Rimanto Kaukėno paramos grupė

Pagalba onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams

Skirkite 2% GPM "Už pergalę gyventi"

Skirti 2% GPM

SUNKIAI SERGANČIŲ VAIKŲ SVAJONĖS!

Viktorija, 12 m. Mergaitei yra diangnozuota diagnozuota tarpuplaučio T limfoblastinė limfoma/leukemija. Viktorija svajoja apie galingą nešiojamą kompiuterį. 

Deimantas, 15 m. Deimantui buvo diagnozuotas piktybinis smegenų auglys, atlikta šalinimo operacija ir spindulinė terapija. Berniukas svajoja apie elektrinį paspirtuką.

Aurimas, 16 m. Berniukui diagnozuota leukemija. Aurimas svajoja apie stacionarų žaidimų kompiuterį.

Dėl galimybės išpildyti svajonę, prašome kreiptis el. paštu info@kaukenoparama.lt

REIKALINGA PAGALBA

Medikamentai Giedriui

Jau daug metų sveikatos specialistai, RK paramos grupė ir Jūs, mielieji, globojame berniuką vardu Giedrius. Vaikinui kas kelis mėnesius visi kartu aprūpiname nekompensuojamus medikamentus, kurie padeda jam kovoti su sunkia liga. Džiaugiamės, kad vaistų dėka, berniukas jaučiasi vis geriau!

Kviečiame visus prisidėti ir padovanoti jam sveikatos ir vilties pasveikti. 

SKAITYTI DAUGIAU

Daniilo gydymas Šveicarijoje

Mažasis kovotojas Daniilas su tėveliai grįžo iš pakartotinų tyrimų Šveicarijoje. Daktarai ir toliau džiugina puikiomis naujienomis - gydymo rezultatai ir toliau sėkmingai lieką stabilūs, auglys nedidėja, naujų darinių nėra, tad ir pakartotinas gydymas nereikalingas. Šį kartą profesorius Daniilą paleido 5 savaitėms ilsėtis Lietuvoje, o kita kelionė planuojama tik birželio pabaigoje.

Paskutinė Daniilo ir jo tėvelių kelionė liepos mėnesį buvo padengta iš valiutų keitykols "Top Exchange"  ir Mindaugo Plūko bei Editos Plūkienės skirtų aukų vaikams. Norime padėkoti Jums už galimybę padėti šiam mažyliui!

Didelis ir nuoširdus AČIŪ visiems!

Visi norintys prisidėti prie pagalbos šeimai, galite tai padaryti paaukojant rekvizitais apačioje:

Būtina mokėjimo paskirtis: PARAMA DANIIL G.
Gavėjas: Rimanto Kaukėno paramos grupė
Kodas: 302721009
Sąskaitos nr. (IBAN): LT984010042502981574
Bankas – Luminor
SWIFT: AGBLLT2X

DAUGIAU APIE DANIILO GYDYMO PROCESĄ

SVAJONĖS, KURIOS PILDOSI

Ado svajonė / žaislai

Sunku nupasakoti koks įdomus, komunikabilus ir linksmas yra šis vyrukas vardu Adas! Įžengus į jo palatą pasijutome, kaip spalvingame žaidimų kambaryje pilname įvairiaspalvių traktorių, mašinėlių ir kitų ratuotų priemonių.

Vakar jo mašinų kolekciją papildė ir fondo savanorė Daiva Kanopkienė, kuri atnešė už patį Adą didesnį maišą dovanų pilną mašinėlių, sunkiasvorių mašinų modeliukų, lenktynių trasą ir Lietuviško prekinio ženklo "QUTI QUTI" vaikui paruoštas dovanas!

Adas jau nuo ryto labai laukė svečių, tad pasitiko mus labai šiltai, aprodė visus savo turimus žaislus ir greitai išpakavo naujas dovanas. Regos auglį turintis vaikas iš pažiūros atrodo sveikas, nes energijos ir pozityvumo jam tikrai netrūksta. Sveik berniuk! Tavęs dar laukia sėkminga lenktyninko arba autobuso vairuotojo karjera apie kurią tu nuoširdžiai svajoji!! 

