view_in_browser

Vážení poslanci a poslankyně,
Vážení senátoři a senátorky,
Vážení státní zástupci, soudci, Policie ČR, GIBS, UOOZ, Armádo ČR, právníci, lékaři a vědci,
Vážení občané,

tají Vám toho Babiš, Blatný, Rážová a BIS více než dost, a buď to tají zcela úmyslně, anebo tomu bohužel jako ignoranti vůbec nevěnují pozornost. Jinak se to prostě napsat nedá. Jak byste prosím řešili pandemii Vy osobně? Víte, co bychom udělali my na prvním místě? Dali bychom dohromady již na počátku expertní týmy pro komunikaci s občany, a vše pečlivě od nich sbírali, vyhodnocovali a ověřovali. Nic takového se ale v ČR neděje. Proč?! Víte snad všichni všechno?! Myslíte si, že Vás nemůže nic překvapit?! Myslíte si, že to není možné, a že přece by to dnes nikdo neudělal?! Odpovědnost je na Vás všech - osobní, morální, ale i trestní.

Připravili jsme Vám otevřený video dopis, kde hovoří expert působící na ministerstvu zdravotnictví ve Wyomingu US, a ten byl 10 měsíců a ještě stále je, šéfem protiepidemiologického týmu, kde se řeší připravenost na odpověď v boji proti pandemii COVID-19. A věřte nám, není to hezké, co se tam dozvíte.

Přeložili jsme Vám to, dodali další informace, zkrátili jsme původní "přednášku" selekcí jen toho, co se vztahuje k aktuální situaci, protože to dává i do historických a náboženských souvislostí.

Pro ty z Vás, kteří jste bohužel ve fázi pohodlnosti, nebo promiňte nám to slovo - naprosté naivity, kdy si všichni mezinárodně věříme, že je to jen další obyčejná vakcína, tak tady máte v našem videodopisu k dispozici další odborníky a profesionály přímo z mezinárodního pole. Ano, to si pište, že všechna média je budou naprosto lehkovážně označovat za konspirátory - ale proboha proti čemu? Jaký EKONOMICKÝ, POLITICKÝ, nebo MOCENSKÝ zájem mají tito lidé? ŽÁDNÝ - žene je obava a svědomí, u některých bohužel jen povinnost to říct veřejně a nahlas, protože to tak udělat musí. Na toto téma by Vám mohl popovídat Ivan Bartoš, jehož koníčkem je mimo jiné objíždění výstav, konferencí a dalších akcí s OKULTNÍ TÉMATIKOU. On bude vědět, že to není zase až takový výmysl.

Zapomeňte na chvíli na mediální zbraně typu hoax, konspirace = jednoduché vysoce manipulativní zkratky jak zatajovat uniklou pravdu. Jestli máte jen špetku rozumu, respektu k informacím, a umíte aspoň na chvíli přitlačit to Vaše rozhodovací ego ke zdi - VĚNUJTE TOMU TEN ČAS A ZHLÉDNĚTE TO VIDEO - pravda, je to více jak hodinka, ale MY SE TAKÉ VYDRŽÍME DÍVAT NEČINNĚ NA HODINOVÉ PŘENOSY Z PARLAMENTU. Navíc, Vy za to máte na rozdíl od nás velmi slušný plat - OD NÁS! - DĚKUJEME. OPRAVDU DĚKUJEME, jinak nebudete rozumět tomu, proč se lidi bouří v ulicích - a věřte, že bez DIALOGU a KOMUNIKACE to nezvládnete.

Na koronavirus neexistuje 95% účinná vakcína. NEEXISTUJE = JE TO BLUD.

Zaměřte svou pozornost na lidi jako je Klaus Schwab (zakladatel WEF) a sledujte jeho výroky o transhumanismu.

  • Líbí se Vám představa, že budete součástí internetové sítě?
  • Líbí se Vám představa, že Vaše DNA bude modifikována?
  • Lze něco, co modifikuji, považovat za své vlastnictví?
  • Mohu mít patent na rajče? NEMOHU, protože jej vytvořila příroda.
  • Mohu mít patent na geneticky modifikované rajče? ANO, MOHU, protože jsem jej geneticky upravil.

Chápete ten důsledek? Analyzoval to někdo z Vás? Líbí se Vám představa, že Vaše děti již nebudou moci plodit děti, protože jim teď dopřejete dobrovolně nedobrovolnou vakcínu a sterilizujete je?

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/anketa-kdo-z-200-poslancu-se-necha-testovat-a-ockovat-proti-covidu-19-133465 - známe Vaše postoje k očkování a testování, a pro Vás, kteří se chcete nechat očkovat a testovat, tak pro Vás to video platí dvojnásob, a byli bychom OPRAVDU rádi, pokud nám po zhlédnutí videa dáte zpětnou vazbu. Vaší vlastní - osobní, ne kopírovanou uniformní od Pirátů. V tom videodopisu se dozvíte více, než byste si kdy připustili. Stále pochybujete, jestli se na video podívat a dát mu čas?

SLOVENSKO - vývoj počtu pozitivních případů (před a po plošném testování) - data jsou převzata z Johns Hopkins University

Takové štěstí, ještě že je někdo otestoval. Ještě že ten Matovič se nenechal přesvědčit a zastrašit veřejností a těmi hroznými konspirátory!!!! To jsem si oddechl / oddechla - říkáte si.....hm, tak se podívejte na:

SLOVENSKO - vývoj počtu úmrtí (před a po plošném testování) - data jsou převzata z Johns Hopkins University

Tak asi něco nefunguje, jak má - asi zřejmě testy chtě nechtě zabíjejí. Stejně tak tomu bylo i u nás v ČR. Babiš, Blatný a Rážová - opět mlčí.... vždyť o nic nejde... (psali jsme jim).

Probuďte se, jste také jen lidé!

Radek Pech (občan ČR) - radek.pech@protonmail.com

David Formánek (občan ČR) - davidformanek@pm.me


Odhlásit se
MailerLite