Rimanto Kaukėno paramos grupė

Pagalba onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams

Išpildykime sunkiai sergančių vaikų svajones!

Karina, 14 m. Mergaitei yra diangnozuotas galvos smegenų auglys. Šiuo metu Karinai yra atliekamas chemoterapinis gydymas. Karina svajoja apie išmanųjį telefoną "Samsung".

Ieva, 12 m. Ievai buvo diagnozuotas piktybinis auglys, buvo pašalinta viena kiaušinė. Mergaitė svajoja apie profesionalų fotoaparatą.

Vitaura, 16 m. Visai neseniai mergaitei buvo diagnozuotas smegenų kamieno piktybinis auglys. Vitaura labai sunkiai susitaiko su liga, labai išgyvena. Vitaura svajoja apie  nešiojamą kompiuterį.

Dėl galimybės išpildyti svajonę, prašome kreiptis el. paštu info@kaukenoparama.lt

Šiuo metu reikalinga pagalba

EMILIJUS

Emilijus serga sparčiai progesuojančia liga (Infantile spinal amiotrophy type 1.), kuri anksčiau nulemdavo mirtį kūdikystėje ar ankstyvoje vaikystėje.

Tačiau, 2016 m. Europos sąjungoje buvo patvirtintas vaistas "Spinraza", kuriuo buvo gydomas Emilijus. Šių vaistų Lietuvoje įsigyti šiuo metu nėra galimybės, todėl, Lietuvos sergančiųjų genetinėmis nervų-raumenų ligomis asociacija "Sraunija" pasirūpino, kad berniukas reikalingas dozes vaistų gautų Belgijoje.

Berniukas savarankiškai kvėpuoti gali tik kelias valandas per dieną, todėl pergabenimui buvo reikalingas specialusis transportas – reanimobilis, kurio dėka berniukas gavo svarbų gyvybei gydymą Belgijoje.

Šiandien berniukui jau geriau, jis šypsosi ir labai myli gyvenimą. Emilijus gavo jau 4-ias ,,Spinraza" injekcijas, pastiprejo jo rankyčiu suėmimas, šių vaistų dėka Emilijaus ligos progresavimas apstabdytas. Vaikučio laukia dar vienas injekcija, tad finansinė pagalba šio mažylio šeimai yra vis dar labai reikalinga.

Esame be galo dėkingi visiems, kurie aukojate ir taip prisidedate prie tokių skaudžių istorijų, Jūsų dėka Emilijus galėjo saugiai ir greitai nukeliauti į užsienio gydymo įstaigą. Kelionės kaina siekė 3000 eurų.

Norėdami padėti Emilijui įgyvendinti dar vieną gydymą, prašome aukoti žemiau pateiktais rekvizitais, mokėjimo paskirtyje nurodant "PARAMA EMILIJUI"

MŪSŲ REKVIZITAI:
Rimanto Kaukėno paramos grupė
Teisinė forma: Labdaros ir paramos fondas
Kodas: 302721009
Įregistravimo data: 2012-02-03
Sąskaitos nr. (IBAN): LT984010042502981574
Bankas – Luminor
SWIFT: AGBLLT2X

GIEDRIUS

Jau daug metų sveikatos specialistai, RK paramos grupė ir Jūs, mielieji, globojame berniuką vardu Giedrius. Vaikinui kas kelis mėnesius visi kartu aprūpiname nekompensuojamus medikamentus, kurie padeda jam kovoti su sunkia liga. Džiaugiamės, kad vaistų dėka, berniukas jaučiasi vis geriau!

Berniukui diagnozuota cistinė fibrozė, jį kankina astmos priepuoliai, o ligoninėje praleistų metų vis daugiau. Kviečiame visus prisidėti ir padovanoti jam sveikatos ir vilties pasveikti. Kitas medikamnetų pirkimas planuojamas sausio-vasario mėnesį.