Didelis AČIŪ Daivai už vaikų išpildytas svajones, kurios jiems rodos, reiškia visą pasaulį! Ačiū "QUTI QUTI" už stilingus drabuželius mažiesiems.

Video medžiaga: LXM Media

Sportinė avalynė vaikams

Sportinės dovanos nuo fondo bendruomenės - Deividas ir Viktorija apsilankė "Sportpoint" parduotuvėje, kur išsirinko sau patinkančius sportinius batelius leisiančius jiems laisviau ir patogiau judėti!

Tiek Deividas su Viktorija, tiek jų mamos nuoširdžiai dėkoja fondo bendruomenei už dovaną bei Sportpoint parduotuvės kolektyvui už šiltą priėmimą ir profesionalią pagalbą renkantis avalynę!

Austėjos svajonė / planšetė

Nuostabi mergaitė vardu Austėja sulaukė dovanos, apie kurią labai ilgai svajojo. Artėjant mokslo metams, mergaitei buvo įteikta išsvajota planšetė, kurią su didžiausiais linkėjimais Austėjai perdavė Mindaugas Mardosas.

Mergaitė jau daug metų kovoja su sunkia onkologine liga... Atkakliai ir su dideliu entuziazmu ji žvelgia į ateitį, mėgaujasi kiekviena gyvenimo akimirka ir priėma žmonių dėmesį atvira širdimi.

Norime nuoširdžiai padėkoti Mindaugui už Austėjos svajonės išpildimą. Tikime, kad išmanusis prietaisas padės mergaitei ne tik moksluose, bet ir džiugins kasdieninėje veikloje.

Video medžiaga: LXM  media

Justo svajonė / kompiuteris programavimui

Akcija "Svajonių paštas" tampa vis prasmingesnė, nes būtent pildydami svajones mes galime išgirsti įkvepiančias istorijas ir susipažinti su nuostabiais vaikais . Vienas jų - Justas, kuriam neseniai buvo diagnozuota onkologinė liga, bet ji neatima iš vaikino puikaus nusiteikimo ir tikėjimo. Ilgą laiką daug sportavęs, Justas tiki mediku darbu ir net neabejoja, kad greitai galės vėl užsiimti mėgstama veikla. Justas pradėjo domėtis ir technologijomis, porgramavimu, tad neseniai savo gimtadienį atšventusiam Justui gimtadienio dovaną suruošė fondo geras draugas Darius Bivainis! Darius padovanojo Justinui galingą nešiojamą kompiuterį, kurio pagalba vaikas galės tobulinti savo programavimo įgudžius!

Fondo steigėjas Rimantas Kaukėnas taip pat turėjo dovaną - specialų fondo krepšinio kamuolį!

Linkime Justui atkakliai siekti savo tikslų ir dideliais žingsniais keliauti kitų svajonių link!!

Nuoširdžiai dėkojame Dariui Bivainiui už didelę širdį ir nuoširdų norą nudžiuginti vaikus puikiomis dovanomis apie kurias jie svajoja!

Video medžiaga: LXM media

Hendriko svajonė / susitikimas su krepšininku P. Jankūnu ir kompiuteris

17-metis Hendrikas yra tikras krepšinio aistruolis ir pats atiduoda daug savo jėgų šiai sporto šakai, o LT vyrų krepšinio rinktinės žaidėjas Paulius Jankūnas jam visą laiką išliko autoritetas į kurį jis nori lygiuotis. Deja Hendrikas ligoninėje atsidūrė visai neseniai, čia jam diagnozavo kraujo vėžį, laukia ilgas gydymas, kuris atims daug vaikino jėgų. Didelis išgyvenimas paliekant savo aistrą ir viltis, kad galės greitai vėl grįžti pas draugus ir intensyviai sportuoti...

