Skatiname personalo valdymo progresą

NAUJIENLAIŠKIS. 2018 M. RUGSĖJIS

Sveiki, mielieji,

Smagu pasisveikinti su jumis jau prasidėjus naujajam PVPA sezonui. Planuojame, organizuojame daug naujų ir, neabejoju, vertingų dalykų.

Pernai išbandėme grupinės mentorystės formatą, tačiau paaiškėjo, kad dauguma labiau vertinate asmeninę mentorystę. Į tai šiemet atsižvelgiame ir kviečiame paskubėti bei dalyvauti programoje, dar likę kelios vietos.

Taip pat kviečiame į netipinį PVPA renginį – personalo IT platformų mugę, kurios metu visą dieną dienotvarkėje nurodytu laiku vyks prezentacijos. Jų metu ne tik patys tiekėjai pristatinės savo produktus, bet ir klientai dalinsis savo pastebėjimais, kaip ir kodėl diegė tam tikrą personalo valdymo IT sistemą.

O rugsėjo mėnesį užbaigs pirmasis šio rudens forumas apie inovatyvias mokymo(si) formas. Šiam forumui jau ruošiame visą eilę įmonių atvejų pristatymų, konsultantai pasidalins savo įžvalgomis apie realius praktinius besimokančios organizacijos aspektus ir netgi žada pamokyti, kaip paruošti verslo planą vadovui ir parduoti jam e-mokymų idėją.

O tuo tarpu linkėjimai iš saulėtos Liucernos, kurioje su kitų Europos asociacijų atstovais dalinamės patirtimi, tariamės dėl būsimų veiklos krypčių ir formų.

PVPA direktorė  Aušra Bytautienė

NAUJIENOS

Personalo valdymo standartas

Praeitą savaitę tradiciškai mokslus pradėjo dar viena Personalo valdymo standarto pagrindinės programos grupė. Programos kuratorė Solveiga Grudienė džiaugiasi augančia dalyvių motyvacija ir sutelktumu:

„Startavo dar viena PVPA Standarto pagrindinės programos grupė. Šešiolika motyvuotų dalyvių tris mėnesius gilinsis į pagrindinius personalo valdymo procesus.

Įžanginės sesijos metu išryškėjo išskirtinė dalyvių motyvacija mokymuisi – kaupti naujas žinias, kurias galėtų pritaikyti savo įmonėse, dalintis patirtimi, mokytis vieni iš kitų. Kiekvienas dalyvis išskyrė sau aktualią sritį-temą, į kurią gilinsis visos programos metu. Grupė labai greitai susitelkė kaip kryptinga mokymosi komanda ir jau po pirmos seminaro dienos galėjo įvardinti naudingas įžvalgas bei atradimus, kuriuos ketina pritaikyti savo darbe.

Džiugu, kad tarp dalyvių - atstovai iš labai įvairių įmonių: lietuviško kapitalo ir tarptautinių, didesnių ir mažesnių, gamybos, prekybos, paslaugų, IT paslaugų ir kt. Grupės dalyvių geografija taip pat įvairi – ne tik iš didžiųjų miestų, bet ir iš kitų Lietuvos regionų (Šiaurės ir Vakarų Lietuvos). Šis faktas ypač svarbus mums, PVPA, nes jis rodo, kad vis daugiau įmonių visoje Lietuvoje personalo valdymo kokybei skiria didesnį dėmesį.“

Kita grupė mokymus pradės 2019 m. sausio pabaigoje. Sekite mūsų informaciją, arba rezervuokite vietą iš anksto, parašydami el. paštu renata@pvpa.lt .

Registracija į mentorystės programą iki rugsėjo 17 d.

Dar liko kelios vietos į jau penktus metus tęsiamą PVPA mentorystės programą. 9 mėnesius trunkančios programos metu labiau patyrę personalo vadovai, specialistai dalinsis savo patirtimi su mažiau patyrusiais kolegomis padėdami jiems augti ir kaip asmenybėms, ir kaip personalo specialistams.  

Pagrindinės šių metų naujovės:

 • dalyvių motyvacijos ir  poreikių išsiaiškinimo pokalbis telefonu;
 • derinami individualūs ir grupiniai susitikimai;
 • pabaigoje padarytos pažangos/projektų pristatymai ir apdovanojimai.

Programa yra nemokama ir skirta tik PVPA nariams.

Kviečiame susipažinti su programa bei siųsti dalyvio anketas iki rugsėjo 17 d.

