Підсумки-2018 мають відбутися до 31 грудня, вирішили ми. Тож в останньому в цьому році віснику пропонуємо коротко поглянути на рік, що минає.

Що вдалося і чого не сталося у 2018 році в економічній царині, читайте у колонці Марії Репко.

А поки триває сезон новорічних підсумків та планів, ми підготували привітання для країни. Чого побажали наші аналітики Україні (і владним органам, які відповідають за ці цілі) – дивіться у відео.

У наступному році наш дайджест змінить формат. Незабаром ми запропонуємо вам коротке опитування. Сподіваємось на участь – вона потрібна, аби наші розсилки приносили вам більше користі. На 2019 рік маємо ще багато амбітних планів, stay tuned!

Від усієї команди щиро бажаємо щасливих свят та вдалого нового року!

Гліб Вишлінський, виконавчий директор

Наш рік

У 2018 році ми продовжили розбудову нашої інституційної спроможності. Визначились із стратегічним баченням нашого аналітичного центру.

Але найголовніше – сформували наш економічний маніфест – бачення економічного розвитку країни до 2022 року.

Завдяки підтримці міжнародного фонду «Відродження», ми розпочали проекти, які допоможуть нам ще більш ефективно впливати на економічну політику держави.

Пригадаймо як відбувалась презентація маніфеста |>

У грудні ми завершили роботу над наймасштабнішим дослідженням 2018 року – «Скільки втрачає бюджет на неефективному управлінні країною?».

Виявилось, що Україна втрачає через слабке правовладдя на горизонті 5 років 70 млрд дол США. Це найбільша цифра, яку маємо у цьогорічних дослідженнях. 

До підрахунків увійшли напрямки приватизації, земельної реформи, «сірого» експорту та імпорту, ухилення від податків у сфері оплати праці, повернення непрацюючих кредитів у банківський системі, управління інфраструктурою та «тіньові» галузі економіки.

А найбільш популярною серед відвідувачів нашого сайту стала аналітична записка «Скільки українців поїхало за кордон і що державі з цим робити?».

Скільки українців насправді працюють за кордоном, який портрет українського заробітчанина та в яку країну він поїхав – запрошуємо перечитати наше дослідження, адже у 2019 році можна очікувати продовження міграційних тенденцій. Чекайте на його оновлення незабаром – вже у січні. 

Економічні підсумки року - Гліб Вишлінський для 24 канал

"Цього року нам все одно вдавалося контролювати інфляцію" 

Економічна підсумки року - Марія Репко для Вікна.Новини (СТБ)

"2018 був роком дуже повільного зростання. Ми повільно пробиралися через болото, але втримувалися"

Facebook Twitter
Більш детальна інформація:
Валерія Сєлєзєнєва, директор з комунікацій
office@ces.org.ua
(044) 492-7970

Centre for Economic Strategy

36D Saksahanskoho Str., Kyiv, 01033, Ukraine, Kyiv
Ukraine

Ви отримали цей лист, тому що реєструвались на наші попередні заходи або підписувались на новини. 

 

Якщо Ви не бажаєте далі отримувати цю розсилку, натисніть тут:

Відписатися