Rimanto Kaukėno paramos grupė

Onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams

Išpildykime vaikų svajones!

Austėja (14 m.) svajoja apie vokiečių aviganio patinėlį

Ieva (12 m.) svajoja apie momentinį fotoaparatą

Antanas (12 m.) svajoja apie dviratį

Norėdami išpildyti svajonę, rašykite mums info@kaukenoparama.lt

Geri darbai 2017 m. balandis

Sunki onkologinė liga Hodžkino limfoma Igną užklupo netikėtai 2016m. vasarį. Pastarieji metai berniukui ir jo mamai buvo labai sudėtingi, gijimo kelias buvo ilgas ir nelengvas. Bet šis pavasaris Ignui nušvito kitomis, daug šviesesnėmis spalvomis! Jo būklė stabilizavosi, Ignas grįžo į namus, vėl eina į mokyklą ir iš naujo džiaugiasi gyvenimu! Turėjo jis svajonę, o ir gydytojai rekomendavo, kad sustiprėtų kojų raumenys ir lengviau būtų vaikščioti, reikia važinėti dviračiu. Bet dviračio Ignas neturėjo, todėl parašė laišką mums. Ir štai svajonė išsipildė!! Ačiū Kestutis Navickas už iniciatyvą, paramą ir pagalbą!! O, kad moksluose būtų lengviau, Happimess labdaros iniciatyva padovanojo Ignui dar ir kompiuterį, kurio jam taip trūko!! 
AČIŪ Jums visiems už paramą sunkiai sergantiems vaikams. Tik Jūsų dėka vaikų svajonės tampa realybe.

Paulius praėjo sunkų vėžio diagnozės, operacijų ir gijimo kelią.. kol būklė stabilizavosi, dabar reikia gerti vaistus, periodiškai vykti į tyrimus ir reabilitacijas.. O šalia to taip norisi džiaugtis vaikyste, bėgti, lėkti, patirti, gyventi.. ! Paulius auga kaime, Telšių raj., didelėje, mylinčioje ir labai vieningoje septynių asmenų šeimoje. Jis jauniausias vaikas, balandžio 6 d. šventė savo 13 gimtadienį. Skubėjome pasveikinti ir įteikti berniukui dovaną - dviratį, apie kurį jis svajojo ir buvo rašęs mums laišką. 
Pauliui naujas dviratis buvo nupirktas iš Jūsų visų paaukotų lėšų “Danske bank Vilniaus maratono” metu. AČIŪ visiems, kurie bėgote maratone ir nelikote abejingi vėžiu sergančio Pauliaus svajonei!!!
Trylikametis svajojo ir apie kompiuterį, kuris yra būtinas mokslams. AČIŪ Happimess labdaros iniciatyva už padovanotą kompiuterį Pauliui!!!
KARTU MES GALIME TIEK DAUG!!!

Danske Bank Vilniaus Maratonas

Gavome laišką apie tai, kad pusantrų metukų Adukas svajoja apie triratuką. Apie šią svajonę išgirdo ir geroji fėja Agnė Švenčionytė ir vieną gražią pavasario dieną nudžiugino mus mūsų adresu atsiuntusi nuostabų triratuką Adui!!! Skubėjome į Kauno klinikas išpildyti mažylio svajonę!! Tėtis ėmėsi konstruoti, o Adas puikiai talkino! Ačiū Agne, kad Jūsų dėka, dar vieno vaiko sudėtingas gijimo kelias tapo tikrai džiugesniu! Sveik, Aduk! Vingiuok vaikystės takeliais nuo šios su triratuku ir nepasiduok!!!

Pasveikinome Kauno klinikų onkologinio skyriaus ligoniukus su Šv.Velykom. Pavasaris, tai laikas, kai bunda gamta. Todėl ir vaikams padovanojome po nuosavą augaliuką, kurį patys pasisodins, laistys ir stebės kaip jis auga. Kartu su mumis pasveikinti vaikų atvyko ir Sferinis Kinas. Ačiū jiems už tai, kad vaikams padovanojo du filmų seansus!!!
Ačiū savanoriams Aurelijai ir Tautvydui už tai, kad aplankė vaikučius ir dar nudžiugino juos rankų darbo velykiniais papuošimais bei skanėstais.

Itališkų skonių krautuvėlė Kaune "Gusto Italia" nudžiugino Kauno klinikose besigydančius sunkiai sergančius vaikučius milžinišku šokoladiniu kiaušiniu ir sultingais, ekologiškais apelsinais iš Italijos!!! 

