Žiūrėti naršyklėje

Mielas Keliautojau,

Tikimės, esate sveiki ir saugiai laiką leidžiate namuose. Žinome, kad noras keliauti net ir karantino metu - tikrai niekur nedingo. Tačiau šiuo metu geriausios kelionės tikrai ne fizinės, o virtualios!

O kur keliauti patogiai įsitaisius namuose? Kaip virtualiai aplankyti įspūdingiausius pasaulio muziejus? Į kokius spektaklius virtualiai galite nukeliauti Lietuvoje? Visi atsakymai ir dar daugiau - Estravel kelionių ekspertų parengtame naujienlaiškyje.

Virtualios kelionės į žymiausius pasaulio muziejus ir galerijas

Garsiausi pasaulio muziejai ir žymiausios meno galerijos atveria virtualias duris visiems, norintiems juos aplankyti. Luvras, Gugenheimo muziejus, Londono Tate modernaus meno galerija ir dar daugiau - kviečiame keliauti!

KELIAUTI PO ŽYMIAUSIUS MUZIEJUS IR GALERIJAS
Virtualių kelionių idėjos Lietuvoje

Ar žinote, kad virtualiai keliauti kviečia ir Lietuva? Neišeidami iš namų aplankykite Gintaro ar Valdovų rūmų muziejus, nukeliaukite į spektaklius ar į gyvos muzikos koncertus! Galimybių tikrai yra - reikia tik jomis pasinaudoti!

KUR VIRTUALIAI KELIAUTI LIETUVOJE?
Svarbi informacija norintiems grįžti į Lietuvą

Prieš pasineriant į nuostabias virtualias keliones, norime priminti, kad vis dar yra vykdomi repatriaciniai skrydžiai į Vilnių, Kauną ir Rygą iš įvairių pasaulio kampelių: Londono, Oslo, Alikantės, Balio salos ir dar daugiau, siekiant į gimtinę sugrąžinti ir lietuvius, ir kitų Baltijos šalių piliečius. Jeigu žinote, kam ši informacija gali būti aktuali - kviečiame dalintis.

REPATRIACINIŲ SKRYDŽIŲ SĄRAŠAS
facebook instagram

Susisiekite su mumis:
sales@estravel.lt

+3705 212 58 05
Konstitucijos pr. 26, Vilnius

Norite atsisakyti geriausių Estravel kelionių pasiūlymų?

Atsisakyti