Rimanto Kaukėno paramos grupė

Pagalba onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams

LET'S JOIN CHALLENGE TOGETHER

Tris metus iš eilės, visus besidominčius kovos menais rudenį kviesdavome į drauge su Kyokushin Karate Klubas OSU ir Shori Karate Mokykla organizuojamą Kyokushin Karate "Let's Join the Fight Together" čempionatą, kuris nepalikdavo abejingų ir visus užkrėsdavo geroms emocijoms, kadangi sportininkai kovodavo ne tik dėl medalių, bet ir dėl sunkiomis onkologinėmis ligomis sergančių vaikų bei šviesesnės jų vaikystės.

Šiemet dėl susiklosčiusios situacijos ir mūsų visų saugumo to padaryti negalime, tad kviečiame priimti  virtualų "LET’S JOIN CHALLENGE TOGETHER" iššūkį! Tai dar viena proga nebūti abejingiems, pasidalinti gerumu ir padėti tiems, kurie kasdien kovoja už pergalę gyventi!

Daugiau informacijos apie iššūkį

#užsidėkkarmostašką vanduo Akvilė

Kviečiame Jus atsigaivinti, padėti sunkiai sergantiems vaikams, o už dalinamą gerumą - rinkti karmos taškus!

Mūsų ir Akvilės vandens ilgai brandintas ir kilnią misiją nešantis  projektas - #užsidėkkarmostašką vanduo - jau laukia Jūsų didžiosiose Maxima ir Norfa parduotuvėse! Tad ieškokite rausvos etiketės pažymėtos karmos tašku, ragaukite, darykitės nuotraukas, žymėkite mūsų fondą, o visa gauta parama 100% bus skiriama mūsų fondo globojamiems sunkiomis onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams.

Ačiū už Jūsų gerumą!

SUNKIAI SERGANČIŲ VAIKŲ SVAJONĖS!

Deimantė, 2,5m. Mergaitei diagnozuota limfoblastinė leukemija. Ji svajoja apie akumuliatorinį vaikišką visureigį.

Kamila, 5m. Jai nustatytas kraujo vėžys. Mergaitė svajoja apie planšetinį kompiuterį.

Deimantas, 16m. Jam buvo rastas piktybinis navikas. Svajoja apie nešiojamą kompiuterį.

Dėl galimybės išpildyti svajonę, prašome kreiptis el. paštu info@kaukenoparama.lt

SVAJONĖS, KURIOS PILDOSI

Dviratis ir apsilankymas Vilniaus miesto priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos štabe Joriui

Greitai ketvirtąjį gimtadienį švęsiantis berniukas liūdną diagnozę - piktybinis smegenų vėžys - išgirdo birželio 10 dieną. Viskas prasidėjo kovo mėnesį nuo dažno pykinimo. Sunerimę Jorio tėvai nežinojo, kur kreiptis ir ką daryti, tačiau galiausiai atsidūrė Santariškėse, kur išgirdo sunkią sūnaus diagnozę. Joriui jau buvo atlikta operacija, o šiuo metu jis yra gydomas intensyvia chemoterapija. Mažylis jau įveikė keturis chemoterapijos kursus ir liko dar du, o tada seks kamieninių ląstelių persodinimas. Šiuo metu Joris jaučiasi pakankamai neblogai, yra labai aktyvus ir be galo džiaugiasi kiekviena dovana ir nauju potyriu. 

Joris savo svajonių laiške rašė, kad svajoja apie dviratuką, o tėtis pasidalino, kad Jorį labai domina gaisrininkų gelbėtojų darbas, automobiliai, įranga ir viskas, kas su jais susiję. Labai džiaugiamės, kad mūsų fondo bičiulio Aurelijus Fox dėka, pavyko suorganizuoti vizitą Vilniaus miesto priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos štabe, o jis pats mielai sutiko viską aprodyti, leido berniukui ir jo broliui pasėdėti automobilio kabinoje, atsukti vandens žarną, įjungti sirenas ir netgi pagamino specialius marškinėlius, kuriuos Joris užsidėjo vos tik grįžęs namo, o dienos pabaigoje laimingas su jais net ir užmigo. Didelis ačiū Aurelijus Fox ir jo komandai už tokį šiltą priėmimą, pagalbą, šypsenas ir kad nenustojate dalintis gerumu.