Hendrikas labai svajojo turėti nešiojamą kompiuterį, kuris jam bus reikalingas mokslams. Svajonės išsipildymu jis tikėjo, bet kad kompiutrerį įteiks jo herojus, vaikinas net nenutuokė. Netikėtas P. Jankūno vizitas ir jokių abejonių, kad šioje palatoje yra būtent šio krepšininko gerbėjas!

Norime nuoširdžiai padėkoti Pauliui už skirtą laiką susitikti su Hendriku, nuoširdų pokalbį ir geras emocijas! Ačiū Laurynui Boguševičiui už išpildytą vaiko svajonę, kuri šeimai buvo neįperkama, o vaikinui labai svarbus įrankis mokslams ir užklasinei veiklai! Ačiū "TOPO CENTRAS" ir jo vadovui Aurelijui Rusteikai už dideles nuolaidas išmaniesiems prietaisams.

Linkime Hendrikui išlikti pozityviu ir kovingu bei sėkmingo gydymo po kurio galėtum kuo greičiau grįžti į savo mylimas veiklas!!

Nuotraukos: LXM media

Vestinos svajonė / ausų korekcija

Neseniai Vestina baigė gydymą Kauno klinikose (diagnozuota Ewingo sarkoma). Šiuo metu mergaitė yra remisijoje, džiaugiasi kur kas geresne savijauta ir ruošiasi mokslo metams naujoje mokykloje, nekantrauja susipažinti su savo bendraamžiais ir rasti naujų draugų.

Dar gydymo eigoje, Vestinai buvo praneštos puikios naujienos - ypač išskirtinė svajonė, kurią ji jautriai aprašė savo laiške jos jau laukia, tereikėjo baigti gydymą. Tą kartą mergaitės mamos akyse išvydome ašaras - tai buvo laimės ašaros, nes mama puikiai žinojo, kaip Vestina trokšta svajonės išsipildymo. Ir štai, praėjus beveik 4 mėnesiams, Vestina atsidūrė pas chirurgą Vytautą Jankūną Klaipėdoje, jai tai buvo nauja pradžia į gerensį rytojų. Ausų korekcijos operacija - būtent tokia procedūra laukė meginos. Šiandien ji jau namuose, negali atsidžiaugti rezultatu ir nuoširdžiai dėkoja visiems, kurie dėl jos taip stengėsi. Šiam svajonės išpildymui reikėjo tik kilnių ir nuostabių žmonių pagalbos. Buvęs krepšininkas Kęstutis Marčiulionis, "Capital Team" atstovai Mantas Mikočiūnas, Vaida Šablinskienė, Agneška Kupčelait, Ramūnas Macijauskas ir chirurgas Vytautas Jankūnas sutelkė jėgas bendram tikslui, tad norime nuoširdžiai padėkoti visai šiai komandai už paramą ir beribį geranoriškumą, o Vestinai palinkėti švytėti ir visada pasitikėti savimi, nes tu esi žavinga! 

Elijos svajonė / jūra ir poilsis

Jūra, vasara, saulė - visa tai vadinama atostogomis! Elija kartu su mama Birute praleido 4 dienas Šventosios kurorte ir galėjo pasimėgauti joms dovanotu laiku! Džiaugiamės, kad mergaitė po beveik visą vasarą trukusio sunkaus gydymo gali pasimėgauti gyvenimo malonumais ir jūros teikiama ramybe.

Šias atostogas merginoms dovanojo Šventojos kurorte įsikūręs restoranas "Vikingas", kuriame dirbantys kilnūs ir nuoširdūs žmonės pasirūpino Elijos ir jos mamos apsigyvenimu ir maitinimu kiekvieną dieną! Norime nuoširdžiai padėkoti visai "Vikingai" komandai už rūpestį!

Elijos meilė jūrai, rodos, kiekvienais metais vis didesnė!

