Skatiname personalo valdymo progresą

NAUJIENLAIŠKIS. 2019 M. RUGSĖJIS

Sveiki gyvi šį gražų rugsėjį!

Tikiuosi, esate pailsėję per vasarą ir pasiilgę mūsų ir vieni kitų. Tad skubame dalintis naujienomis ir artimiausiais renginių planais, kur ne tik kaip visuomet išgirsite naudingų dalykų, bet ir vėl turėsite galimybę pabendrauti su kolegomis ir bendraminčiais.

Tuo pačiu noriu pakviesti į kas dvejus metus organizuojamą personalo valdymo standarto programą patyrusiems personalistams „Personalo valdymo strategija ir taktika“. Programa atnaujinta atsižvelgiant į šiandienos aktualijas, bus tikrai labai vertinga ir įdomu. Palankesnės kainos – tik iki rugsėjo 15 dienos!

Direktorė A.Bytautienė

Renginiai

2019.09.17 Seminaras “Mitai apie grįžtamąjį ryšį: Kaip iš tiesų veikia grįžtamasis ryšys ir kaip jį suteikti?”

Data: 2019 m. rugsėjo 17 d. 9:00-12:30 val.
Vieta: J. Galvydžio g. 5, II a., Vilnius

Tomas Misiukonis, OVC Consulting partneris ir konsultantas, kviečia padiskutuoti apie grįžtamąjį ryšį.

Seminaro metu gilinsimės į nusistovėjusias nuostatas apie grįžtamąjį ryšį ir įvertinsime, kurios iš praktikų veiksmingos, o kurių reikėtų atsisakyti.

Daugiau informacijos ir registracija>>

Pasižymėkite kalendoriuje

10.01 seminaras apie komandiruotes ir nuotolinį darbą
10.03 Rytas kitaip SEB paslaugų centre
10.09-10 Konferencija „HR Savaitė Lietuva“
10.24 Forumas „Agile leadership“

(renginių sąrašas nuolat pildomas ir atnaujinamas)

MOKYMAI

Personalo valdymo standarto programa patyrusiems

PVPA vėl kviečia patyrusius personalo profesionalus į atnaujintą tęstinę kas 2 metus vykdomą praktinių mokymų programą „PERSONALO VALDYMO STRATEGIJA IR TAKTIKA“. Mokymai prasidės spalio 18 d.

Detali informacija>>

Kviečiame PVPA narius į nemokamus mokymus “Įvairovė ir įtrauktis”

PVPA drauge su partneriais iš Lietuvos („Diversity Development Group“ ir „Sopa“), Latvijos, Kipro ir Graikijos įgyvendiname ES finansuojamą Erasmus+ programos projektą „Strategic Thinking on Diversity Management and Inclusion in the Workplace (DIMAIN)”. Projektas skirtas didinti įvairovės ir įtraukties supratimą, įsisąmoninimą bei valdymą organizacijose ir visuomenėje.

Viena iš projekto veiklų, prie kurios PVPA dirbome daugiausia – mokymų programa organizacijoms „Įvairovė ir įtrauktis” (Į&Į). Šiuo rezultatu siekiame dalintis su PVPA nariais ir organizuojame nemokamus mokymus tiems, kam įvairovės ir įtraukties tema aktuali.

Mokymai vyks Vilniuje rugsėjo 27 d. ir spalio 15 d.

Detali informacija ir registracija čia>>

MENTORYSTĖ

Registruokitės į 2019-2020 m. mentorystės programą

Jau šeštus metus tęsiame PVPA mentorystės programą. 9 mėnesius trunkančios programos metu labiau patyrę personalo vadovai, specialistai dalinsis savo patirtimi su mažiau patyrusiais kolegomis padėdami jiems augti ir kaip asmenybėms, ir kaip personalo specialistams.

Programoje numatyta keletas bendrų susitkimų dalyviams aktualiomis temomis ir individualūs susitikimai su mentoriais. 

Kviečiame susipažinti su programa bei siųsti dalyvio anketas iki rugsėjo 16 d.

Detali informacija>>

PATIRTYS

"Esu Goda Gudienė – personalo verslo partnerė paslaugų centre „Cognizant Technology Solutions“. Personalo srityje esu naujokė – pradėjau nuo praktikantės pozicijos 2017 m. Turiu nuostabią vadovę – Editą Znutienę, kuri paskatino dalyvauti Mentorystės programoje 2018-2019 m. Programos metu susipažinau su personalo specialistais iš įvairių Lietuvos įmonių. Tai ypatinga bendruomenė, kur nėra taip svarbu tavo patirtis, bet labiau – nuoširdumas, noras padėti, dalintis. Ir jokios konkurencijos!  