Už Jorio svajonės - dviračio išpildymą iš visos širdies dėkojame Giedre ir Kristofer Nordstrom šeimai. Nuoširdžiai džiaugiamės, kad Jūsų dėka Joris galės aktyviai judėti, leisti laiką su šeima lauke ir džiaugtis savo vaikyste. Labai gera, jog prisijungėte prie mūsų bendruomenės ir išpildėte šio berniuko svajonę.

Ačiū, kad jums rūpi. Ačiū tariame ir dviraciuarena.lt UAB komandai, kurie operatyviai dviratį suorganizavo, padovanojo Joriui ratukus ir prisidėjo nuolaida prie paties dviračio ir šalmo. Ačiū už šiltą bendravimą bei nuoširdžią konsultaciją jį renkant.

Video medžiaga: LXM media

Piešimo drobės ir dažai Emilijai

Su Emilija susipažinome praėjusių metų liepos mėnesį. Nuo pat vaikystės cukriniu diabetu serganti mergaitė, dar 2019 metų kovo mėnesį susirgo leukemija. Tačiau mes su Emilija susitikome jai ypatingą dieną, kuomet po ilgos chemoterapijos mergaitė išgirdo džiugias žinias - chemoterapija baigta ir ji galės keliauti namo.

Tąkart Emilijai buvo ypatinga diena ne tik dėl gerų sveikatos žinių, bet ir todėl, kad Skaistė Semenike išpildė jos svajonę turėti molbertą ir paveikslą (piešimą su skaičiais), ir ji netgi susipažino ir pabendravo su savo mėgstamiausiu atlikėju - Donatu Montvydu.

Džiaugiamės, kad dabar Emilija jaučiasi gerai, yra kupina jėgų, kūrybiškų minčių ir gali toliau užsiimti savo mylima veikla - tapymu. Šį kartą Emiliją pradžiuginome įvairių dydžių drobėmis ir akriliniais dažnais, kad ji ir toliau džiugintų artimuosius savo talentu ir naujais kūriniais.

Už šias dovanas Emilijai - piešimo drobes ir dažus - nuoširdų ir didelį ačiū tariame įmonei UAB Planai, kurių paramos dėka, galėjome dar kartą nudžiuginti Emiliją ir įkvėpti ją kūrybingiems tapybos darbams. Ačiū Jums, kad pasitikite mūsų fondo veikla ir prisidedate prie mūsų globojamų jaunųjų kūrėjų.

Šuolis parašiutu Ingridai

Prieš tris metus Ingridai buvo diagnozuota Juingo sarkoma - piktybinis kojos kaulo navikas, buvo atlikta 15 chemoterapijų, operacija ir švitinimas. Baigus gydymą mergina važiavo į sanatoriją reabilitacijai, o šiuo metu jau du metus yra remisijoje, vėl švyti ir gali užsiimti visomis mėgiamomis veiklomis. Energinga paauglė ypatingai mėgsta aktyvų laisvalaikį, kurį dažniausiai praleidžia sportuodama, šokdama ar kopdama į kalnus drauge su tėčiu.

Ingridos svajonę išpildė Benas Spulginas, kuris pats prieš porą metų įveikė vėžį. "Jūs man daug esate padarę, noriu ir aš kažkam suteikti šypseną" - savo idėja pasidalindamas rašė vaikinas. Nuoširdžiai dėkojame Benui, už išpildytą Ingridos svajonę ir kad tiki, jog pagalba, dėmesys ir gerumas grįžta tuo pačiu.