Deno svajonė / susitikimas su žymiais broliais "LavTwins"

16-metis Denas yra tikras krepšinio aistruolis, pats kiekvieną dieną prakaitą liejantis krepšinio aišktelėje. 2015 metais Deno dienas aptemdė netikėta liga - atipinė Burkitt'o limfoma, kuri ilgam pristabdė vaikino treniruotes ir atėmė iš jo vieną didžiausių gyvenimo malonumų. Tiesa, šiandien iš Kauno esantis vaikinas vėl grįžo į aikštelę ir yra be galo dėkingas savo mamai už laiku pamatytus ligos simptomus ir už tai, kad šiandien jis vėl sveikas! Jautrus Deno laiškas ir noras susipažinti su profesionaliais krepšininkais nepaliko abejingų dviejų garsių žaidėjų, brolių Kšyštofo ir Darjušo Lavrinovičių "LavTwins" , kurie susitiko su vaikinu Vilniuje įsikūrusiame "Grill London" restorane. Čia Denas galėjo pabendrauti su žaidėjais, dovanų gavo krepšinio kamuolį, specialius marškinėlius ir "Sportpoint" dovanų kuponą sportiniams bateliams įsigyti! 

Neužmirštama akimirka už kurią norime nuoširdžiai padėkoti buvusiam krepšininkui Kęstučiui Marčiulioniui ir broliams Lavrinovičiams bei visiems, kurie perka fondo marškinėlius ir taip prisideda prie dovanų mūsų herojams!

Denas dar šiandien negali atsidžiaugti pažintimi, kuri įkvėpė jį atkakliai siekti profesionalaus krepšininko karjeros! To ir norime palinkėti! 

Nuotrauka ir video medžiaga: LXM media

SUTEIKTA PAGALBA

Danilui reikalingos mankštos

Nors sunkią genetinę ligą turintis Danilas ir nespinduliuoja dideliu džiaugsmu keliaudamas į jam priskirtas mankštas, rezultatas tikrai džiugina Danilo mamą ir jį patį sugrįžus namo. Jau ilgą laiką pažįstame šį mažyli ir džiaugiamės matydami didelį progresą - vaikas daug išraiškingiau rodo savo emocijas, epilepsijos priepoliai sumažėjo, vaikas auga, sparčiai stiprėja, o ir kasdienybė dėl to jam darosi vis lengvesnė. Sunkią negalią turintis vaikas labai myli gyvenimą, myli žmones, kurie jį supa ir niekada nepasiduoda sunkiai ligai.

Norime ištarti didelį AČIŪ mūsų draugams, prekiniui ženklui "Sothys Lietuva" už paramą, kurią Jūs atvira širdimi skiriate šiai šeimai - Jūsų dėka vaikas gali keliauti pas kineziterapeutę, kurios atliekamos procedūros leidžia jam laisviau judėti!

Linkime Danilui kuo didžiausios sėkmės gydyme ir puikiausių jo rezultatų!

Airido gydymas Tailande

Prieš daugiau nei metus Airido gyvenimas pasikeitė per sekundę - aktyvus ir gyvybingas vaikinas dėl nelaimingo atsitikimo miške tapo įkalintas savo kūne. Užkritus medžiui, vaikinas tapo visiškai neįgalus.

TV3 projekto "TV pagalba" komandai pradėjus daugiau domėtis vaikino sveikatos bukle ir galimomis gydymo galimybėmis, vaikinas buvo priimtas gydytis Tailande, taigi ten Airidas praleido beveik visą mėnesį. Pasak Airido artimųjų, pradžia nebuvo lengva - vaikinas turėjo infekciją ir aukštą temperatūrą, tačiau dabar jaučiasi geriau, palengva stiprėja.

Medicininės apartūros pagalba Airidui yra siunčiami impulsai, mokomasi su šia sistema gyventi, o daktarai užsiima Airido kiekvienos dienos reabilitacija.

Linkime Airidui kuo didžiausios stiprybės ir ištvermės gydyme, bei puikių rezultatų, kurie leistų vaikinui gyventi patogesnį ir lengvesnį gyvenimą.