Norėdami paaukoti Giedriui, pavedimo paskirtyje nurodykite "PARAMA GIEDRIUI"
Gavėjas: Rimanto Kaukėno paramos grupė
Fondo kodas: 302721009
a/s. LT984010042502981574
AB DNB bankas

ŠARŪNAS

Šarūnas yra vaikinas, kuriam yra reikalingos vandens procedūros, kad galėtų lengviau judėti.  25-ių metų jaunuolis iš Kauno, 2011 metais yra patyręs sunkią traumą - Norvegijoje iškrito iš 9 metru aukščio, III lygio komoje išgulėjo net 24 paras. Vėliau vaikinui teko iš naujo mokintis sėdėti, kalbėti ir vaikščioti. Baseinas Šarūnui yra tiesiog būtinas, siekiant sumažinti po įvykio likusias sveikatos problemas. RK paramos grupė yra padovanojusi Šarūnui galimybę lankyti baseiną kelerius metus, tačiau, šiuo metu yra reikalingas narystės pratęsimas. Kviečiame visus prisidėti ir paaukoti Šarūnui taip reikalingai reabilitacijai.

Norėdami paaukoti Šarūnui, pavedimo paskirtyje nurodykite "PARAMA ŠARŪNUI"
Gavėjas: Rimanto Kaukėno paramos grupė
Fondo kodas: 302721009
a/s. LT984010042502981574
AB DNB bankas

Svajonės, kurios pildosi!

M. KUZMINSKO DOVANA ROKUI

Rokui buvo diagnozuotas smegenų auglys, vaikui teko iškentėti operaciją, spinduliavimus, įvairius kitus gydymus. Šiuo metu berniukas reguliariai lankosi Kauno klinikose, kur jam atliekami tyrimai, yra stebima vaiko būklė. Šiuo metu berniukas geria stirpius vaistus dėl kurių vaiko dantukai pasidarė labai jautrūs ir pradeda trupėti, tad teko skubiai keliauti pas dantistus. Būtent prie dantisto kabineto RK paramos grupė susitiko su Roku ir jo tėčiu. Berniukui šie apsilankymai kas kart būna labai nemalonūs. 

Tačiau tikime, kad šis vizitas pas daktarus berniukui įsimins ilgai ir šiek tiek geresnėmis emocijomis, nei įprastai. Susitikimo metu mes perdavėme krepšininko Mindaugo Kuzminsko paliktą staigmeną apie kurią Rokas labai ilgai svajojo ir vis dar laukė - žaidimų kompiuterį "Xbox".

Norime nuoširdžiai padėkoti mūsų draugui Mindaugui Kuzminskui už pagalbą ir emocijas, kurias suteiki sergantiems vaikams bei už dovaną mielam ir labai kukliam berniukui Rokui.

"GRILL LONDON" DOVANA NEDUI

Nedui jau nuo 4 metukų yra diagnozuotas galvos smegenų auglys, kuris daugiau nei 10 metų reguliariai grąžina vaikiną į ligoninę. Ši liga Nedui atsiliepia ir kitais sveikatos sutrikimais - jis labai silpnai mato, matomas neaiškus darinys ir Nedo stubure. Po operacijų ir ilgų gydymų, Nedas jaučiasi geriau, jis šypsosi ir labai optimistiškai žvelgia į gyvenimą.

Optimizmo nestokojantis 15 metų berniukas jau seniai svajojo apie Lego City nuovadą ir artėjant šventėms jos tikrai nepamiršo. Todėl, restoranų tinklo "Grill London" komanda pasirūpino, kad Nedui artėjančios šventės būtų šiek tiek smagesnės. Po vizito Kauno klinikose, netikėta staigmena Nedui atėmė žadą.

Nuoširdžiai dėkojame "Grill London" už nesuvaidintas vaiko emocijas, už stebulus, kuriuos kuriate.

Video medžiaga ir nuotraukos: "Baltas MEDIA"

S. SKUZINSKO DOVANA MIKUI

Mikui buvo diagnozuota sarkoma - piktybinis navikas, kuris vaikiną vis grąžina ant operacinės stalo. Mikas viena koja mina tik 10%, todėl, tenka vaikščioti su ramentais, o į mokyklą keliauti tik kelis kartus per savaitę. Nepaisant ilgo ir alinančio gydymo, Mikas neapleidžia savo pomėgių būti gamtoje, kasinėti, domėtis dangaus kūnais. Mikas savo ateitį sieja būtent su gamtos mokslais, todėl nenuostabu, kad svajoja apie įrankius, kurie padėtų jam daugiau apie tai sužinoti. O kas gali būti gražiau, nei giedrą naktį stebėti žvaigždes? 

