Анонси подій, запити від іноземних партнерів та інша корисна інформація

Ви читаєте березневий випуск Дайджесту від Export Promotion Office. 

EPO Digest - це підбірка корисної інформації, напрацьованої Офісом за останній місяць, щоб допомогти вашій компанії у виході на іноземні ринки: анонси заходів, запити від іноземних компаній на пошук постачальників в Україні, посилання на корисні статті та публікації. 

Гортайте нижче і відкривайте нові можливості. Приємного читання!

МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ КРАЇНИ

Уряд прийняв рішення про створення Державної установи “Офіс з просування експорту України”

28 березня Уряд прийняв рішення про утворення Державної установи “Офіс з просування експорту України” на основі вже працюючого Офісу з просування експорту. Трансформаційний період від Офісу з просування експорту до ДУ “Офіс з просування експорту України” закінчиться до грудня 2018 року. До цього часу Офіс працюватиме у звичному режимі.

Дізнатися більше>

Перша українська торгова місія до Гани та Нігерії розпочала роботу

У понеділок, 2 квітня, в м. Аккра (Гана), розпочала роботу українська офіційна делегація в рамках Першої української торгової місії до Гани та Нігерії.

Делегацію очолює заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України – Торговий представник України Наталія Микольська. До її складу увійшли також заступник Міністра аграрної політики та продовольства України з питань європейської інтеграції Ольга Трофімцева, представники Офісу з просування експорту, Торгово-промислової палати України та 14 українських компаній аграрної, харчової, автомобільної, авіаційної, машинобудівної, хімічної, фармацевтичної промисловості та IT-сектору.

Дізнатися більше>

Переговори щодо Угоди про вільну торгівлю з Ізраїлем завершено!

Український бізнес отримав нові експортні можливості в країну, котра є одним з найбільших імпортерів світу. Очікується, що лібералізація ринків товарів стане поштовхом для зростання обсягів торгівлі. В 2017 році обсяг експорту українських товарів складав 604,6 млн доларів США та збільшився на 23,8% в порівнянні з 2016 роком.

Дізнатися більше>

ЗАХОДИ ОФІСУ ДЛЯ НОВИХ МОЖЛИВОСТЕЙ

Запрошуємо на вебінар з міжнародних публічних закупівель GPA

11 квітня 2018 року Програма She Exports Офісу з просування експорту запрошує  українських підприємниць на вебінар “Як бути успішним у міжнародних тендерах GPA”, де ми поговоримо про експортні можливості для українського бізнесу в рамках міжнародних тендерів.

Зареєструватися>

Cвітове бізнес-кафе у Вінниці: Жіноче підприємництво. Вихід на зовнішні ринки

10 квітня 2018 року запрошуємо жінок-підприємниць з Вінниці та Вінницької області поговорити про експортні можливості та подолання експортних бар’єрів.

Платформа She Exports продовжує серію зустрічей у форматі “світове бізнес-кафе” з метою обміну досвідом між жінками-підприємницями, які прагнуть розвивати експорт товарів та послуг.

Зареєструватися>

СТАТТІ ТА ПУБЛІКАЦІЇ

Як обрати ринок для експорту: перевірка ідеї та основні помилки

Отже, ви подолали перший етап сходження на експортну вершину: провели аналіз на підприємстві та прийняли обґрунтоване рішення виходити на зовнішні ринки із певним товаром. Тепер саме час задуматись над наступним кроком: обранням ринку для експортної експансії та оцінкою його потенціалу. Про другий крок підготовки до експорту та найчастіші «камені спотикання» на цьому етапі розповідає керівник відділу експортного консалтингу Офісу з просування експорту Sergii Malynovskyi длявиданная Дело.UA

Дізнатися більше>

Глобальна місія українок: Чому потрібно голосно заявити про свій бізнес в Ліверпулі та стати частиною глобальних ланцюжків доданої вартості

Саме час українським експортеркам голосно заявити про свій бізнес та стати частиною глобальних ланцюжків доданої вартості! Вже у червні цього року у Ліверпулі відбудеться глобальний бізнес-захід #SheTradesGlobal від ITC для жінок-підприємниць. Чим корисний українським підприємницям бізнес-захід в Ліверпулі, та як саме на нього потрапити, розповідає керівник Офісу з просування експорту Maryana Kahanyak в інтерв'ю виданню WOMO

Дізнатися більше>

ОСВІТНІ МАТЕРІАЛИ

Семінар в рамках Export Revolution Ukraine: Ефективна участь у виставці (ВІДЕО)

Думаєте про участь у міжнародних виставках? Дивіться запис он-лайн трансляції практичного семінару 'Trade Shows & Exibitions: How to increase company's effectiveness' (англійською мовою), і ви дізнаєтесь:

- Як залучити аудиторію до стенду?
- Як поводити себе під час бізнес-зустрічей?
- Яку підготовчу роботу та аналіз слід провести?

Дивитися запис> (початок відео з 27 хвилини)

Семінар: Виставки як інструмент виходу на ринки Близького Сходу (ВІДЕО)

Плануєте вихід на Ринки Близького Сходу, Північної та Південної Африки та Індії? Дивіться запис онлайн трансляцій семінару "Участь у виставках як інструмент виходу на ринки Близького Сходу. Досвід учасників харчових виставок” та дізнайтесь:
- про перспективність ринків GCC (Катар, Кувейт, Бахрейн, Оман, Об’єднані Арабські Емірати та Королівство Саудівська Аравія);
- особливості ринку і культурні традиції регіону;
- досвід компаній-учасників у найбільших продовольчих виставках регіону на національних та індивідуальних стендах;
- можливості участі для українських експортерів у найближчих виставках регіону – SIAL Middle East 2018 та Gulfood Manufacturing 2018;
- можливості для українських експортерів харчової промисловості.

Дивитися запис> (початок відео з 3хв 30сек)

ПРОПОЗИЦІЇ СПІВПРАЦІ

Експортні можливості для компаній IT-аутсорсингу>>

Експортні можливості для виробників масла та сталевих виробів >>

Експортні можливості з EEN: польська компанія шукає виробників іграшок >>

Можливості з ЕЕN в Ізраїлі для виробників фармацевтичних продуктів та косметичних засобів >>

Експортні можливості у Швеції з EEN для виробників текстилю >>

Тендери в ЄС для будівельної галузі – отримайте держзамовлення за кордоном! 

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ ТА НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Запрошуємо на серію семінарів E-Export School від Укрпошти, де ви дізнаєтесь про особливості роботи на міжнародних торгових майданчиках.

Дізнатися більше>

Команда проекту Mind UA запрошує на бізнес-подію OPENMIND: Експортна стратегія. Як ефективно вивести компанію на зовнішні ринки?

Дізнатися більше>

Українські креативні МСБ зможуть отримати грант на участь в  Paris Design Week та  європейському салоні Maison&Object . 

Дізнатися більше>

Офіс з просування експорту  – консультативно-дорадчий орган Міністерства економічного розвитку і торгівлі України. Наша стратегічна мета  -  сприяти міжнародній конкурентоздатності України, розвиваючи експортні компетенції українського бізнесу. 

Нас підтримують

Export Promotion Office

м. Київ, вул. М. Грушевського 12/2, оф. 307

+38 044 253 61 31

info@epo.org.ua

Facebook Twitter