Norime nuoširdžiai padėkoti Nicola Maramotti ir Ignazio Maramotti už paramą, kuri buvo skirta 2018 metų labdaringo renginio Italijoje metu. Šių kilnių žmonių dėka, mes galėjome padėti Airidui ir jo artimiesiems aprūpinant jų skrydžiais iš Lietuvos į Tailandą ir atgal.

Daugiau apie Airidą

Pagalba Matui

Mažasis Matas savo plačia šypsena gali pavergti kiekvieną, o draugystė su juo buvo ypatinga. Mato tėveliai yra puikūs ir labai nuoširdūs žmonės, su meile pasakojantys apie Matą nuostabius dalykus. Nors vaikui teko sunkūs gyvenimo išbandymai - vaikutis sunkiai juda, beveik nemato, turi daug kitų sveikatos sutrikimų, tėveliai nepasiduoda ir skiria visą savo laiką Matuko reabilitacijai ir gydymams.

Sulaukę prašymo padovanoti Matukui jam taip reikalingą liemenę-vaikštynę "Upsee", mūsų fondo draugai, restoranų tinklas "Grill London" iš karto sutiko padėti bei susipažinti su šeima. Norime nuoširdžiai padėkoti visai "Grill London" komandai už reguliarią paramą vaikams, kad niekada neatsisakote jiems padėti, iš visos širdies linkite jiems būti sveikiems ir laimingiems.

Net neabejojame, kad ir šį kartą dovana bus labai svarbi kasdieninėje Mato veikloje bei leis stiprėti ir tobulėti!

Video medžiaga: LXM media

INICATYVOS IR RENGINIAI

Rankdarbių popietė Kauno klinikose

Jau antrasis Eglės Masiulienės užsiėmimas Kauno klinikose kartu su mažaisiais pacientais ir jų mamomis. Rankų darbo aksesuarus merginos kuria labai atsakingai, o ir rezultatai yra nuostabūs!

Puikus būdas atsitraukti nuo blogų minčių ir įsinerti į veiklą, kuri džiugina. Didelis Ačiū Tito mamytei Eglei už tai, kad dalinatės savo idėjomis ir inicijuojate gražius ir ramius vakarus ligoninėje!

Nuoširdžiai dėkojame ir įmonei taurunija.lt už rankdarbiams skirtas priemones!

Aukok.lt ir fondo bendras projektas subūrė žinomus žmones kilniam tikslui

Liepos mėnesį startavo jaunas aukok.lt ir Rimanto Kaukėno paramos grupės projektas, kurį šį kartą skyrėme Daniilui ir visų mažųjų svajoklių norams išpildyti! 

Už pergalę gyventi - įprasminkime šią akciją geru darbu bei paaukokime taip reikalingai pagalbai akies naviką turinčiam Daniilui bei pacientų svajonėms, kurios visada pildosi!

Fondo geras draugas, krepšininkas Mindaugas Kuzminskas bei laidų vedėja Indrė Kavaliauskaitė - Morkūnienė dėl šio kilnaus tikslo jau sugalvojo sau iššūkius!

Prisijunk prie Mindaugo
Prisijunk prie Indrės

Labdaringa filmo "Kita svajonių komanda" peržiūra

Rugpjūčio 6 d. Kauno Akropolio Forum Cinemas vyko labdaringa prodiuserio ir režisieriaus Mariaus Markevičiaus filmo "Kita svajonių komanda" peržiūra, kurioje dalyvavo ne tik legendiniai Lietuvos krepšininkai, bet ir dabartinės Lietuvos vyrų krepšinio komandos žaidėjai! Renginys buvo skirtas išlydėti mūsų žaidėjus į Pasaulio čempionatą Kinijoje bei kartu prisidėti prie kilnios Rimanto Kaukėno paramos grupės veiklos - padėti su vėžiu kovojantiems Lietuvos vaikams!  Renginio metu žiūrovai turėjo progą pabendrauti su iš JAV atvykusiu filmo režisieriumi ir Lietuvos krepšinio pasaulio atstovais. Renginyje didelis dėmesys buvo skirtas ir mūsų kovotojams, vaikams, kuriems teko dideli išbandymai kovojant su sunkiomis ligomis!

