Rimanto Kaukėno paramos grupė

Pagalba onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams

SKIRKIME 2% GPM

Labai kviečiame visus prisidėti prie pagalbos Rimanto Kaukėno paramos grupės globojamiems sunkiai sergantiems vaikams! Vienas iš paprasčiausių ir nieko nekainuojančių būdų tai padaryti yra skirti 1 arba 2 procentus gyventojų pajamų mokesčio (GPM). Visą informaciją, kaip tai padaryti galite rasti paspaudę mygtuką apačioje.

Nelikime abejingi ir padėkime jiems kovoti...

SKIRTI 2% GPM

SUNKIAI SERGANČIŲ VAIKŲ SVAJONĖS!

Karina, 14 m. Mergaitei yra diangnozuotas galvos smegenų auglys. Šiuo metu Karinai yra atliekamas chemoterapinis gydymas. Karina svajoja apie išmanųjį telefoną "Samsung".

Ieva, 12 m. Ievai buvo diagnozuotas piktybinis auglys, buvo pašalinta viena kiaušinė. Mergaitė svajoja apie profesionalų fotoaparatą.

Joris, 6 m. Berniukui buvo diagnozuotas nepiktybinis smegenų kamieno auglys, buvo atliekama sudėtinga auglio šalinimo operacija. Joris turi kelias svajones - turėti žaidimą Elite "N-strike", telefoną ir šuniuką.

Dėl galimybės išpildyti svajonę, prašome kreiptis el. paštu info@kaukenoparama.lt

REIKALINGA PAGALBA

MEDIKAMNETAI GIEDRIUI

Jau daug metų sveikatos specialistai, RK paramos grupė ir Jūs, mielieji, globojame berniuką vardu Giedrius. Vaikinui kas kelis mėnesius visi kartu aprūpiname nekompensuojamus medikamentus, kurie padeda jam kovoti su sunkia liga. Džiaugiamės, kad vaistų dėka, berniukas jaučiasi vis geriau!

Kviečiame visus prisidėti ir padovanoti jam sveikatos ir vilties pasveikti. 

SKAITYTI DAUGIAU

SKAUDI DANILO ŠEIMOS ISTORIJA

Kviečiame Jus išgirsti sunkią negalią turinčio Danilo mamos Tatjanos pasakojimą apie sunkią vaiko diagnozę ir skaudžią netektį. Šiai šeimai ypatingai reikia mūsų palaikymo ir paramos! Kviečiame visus prisidėti prie pagalbos ir kartu įveikti gyvenimo sunkumus! Bet kokia parama yra labai svarbi!

Norėdami paaukoti šiai šeimai, galite tai padaryti pervesdami auką žemiau nurodytais rekvizitais, mokėjimo paskirtyje būtinai nurodžius "PARAMA DANILUI".

Rimanto Kaukėno paramos grupė
Kodas: 302721009
Sąskaitos nr. (IBAN): LT984010042502981574
Bankas – Luminor
SWIFT: AGBLLT2X
Registracijos adresas: J. Baltrušaičio g. 9-138, LT-06145 Vilnius

SKAITYTI DAUGIAU

SVAJONĖS, KURIOS PILDOSI

AUSTĖJOS SUSITIKIMAS SU SAVO HEROJAIS

Dar vasario pabaigoje į limfoblastine limfoma sergančios Austėjos namų duris pasibeldė geroji fėja Vitolda, kuri savo rankose laikė Austėjos išsvajotą šuniuką. O kovo pradžioje mergaitė sulaukė dar vienos labai netikėtos staigmenos – grįžusi chemoterapijos kursui į Santaros ligoninę mergaitė net nenutuokė, kad jos lauks mylimų herojų Manto ir Indrės Stonkų vizitas.

Nuoširdžiai dėkojame Mantui ir Indrei už nuostabias emocijas, kurias suteikėte Austėjai! Tikime, kad Jūsų vizitas įkvėpė Austėja toliau atkakliai kovoti su sunkia liga!