Video medžiaga: LXM media

SUTEIKTA PAGALBA

Vaistai Matui

Su dešimtmečiu Matu susipažinome rugpjūčio pabaigoje, kai susirūpinusi berniuko mama kreipėsi į mus pagalbos padėti įsigyti gyvybiškai reikalingus, tačiau labai brangius vaistus. Pirma vaistų dozė, kurią nupirkome General Financing Bankas dėka atnešė teigiamus rezultatus. Matas jau beveik įveikė šią sunkią infekciją, tačiau kol kas po chemoterapijų berniukui nusilpęs kraujas, tad šie vaistai yra reikalingi profilaktiškai, kad infekcija neatsinaujintų. Labai gera, kad galėjome būti šalia tokiu sunkiu etapu, dar kartą padėti šiai šeimai ir kartu bandyti įveikti sunkią berniuko ligą.

O viskas prasidėjo maždaug prieš pusę metų, kai berniukui išsipūtė pilvas. Apsilankius Molėtų ligoninėje šeima buvo išsiųsta į Uteną, o galiausiai į Vilnių, kur Matas buvo gydomas nuo kraujo infekcijos. Maždaug po mėnesio laiko išdidėjus blužniai ir kepenims buvo rastas ant plaučio užsidėjęs grybas ir diagnozuota leukemija. Matukui buvo atlikta operacija, kurios metu buvo pašalinti 25 proc. plaučio, taip pat skirti infekcijai gydyti vaistai, o šiuo metu atliekamas trečiasis chemoterapijos kursas. Džiaugiamės, kad sunkiausias etapas jau beveik praeityje ir greitai berniukas galės išeiti į palaikomąjį gydymą.

Iš visos širdies dėkojame „General Financing bankui", kurių aukų dėka jau antrą kartą galėjome padėti šiai šeimai tokiu sunkiu laikotarpiu ir aprūpinti berniuką gyvybiškai svarbiais vaistais, kurių vertė pirmą kartą siekė 2577 eur., o šį kartą 2234eur. Nuoširdžiai džiaugiamės, kad esate šalia, tikite mumis, palaikote ir savo parama prisidedate prie mažųjų ligoniukų kasdienybės palengvinimo.

Didžiulis ačiū Eurovaistinė už pagalbą užsakant vaistus, suteiktą nuolaidą ir nuolatinį palaikymą bei operatyvų darbą. Ačiū, kad esate su mumis.

Video medžiaga: LXM media

Staliukai Kauno klinikoms

Kauno Klinikų pacientus spalio viduryje pasiekė net penki ligonių staliukai, kurie yra labai reikalingi sunkiai sergantiems pacientams, didžiąją laiko dalį praleidžiantiems lovose. Džiaugiamės, kad iš Kauno klinikų sulaukę tokio prašymo, galėjome į jį atliepti ir prisidėti. Nuoširdžiai tikimės, jog šie staliukai pagerins ligoniukų kasdienybę, padės patogiau jaustis ir pasitarnaus kiekvienos dienos mažiems iššūkiams įveikti.

Už šią pagalbą ir padovanotus ligonių staliukus onkologiniam skyriui didelį ačiū tariame įmonei Hausitus ir jos vadovui Vaidui Šukiui. Ačiū Jums, kad padedate, prisidedate ir rūpinatės tais, kurie kasdien kovoja svarbiausioje kovoje už gyvenimą. Ačiū, kad Jums rūpi.

Taip pat dėkojame mūsų fondo ilgamečiui savanoriui Giedriui Paužai už pagalbą staliukus sukonstruojant ir pristatant Ir dar labiau už didžiulį palaikymą visada ir visur, ko beprireiktų.

Mankštos Danilui

Danilui diagnozuotas cereblinis paralyžius ir epilepsija bei daug gretutinių ligų, tad kiekvienas mažas žingsnelis jam yra ypatingai svarbus.Iš visos širdies linkime Danilui ir jo mamai Tatjanai daug daug sveikatos, stiprybės, laimės ir kuo daugiau pozityvių emocijų ir pasiekimų.

