Joel ja Signe Reinaru

SA EELK Misjonikeskus

Talv 2021

Armas sõber!

Oled olnud ustav toetaja ja selle eest au Jumalale ja suur tänu sinule! Meie oleme samuti olnud ustavad selles, kuhu Issand meid on kutsunud. Möödunud aastast võis arvata, et kõik just kui jäi ära ja oli teistmoodi, siiski aruandlusest tuli välja, et vaid üks reis Soome  ja üks noorte nädalavahetus tuli ära jätta, aga kõik muu mis oli lubatud ja kokku lepitud sai tehtud. See on ausalt suur ime ja Jumala käsi on vägevalt olnud ka meie pere peal! 

Soovin sulle samuti rohkelt Jumala ligiolu ja õnnistust ja edasi olen kirja pannud mõned väljavõtted mõnedest tegemistest.  

Noortejuhtide Seminar

Üheks minu suureks kutsumuseks on noored ja nende treenimine. Kui saad, hoia palves, et kevadine kokkusaamine ikka võiks toimuda. Vaatame kuidas asjadega on, aga väga tahame ikka Rannamõisas kokku saada ja see kord on mul tunne, et tuleb eriti võimas nädalavahetus. Nimelt ühe koosoleku jaoks võtsime tiimiga paar nädalat ja palvetasime, et mis oleks Jumala tahe selle nädalavahetuse jaoks. Võimas oli see, et kolm inimest meie tiimis nägid täpselt samasid asju. Tahame keskendud see kord Pühale Vaimule ja viia noored tänavale evangeeliumi jagama ja inimeste eest palvetama. 

Metallist põlv

Tihti kutsutakse mind Alfat pidame teemadel Jumala hääle kuulamisest ja tervenemisest. Need teemad mulle väga meeldivad ka sest see on üks minu peamisi eesmärke, veel paremini ja selgemini kuulda oma ISA häält ning tema tahtmist teha. Samuti meeldib mulle väga palvetada haigete eest ja näha Jeesuse tervendavat väge!

Kohale jõudes enne kui õhtu pihta hakkas, siis nägin kuidas üks proua kuidagi kangelt kõndis ja ei saanud nagu ühte jalga kõverdada. Ta suundus pinki istuma ja kuna veel paar minutit oli alguseni aega, siis läksin ta juurde ja küsisin, et mis tema jalaga viga on? Tal oli ühel põlvel tehtud operatsioon ja pandud metalliga kinni nii et põlv ei andnud enam liikuma. Ma ei mäleta seda põhjust miks tal seda oli tehtud, aga küsisin kas tohin palvetada, et liikuvus taastuks põlves. Ta ütles loomulikult. Panin käe talle põlvele ja palusin, et Jeesus teeks põlve terveks. Selle peale hakkas naine ka omale üllatuseks seda põlve uuesti kõverdama. Ise veel ütles: ma enne ei saanud nii teha! Kiitus Jumalale!! Ja siis hakkas pihta õhtu ja imed jätkusid!

Reis Raahesse

Kui enne talve tulekut pandi uuesti piirid kinni, siis meie pere sõitis Soome. Tegemist oli töö reisiga nii et kõik oli "jok". See oli vägev reis kolme lapsega ja u 1500km. 20 tunnise autosõidu jooksul ainult 5 minutit Walter oli nutune. Rahes osalesime noorte juhtide koolituslaagris. Osalejaid oli 30 noort + mõned pastorid. Kui laupäevast õhtupalvust Signega ettevalmistasime, otsustasime- meie ei tee midagi ja palume, et Püha Vaim tuleks ja teeks mis tema tahab! Nii oligi. Signe jagas ühe tunnistuse mis Jumal talle andis ja see murdis kohaliku noortejuhi otseses mõttes maha, nii et ta läks nuttes ruumist välja sest Jumal nii kõnetas teda. Olime temaga varem kokku leppinud, et peale paari ülistuslaulu hakkame ükshaaval noorte eest palvetama ja vaatame mis saab. Kui laulud olid lauldud ja ma lihtsalt seisin seal ees ja noored seisid kaares mööda toa seina ning kõik punnis silmadega vaatasid, et mis toimub, sest see oli väga ebatüüpiline õhtupalvus, siis tuli noortejuht tagasi ja pühkis pisaraid. Ma ütlesin et väga hea nüüd sina hakkad sealt poolt minema ja paned käed peale ja räägid mida Vaim annab. Ta ei olnud midagi sellist varem teinud, aga tean kui väga ta igatseb samuti näha Jumalat liikumas. Mina läksin teisest servast liikuma. Siis see juhtus, Püha Vaim hakkas liikuma, prohvetlikud sõnad tulid järjest, mis enne muigavad noored väga tõsiseks võtsid... Nad arvasid, et see on nali, aga siis hakkas Jumal neid nende oma noorte juhi kaudu kõnetama  ning järjest hakkasid noored nutma ja Jumalat ülistama. Jõudsin ühe tüdruku juurde, kelle eest palvetsin, siis vaimus tundsin, et tal on selg haige, küsisin et kas on nii, ta vastas- jah. Palvetasin tema eest ja Jeesus parandas ta selja. Pärast see tüdruk veel tund aega nuttis koos oma sõbrannaga, sest midagi sellist ei olnud ta varem kogenud. Imesid jagus palju, kõigist ei jõua kirjutada. See kogudus seal saab veel palju Jumala au näha!

Reinaru Vennad

Vendadega on tulemas ka paar keikat:

14.03 Haapsalu Baptistikogudus kell 10:00

18.04 Tallinna Kalju Baptistikogudus kell 11:00

Tervitused!

Oled meie kaastööline selles mida Issand teeb ning võid koos meiega kõige selle üle rõõmustada millest just lugesid. Halleluuja!  

Jumal õnnistagu sind ja su peret!

Sind tervitavad: 

Joel Signe Robert Kelli Walter 

SA EELK Misjonikeskus

SEB  IBAN: EE081010220217107223   BIC: EEUHEE2X 

selgitus: Joel ja Signe Reinaru toetus

joel@reinaru.com   +372 56 358 329

www.reinaru.com

www.misjonikeskus.ee

Kui soovid loobuda uudiskirja saamisest siis klõpsa linki

Loobu uudiskirjast

MailerLite