Džiaugiamės, kad ilgai laukta Miko svajonė turėti teleskopą išsipildė. Už šio išskirtinio noro įgyvendinimą, nuoširdžiai dėkojame mūsų draugams Simui Skuzinskui ir Linai Skuzinskienei.

Nuotraukos ir video medžiaga: Linas Šilkaitis

GERI DARBAI

ELIJOS DRAUGYSTĖ SU DELFINAIS

Elijai yra penki metukai. Mergaitė sunkiai susirgo būdama tik 4,5 mėnesio. Kūdikiui buvo diagnozuota policitinė astrocitoma – smegenų auglys, esantis ties regos nervų kryžmeniu ir plintantis į gilesnes smegenų struktūras. Dėl ligos Elija nejaučia alkio, jai, vos pusės metų amžiaus kūdikėliui, chirurginiu būdu buvo įstatyta gastrostoma. Vos diagnozavus ligą, mažylei buvo pradėtas taikyti ilgas ir alinantis gydymas. Mergaitės sveikatos būklė yra labai sudėtinga, tad RK paramos grupė stengiasi, kad kiekviena diena Elijai būtų kupina gražių emocijų, kurios tarsi vaistai leistų mergaitei sveikti.

Po labai įtempto laikotarpio, mūsų fondo globojama Elija galėjo pasidžiaugti keliomis turiningomis savaitėmis, kurias praleido prie jūros, Kuršių Nerijoje.

Elijai Smiltynėje esantis delfinariumas padovanojo dviejų savaičių delfinų terapiją, kuri mergaitei suteikė nuostabias emocijas bei padėjo jai tiek psichologiškai, tiek fiziškai. Mergaitė gali drąsiau ir taisyklingiau judėti, šiek tiek stabilizavosi jos pusiausvyra.

RK paramos fondas pasirūpino Elijos ir jos mamos kelione prie jūros ir patogia viešnage Juodkrantėje.

Tiek fondas, tiek Elija ir jos mama Birutė nuoširdžiai dėkojame mokyklai "Herojus" ir "Southwestern Advantage Lietuva" studentams, kurie dėjo visas pastangas, kad mergaitė kartais galėtų pamiršti ligoninės sienas, vaistus ir kitas problemas. Ačiū visiems, kurie aukojote ir nelikote abėjingi šiai istorijai.

EMILIO AISTRA KREPŠINIUI

Lapkričio 7 d. Siemens arenoje vyko Europos taurės („Eurocup“) turnyro varžybos, kuriose susitiko Vilniaus „Lietuvos rytas“ ir Prancūzijos Limožo CSP komandos. Šią kovą iš arti galėjo stebėti ir Emilis su šeima.

Emilis daugiau, kaip prieš metus susirgo sunkia mieloblastinės leukemijos forma. Vilniaus Santariškių ligoninės onkohematologijos skyriuje gydėsi daugiau kaip 6 mėnesius. Šiai dienai berniukas jaučiasi geriau, pradėjo lankyti mokyklą. Emilis labai domisi sportu ir pats sportuoja, todėl, buvo be galo laimingas gavęs progą palaikyti "Lietuvos ryto" komandą ir gyvai išvysti juos žaidžiančius namų arenoje.

Nuoširdžiai dėkojame Vilniaus krepšinio klubui "Lietuvos rytas"  už Emiliui suteiktą galimybę būti dalimi šio renginio, už norą padėti vaikams ir suteikti jiems neužmirštamų akimirkų.

TIJA IR AGNIUS KAKĖS MAKĖS GIMTADIENYJE

Lapkričio 12 d. Vilniaus Siemens arenoje vyko vaikų mylimos Kakės Makės gimtadienis, kurio metu savo mažiesiems gerbėjams ji dovanojo savo miuziklą. Šio renginio nepraleido ir RK paramos grupė bei Tija su broliu Agniumi.

Tijai pries beveik tris metus buvo diagnozuota limfoblastine liaukemija. Po šios diagnozės šeimą sukaustė neviltis, siaubas, sunkus ir varginantis gydymas. Gydymas mergaitei baigėsi prieš beveik 4 menesius. Todėl, dabar Tija bando išmokti gyventi be baimių ir tiesiog megautis gyvenimu.