Nuoširdžiai dėkojame mūsų rėmėjams, kurių dėka mes galime džiaugtis nuostabia draugyste su šia šeima. Didelį ir nuoširdų ačiū tariame visiems Jums aukojusiems 2019m. vykusio aukok.lt projekto metu, kadangi šių suaukotų lėšų dėka vėl galėjome apmokėti Danilo mankštas. Ačiū Jums už Jūsų dideles širdis.

Šaldytuvas Santariškių onkohematologijos skyriaus gydytojų ir slaugytojų virtuvėlėje

Gydytojai ir slaugytojai yra tie žmonės, kurie visada yra šalia mūsų mažųjų pacientų ir kasdien juos apsupa savo rūpesčiu, žiniomis ir šiluma. Esame labai dėkingi visiems ligoniukų angelams sargams ir suprantame, kad įtemptos dienos metu ir jiems reikia daryti pertraukėles, pavalgyti ir pailsėti. Tik tada jie 100 proc. gali atsiduoti darbui ir išlikti atidūs ir susikoncentravę.

Išgirdę, jog Santariškių onkohematologijos skyriaus gydytojų ir slaugytojų virtuvėlėje yra reikalingas didelis šaldytuvas, atsineštiems pietums ir kitiems maisto produktams susidėti, nedvejodami norėjome prisidėti prie jų kasdienybės pagerinimo ir tokį šaldytuvą jiems padovanoti.

Didelis ir nuoširdus ačiū AB Pieno žvaigždės ir visiems žmonėms, pirkusiems DVARO pieną organizuotos akcijos metu, kadangi surinktų lėšų dėka galėjome padaryti tokį gražų darbą ir aprūpinti personalą reikalingu šaldytuvu. Ačiū kiekvienam, kad prisidėjote vardan kilnių darbų.

Delfinų terapija Elijai

Piktybinį smegenų naviką turinčiai mergaitei draugystė su delfinais yra begalinį džiaugsmą teikianti reabilitacijos forma, nešanti didžiulę emocinę ir psichologinę naudą ! Labai džiaugiamės, kad trečius metus iš eilės galime padėti Elijai patirti nepaprastas emocijas ir padovanoti nepamirštamą laiką, kurio ji kasmet labai laukia.

Mergaitei ši terapija yra visokeriopai naudinga, nes padeda kovoti ir su savo baimėmis, perlipti per save, įveikti psichologinius barjerus. Mama atkreipė dėmesį, kad po terapijų Elija ir fiziškai labai sustiprėjusi, pakitusi jos eisena, kur kas gražiau stato kojytes, netgi greičiau užlipa į namo trečią aukštą laiptais.

Labai džiaugiamės Elijos pasiekimais ir nuoširdžiai dėkojame Southwestern Advantage Lietuva studentams, kurie 2017 metais rinko paramą šiai žaviai mergaitei ir visiems aukojusiems žmonėms, kurių dėka mes galėjome dar kartą prisidėti prie delfinų terapijos Elijai ir kasdieninio mergytės tobulėjimo. Labai ačiū už Jūsų dideles ir kupinas gerumo širdis.

Mobili kėdutė Taurui

Tauro mama dar nėštumo metu užsikrėtė citomegalo viruso infekcija, kuri pažeidžia kūdikio smegenis. To pasekoje Taurui nuo mažumės buvo diagnozuotas cerebrinis paralyžius ir epilepsija. Tauriuko tėveliai daro viską, kad mažylio gyvenimas gerėtų, rūpinasi įvairiomis reabilitacijomis ir terapijomis, kurių dėka po truputį galima matyti pozityvius rezultatus, o privačių specialistų ir mankštų dėka mažais žingsneliais vaikas žengia pirmyn ir kasdien stebina savo pasiekimais.

Tauro mama prisipažįsta, kad iš pradžių su tokiomis žiniomis nebuvo lengva susitaikyti, bet ji suprato, jog vaikui reikia stiprios mamos, reikia kad kažkas už jį kovotų. Kadangi Tauro užsiėmimams šeimai tenka išleisti didelę dalį šeimos lėšų, papildomą įrangą yra labai sunku įsigyti, o apie mobilią Tauro kėdutę, kuri leistų vaikui pilnai dalyvauti šeimos gyvenime, jie svajojo jau labai seniai. Nors ir nebuvo lengva prašyti pagalbos, bet pasak Tauro mamos, dėl sūnaus ji padarytų viską.

