Naujienlaiškis Lietuvos psichiatrų asociacijos nariams Nematote paveikslėlių? Peržvelkite naršyklėje
NAUJIENLAIŠKIS
Lietuvos psichiatrų asociacija
Numatomi renginiai antroje metų pusėje

Mieli kolegos - trumpa informacija apie numatomus renginius antroje metų pusėje. Primenu: valdyba stengsis, kad visiems mokesčius susimokėjusiems LPA nariams jie būtų nemokami. Kaip ir anksčiau, aktyviai kviesime renginių partnerius – universitetus, kitas psichiatrines asociacijas ar draugijas, psichiatrines gydymo institucijas. Ir dar – norime, kad mūsų žinias, mūsų patirtį praturtintų kitų šalių lektoriai, todėl visuose numatomuose renginiuose dalyvaus kviestiniai užsienio lektoriai. Vertimas bus.

Lietuvos psichiatrų asociacijos valdybos vardu,
Ramunė Mazaliauskienė, LPA prezidentė
info@psichiatrija.lt
+370 610 60100
Mokslinė-praktinė konferencija „Sudėtingų atvejų psichiatrijoje valdymas“

2019 m. spalio 4 d.

Be mūsų žinomų lektorių, kuriuos pristatysime rudens pradžioje, dalyvaus ir kviestiniai lektoriai.

Profesorius Maris Taube (Latvija) kalbės apie polifarmakoterapiją, pasidalins tiek naujausia moksline informacija, tiek asmenine patirtimi, komentuodamas klinikinius atvejus.
Prof. Marius Taube (Latvija)
Profesorius Istwan Bitter (Semmelweis universitetas, Vengrija) pristatys negatyvių šizofrenijos simptomų gydymo tendencijas bei kariprazino vietą gydant šizofreniją su negatyviais simptomais.
Prof. Istwan Bitter (Vengrija)
Mokslinė-praktinė konferencija „Rezistentiškumo problema psichiatrijoje“

2019 m. lapkričio 22 d. Vilniuje

Profesorius Elmars Rancans (Latvija) kalbės apie rezistentiškos depresijos gydymo ypatumus bei rekomendacijas.
Prof. Elmars Rancans (Latvija)
Profesorius Martin Balslev Jorgensen (Danija) pristatys elektroimpulsinės terapijos naujoves. Profesorius yra ir mokslinio žurnalo „Nordic Journal of Psychaitry“ vyriausiasis redaktorius.
Prof. Martin Balslev Jorgensen (Danija)
Profesorė Tanja Svirskis (Suomija) pasidalins savo žiniomis apie gydymui rezistentiškos šizofrenijos gydymą.
Prof. Tanja Svirskis (Suomija)
Mokslinė-praktinė konferencija „Klasifikaciją TLK-11 pasitinkant“

2019 m. gruodžio 3 d. Kaune

Naujos klasifikacijos ypatumus pristatys ir klinikinius pavyzdžius aptars profesorius Wolfgang Gaebel (Vokietija). Diuseldorfo universiteto profesorius, buvęs Vokietijos Biologinės psichiatrijos draugijos pirmininkas, Vokietijos Psichiatrijos, psichoterapijos ir neurologijos draugijos pirmininkas, Europos psichiatrų asociacijos prezidentas 2015-2017 metais.
Prof. Wolfgang Gaebel, Vokietija

Tiems, kurie domisi šeimos psichoterapijos panaudojimu kasdieninėje psichiatro praktikoje, įskaitant ir darbą su sunkius psichikos sutrikimus patiriančiais asmenimis bei jų šeimomis, dvi geros naujienos:

  • „Sisteminės šeimos psichoterapijos bei Atviro dialogo (angl. Open dialogue) mokymai, kuriuos Vilniuje, Vilniaus miesto psichikos sveikatos centro patalpose ves Werner Shuetze (Vokietija). Jie numatyti 2019 m. rugsėjo 18-19 d. ir 2019 m. lapkričio 28-29 d. Į mokymus kviečiami ne tik psichiatrai, bet ir kiti komandos nariai – psichologai, slaugytojos, psichoterapeutai, socialiniai darbuotojai. Susidomėję rašykite info@psichiatrija.lt
  • „24-oji Tarptautinė ankstyvos intervencijos į ūmią psichozę konferencija“ Varšuvoje, Lenkija (https://meeting.otwartydialog.pl), o tiksliau, konferencijos atvira diena (anglų kalba) 2019 m. rugpjūčio 30 d. Peržvelkite programą paspaudę čia arba pasinaudoję žemiau esančiu mygtuku. Susidomėję rašykite info@psichiatrija.lt

Iki naujų smagių susitikimų!

24-osios tarptautinės ankstyvos intervencijos į ūmią psichozę konferencijos atviros dienos programa
Lietuvos psichiatrų asociacija

Vasaros g. 5, LT-10309 Vilnius
Tel. +370 5 231 37 47
https://www.psichiatrija.lt/

Naujienlaiškis Lietuvos psichiatrų asociacijos nariams

Atsisakyti
MailerLite