"Ligonineje praleistas laikas palieka gilius randus, todėl, dabar norisi, kad vaikas galėtų mėgautis kiekviena diena, keliauti, lankytis įvairiuose renginiuose, augti kaip asmenybė. Esame labai dėkingi už galimybę dalyvauti puikiame Kakės Makės gimtadienyje. Vaikams tai buvo puiki pramoga" , - teigė Tijos mama Kristina.

RK paramos grupė taip pat dalyvavo šiame renginyje ir rinko aukas tokiems likimo nuskriaustiems vaikams, kaip žavioji Tija. Norime nuoširdžiai padėkoti mūsų mažiesiems pagalbininkams ir jų mamoms už skirtą laiką renkant aukas, tą kartą ligoniukams buvo paaukotą 135 eurai.

Už galimybę būti šio renginio dalimi, dėkojame Siemens arenos kolektyvui, kuris palaiko mūsų veiklą ir labai prisideda prie ligoniukų gerovės.

RENGINIAI VAIKAMS

VIZITAS PAS VAIKUS KAUNO KLINIKOSE

Lapkričio 16 d. fondo steigėjas Rimantas Kaukėnas aplankė vaikučius Kauno klinikose. Vizito metu apdovanojome mažuosius dėmesiu ir dovanėlėmis, žaidėme ir šnekučiavomės apie jų pomėgius. Džiaugiamės, kad kas kart nuvykus pas vaikus esame apdovanojami šypsenomis ir labai šiltomis jų emocijomis. Tai yra didžiausias įvertinimas mums.

Dėkojame visiems, kurie palaiko mūsų veiklą ir noriai prisideda prie pagalbos bei gerų emocijų ligoniukams. 

RENGINYS VAIKAMS SANTARIŠKIŲ LIGONINĖJE

Lapkričio 17 d. RK paramos grupė apsilankė Santariškių ligoninės vaikų skyriuje, kur puikioji "Smaragdo miesto" komanda surengė vaikams gražią ir labai linksmą programėlę, vaikai galėjo pabendrauti ir pažaisti su fondo įkūrėju R. Kaukėnu bei išpakuoti jiems atvežtas dovanas! Džiaugiamės galėdami susitikti su ligoniukais ir pabūti kartu.

Nuoširdžiai dėkojame mūsų savanorei Daivai Kanopkienei  už šią ir kitas šaunias iniciatyvas, už meilę vaikams ir neįkainojamą pagalbą jiems! Taip pat didelis AČIŪ "Mamuko" atstovams, kurie dovanojo vaikams skanias ir sveikas košes, Žaislų parduotuvei "Titė Ritė" už parinktas nuostabias dovanas mažiesiems. AČIŪ visiems, kurie palaikote mūsų veiklą ir aukojate - būtent Jūsų dėka vaikai gali džiaugtis tokiomis akimirkomis, šypsotis ir bent valandėlei užsimiršti apie sunkias sveikatos problemas.

Nuotraukos ir video medžiaga: "Sporto kadras" 

INICIATYVOS

POVILO BĖGIMAS UŽ SERGANČIUS VAIKUS

Povilas Lengvinas - tai vaikinas, kuris jau antrus metus nepamiršta mūsų fondo globojamų sunkiai sergančių vaikų ir jų svajonių. Povilas savo dalyvavimą didžiausiuose pasaulio maratonuose jau kelerius metus įprasmina bėgdamas vardan vieno tikslo - išpildyti vaikų svajones, suteikti jiems džiaugsmo ir dėmesio, kurio mažieji visada taip laukia.

Nepaisant jau ilgą laiką persekiojančios klubo traumos ir didelių skausmų, Povilas ryžosi bėgti Berlyno ir Niujorko maratonuose. Pastarajame (Niujorko maratonas vyko lapkričio 5 d.) vaikinas net pagerino savo asmeninį rekordą ir 42,95 km įveikė 15 min greičiau nei įprastai (įveikė per 3:27:52). Nuoširdžiausi sveikinimai! Esi tikras pavyzdys, kad net esant sudėtingai situacijai, negalima pasiduoti.

Dar mėnesiui likus iki paskutiniojo šio sezono bėgimo, Povilas skatino visus ne tik palaikyti jį bėgimuose, bet ir aukoti vaikučiams, kuriems gyvenimas pagailėjo sveikatos.