Nuoširdžiai dėkojame AB Pieno žvaigždės ir visiems, pirkusiems DVARO pieną ir taip prisidėjusiems prie šios gražios gerumo iniciatyvos siekiant padėti sunkiai sergantiems vaikams. Jūsų visų dėka galėjome padėti mažajam Taurui ir į jo šeimos kasdienybę įnešti šviesos.

Video medžiaga: LXM media

GERUMO INICIATYVOS IR RENGINIAI

Grill London vegetariško burgerio pristatymas

Spalio 2d. įvyko labai nuotaikingas, skanus ir kilnią misiją nešantis renginys! Savo fondo bičiulius pasikvietėme į neeilinę premjerą - naujo patiekalo – su 100 % kilmės augaline „mėsa“ pagaminto burgerio degustaciją. Mums jis ypatingas tuo, kad kiekvienas ragaudamas šį burgerį ne tik prisidės prie aplinkos tausojimo, bet ir 1 euru parems mūsų fondo onkologinėmis ligomis sergančius vaikus. Renginio vedėjas Rolandas Mackevičius metė savanoriams Darjuš Lavrinovič, Benediktas Vanagas ir Merūnas Vitulskis iššūkį - pakvietė juos pabūti degustatoriais ir atpažinti mėsainį ar "mėsainį" jie valgo. Pasirodo, kad užduotis ne tokia ir lengva, kadangi skoninėmis savybėmis jis nenusileidžia tradiciniams burgeriams ir tiek struktūra tiek maistine verte konkuruoja su jautiena.

Didelis ir nuoširdus ačiū restoranų tinklui Grill London už tokią gražią iniciatyvą, nuotaikingą renginį ir nepaprastą nuotaiką.

Nuoširdžiai dėkojame visiems mūsų fondo draugams, kurie rado laiko, atvyko paragauti, pabendrauti, pabūti kartu ir palaikyti sunkiai sergančius vaikus. Kiekvieno iš Jūsų dalyvavimas mums labai svarbus.

Ačiū Rolandas Mackevičius už sukurtą šiltą ir smagią atmosferą, juokus ir šypsenas.

Už daržoves ypatingai ir rudeniškai mūsų foto sienai didelį ačiū tariame Maxima LT, o už renginio organizavimą ir didelę meilę savo darbui dėkojame Correctus komandai, kurių profesionalumas, kūrybiškumas ir atsidavimas mus kaskart maloniai nustebina ir sušildo.

Video medžiaga: LXM media

Manto Bertulio gimtadienis

Gerumo kupinos širdies, šiltos šypsenos ir didžiulio noro padėti bei prisidėti - tiek tereikėjo, kad projekto "Kitokie pasikalbėjimai" kūrėjo Mantas Bertulis galvoje gimtų nuostabi idėja - atšvęsti savo gimtadienį turint kilnų tikslą. Mantas subūrė savo bičiulius, pažįstamus ir artimus žmones kartu paminėti jo gimtadienį, pasiklausyti žinomų atlikėjų koncerto ir smagiai praleisti laiką, o vietoje dovanų - visus kvietė įmesti auką į mūsų fondo paramos dėžutę ir taip prisidėti prie pagalbos sunkiai sergantiems vaikams. Gimtadienio dalyviams koncertą dovanojo Vidas Bareikis, 69 danguje, 8 kambarys, Natalija Bunkė, Mantas Bendžius ir Black Biceps, kurie sukūrė nuostabią atmosferą ir puikias emocijas.

Manto gimtadienio metu buvo surinkta net 2635 eurų auka už kurią planuojame išpildyti sergančių vaikų svajones ir suteikti jiems būtinąją pagalbą.