Detali informacija>>

PVPA RENGINIAI

2018.09.19 IT platformų mugė „Personalo skaitmenizacija. Idėjos ir patirtys“

DATA: 2018.09.19 9:30-16:30 val.
VIETA: VšĮ Socialinių mokslų kolegija, Kalvarijų g. 137E, Vilnius.

Kviečiame į renginį, kurio metu susipažinsite, ką pažangiausio turi įsidiegusios Lietuvos įmonės, praplėsite akiratį ir galbūt išsirinksite dominančius personalo skaitmenizavimo sprendimus. Renginio metu bus pristatyta 16 platformų, palengvinančių gyvenimą ir personalo skyriui, ir darbuotojams.

 • Visą dieną nuo 9:30 iki 16:30 val. vyks IT platformų mugė, joje stenduose galėsite pakalbinti atstovus bet kuriuo jums patogiu metu,
 • Dienotvarkėje paskelbtu metu šalia esančioje salėje vyks prezentacijos, kur įmonės dalinsis savo patirtimi, o IT platformų tiekėjai iš savo pusės pristatys produktus.

Detali informacija ir registracija>>

2018.09.25 Eksperto valanda „Atsirinkti biuro administratorę: misija įmanoma“

2 administravimo profesionalės: G.Kleinaitė ir L.Andrukonytė dalinsis savo patirtimi ir patarimais, į kokius klausimus svarbu atsakyti renkantis biuro administratorę.

Daugiau informacijos>>

2018.09.27 PVPA forumas „Inovatyvios mokymo(si) formos“

Forumo metu savo taikomais ugdymo metodais pasidalins SEB bankas, Swedbank, Lietuvos energija, Pal. J.Matulaičio socialinis centras. Kalbėsime apie atvirkštinę mentorystę, hakatonus, superviziją, mobilių programėlių ir virtualios realybės įdarbinimą mokymuose.

Grand partners ir Primum esse konsultantai pateiks labai praktinių įžvalgų apie realius praktinius besimokančios organizacijos aspektus ir pamokys, kaip paruošti verslo planą vadovui ir parduoti jam e.mokymų idėją.

Detali informacija ir registracija>>.

PASIŽYMĖKITE KALENDORIUJE!

Skelbiame jau žinomas renginių datas, kurias galite pasižymėti kalendoriuje, renginių temos tikslinamos, o sąrašas vis pildomas, renginių bus daugiau. Turite idėją, norite prisidėti prie kurio nors renginio organizavimo ar pakviesti į savo įmonę - kreipkitės!

 • 2018.10.03  13 val. Įvairovės chartijos pasirašymo renginys
 • 2018.10.04, 10.08 ir 10.09 konferencija HR savaitė
 • 2018.10.17  13 val. renginys su Europass „Valstybės sektorius – patraukli vieta dirbti“
 • 2018.10.24 Vizitas į įmonę "Kika Group" (Kaunas)
 • 2018.10.30 13 val. forumas apie pokyčius su TMD Partners
 • 2018.11.07 9 val. Rytas kitaip (Modus Group)
 • 2018.12.04 9 val. Rytas kitaip (tema tikslinama)
PARTNERIŲ RENGINIAI

Pats didžiausias visus personalo valdymu besidominčius suburiantis renginys Lietuvoje spalio 4, 8 ir 9 dienomis Kaune ir Vilniuje. Detali informacija čia >> .

PVPA nariams su specialiu kodu taikoma 10% nuolaida, kodo teiraukitės info@pvpa.lt .

Kviečiame dalyvauti personalo specialistų dienoje, kurioje kalbėsime apie įmonių praktikas kuriant veiksmingas atlygio sistemas paslaugų, prekybos, gamybinėse įmonėse ir viešojo sektoriaus organizacijose.

PVPA nariams - 30 proc. nuolaida dalyvio mokesčiui (nuolaidos kodas PVPA).

Daugiau informacijos ir registracija>>

Primename, kad Jūs esate užsiprenumeravę PVPA naujienlaiškį. Informuojame, kad vadovaujantis Bendruoju duomenų apsaugos reglamentu, Jūs turite teisę bet kada nemokamai nesutikti su tokiu naujienlaiškio gavimu Jūsų nurodytais kontaktiniais duomenimis (el. pašto adresais), pranešdami mums el. pašto adresu info@pvpa.lt arba paspausdami naujienlaiškio atsisakymo nuorodą bet kuriame Jums jau išsiųstame naujienlaiškyje.

Personalo valdymo profesionalų asociacija

Galvydžio g. 5, Vilnius, info@pvpa.lt, www.pvpa.lt, tel. 8 652 50517

MailerLite