Esame labai laimingi, kad žmonės neliko abėjingi šiai iniciatyvai ir aukojo prieš maratoną, maratono metu ir net Povilui kirtus finišo liniją. Prie vaikų slaptų norų išpildymo šioje iniciatyvoje prisidėjo net 38 žmonės, kurie paaukojo net 929 eurus!

Tariame labai nuoširdų ir didelį AČIŪ Povilui už nuoširdumą, didelę širdį, meilę vaikams ir tiesiog buvimą visada šalia mūsų fondo veiklos.

Taip pat didelis AČIŪ visiems, kurie palaikėte Povilą bėgime, palaikėte jo idėją ir aukojote vaikams.

Daugiau apie šią iniciatyvą skaitykite Čia

Vaikų svajonės bus pildomos 2017 gruodžio, 2018 sausio mėnesiais.

Nuotraukos: iš asmeninio P. Lengvino archyvo ir marathonfoto.com

LABDARINGA TRENIRUOTĖ "BĖK UŽ SVEIKESNĘ ATEITĮ!"

Lapkričio 11 d. Vilniaus lengvosios atletikos manieže vyko labdaringa treniruotė "Bėk už sveikesnę ateitį!", kuri subūrė virš 50 aktyvių žmonių kilniam tikslui!

RK paramos grupė nuoširdžiai dėkoja šios treniruotės iniciatoriams profesionaliai bėgikei Eglei Balčiūnaitei, treneriui Daliui Pavliukovičiui, "TOGETFIT" komandai bei visiems dalyvavusiems šauniame sporto renginyje. Tai buvo puikiai praleistas laikas, kurį įprasminsime gerais darbais - už suaukotus pinigėlius išpildysime sunkiai sergačių vaikų svajones! Treniruotės metu dalyviai ir ToGetFit komanda vaikams skyrė net 971.39 eurus!

Daugiau apie treniruotę skaitykite Čia

Video medžiaga: Eva Misiūnaitė

KAUNO JĖZUITŲ GIMNAZIJOS 3X3 KREPŠINIO TURNYRAS

Lapkričio 24 d. Kauno Jėzuitų gimnazija surengė 3x3 krepšinio turnyrą, kuriame dalyvavo dešimtys aktyvių jaunuolių!

Džiaugiamės, kad galėjome prisidėti prie gražios iniciatyvos ir kartu su legendiniu krepšininku ir treneriu Algirdu Braziu nugalėtojus apdovanoti RK paramos grupės marškinėliais.

Renginio metu dalyviai ne tik varžėsi po krepšiu, bet ir aukojo mūsų globojamiems sunkiai sergantiems vaikams. Nuoširdžiai tikime, kad ši jaunimo karta yra ne tik labai perspektyvi, bet ir labai kilni. 

KVIEČIAME

AKCIJA "LINKSMASIS MANDARINAS"

Gruodžio 1 d. RK paramos grupė, kartu su inovatyviu restoranų tinklu "iLunch" paskelbė akcijos "Linksmasis mandarinas" pradžią.

Iki gruodžio 22 d. visuose "iLuch" restoranuose už simbolinę auką vaikams (0,30 eur) žmonės gali nusipirkti kvapnų ir labai skanų UAB "AUGMA" mandariną. 

Kviečiame visus prisijunti prie šios iniciatyvos ir taip prisidėti prie pagalbos mūsų fondo globojamiems sunkiai sergantiems vaikams.

Tikimės, kad kvapnieji mandarinai taps ne tik artėjančių Šv. Kalėdų, bet ir gerumo bei pagalbos sunkiai sergantiems vaikams simboliu.

"EUROVAISTINĖS KALĖDINIS BĖGIMAS"

Bėgimas jau seniai yra daugiau nei tik dalyvavimas varžybose ar geras laikas sau. Rimanto Kaukėno paramos grupės komandai „Aplenkime vėžį“ – tai galimybė išpildyti mažųjų ligoniukų svajones. Fondas kviečia visus gruodžio 17 d. dalyvauti „Eurovaistinės Kalėdiniame bėgime“, įprasminti 2017 metus bėgant už sunkiai sergančius vaikus ir išpildyti dvi labai konkrečias svajones.