Dideli ir nuoširdūs sveikinimai Mantui gimimo dienos proga, ir neįkainojamas ačiū už atjautą tiems, kuriems labiausiai jos reikia. Dar kartą ačiū už tokią gražią idėją ir savo gimimo dienos įprasminimą. Iš visos širdies dėkojame Manto draugams, kurie gausiai aukojo, palaikė kilnią iniciatyvą ir prisidėjo, jog mažųjų ligoniukų veiduose atsirastų pačios nuoširdžiausios šypsenos.

Ir nuoširdžiausia padėka mūsų fondo savanorei Patricijai Paužaitei, kuri nuo pat fondo gyvavimo pradžios aktyviai dalyvauja fondo veikloje, atstovauja mus įvairiuose renginiuose ir savo pagalba prisideda prie gražių iniciatyvų. Ačiū, Patricija, kad ir šįkart sutikai padėti, skyrei savo laiko ir atvykai pabūti ir pabendrauti su gimtadienio svečiais.

Sparta kojinės mūsų mažiesiems ir jų artimiesiems

Spalio 7d. mūsų ofisas pasipildė spalvotomis ir nuotaikingomis kojinėmis! Labai džiaugiamės nuoširdžia draugyste su kojinių gamykla Sparta, kuri savo produkcija jau ne pirmą kartą prisideda prie gražios mūsų fondo veiklos. Sparta ne tik pagamino visų taip pamėgtas #užsidėkkarmostašką kojines, bet šį kartą padovanojo net kelias dešimtis dėžių moteriškų, vyriškų ir vaikiškų kojinių mūsų pacientams bei jų tėveliams, kurias išdalinsime vizitų metu.

Širdingai dėkojame Sparta Textile ir jos vadovui Tomui Tumynui už gražią iniciatyvą ir jaukias dovanas mažiesiems kovotojams ir jų artimiesiems.

Susitikimas su Southwestern Advantage Lietuva Studentais

Spalio 8d. turėjome didelį džiaugsmą susitikti su Southwestern Advantage Lietuva studentų asociacijos nariais, apkalbėti daugiau nei tris metus besitęsiančios draugystės kelią, apžvelgti nuveiktus didelius ir gražius darbus, vieni kitiems padėkoti ir įsikvėpti motyvacijos ir toliau nesustoti, o tik sparčiu žingsniu žengti į priekį! Šių studentų organizuojamų akcijų dėka, per tris metus buvo surinkta net 45 tūkst.eurų suma, skirta sunkiai sergantiems vaikams. Elijai, Daniilui ir Skaistei šitie žmonės yra tikri herojai, kadangi dėl jų gerumo šie trys vaikai buvo aprūpinti jiems reikalingais vaistais, reabilitacijomis, medicinine įranga ir daugeliu kitų būtinųjų priemonių.

Ačiū dar kartą visiems studentams, kurie atvyko pabendrauti, papasakoti apie savo tikslus, pasidalinti savo svajonėmis ir siekiais! Be galo vertiname Jūsų draugystę ir džiaugiamės, kad esate neatskiriama mūsų bendruomenės dalis. Tikime ir tikimės, kad dar daugelį metų darysime kilnumo kupinus darbus, nes žinome, jog tik dirbdami išvien mes galime daug daugiau.

Nuoširdžiai dėkojame mūsų ilgalaikiams partneriams Avia Solutions Group ir Gediminui Žiemeliui, kurie ne tik nuo pat fondo gyvavimo pradžios mums padeda, remia ir mumis rūpinasi, bet apskritai visada yra šalia ir prireikus visada ištiesia pagalbos ranką. Ačiū, kad ir vakar sutikote įsileisti mus į savo patalpas ir įgyvendinti šiltą susitikimą. Ačiū Jūsų komandai už pagalbą jį organizuojant - garantuojame, kad pas Jus svečiuose praleidome jaukų ir kokybišką laiką kartu.

Didelis ačiū restoranui Loop Hotel Vilnius, kurie paruošė skanią vakarienę, užkandžius bei kavą ir pasirūpino, kad nieko nepritrūktų.

