Žiūrėti naršyklėje
AUGA reads Nr.1

AUGA komanda kasdien seka naujausią informaciją ir renka vertingas įžvalgas apie ekologiją, tvarumą, žemės ūkio technologijas ir kitas reikšmingas temas iš įvairių Lietuvos bei užsienio šaltinių.

Ilgainiui nusprendėme, kad norime šiuo naudingu turiniu pasidalinti ir su savo bendruomene. Todėl su dideliu džiaugsmu pristatome naujienlaiškį AUGA reads“, kuriame kas mėnesį pristatysime naujausią informaciją apie pasaulyje vyraujančias tendencijas!

„AUGA reads“ kiekvieną mėnesį bus siunčiamas tiems, kurie yra užsiprenumeravę investuotojų naujienlaiškį. Jeigu jūs nesate šiame prenumeratorių sąraše, užsiregistruokite čia: https://bit.ly/3nrHVuB ir būsite pirmi, kurie gaus šviežiausią rinkos informaciją. Naujienlaiškiai ateityje bus siunčiami anglų kalba.

Kviečiame paskaityti pirmąjį „AUGA reads“ numerį. Pasimėgaukite! 

Climate Week

Climate week yra didžiausias renginys pasaulyje klimato tema. Per daugiau nei savaitę ekspertai iš viso pasaulio dalinosi geriausiomis praktikomis, kaip sumažinti šiltnamio efektą sukeliančių dujų emisijas ateityje. Paklausykite vertingų pranešimų iš renginio čia.

How superficial is your sustainability strategy?

Katalista Ventures ir ROCKIT neseniai organizavo ekspertų diskusiją apie tai, kaip užtikrinti, kad tvarumas taptų įmonių strategijų pagrindu ir kaip išvengti melagingų naujienų skleidimo. Diskusiją galite paklausyti čia.

Article: Surging demand sets up us natural and organic market for 9.5% growth in 2020

Skaitykite daugiau

Article: Closing the loop between the perception and practice of sustainability

Skaitykite daugiau

Audio feature: smart finance for a sustainable food system

Klausykite čia

Article: What sustainable governance practices can lead the business to success?

Skaitykite daugiau

Tarptautiniame tvarumo reitinge „AUGA group“ pateko tarp 10 proc. geriausių įmonių savo sektoriuje pasaulyje

Pasaulyje pirmaujanti tyrimų ir konsultacijų įmonė „ISS Corporate Solutions“ atliko bendrovės „AUGA group“ tvarios veiklos vertinimą. Vertinimo išvadose nurodyta, kad bendrovei yra suteikiamas „Prime“ statusas ir aukštas tvarumo balas užtikrina vietą tarp 10-ties procentų geriausiai tvarumo srityje vertinamų maisto ir gėrimų sektoriaus įmonių pasaulyje. Skaitykite daugiau

Daugiau naujienų apie AUGA group rasite čia

facebook instagram linkedin youtube website
AUGA group, AB

Konstitucijos ave. 21C, Vilnius
Lithuania

Jūs gavote AUGA naujienlaiškį nes esate įtrauktas į prenumeratorių sąrašą. Atsisakyti naujienlaiškio galite paspaudę mygtuką žemiau.

Atsisakyti
MailerLite