„Esu labai laimingas, kad mūsų fondui pavyksta gerumą ir šilumą skleisti ištisus metus. Didžiausias visų metų įvertinimas mums yra žmonės, kurie palaiko mūsų veiklą, išklauso ir išgirsta skaudžias vaikų istorijas bei padeda jiems. Tikimės, kad ir šis prasmingas bėgimas palies daugelio dalyvių širdis“, - savo mintimis dalinosi fondo įkūrėjas, krepšininkas Rimantas Kaukėnas.

Adelei reikia liemenės-vaikštynės

Šiais metais sunkiai sergančiais vaikais besirūpinantis fondas bėgimą deleguos dviejų sunkiai sergančių vaikų istorijoms. Vienas iš bėgimo tikslų yra padėti mažajai Adelei, kuriai pažintis su pasauliu prasidėjo reanimacijoje. Adelės mamai 38 nėštumo savaitę visiškai atsiskyrė placenta, teko skubiai operuoti ir gelbėti abejų gyvybes. Dažniausiai po visiško placentos atsiskyrimo kūdikiai neišgyvena. Laimei, Adelė jau skaičiuoja trečius savo gyvenimo metus, šypsosi ir myli gyvenimą. Tačiau mergytei dėl deguonies trūkumo atrofavosi smegenys, buvo diagnozuotas diskinezinis cerebrinis paralyžius su stipriu raidos atsilikimu. Adelei sunku judėti, o ką jau kalbėti apie paprastą vaikščiojimą. Todėl mergaitei yra reikalinga speciali liemenė-vaikštynė, kurią fondas ir planuoja padovanoti už bėgimo metu surinktas aukas.

Pauliaus svajonė – kompiuteris mokslams

Aplenkime vėžį“ komanda bėgimą dedikuos ir berniuko vardu Paulius svajonės išpildymui. Paulius gyvena daugiavaikėje šeimoje. 13-mečiui berniukui buvo diagnozuotas galvos smegenų auglys. Dėl sunkios ligos, vaikui buvo skirtas namų mokymas. Daug pagalbos mokantis vaikas sulaukia iš vyresnių brolių, seserų ir tėvų. Pasak Pauliaus mamos, šiuo metu vaikas svajoja apie nešiojamą kompiuterį, kurio dėl sunkios finansinės padėties šeima neišgali nupirkti. Mama tikisi, kad šis prietaisas bus naudingas ir tobulėjimui, tad Pauliaus svajonę įvardina ir kaip reikalingą priemonę mokslams.

R. Kaukėno paramos grupė kviečia visus dalyvauti „Eurovaistinės Kalėdiniame bėgime“ ir taip prisidėti prie reikalingos pagalbos Adelei ir Pauliui. Tai padaryti galima registruojantis interneto svetainėje http://kaledinisbegimas.lt/ ir prie RK paramos grupės aukos langelio įrašius norimą paaukoti sumą arba rašydami el. paštu info@kaukenoparama.lt

"IronWings 2020"

Ernesto inicijuotas projektas "IronWings 2020" gali tapti dideliu pasiekimu kiekvienam iš mūsų! E. Česonis yra profesionalus sportininkas besirengiantis atstovauti Lietuvai 2020 m. Tokijo parolimpinėse žaidynėse triatlono rungtyje.

RK paramos grupė palaiko Ernestą ir kviečia prisijungti visus neabejingus sportui padaryti tą patį! Tai visai nesunku - apsilankykite ČIA ir kelių mygtukų paspaudimu prisidėkite prie Ernesto tikslų įgyvendinimo.

Linkime Ernestui net ir labai sunkiomis akimirkomis nepaleisti svajonių ir atkakliai žengti pirmyn. Mes tikime tavimi, tikime tavo jėgomis ir "IronWings 2020" išpildymu.

RK PARAMOS GRUPĖS BENDRUOMENĖ

Mokykla "Herojus"

"Herojais" ši komanda vadinasi ne šiaip sau - tai žmonės, kurie savo atvira širdimi dalinasi su visais.

"Grill London"

Nuoširdžiai dėkojame restoranų tinklui "Grill London" už vaikų svajonių išpildymą, už paramą ir pagalbą sunkiai sergantiems vaikams.

"Southwestern Advantage Lietuva"

SWA studentai savo žinias ir įgūdžius panaudoja kilniems tikslams - padėdami sunkiai sergantiems vaikams!