SKAITYTI DAUGIAU

PALATA TAPO GROŽIO SALONU

Modestai neseniai buvo diagnozuotas smegenų navikas. 16-metė jau kelis kartus buvo operuota, šiuo metu jai taikomas spindulinis gydymas, kuris mergaitę ne tik vargina, bet ir po mažu atima ilgas jos kasas. Džiaugiamės, kad mūsų draugai SPA namai "Be yourself" sutiko padėti Modestai. Kaune įsikūrusių grožio namų specialistės atvyko į Kauno klinikas ir išsprendė sparčiai slenkančių plaukučių bėdą - padarė šukuoseną, paslėpė esančius didelius randus galvos srityje ir padarė makiažą! Tą dieną palatos sienos tapo grožio salonu ir už tai labai dėkojame Spa namams “Be yourself”! Linkime Modestai neprarasti pozityvumo ir švytėti taip, kaip švytėjai tą dieną! 

BC „LIETKABELIS“ ATSTOVAVĘ BROLIAI LAVRINOVIČIAI IR MISIS PASAULIS T. LAVRINOVIČ IŠPILDĖ GINTARĖS SVAJONES

IV stadijos vėžys Gintarei nesutrukdė siekti savo tikslų, nesutrukdė svajoti.. Kovo 22 d. krepšinio klubą "Lietkabelis" atstovavę žaidėjai broliai Darjušas ir Kšyštofas Lavrinovičiai bei Misis Pasaulis tituluota Tatyana Lavrinovič išpildė Gintarės svajonę susipažinti su jais ir turėti išmanųjį telefoną “iPhone 8”! Norime nuoširdžiai padėkoti visai Krepšinio klubo “Lietkabelis” bendruomenei už aukas, kurias skyrėte vaikams aukciono metu! Ačiū nuostabiesiems broliams ir gėrio bei šilumos nestokojančiai Tatjanai už vizitą, kuris tikimės mergaitei bus labai įsimintinas! 

SKAITYTI DAUGIAU

SUTEIKTA PAGALBA

ADELEI ĮTEIKTA LIEMENĖ-VAIKŠTYNĖ

Dar 2017 metų gruodžio mėnesį Rimanto Kaukėno paramos grupė ir "Vilniaus maratonas" kvietė visus bėgti "Eurovaistinės Kalėdiniame bėgime" kartu su „Aplenkime vėžį“ komanda ir taip prisidėti prie pagalbos sunkiai sergantiems vaikams. Tą kartą bėgimą delegavome dviejų sunkiai sergančių vaikų istorijoms – Adelei ir Pauliui.

Dar kovo pradžioje su Adele susitiko ir liemenę-vaikštynę mergaitei įteikė fondo savanorė Patricija Paužaitė ir talentingoji dainininkė Karina Krysko.

Nuoširdžiai dėkojame visiems, kurie prisidėjo prie šios iniciatyvos – „Vilniaus maratono“ organizatoriams, žmonėms, kurie aukojo ir bėgo kartu su „Aplenkime vėžį“ komanda. Didelį AČIŪ tariame Karinai Krysko bei mūsų partneriams restoranų tinklui „Grill London“.

DAUGIAU APIE INICIATYVĄ

„TV ŽAIDIMŲ“ DOVANA JOKŪBUI – SPECIALI KLAVIATŪRA LEISIANTI JAM TOBULĖTI

Jokūbui nuo mažens diagnozuotas VCP (vaikų cerebrinis paralyžius). Kadangi Jokūbas kalba neaiškiai ir tyliai – jam labai svarbu išmokti naudotis kompiuteriu. Dėl berniuko sunkios fizinės negalios, paprastos kompiuterio klaviatūros berniukui netinka. Deja, speciali klaviatūra šeimai buvo neįperkama, jos kaina siekė net 2000 eurų.

Į šį Jokūbo mamos prašymą atsiliepė jau ne vienerius metus su mūsų fondu bendradarbiaujanti įmonė "BetGames TV", kuri kas kart pasiryžusi išpildyti slaptus vaikų norus ir suteikti reikiamą pagalbą tiems, kuriems jos labai reikia. AČIŪ JUMS UŽ TAI!

