Amžinojo poilsio vietos gyvūnams

Kiekvienas, kuris augina naminį gyvūną, anksčiau ar vėliau neišvengiamai susidurs su jo netektimi. Vieni nugaišusį gyvūną palaidoja savo sodo ar namo teritorijoje, kiti veža užkasti į mišką ar palieka veterinarijos klinikoje. Tačiau dalis žmonių savo ištikimus naminius gyvūnus laidoja specialiai įrengtose kapinėse.

Šį savaitgalį žmonės visą dėmesį skiria artimųjų kapų lankymui. Tomis dienomis kapinės tarsi atgyja – buriuojasi giminės, jaukiai žiba žvakių liepsnos, gėlėmis papuošiami ir tvarkomi antkapiai. Sostinėje bus neužmirštos ir augintinių kapinės.

Vilniuje galite rasti dvi nelegalias ir vienas nelegalias kapų vietas. Vienas rasti galite netoli Televizijos bokšto; kitas Liudvinavo g. 1D, tai oficialios kapinės, o trečias prie Kairėnų kapinių.

Į susitikimą su A. Butkevičiumi atėjome su šunimis

Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius prie Vyriausybės rūmų susitiko su gyvūnų gerove ir apsauga besirūpinančiais nevyriausybinių organizacijų atstovais bei jų augintiniais. Susitikimas vyko lauke, jo dalyviai atsivedė ir savo šunis. Skaitykite čia. 

Valstybinis gyvūnų augintinių registras

Gyvūnų gerovės organizacijas ES šalyse vienijantis aljansas „Eurogroup for Animals”, siekdamas išspręsti Europoje augančios nelegalios prekybos gyvūnais augintiniais problemą, prašo bendrijoje įvesti vieningą augintinių identifikacijos ir registracijos sistemą. Gyvūnų globos organizacijų teigimu, reikalavimas ženklinti augintinius užtikrintų, kad daug daugiau į prieglaudas patekusių gyvūnų būtų grąžinti namo ir vis mažiau jų būtų numarinama.

Daugiau skaitykite čia.

VŠĮ „Lesė“ Kauno skyrius reikalinga skubi parama

Gyvūnų globa jau aštuonerius metus užsiimanti „Lesė“ galvoja ne tik kaip pasirūpinti beglobiais gyvūnais, bet ir kaip išsaugoti patalpas. Norėdami išsaugoti patalpas, po kuriuo glaudžiami gyvūnai, „Lesė“ turi išpirkti dabar nuomojamas patalpas. Dalį sumos įkūrėjai jau turi, tačiau norint pasiekti tikslą - trūksta 35 tūkstančių eurų. Daugiau skaitykite čia.

Norintieji prisidėti prie Kauno „Lesės“ išlikimo gali paaukoti pinigų

Kauno ,,Lesės“ patalpų pirkimui paremti

Banko sąskaita: LT 657044060006186558

Dėl laukinių kačių šėrimo

Jei turite leidimą iš savivaldybės maitinti laukines kates, kreipkitės į mūsų organizaciją dėl namelio pastatymo katėms - tekstai@ggi.lt

Užsienio naujienos

„SeaWorld“ organizacija daugiau nebegalės veisti orkų. Daugiau skaitykite čia.

Kosta Rikoje planuojama uždaryti valstybinius zoologijos sodus. Daugiau skaitykite čia.

Europos Sąjunga vysto naują strategiją dėl Afrikos gyvūnų apsaugos. Daugiau skaitykite čia.

VšĮ „Gyvūnų gerovės iniciatyvos“

info@ggi.lt

www.ggi.lt

Facebook
MailerLite