„TriCollagen“ produktai besigydančių ligoniukų tėveliams

Labai norėjome nudžiuginti ne tik sergančius vaikučius, bet ir jų tėvelius, todėl Vilniaus Santariškių klinikose besigydančių mažųjų kovotojų tėvelius pasiekė „TriCollagen“ produktai skirti grožiui ir gerai savijautai puoselėti. Džiaugiamės, kad šių vitaminų dėka, mažylių tėveliai galės pasirūpinti savimi ir savo sveikata. Šiai dienai labiausiai jiems reikia sveikatos, stiprybės ir vilties Taip pat galime pasidžiaugti, kad jau greitai šios dovanos pasieks ir Kauno Klinikose besigydančių pacientų tėvelius.

Nuoširdžiai dėkojame Vaidai Skaisgirei už šią gražią iniciatyvą ir kompanijai FenoQ Tricollagen, kurie nusprendė pradžiuginti mūsų mažųjų ligoniukų mamytes ir tėvelius bei padovanoti jiems “Tricollagen” produktų. Ačiū Jums, kad dalinatės gerumu su tais, kuriems mūsų gerumo ir vienybės reikia labiausiai.

BENDROS INICIATYVOS

Vegetariškas burgeris Grill London restoranuose

Kviečiame išbandyti naująjį vegetarišką burgerį visuose Grill London restoranuose. Šio burgerio maltinukas savo skoniu, maistine verte bei struktūra konkuruoja su jautienos maltinuku, tačiau yra 100proc augalinės kilmės (plant-based).

Pirkdami šį burgerį tiesiogiai prisidėsite prie vaikų gerovės, nes nuo kiekvieno burgerio 1€ skirsite mūsų fondo globojamiems sunkiomis onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams.

MANILLA LIBERI vaikų linija

Kviečiame jus įsigyt MANILLA ir BabyBlog bendrą kūrinį – LIBERI vaikų liniją. Pirkdami šiuos švelnios sudėties produktus ne tik pasirūpinsite ir palepinsite savo vaikučius, bet 1 EUR nuo kiekvieno įsigyto produkto padovanosite mūsų fondo globojamiems sunkiai sergantiems mažyliams.

Jau dabar visus LIBERI produktus galite įsigyti tiek internetinėje, tiek fizinėse MANILLA parduotuvėse. ⁠

Ši kosmetika yra natūrali, nealergizuojanti, su ja atlikti dermatologiniai tyrimai, tad priemones galėsite drąsiai naudoti tiek kūdikiams, tiek vaikams.

Daugiau informacijos apie vaikišką LIBERI liniją

Mary Kay “Satin Lips” rinkinys

Jau antrus metus iš eilės Mary Kay prisideda prie gerų darbų sklaidos ir renka aukas mūsų globojamiems sunkiai sergantiems mažyliams.

Šį kartą Mary Kay kolektyvas primena kaip pasirūpinti savo lūpomis bei kviečia įsigyti cukraus šveiktiklį lūpoms ir lūpų balzamą su sviestmedžio sviestu, kurie užtikrins neįtikėtiną drėkinimą ir išgelbės sausas, šiurkščias lūpas.

Iki gruodžio 31 d., įsigiję Mary Kay “Satin Lips” rinkinį, prisidėsite prie kilnių darbų, nes 1 doleris nuo jo sumos bus skirtas mūsų paramos fondo globojamiems mažiesiems kovotojams.

ATRIBUTIKA

#užsidėkkarmostašką atributika

Ar jau turite įsigiję mūsų taško atributiką? Džemperį? Gertuvę? Kojines? Dar ne? Labai skatiname tai padaryti, užsidėti gerumo tašką ir mėgautis kokybišku produktu! 

Simbolis taškas kiekvienam gali tapti sava reišme. Vieniems jis simbolizuoja saulę, kitiems mėnulį, meilę, gerumą ar žvaigždes! Ar tiesiog - tašką. Mums jis apima kiekvieno iš Jūsų interpretacijas ir dar daugiau! Mums tai tikėjimas tuo, ką darome ir kuo gyvename. Mums tai iš tolumos sugrįžtantis bumerangas. Grįžtantis gerumas.