Kasmėnesinių susitikimų metu mes ne tik analizuodavome iš anksto sutartą temą, pvz., naujų darbuotojų integraciją, atlygio politiką su žinomiausiais tos srities specialistas, bet man įdomiausia buvo ir tai, kuo kiti kolegos tuo metu gyvena, kokias problemas jie sprendžia ir kaip jiems sekasi.

Esu ypač dėkinga savo mentorei – Lietuvos pašto personalo vadovei Ingai Rinkevičienei, kuri kas mėnesį manęs išklausydavo ir dalindavosi ilgamete patirtimi  darbuotojų atleidimo, Darbo kodekso, kitais teisiniais klausimais, kurie man tuomet buvo aktualiausi. Bet labiausiai padėjo žinojimas, kad prireikus, visada galiu kreiptis pagalbos ir jai paskambinti.

Ačiū už įdomią patirtį!"

Eglė Kneitienė, ANIS personalo projektų vadovė: "Apie mentorystės programą žinojau jau tikrai seniai, bet vis nesiryždavau šioje programoje sudalyvauti. Atrodė, kad turiu ne tik kažką ten gauti, bet dar ir šiek tiek duoti. Labai džiaugiuosi, kad kai pagaliau pasijaučiau galinti jau ir dalintis savo patirtimi, sudalyvavau 2018-2019 metų mentorystės programoje. Tai buvo labai įdomus ir naudingas visomis prasmėmis laikas – naujos pažintys, žinios, idėjos. Ypatingai vertinu laiką, kurį praleidau su savo nuostabia mentore. Tikrai visu 100% rekomenduočiau šią programą kitiems ir net pati mielai dar kartą sudalyvaučiau."

DARBO TEISĖS RUBRIKA

Rubriką rengia Rimantas Stanevičius, PVPA valdybos pirmininkas, advokatų kontoros „Ellex Valiūnas ir partneriai“ darbo teisės advokatas.

Šį kartą norėtume sureaguoti į ne vieną kartą judintas, bet neprarandančias savo aktualumo iniciatyvas, susijusias su tema – „Personalo valdymas be popieriaus“. Konkrečiai, ši žinutė skirta tiems, kurie svarsto, ar pradėti, kaip pradėti, nuo ko pradėti ir t.t.

Išsamiai skaitykite>>

SKAITINIAI

Dalinamės įdomiais profesiniai skaitiniais, tą kviečiame daryti ir jus - jeigu perskaitėte kažką, kuo būtų vertinga pasidalinti su personalo bendruomene - parašykite mums info@pvpa.lt.

PVPA valdybos nario Dainiaus Batrušaičio straipsniai:

Vokiečių atlikto tyrimo rezultatų santrauka:

PARTNERIŲ RENGINIAI

Kviečiame dalyvauti pirmojoje Lietuvoje metinėje Įvairovės chartijos konferencijoje „Neatskleistas įvairovės potencialas“ (angl. Taking Best out of Diversity).
Renginys skirtas atrasti už įvairovės slypintį potencialą ir suteikti idėjų bei praktinių instrumentų, kaip kurti įtraukią darbo vietą ir puoselėti atvirą darbo kultūrą.

Registracija į renginį vyksta iki š. m. rugsėjo 13 d. čia>>

Didžiausias  Lietuvoje renginys personalo vadybos lyderiams spalio 9 ir 10 dienomis Vilniuje. Detali informacija čia >> .

PVPA nariams su specialiu kodu taikoma 10% nuolaida, kodo teiraukitės info@pvpa.lt .

NARYSTĖ PVPA

Išbandykite PVPA narystę, stodami II-am pusmečiui! Užpildykite prašymą tapti PVPA nariu čia>>.

Primename, kad Jūs esate užsiprenumeravę PVPA naujienlaiškį. Informuojame, kad vadovaujantis Bendruoju duomenų apsaugos reglamentu, Jūs turite teisę bet kada nemokamai nesutikti su tokiu naujienlaiškio gavimu Jūsų nurodytais kontaktiniais duomenimis (el. pašto adresais), pranešdami mums el. pašto adresu info@pvpa.lt arba paspausdami naujienlaiškio atsisakymo nuorodą bet kuriame Jums jau išsiųstame naujienlaiškyje.

Personalo valdymo profesionalų asociacija

Galvydžio g. 5, Vilnius, info@pvpa.lt, www.pvpa.lt, tel. 8 652 50517

MailerLite