Mėja jau 8 mėnesius yra gydoma Santariškių onkohematologijos klinikoje. Aštuonerių mergaitei yra diagnozuota ūminė limfoblastinė leukemija pre-B, didelė rizikos grupė.. "Ilgą laiką, ligos pradžioje ištarus žodį vėžys, rinkosi ašaros ir strigo gumulas gerklėje.. Dabar susigyvenome, jau galime apie tai kalbėti garsiai.." sako Mėjos mama.
Mėja yra labai draugiška, linksma ir mandagi mergaitė. Mokosi 2-oje klasėje, pernai pradėjo lankyti muzikos mokyklą, groja pianinu. Labai patinka dainuoti, sakė pasveikusi, mokysis dainavimo :) Patinka žirgai, prieš susergant, jodinėdavo žirgyne.
Mėja turėjo svajonę ir parašė mums laišką. Be galo mylinti gyvūnus mergaitė svajojo apie mini Maltos bišoniuko patelę, draugę namuose auginamam patinėliui vardu Bučkis. Mums teko garbė išpildyti Mėjos svajonę be galo gerų žmonių dėka. AČIŪ Diana Rudiene už Mėjai nupirktą mielą, mažą šuniuką, tokį kokio ji ir norėjo.
Ačiū mūsų savanorei Daiva Kanopkienė už šuniuko suradimą, už svajonės išpildymo organizavimą.
Ačiū QUTI QUTI už padovanotą suknelę Mėjai.
Svajonę išpildyti šiltai ir jaukiai atskiroje patalpoje mus priėmė Vaikų žaidimų šalis "Alisa"

Charizmatiškajai, meną mylinčiai, labai draugiškai ir švelniai mergaitei Milenai jau penkeri. Beveik dvejų Milenai buvo diagnozuota Neuroblastoma 4 stadija... Metus laiko teko gydytis. Atrodė, kad liga pasitraukė.. Bet, deja, praėjus dviems metams liga smogė dar aršiau – metastazės kaulų čiulpuose.. Po stiprių chemoterapijų kursų, prieš gerą savaitę Milenai buvo atlikta kaulų čiulpų transplantacija... Dabar mergaitei tenka būti izoliacijoje.. Bet mes tikimės, kad tas baltas kudlotas kamuoliukas, mažytis šviesos spindulėlis, kurio Milena taip norėjo – mini Maltos bišoniukas – suteiks stiprybės, Milena greičiau sustiprės, pasveiks ir pagaliau galės apkabinti savo naują draugą!!!! Be galo esame dėkingi mūsų fondo gerajai fėjai, pildančiai jau ne pirmą ir ne antrą sunkiai sergančių vaikučių svajonę Daiva Kanopkienė ir jos draugams, padėjusiems Milenos svajonei išsipildyti: Linai Ramanauskaitei , Justinai Smertjevei, Lukui Pakelčiui, Rasai Skredenaitei-Svidinskienei, Arminui Popovui, Aušrai Arbačiauskienei.
Ačiū QUTI QUTI už padovanotą suknelę Milenai.

Ačiū gerajai fėjai Agnei Švenčionytei, kuri išpildė Mėtos svajonę ir padovanojo kalbančią lėlę. Apie šią nuostabią ir labai mergaitišką svajonę, gavome laišką į Kauno klinikose esančią Svajonių dėžutę. Mėta mamos padedama, dar gulėdama ligoninėje jį mums parašė. Džiaugiamės, kad Mėta po operacijos sėkmingai gijo, sustiprėjo ir jau kelios savaitės kaip grįžo į darželį, vėl žaidžia su draugais.. Tikimės, kad liga liko kažkur toli. Linkime Mėtai sveikatos ir džiugios vaikystės!!!!
Ačiū, Agne, už tai, kad Mėtos mergaitiška svajonė virto realybe!
Labai ačiū Herojus mokyklėlei, kad lietingą dieną priėmė mus į savo jaukius namučius išpildyti Mėtos svajonę.

Vaikučiai turėjo nuostabią popietę Santariškių klinikose su edukacijų vadovu Gediminas Petkus (www.pazinkpaukscius.lt), kuris labai įdomiai ir išsamiai pasakojo vaikams apie paukščius. Gediminas tikras ornitologijos žinovas ir moka labai įdomiai perteikti savo sukauptas žinias vaikučiams. Ačiū Svetlana Vaitulionienė už idėją ir jos įgyvendinimą. Ačiū Smart World už suteiktą nuolaidą dovanėlėms, kurias vaikučiai puikiai panaudos gamtos stebėjimui ir tyrinėjimui. Ačiū BIODERMA už specialius kremus po chemoterapijų išsausėjusiai vaikučių odelei

Apsilankę mūsų el.parduotuvėje ir įsigiję specialiai fondui pagamintų prekių, paremsite sunkiai sergančius vaikus. Visos už šias prekes gautos lėšos skiriamos sunkiai sergantiems vaikams. 

PIRKTI
PIRKTI
PIRKTI
Facebook

Rimanto Kaukėno paramos grupė

SHARE TWEET FORWARD
MailerLite