Sveiks, cienījamais LU absolvent!

Ar dažādiem LU 100-gades notikumiem ir aizvadÄ«ts 2019. gads. Pēc ilgākas klusÄ“Å”anas LU Absolventu klubs Å”ogad Tevi uzrunā ar notikumiem bagātu 2020. gada programmu. Å oreiz Tev pastāstÄ«sim par trÄ«s lielākajiem pasākumiem, kas gaidāmi, lai Tu jau Å”obrÄ«d savā plānotājā vari atzÄ«mēt trÄ«s datumus.

Sālsmaize - 27. marts

Esam beidzot izcÄ«nÄ«juÅ”i savas telpas LU Microsoft inovāciju centrā, Kalpaka bulvārÄ« 4 un vēlamies nosvinēt Å”o notikumu, tieÅ”i tāpēc rÄ«kosim sālsmaizi. Sālsmaize notiks 27. martā no plkst. 17:00. Oficiālajā daļā notiks kluba svinÄ«gā sapulcē, kurā kluba vadÄ«tājs M. Brencis pastāstÄ«s par paveikto 2019. gadā un noturēs nelielu ekskursiju pa jaunajām telpām. Pēc tam jau paredzēta arÄ« neformāla daļa. Aicināti gan absolventi, gan LU vadÄ«bas, gan LU Studentu padomes pārstāvji.

Absolventu diena - 15. maijs

TradÄ«cijas turpinās un Absolventu diena notiks arÄ« Å”ogad - 15. maijā LU Zinātņu mājā.. Pasākuma programma plānota patieŔām plaÅ”a un aizraujoÅ”a. Dienas pirmajā pusē norisināsies ā€œJauno tehnoloÄ£iju un inovāciju dienaā€, kurā galvenā aktivitāte bÅ«s ideju hakatons ā€œviedā universitāteā€, proti, studenti un absolventi kopā prātos, kādai bÅ«t jaunajai LU Torņakalnā. Un te svarÄ«gs ir stāsts ne tik daudz par ēkām, bet par saturu - zināŔanām - kas ēkas piepildÄ«s un cilvēkiem, kas jauno LU veidos.

Vakara daļā nolēmām mazliet ā€œpacepinātā€ mÅ«su absolventus - trÄ«s premjerus. Sākumā viņi pastāstÄ«s mazliet vairāk par savu ikdienu un saviem neveiksmes stāstiem un pēc tam piedzÄ«vos lÄ«dzÄ«gu cepināŔanu kā festivalā ā€œLAMPAā€. Baumo, ka viens no premjeriem pēc tam uzgriezÄ«s ballÄ«ti.

Jau tagad varam arÄ« atklāt, ka Ŕī gada Absolventu dienas galvenais mākslinieks bÅ«s grupa ā€œDziļi violetsā€.

Seko līdzi jaunumiem Facebook

LU AK 5 - 9. oktobris

RudenÄ«, konkrēti, 3. oktobrÄ« Absolventu klubs svinēs savu 5. dibināŔanas gada dienu. Šādu notikumu nedrÄ«kst tā vienkārÅ”i laist garām, tāpēc plānoti kopā sanākÅ”anas svētki 9. oktobrÄ«. Taču Å”obrÄ«d pasākuma programma un formāts ir aiz noslēpuma plÄ«vura, bet mēs noteikti informēsim Tevi, kad viss taps skaidrāks.

Paldies, ka esi ar mums un tiekamies Absolventu kluba pasākumos!

Ja Tev ir interese, ko darīt absolventu kustības sakarā, atnāc ciemos uz nākamo kluba sapulci 4. martā plkst. 18.00 LU Microsoft inovāciju centrā, Kalpaka bulvārī 4, 3. stāva stikla zālē.

LU Absolventu klubs

Riga,Ā Latvia

MailerLite