiktų interneto technologijomis paremtus sprendimus. Esame vieni iš savo rinkos lyderių.  Mūsų pagrindas – daugiau kaip 750 specialistų komanda visame pasaulyje.

Siekdami padėti jauniems ir gabiems specialistams – 2016 m. gruodžio 7 d. startavome su nauju projektu  – ,,Teltonika IoT akademija“. Duris atvėrė pirmoji Lietuvoje IoT (liet. daiktų internetas) technologijų mokymosi akademija, kuri priima studentus praktikai Vilniuje ir Kaune. Skatiname verslo ir aukštojo mokslo bendradarbiavimą, aktyviai  prisidedame prie vertės kūrimo kiekvienam studentui, kad jo praktika būtų naudinga bei įprasminanti teorines žinias, gautas aukštojo mokslo institucijose. Skaityti toliau>>

Kviečiame dalyvauti KPI tyrime iki gegužės 30 dienos.

Detali informacija ir tyrimo anketa>>

Informacija apie narystę>>

Personalo valdymo profesionalų asociacija

Galvydžio g. 5, Vilnius, info@pvpa.lt, www.pvpa.lt, tel. 8 652 50517

MailerLite