Kita svajonių komanda - 2012 m. JAV sukurtas dokumentinis filmas apie Lietuvos nacionalinės vyrų krepšinio rinktinės 1992 m. Barselonoje iškovotą bronzos medalį, šalies viltis ir istorinį kontekstą.
Filmas sulaukė didelio teigiamo dėmesio ir Lietuvoje, ir JAV, kur buvo pristatytas ne viename festivalyje.

Daugiau apie iniciatyvą

UFC pasaulio čempionė R. Namajunas aplankė vaikus Kauno klinikose

Rimanto Kaukėno paramos grupės veikla šį kartą sulaukė ir dar vienos pasaulinio lygio sportininkės palaikymo. Rugpjūčio 12 d. rytą iš Jungtinių Amerikos Valstijų į Lietuvą grįžusi mišrių kovos menų pasaulio čempionė Rose Namajunas aplankė onkologinėmis ligomis sergančius vaikus.

Prie fondo iniciatyvos ji prisijungė režisieriaus ir prodiuserio Mariaus Markevičiaus kvietimu. Kauno klinikų Vaikų ligų klinikos onkologinio skyriaus vaikai turėjo progą ne tik įsiamžinti su Rose ir fondo steigėju Rimantu Kaukėnu, bet ir pasimokyti kovos meno, pabendrauti bei puikiai praleisti laiką su gerai žinomais veidais.

Norime nuširdžiai padėkoti Mariui Markevičiui ir Rose Namajunas bei jos broliui už nuoširdų vizitą pas vaikus. Ačiū renginių vedėjui Karoliui Tiškevičiui už puikius žaidimus vaikams ir svečiams. Už dovanas pacientams dėkojame Soterai Sveikauskaitei, "Fisher-Price Lithuania", "Balionių karaliai" bei visiems, kurie aukoja ir taip prisideda prie didelių ir mažų stebuklų mažiesiems!

Video medžiaga: LXM media

Daugiau apie iniciatyvą

Žaidimas "Mes už Lietuvą"

Artėjant pasaulio vyrų krepšinio čempionatui Kinijoje, mūsų draugai Lietuvos krepšinio federacija kartu su "SneakyBox" programėlių kūrėjais pristatė sirgaliams žaidimą "Mes už Lietuvą", kuriame nuo šiol galite matyti ir mūsų fondo vardą.

Džiaugiamės būdami puikaus projekto socialiniais partneriais ir raginame visus atsisiųsti programėlę savo telefonuose bei pasivaržyti tarpusavyje! 

Taip čempionato laukti bus daug smagiau!

Krepšininko M. Kuzminsko iniciatyva

Krepšininko Mindaugo Kuzminsko projektas kartu su "SHMUTKE" - krepšinio sirgaliams skirti šmaikštūs marškinėliai už kuriuos surinktos lėšos atiteks mūsų fondo globojamiems vaikučiams! 
Jau šiandien už auką vaikams galėsite juos įsigyti interneto svetainėje shmuke.eu 

Įsigyti marškinėlius

"Aplenkime vėžį" komanda Velomaratone 2019

Rugpjūčio 18 d. Vilnių drebino "IKI Velomaratonas", kuriame įvairiose distancijose važavo ir "Aplenkime vėžį" komanda!

Šiuo sporto renginiu mes siekiame supažindinti visuomenę su fondo veikla, atkreipti dėmesį į paramos ir pagalbos vaikams svarbą bei taip patalikyti su vėžiu kovojančius ligoniukus!