DAUGIAU APIE INICIATYVĄ

TOLIAU RŪPINAMĖS MAŽĄJA ELIJA

Štai vėl norime pasidžiaugti mažąja Elija, kuri jau visą mėnesį džiaugiasi saldžiu miegu naujoje lovytėje. Mergaitė labai sparčiai auga, tad senoji lova Elijai jau buvo per maža. Už "Southwestern Advantage Lietuva" studentų surinktas lėšas, Rimanto Kaukėno paramos grupė stengiasi visomis išgalėmis rūpintis Elija ir padėti jai kartu su mama išgyventi sunkią mergaitės diagnozę - smegenų kamieno vėžį. Elijai visai neseniai buvo atiduota ir nauja gastrostoma, kuri padeda mergaitei lengviau maitintis.

Ši mažylė yra tikra kovotoja!

KAUNO MOKSLO IR TECHNOLOGIJŲ PARKO DOVANA GIEDRIUI – REIKALINGI VAISTAI

Beveik 6-rius metus Rimanto Kaukėno paramos grupė globoja Giedrių, kurį reguliariai aprūpina jam gyvybiškai svarbiais medikamentais. Šį kartą prie pagalbos šiai šeimai prisijungė Kauno mokslo ir technologijų parkas.

Nuoširdžiai dėkojame Kauno MTP už paramą ir atjautą, už gėrį, kuriuo dalinatės su kitais. Ačiū tariame ir restoranų tinklui "Grill London", kuris priėmė Giedriaus šeimą ir pavaišino juos skaniais pietumis - tai tapo tikra pramoga visai Giedriaus šeimai! 

DAUGIAU APIE PAGALBĄ GIEDRIUI

GYVENIMO SMŪGIUS DANILUI IR JO MAMAI PADEDA IŠGYVENTI VISŲ ŽMONIŲ PARAMA

Skaudi patirtis matant sunkiai sergantį vaiką, baisi netektis šeimoje ir begalės kitų finansinių ir fizinių problemų, kurios gyvenimą paverčia nepakeliamu. Į ką kreiptis? Ką daryti? Į ką atsiremti, kai aplinkui nėra artimųjų? Kibtis į gyvenimą be paramos ir palaikymo sunku...

R. Kaukėno paramos grupė kartu su "Sothys Lietuva" suteikė skubią pagalbą – aprūpino šeimą Danilui reikalingomis higienos priemonėmis ir reikalinga įranga. Prieš Šv. Velykas fondas pasirūpino ir specialiuoju maisteliu Danilui bei būtiniausiai maisto produktais, o restoranų tinklas „Grill London“ padovanojo dovanų kuponus apsilankyti jų restoranuose Lietuvoje. Toliau padėsime, globosime, bent šiek tiek padėsime išgyventi skaudžią gyvenimo rykštę. Kviečiame ir Jus prisidėti – bet kokia pagalba yra labai svarbi.

DAUGIAU APIE PAGALBĄ DANILO ŠEIMAI

RENGINIAI

KREPŠINIO KLUBO „LIETKABELIS“ BENDRUOMENĖ LABDARINGĄ VAKARĄ SKYRĖ VAIKAMS SERGANTIEMS VĖŽIU

Krepšinio klubo "Lietkabelis" komandos žaidėjai, treneriai, administracija, rėmėjai, partneriai bei sirgaliai kovo 6 d. rinkosi į pokylių namus "Vasaris" Panevėžyje.

Jau antrus metus iš eilės čia vyko labdaringas aukcionas, kuriame per 70 svečių turėjo galimybę įsigyti „Lietkabelio“ šventinius marškinėlius, su kuriais buvo žaidžiama Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe–LKL“) rungtynėse gruodžio 23-ąją prieš Vilniaus „Lietuvos rytą“. Visos lėšos surinktos aukciono metu buvo skiriamos Rimanto Kaukėno paramos grupės globojamiems sunkiai sergantiems vaikams.

Iš viso renginio metu sunkiai sergantiems vaikams buvo paaukota net 6844,80 eurų!