Mūsų naujoji taško linija sukurta kiekvienam, kuris ieško paprasto, švelnaus subtilumo. Juk sako, kad grožis ir slypi paprastume. Tad šiuo kukliu simboliu, švelniai norėjome paliesti kiekvieną iš Jūsų - kad mažas taškelis tyliai kasdien šnibždėtų patį gražiausią AČIŪ!

Įsigydami šios linijos atributus - renkate karmos taškus, kurie tikime - vienaip ar kitaip sugrįžta gerumu! Kartais juk būna, kad čia ir dabar norisi padaryti kažką gero, kažką prasmingo - mes Jums siūlome užsidėti gerumo tašką.

Įsigyti #užsidėkkarmostašką atributiką

Krepšininko M. Kuzminsko iniciatyva

Krepšininko Mindaugo Kuzminsko projektas kartu su "SHMUTKE" - krepšinio sirgaliams skirti šmaikštūs marškinėliai už kuriuos surinktos lėšos atiteks mūsų fondo globojamiems vaikučiams! 
Jau šiandien už auką vaikams galite juos įsigyti interneto svetainėje shmuke.eu 

Įsigyti marškinėlius

Krepšinio kamuoliai

Visose "Sportpoint" ir "PROSPORT.LT"  parduotuvėse rasite spacialius krepšinio kamuolius su mūsų fondo logotipu ir Rimanto Kaukėno autografu! Kiekvienas įsigijęs šį kamuolį prisideda prie pagalbos vėžiu sergantiems Lietuvos vaikams!

Kamuolių kiekis ribotas, tad paskubėkite!

PIRKTI

Let's Join the Fight Together atributika

Rimanto Kaukėno paramos grupės ir Kyokushin Karate bendruomenės bendro projekto specialūs marškinėliai ir džemperiai "Let's Join the Fight Together". Auka už marškinėlius -  20 eurų, auka už džemperį 40 eurų.

PIRKTI

Pasakos vaikams

Padovanokite vaikams gražias akimirkas ir kartu prisidėkite prie paramos sunkiai sergantiems mažiesiems!
Kviečiame įsigyti rašytojos ir iliustratorės Vandos Padimanskaitės pasakas vaikams: "Gauruota pasaka" ir "Taškuota pasaka" ir "Taip tyčia".

Užsakymai priimami el. paštu info@kaukenoparama.lt

Share Joy atvirutės ir knygutė Barkvilis

Share Joy - tai nekomercinis, inovatyvus ir analogų neturintis projektas. Projekto tikslas - paremti vaikus, sergančius onkologinėmis ligomis bei palengvinti jų kasdienybę suteikiant teigiamų emocijų dozę tyrinėjant džiaugsmingus „Sharejoy“ kūrinius.

Įsigydami šią interaktyvią knygą bei atvirutes Jūs dovanosite savo vaikams šypseną bei paremsite sunkiai sergančius Lietuvos vaikus. Mūsų tikslas - dalintis džiaugsmu su kiekvienu „Sharejoy“ projekto dalyviu.

Įsigyti Share Joy

Paramos fondo aukų dėžutė

Nuo šiol nuoširdžiai kviečiame Jus aukoti mūsų mažiesiems, vėžiu sergantiems herojams, ir daugelyje prekybos ir pramogų centrų! Jei pamatysite tokią aukų dėžutę - galite būti tikri, kad kiekvienas paaukotas centas pasieks mūsų mažuosius ligoniukus, kuriems labai reikia mūsų visų pagalbos

Jei norite tokią dėžutę pasistatyti savo darbo vietoje ir prisidėti prie paramos rinkimo, parašykite mums  el.paštu: info@kaukenoparama.lt!

SOCIALINIAI TINKLAI

Facebook Facebook Youtube Instagram Instagram
UŽSIPRENUMERUOTI NAUJIENLAIŠKĮ

Rimanto Kaukėno paramos grupė

MailerLite