Šį kartą renginys mums buvo išskirtinis, nes čia už "Aplenkime vėžį" komandą važiavo Ernestas Orintas, vaikinas, kuriam visai neseniai gyvenimas buvo skaičiuojamas ne metais, ne mėnesiais ir net ne savaitėmis, o dienomis. Vaikinas čia įveikė 30 km važiavimo dviračiu distanciją ir įrodė, kad mes esame stiprūs, kai norime tokiais būti, kad mes gyvename tada, kai tikrai mylime ir vertiname kiekvieną dieną!

Norime nuoširdžiai padėkoti Velomaratono iniciatoriui, lenktynininkui Benediktui Vanaguiuž draugystę, kurią kartu galime įprasminti gražiais darbais! Ačiū savanoriams, kurie visada kartu!

Didelis ir nuoširdus AČIŪ "Megami Beauty Clinic" ir jos savininkei Dianai Bekasenei už galimybę kas kart suburti didelę savo srities profesionalų komandą, kuri neatlygintinai renka aukas mažiesiems pacientams!

Ačiū fondo savanorei, visažistei Jūratei už grožio procedūras moterims ir mergaitėms! 

Video medžiaga: LXM media

Daugiau apie iniciatyvą

Rožinės knygos "Laisvės piknike"

Saulėtas rugpjūčio savaitgalis, tūkstančiai žmonių plūsta į Kauno Nemuno salą, o ten vyksta "Laisvės piknikas", kuriame mokyklos "Herojus" mokytojai kviečia į ne mažiau už saulę ryškesnį pikniką prie rožinių knygų! Renginio lankytojai dovanojo knygas, o mažieji jas "pinkin'o" ir už auką vaikams įsigijo mylimą literatūrą! "PINKNYGĖS" akcija gimė prieš daugiau nei tris metus, sėkmingai traukdama akį kasmetinėje Knygų mugėje, o šį kartą apie ją išgirdo ir kauniečiai bei miesto svečiai!

Knygas greitu metu galėsite įsigyti ir "Herojaus daiktai" puslapyje!

Ačiū mūsų Herojams, kad rodote nuostabų pavyzdį ir suaugusiems, ir mažiesiems!! 

Nuotrauka: Marius Žičius

Vaikai linksminosi šeimos pramogų festivalyje "Garden"

Rugpjūčio mėnesio "FORS EVENT" dovana vaikams - dviejų dienų muzikos ir pramogų festivalis šeimai "Garden"! Čia vasarą išlydėjo ir puikiai laiką leido net 8 mažieji mūsų pacientai su tėveliais, broliais ir sesėmis. Šoko, dainavo, žaidė, iškylavo...Kai kurie iš vaikų net po sudėtingos kaulų čiulpų transplantacijos nenustygo vietoje, ir savo mylimus atlikėjus stebėjo prie pat scenos! 

"Atšoko visą vakarą prie scenos, nors mes tik ką iš kaulų čiulpų transplantacijos" , - vaiko energingumu stebėjosi Nojaus mama.

Kaip nuostabu matyti besišypsančius vaikus! Tai dar vienas įrodymas, kad vaikai moka vertinti kiekvieną gražią akimirką ir patirtį bei ja mėgaustis čia ir dabar!

Ačiū mūsų draygams FORS EVENT už tai, kad nepamirštate mūsų pacientų ir kas kart dovanojate jiems nepamirštamas akimirkas!

Svarbūs iššūkiai už vaikus

Du iššūkiai, kuriuos įveikti tampa paprasčiau, kuomet tai daroma už vaikus!

Raimondas Pasternackis - neabejotinai stebina mus savo ištverme ir užsibrėžtais tikslais - jau eilę metų jis dalyvauja vienose sudėtingiausių varžybų reikalaujančių drąsos, ryžto ir stiprybės. Šias varžybas jis kas kart įprasmina įveikdamas distancijas už vaikus, kuriems reikia kovoti už save ir gyvenimą kiekvieną dieną. Pasak Raimondo tai motyvuoja nepasiduoti ir net apleidus jėgoms keliauti tolyn, pasiekti finišą. "Visose gyvenimo situacijose palaikymas yra labai svarbus. Kartais, kai jo labiausiai reikia, mes liekame vieni. Noriu savo bėgimą dar kartą skirti sergantiems bičiuliams. Neatgręžkime nugarų, nebūkime abejingi ir padėkime vaikučiams - jiems reikia mūsų pagalbos ir gero žodžio", - prieš vieną sudėtingiausių startų Italijoje aukoti vaikams socialiniuose tinkluose ragino Raimondas.