DAUGIAU APIE RENGINĮ

INICIATYVOS

KREPŠINIO KLUBAS "ŠIAULIAI" SURENGĖ LABDARINGĄ AUKCIONĄ

Šiaulių miesto krepšinio klubas "Šiauliai" kovo mėnesio viduryje surengė aukcioną "Įsigyk aprangą - padaryk gerą darbą"! Rudenį ši komanda dalyvavo projekte "True-Basketball, Real Games", skirtame sąžiningam krepšiniui. Šio projekto metu, klubo krepšininkai rungtynes žaidė vilkėdami specialiomis projektui skirtomis aprangomis, kurias ir skyrė labdaringam aukcionui.

Visi aukciono laimėtojai galėjo džiaugtis ne tik unikaliomis aprangomis, tačiau ir prisidėjo prie onkologinėmis ligomis sergančių vaikų gerovės. Už šias lėšas bus išpildytos mažųjų ligoniukų slaptos svajonės.

Nuoširdžiai dėkojame "Šiaulių" klubui už iniciatyvą ir visiems, kurie dalyvavo aukcione bei aukojo vaikams!

RK PARAMOS GRUPĖS BENDRUOMENĖ

Sostinės Krepšinio Mokykla (SKM)

Daug sugeneruotų idėjų, kaip padėti vaikams. Veržlūs ir visada pasirįžę padėti žmonės! Ačiū Jums, kad esate kartu!

Modus Group

Išklausymas, pasitikėjimas ir noras padėti yra svarbiausi akcentai leidžiantys mums judėti į priekį. Mums didelė garbė savo bendruomenėje matyti "Modus Group".

ATRIBUTIKA

Nauja pasaka vaikams "Taip tyčia"

Nauja pasaka vaikams “Taip tyčia” jau laukia mužųjų skaitytojų! 

Taip tyčia - pasakymas, atkeliavęs iš vaikystės. Jis reiškia, kad tai, apie ką bus kalbama, ištikrųjų yra. Pavyzdžiui, aš tau sakau, kad esu bitė, o tu - dramblys, kuriam ką tik įkandau į straiblį. Ką tu darysi?

“Dauguma šios knygos situacijų yra apie miegą ar sapnus. Gal todėl, kad piešiau vakarais. O gal todėl, kad sapnų pasaulis labai įdomus” , - apie knygą sakė jos autorė ir iliustratorė Vanda Padimanskaitė.

Už 7 eurų auką sunkiai sergantiems vaikams Jūs iš naujo atrasite neįkainojamus vakarus su savo mažaisiais, kuomet galėsite nusikelti į sapnų pasaulį! 

Užsakymai priimami el.paštu info@kaukenoparama.lt

"Elvyra Design" auskarai ir segės

Talentingosios papuošalų dizainerės Elvyros Monginienės kurti auskarai ir segės "GĖRIO MUSIUKAI". Būkime gražios ne tik išore, bet ir vidumi.

PIRKTI

Pasakos vaikams

Vandos Padimanskaitės pasakos vaikams: „Taškuota pasaka“ ir "Gauruota pasaka".

PIRKTI

Dizainerio A. Pogrebnojaus marškinėliai ir suknelės

Dizainerio Aleksandro Pogrebnojaus 2016 m. pavasario-vasaros kolekcijoje suknelės margintos skirtingų laikotarpių tapybos bei vitražų darbų fragmentais, todėl kiekvienas suknelės modelis yra unikalus. 

PIRKTI

Marškinėliai - R. Kaukėnas

R. Kaukėno paramos grupės marškinėliai su Rimanto Kaukėno atvaizdu. Auka už marškinėlius -  20 eurų.

PIRKTI

Marškinėliai - M. Kuzminskas

R. Kaukėno paramos grupės marškinėliai su Mindaugo Kuzminsko atvaizdu. Auka už marškinėlius -  20 eurų.

PIRKTI

SOCIALINIAI TINKLAI

Facebook Facebook Youtube Instagram
UŽSIPRENUMERUOTI NAUJIENLAIŠKĮ

Rimanto Kaukėno paramos grupė

MailerLite