Resimleri göremiyorsanız, lütfen tıklayınız...
Antakya Müze Otel

Türkiye’nin ilk “müze otel”i olan proje tamamlandığında inşaat sırasında çıkan arkeolojik bulgular sergileniyor olacak. 34 bin metrekarelik inşaat alanına sahip projede küp şeklindeki otel odaları çelik çerçeve ve koruyucu örtünün altına saklanıyor.

Giydirme Cephe Sistemi | CW50
Güneş Kırıcı Sistem | BS100
Bristol Otel

Melbourne'de yer alan Bristol Otel’de uygulanan mekanik otopark çözümü ile binanın bodrum katındaki park yeri kapasitesi iki katına çıkarılarak, toplam 271 metrekarelik alanda 30 aracın bağımsız olarak park edebilmesi sağlandı.

Parkist 22 Kuyulu Otopark Sistemi
PHP 220F Araç Lifti
Mövenpick Ankara

Ankara'nın Söğütözü mahallesinde konumlanan ve modern mimarinin izlerini taşıyan 5 yıldızlı, 356 yataklı proje, 21.800 metrekare inşaat alanına sahip.

Proje, Danışmanlık, Müşavirlik ve Kontrollük Hizmeti


Shangri-La Bosphorus

Asya mimarisinin yalın ve sofistike çizgilerinin modernize edildiği tesisin dış mekanlarını, mimaride güncelliğini daima korumuş ve yaşam mekanlarında hak ettiği ilgiyi görmüş doğal taşlar renklendiriyor.

Mermer Yer Kaplaması | Antik Bej
Mermer Duvar Kaplaması | Dark Emperador
Rixos Premium Bodrum

Doğayla iç içe, çam ağaçlarıyla çevrili büyüleyici bir atmosfere sahip otelde kullanılan Therrawood ürünleri ahşabın sıcaklığını ve polimerin dayanıklılığını bir arada sunuyor.

Ahşap Kompozit Deck
Ahşap Kompozit Cephe Kaplama
Ramada Otel

Ramada otel zincirinin İstanbul, Şişli'deki halkası olan otel, şehir merkezindeki konumuyla dikkat çekiyor. Otel zemin kaplamasında tercih edilen Modulyss® karo halılar ise dekorasyona ayrıcalık katıyor.

Karo Halı
Yükseltilmiş Döşeme Paneli
Yapı Kataloğu'ndan Tanıtımınıza Bir Destek Daha

Yapı Kataloğu'nun iş dünyasını konu alan yeni nesil bir medya kuruluşu olan Wise TV ile işbirliği kapsamında çekilecek röportaj videoları ile firmanızı ve ürünlerinizi / hizmetlerinizi tanıtma fırsatını bulacaksınız. Üstelik bu videolar hem Wise TV'de hem de Yapı Kataloğu'nda yayımlanacak.

facebook linkedin instagram
YAPI KATALOĞU

Harbiye Mah. Cumhuriyet Cad. Kahan Apt. No:40/5 Şişli İstanbul T: 0212 705 95 33 // F: 0212 705 95 00

Buradan Yapı Kataloğu Üyelik bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz.

Değerli Yapı Sektörü Profesyoneli; bu bültene kayıtlı olarak Yapı Kataloğu’nun sizinle iletişim halinde olmasına, sizi yapı sektöründen yenilikler hakkında bilgilendirmesine veya sizleri sektörel fuarlara veya etkinliklere davet etmesine izin veriyorsunuz. info@yapikatalogu.com adresinden dilediğiniz zaman bize ulaşabilir ya da yukarıdaki linkten üyeliğinizle ilgili işlem yapabilirsiniz. Gizlilik politikalarımız ve kişisel veri işleme hakkında daha fazla bilgi için, web sitemizi ziyaret edebilirsiniz; http://www.yapikatalogu.com/gizlilik