ANAFRA je preferovaným specialistou na paměti RAM

Paměti RAM jsou pro nás natolik důležitým segmentem zboží, že jsme rozšířili jejich nabídku a rozdělili je dle značek serveru na paměti kompatibilní se SupermicroFujitsu, DELL, HPE, IBM a Lenovo. Pokud požadovanou paměť nenajdete, kontaktujte svého obchodníka na čísle .

Nevíte si rady s výběrem RAM? Kontaktujte svého obchodníka na telefonním čísle .

Obchodník pro 

 — 

Kontaktujte svého obchodníka a řekněte si o nabídku na míru nebo o množstevní slevu. Proč kontaktovat svého obchodníka?

Vyhodnocení dotazníku k aktuální krizi

Jelikož se vždy snažíme vyjít vstříc požadavkům a potřebám našich zákazníků, zeptali jsme se Vás, jaké jsou v aktuální situaci ty Vaše. Odpovídali jste prostřednictvím dotazníku a níže přinášíme výsledky.

  • Vzhledem k potenciálnímu riziku snížení investic, plánujete migraci/integraci nějakých cloud řešení? 40 % respondentů odpovědělo že ano.
  • Zvládlo Vaše IT oddělení přechod na home office bez problémů? 20 % respondentů narazilo na nějaká úskalí, ale nakonec přechod zvládli. Zbylých 80 % jej zvládlo bez problémů.
  • Měla Vaše firma k dispozici nástroje pro fungování zaměstnanců na home office, nebo jste je dodatečně museli pořizovat? 10 % respondentů uvedlo, že nástroje k dispozici neměli, 10 % že je k dispozici měli, ale nejedná se o finální řešení. Zbylých 80 % respondentů mělo nástroje pro fungování zaměstnanců na home office.

  • Bude Vaše firma snižovat výdaje na IT investice oproti původním plánu na letošní rok? 80 % respondentů uvedlo, že investice do IT snižovat nebude.

Také bychom rádi gratulovali čtyřem výhercům unikátní lahve ANAFRA, které jsme z respondentů dotazníku vylosovali. V následujícím týdnu je budeme kontaktovat a lahev jim zašleme.

Proč nakupovat u nás

Jaké máme hodnoty a cíle? Naše reference na e-shopu a na Heurece.

Naši partneři

ANAFRA

5. května 1109/63, 140 00 Praha, Česká republika
IČO: 26878291, DIČ: CZ26878291

e-shopfiremní stránky

Facebook Linkedin Youtube