undefined
Gerb. vynomėgėjau,

Tris paskutines vasaros dienas mūsų ekspertai dirbo Lietuvos meno pažinimo centro „Tartle“ atidarymo renginiuose Užupyje. Pasakojome apie vyną, kuriuo vaišinosi  svečiai, kalbėjome apie tai, kas būtų taurėje, jei paroda būtų atidaroma Bilbao, Venecijoje, Paryžiuje ar Atėnuose:  „Musée D‘Orsay“ ir „Servin Chablis Vaillons Premier Cru“, „Museo del Prado“ ir „Rioja Alta Arana Reserva“, „Peggy Guggenheim Collection“ ir „Pra Soave Straforte“. Menas ir vynas. Vynas kaip menas. Menas kaip vynas. Gėrėjomes susirinkusių žmonių išprusimu, laisvumu, gebėjimu jausti, improvizuoti ir džiaugtis gyvenimu. Jautėmės Europoje ir jau žinojome, kad rugsėjį Europos bus dar daugiau – mūsų portfelį papildo kultiniai barolo ir amaronės gamintojai „Giuseppe Quintarelli“, „Elio Altare“ ir „Domenico Clerico“. Jų vynai bus pasiūlyti išankstinėje prekyboje, todėl sekite greičiausiai kintantį mūsų svetainės puslapį www.vynoklubas.lt/en-primeur arba susisiekite su savo vyno ekspertu dėl asmeninio pardavimo.

 

Su nuoširdžiausiais linkėjimais
„Vyno klubo“ steigėjai Rasa ir Arūnas

Elio Altare – modernaus Barolo veido architektas

Elio laikosi nuomonės, jog esminė modernaus požiūrio sąlyga yra gaminti vyną, kuris tinkamas gerti jaunesnis, kurio nereikia brandinti kelis dešimtmečius, kol jis tampa malonus ragauti. Galingieji senoviniai taniniški vynai kartais niekada nesušvelnėja, ir jų vaisiškos aromato natos neatsiskleidžia, – teigia jis.

Degustacinė vakarienė su sakdariu

Rugsėjo 7-tą dieną Lietuvoje viešės žymios "Kura Yamada" sakės daryklos vadovas Yoshikazu Yamada. Kviečiame apsilankyti „Rise“ restorane rengiamoje sakės degustacinėje vakarienėje ir susitikime su Sakės daryklos vadovu.

 

„Vyno klubo“ narystė - būdas pažinti didingo skonio vyną

Vyno klubo narystė – aukščiausia „Vyno klubo“ klientų lojalumo programos pakopaJi suteikia pirmenybę pirkti retus vynus, patekti į renginius ir dalyvauti nariams organizuotose vyno kelionės.

Koks vynas dera prie grybų?

Grybai yra neatsiejama lietuviško sezoninio valgiaraščio dalis. Tačiau apie jų skonio skirtumus ar derinimą su vynu informacijos beveik nėra nei Lietuvių, nei jokiomis kitomis kalbomis. Laikas ištaisyti šią neteisybę.

 

Naujiena!
Mėnesio rinkiniai Jums

Pristatome naujienų ciklą – skirtingi vyno rinkiniai kas mėnesį. Paragaukite ir susikurkite naujas vyno istorijas Jums patogioje vietoje!

Apie vyną galima kalbėti kaip apie orą

Tomas Tracevskis, renginių vedėjas ir organizatorius, baigęs II-ąjį Someljė mokyklos kursą, dalijasi įspūdžiais iš studijų: „Tai, ką gavau, vadinu prestige ar premium žiniomis, nes jų įgiję pokalbius ir bendravimą vienareikšmiškai perkeliate į kitą lygį. Jau dabar sakau: apie vyną galima kalbėti kaip apie orą – visada, su visais ir visur. Neišsemiama tema!“

Rugsėjo mėnesio asortimento naujienos

Visos rugpjūčio mėnesio vyno asortimento naujienos vienoje vietoje.

 

 

 

MŪSŲ PARTNERIŲ NAUJIENOS
Viešbutis „Pacai“

14 HORSES braserija, įsikūrusi pačioje Vilniaus senamiesčio širdyje – senuosiuose Pacų rūmuose, kviečia paragauti Baltijos regiono įkvėptų patiekalų, gaminamų iš sezoninių produktų, kruopščiai atrinktų iš vietinių tiekėjų ir mažųjų ūkių.

Rugsėjo pabaigoje šiame istoriniame kieme duris atvers naujasis fine dining restoranas, kurio komanda jau ruošiasi jus pakviesti į naujųjų Baltijos skonių paiešką.

Adresas: Didžioji g. 7, Vilnius

Restoranas „Sofa de Pancho“ grįžo į Vilnių

Prasidėjus rudens sezonui Visų Šventųjų gatvėje vėl duris atvėrė iš vasaros darbų Nidoje sugrįžęs „Sofa de Pancho“ restoranas. Čia nuolat kuriama ir ieškoma kokybiškų ingredientų. Restoranas didžiuojasi gausia tekilos ir mezkalio kolekcija, tačiau dėmesingas personalas taip pat parekomenduos ir prie patiekalo derančio vyno

Adresas: Visų Šventųjų g. 5, Vilnius

Tumpieji vyno kursai mėgėjams

Trumpuosius vyno kursus sudaro 6 paskaitos.

Jeigu domitės vynu ir norite jį pažinti bei daugiau apie jį sužinoti, trumpieji vyno kursai skirti Jums! Čia išmoksite vyno kultūros pagrindų bei puikiai praleisite laiką su bendraminčiais.

Kursai prasidės spalio 15 d.

Tapk viskio ambasadoriumi!
„Whisky Ambassador“

Tai vienos dienos trukmės mokymo programa. Išklausę programą ir išlaikę egzaminą gausite vienintelį Škotijoje ir Didžiojoje Britanijoje oficialiai pripažintą „Whisky Ambassador“ sertifikatą.

Mokymai – lapkričio 10 d. (šeštadienį)

Someljė kursai

Kviečiame pradėti savo vyno žinovo kelionę Lietuvos someljė mokykloje. Laukiami ne tik profesionalai, bet ir vyno entuziastai bei mėgėjai.

Paskaitos prasidės:

I semestras – rugsėjo 17 d.

II semestras – rugsėjo 18 d.

III semestras – rugsėjo 19 d.

 

undefined
Stumbrų g. 15, Vilnius
Darbo laikas:
I-V - 10:00 - 20:00
VI - 10:00 - 18:00
 
Liepų g. 20, Klaipėda
Darbo laikas:
I-V - 11:00 - 19:00
VI - 11:00 - 17:00