Rugpjūčio mėnesį jis įveikė UTMB TDS bėgimą kalnuose!

Dar vienas įveiktas bėgimas už sunkiai sergančius vaikus rugpjūčio mėnesį! 

Dėkojame  Vilmantui Januškevičiui už svarbios žinutės sklaidą "Biržų kilometrai" renginyje, už tai, kad savo bėgimą skyrėte sunkiai sergantiems vaikams!

Nuotrauka: Rokas Lukoševičius

ATRIBUTIKA

Marškinėliai - Let's Join the Fight Together

Rimanto Kaukėno paramos grupės ir Kyokushin Karate bendruomenės bendro projekto specialūs marškinėliai "Let's Join the Fight Together". Auka už marškinėlius -  eurų.

PIRKTI

Marškinėliai - J. Valančiūnas

Rimanto Kaukėno paramos grupės marškinėliai su krepšininko Jono Valančiūno atvaizdu. Auka už marškinėlius - 20 eurų.

PIRKTI

Nauja pasaka vaikams "Taip tyčia"

Nauja pasaka vaikams “Taip tyčia” jau laukia mužųjų skaitytojų! 

Taip tyčia - pasakymas, atkeliavęs iš vaikystės. Jis reiškia, kad tai, apie ką bus kalbama, ištikrųjų yra. Pavyzdžiui, aš tau sakau, kad esu bitė, o tu - dramblys, kuriam ką tik įkandau į straiblį. Ką tu darysi?

“Dauguma šios knygos situacijų yra apie miegą ar sapnus. Gal todėl, kad piešiau vakarais. O gal todėl, kad sapnų pasaulis labai įdomus” , - apie knygą sakė jos autorė ir iliustratorė Vanda Padimanskaitė.

Už 7 eurų auką sunkiai sergantiems vaikams Jūs iš naujo atrasite neįkainojamus vakarus su savo mažaisiais, kuomet galėsite nusikelti į sapnų pasaulį! 

Užsakymai priimami el.paštu info@kaukenoparama.lt

"Elvyra Design" auskarai ir segės

Talentingosios papuošalų dizainerės Elvyros Monginienės kurti auskarai ir segės "GĖRIO MUSIUKAI". Būkime gražios ne tik išore, bet ir vidumi.

PIRKTI

Pasakos vaikams

Vandos Padimanskaitės pasakos vaikams: „Taškuota pasaka“ ir "Gauruota pasaka".

PIRKTI

Dizainerio A. Pogrebnojaus marškinėliai ir suknelės

Dizainerio Aleksandro Pogrebnojaus 2016 m. pavasario-vasaros kolekcijoje suknelės margintos skirtingų laikotarpių tapybos bei vitražų darbų fragmentais, todėl kiekvienas suknelės modelis yra unikalus. 

PIRKTI

Marškinėliai - R. Kaukėnas

R. Kaukėno paramos grupės marškinėliai su Rimanto Kaukėno atvaizdu. Auka už marškinėlius -  20 eurų.

PIRKTI

Marškinėliai - M. Kuzminskas

R. Kaukėno paramos grupės marškinėliai su Mindaugo Kuzminsko atvaizdu. Auka už marškinėlius -  20 eurų.

PIRKTI

SOCIALINIAI TINKLAI

Facebook Facebook Youtube Instagram Instagram
UŽSIPRENUMERUOTI NAUJIENLAIŠKĮ

Rimanto Kaukėno paramos grupė

MailerLite