ANAFRA nabízí pronájem dedikovaných serverů

Co je dedikovaný server a k čemu je dobrý?

Představte si dedikovaný server jako fyzický server, na který nepotřebujete mít prostor ve vlastním datacentru nebo rozvaděči, nepotřebujete mít vyhrazený personál pro správu IT a kontinuální monitoring stavu serverů. Je to zajímavá volba pro ty, kteří potřebují plný výkon nesdíleného serveru a nechtějí řešit vlastní hardware.

Dedikovaný server dokáže řešit veškeré potřeby a aplikace jako fyzický server, včetně virtualizace — a všeho, co potřebujete řešit v rámci Vašeho IT. Je to ideální řešení pro vývoj informačních systémů, softwarových řešení, provoz databázových, aplikačních a file serverů a dokáže reflektovat i velmi specializované požadavky.

Proč chtít dedikovaný server a ne fyzický hardware?

Dedikovaný server šetří náklady na kvalifikovaný personál a vlastní, mnohdy velmi nákladné, technické zázemí. Dedikované servery jsou navíc v naprosté většině případů služba nedosahující 40 000 korun, tudíž spadají pod odpis daně okamžitě na rozdíl od dlouhodobého hmotného majetku, kterým fyzický server běžně je.

Obchodník pro ANAFRA, s.r.o.

Jan Novák

+420 773 745 718 — jan.novak@anafra.cz

Kontaktujte svého obchodníka a řekněte si o nabídku na míru nebo o množstevní slevu. Proč kontaktovat svého obchodníka?

Proč chtít dedikovaný server od společnosti ANAFRA?

Jelikož jsme jediným systémovým integrátorem Supermicro v České republice, jsme schopni Vám nabídnout plnohodnotné know-how a samozřejmá je i podpora kvalifikovaných techniků.

Veškeré dedikované servery od ANAFRA jsou skryty za aktivními bezpečnostními prvky pro ochranu proti DDoS útokům či spamu.

Rychlé nasazení služby vzhledem k rozsáhlým skladovým zásobám pro vybrané sestavy. Dedikovaný server s Vámi důkladně prodiskutujeme a vyjdeme vstříc s konfigurací na míru. Obrovskou výhodou proti jiným dodavatelům je také rozšiřitelnost již aktivního dedikovaného serveru.

Platba služby probíhá paušálně s možností měsíční, kvartální či roční platby.

Máte zájem o dedikovaný server? Chcete bezplatnou nezávaznou konzultaci? Kontaktujte svého obchodníka, kterým je Jan Novák (+420 773 745 718, jan.novak@anafra.cz).

Příklad nabídky dedikovaného serveru pro našeho klienta

Konfigurace 2x Intel Xeon 4110, 64 GB RAM, 2x 240 GB Intel SSD, 2x 4 TB HDD.

Cena této sestavy začíná na 7 444 Kč měsíčně s možností slevy při kvartální nebo roční periodicitě plateb.

Co cena obsahuje? Pronájem dedikovaného serveru, housing v datacentru s konektivitou z fyzicky a geograficky oddělených lokalit, napojení na plnou redundanci přívodu elektrické energie a záložních zdrojů, konektivita 1 Gbps, 1x IPv4 a podsíť IPv6 adres, management IPMI na vyhrazené síti, monitoring a reporting stavu serveru a antispam a DDoS ochranu.

Jak se Vám líbí ANAFRA?

Děláme vše proto, abychom Vám dodávali prvotřídní služby, na které se můžete vždy spolehnout. Jak jste spokojeni s naší nabídkou, našimi cenami a svým obchodním zástupcem? Za zpětnou vazbu předem děkujeme.

Dotazník spokojenosti pro společnost ANAFRA, s.r.o.

Klikněte na tlačítko a řekněte nám, jak je s námi spokojená společnost ANAFRA, s.r.o.. Nezabere Vám to více než 2 minuty.

Proč nakupovat u nás

Jaké máme hodnoty a cíle? Naše reference na e-shopu a na Heurece.

Naši partneři

ANAFRA s.r.o.

5. května 1109/63, 140 00 Praha, Česká republika
IČO: 26878291, DIČ: CZ26878291

e-shopfiremní stránky

Facebook Linkedin Youtube

Všechny ceny jsou uvedeny bez DPH.

Tento e-mail jste obdrželi, protože jste se zaregistrovali na našich webových stránkách, nebo jste u nás provedli nákup.

Odhlásit se.