"iLunch"

Dėkojame "iLunch" už šaunias iniciatyvas, kurios suburia šimtus kilnių žmonių.

"Krepšinio galia/Basketball power"

Lietuviai, kurie nelieka abėjingi viso pasaulio vaikams.

Kauno Jėzuitų gimnacija

Ne tik labai perspektyvi, bet ir labai kilni jaunimo karta.

SVARBUS ĮVERTINIMAS

RK PARAMOS GRUPEI SKIRTAS APDOVANOJIMAS

Šis lapkritis fondo įkūrėjui Rimantui Kaukėnui ir visai jo paramos grupės bendruomenei tapo ypač prasmingas. Norime pasidžiaugti ir išreikšti didžiausią padėką visiems, kurie per 5-rius fondo gyvavimo metus buvo su mumis ir sunkiai sergančiais vaikais.

Lapkričio 11 d. paramos grupės įkūrėjas R. Kaukėnas buvo pakviestas į Florencijoje įsikūrusį Šv. Martyno Skydų Institutą, kuriame jam buvo įteiktas skatinantis solidarumą ir paramos iniciatyvas, jam skirtas apdovanojimas.

Visi kartu pasveikinkime Rimantą Kaukėną ir padėkokime už iniciatyvas, kurios kuria kilnesnę ir gražesnę visuomenę, už vaikų svajones, kurios pildosi, už atvirą širdį, kuria Rimantas dalinasi su visais ir tiesiog už meilę Lietuvai ir jos vaikams!
Jūs buriate žmones į vieną komandą kilniam tikslui - Jūs esate tikras pavyzdys mums visiems! Didžiuojamės Jumis!

"Tai yra didelis paramos grupės veiklos įvertinimas už kurį esu Jums visiems dėkingas! Tai dovana kiekvienam iš mūsų, nes tik su Jūsų pagalba galime tiek daug nuveikti, dideliais žingsniai keliauti į pirekį ir padėti vaikams, kuriems tikrai reikia mūsų paramos. Nuoširdus ačiū Jums!", - visai fondo bendruomenei dėkojo R. Kaukėnas.

Daugiau apie Toskanos lietuvių bendruomenės ir Lietuvos garbės konsuloToskanoje Enrico Palasciano inicijuotą apdovanojimą Rimantui Kaukėnui skaitykite ČIA

GERA DARYTI GERA

Visą mėnesį žmonės aktyviai dalyvavo mūsų veikloje, suvienijo jėgas ir kvietė visus aukoti mažiesiems ligoniukams. Nuoširdžiai dėkojame visiems, kurie neliko abėjingi ir kvietė prisidėti prie mūsų fondo. Dalinamės keletomis akimirkų, kuriose mūsų draugai skleidžia svarbią žinią visuomenei.

ATRIBUTIKA

"Elvyra Design" auskarai ir segės

Talentingosios papuošalų dizainerės Elvyros Monginienės kurti auskarai ir segės "GĖRIO MUSIUKAI". Būkime gražios ne tik išore, bet ir vidumi.

PIRKTI

Pasakos vaikams

Vandos Padimanskaitės pasakos vaikams: „Taškuota pasaka“ ir "Gauruota pasaka".

PIRKTI

Dizainerio A. Pogrebnojaus marškinėliai ir suknelės

Dizainerio Aleksandro Pogrebnojaus 2016 m. pavasario-vasaros kolekcijoje suknelės margintos skirtingų laikotarpių tapybos bei vitražų darbų fragmentais, todėl kiekvienas suknelės modelis yra unikalus. 

Marškinėliai - R. Kaukėnas

R. Kaukėno paramos grupės marškinėliai su Rimanto Kaukėno atvaizdu. Auka už marškinėlius -  20 eurų.

Užsakymai piimami el. paštu: info@kaukenoparama.lt

Marškinėliai - M. Kuzminskas

R. Kaukėno paramos grupės marškinėliai su Mindaugo Kuzminsko atvaizdu. Auka už marškinėlius -  20 eurų.

Užsakymai piimami el. paštu: info@kaukenoparama.lt

SOCIALINIAI TINKLAI

Facebook Facebook Youtube Instagram

Rimanto Kaukėno paramos grupė

MailerLite