Анонси подій, запити від іноземних партнерів та інша корисна інформація

Читайте сьомий випуск Дайджесту від Офісу з просування експорту

Ми підготували для вас добірку найактуальнішої та найкориснішої інформації, напрацьованої Офісом з просування експорту та нашими партнерами за останній місяць, яка стане вам у нагоді при підготовці до експорту чи розширенні своєї присутності на міжнародних ринках. До вашої уваги: огляди ринків, корисні поради від наших експертів, анонси заходів, запити від іноземних компаній на пошук партнерів в Україні, оголошення про актуальні міжнародні виставки та міжнародні тендери, а також експортні пропозиції  та новини від партнерів.

ГОЛОВНІ НОВИНИ

ОСВІТА ДЛЯ ЕКСПОРТЕРІВ

Запрошуємо усіх бажаючих вирушити разом з нами у Експортний тур Україною. Стартуємо 10 вересня у Києві.

Літо позаду, а от у нас спека тільки починається! Вже зовсім скоро розпочнуться чотири унікальні освітні програми, де досвідчені міжнародні експерти навчатимуть українських виробників усім тонкощам торгівлі на зовнішніх ринках. А зараз ми запрошуємо усіх бажаючих вирушити разом з нами в Експортний тур Україною! 

Стартуємо 10 вересня у Києві.  Де ще зустрінемося?

11 вересня – Харків;

12 вересня – Львів;

1 жовтня – Чернігів;

2 жовтня – Херсон;

3 жовтня – Дніпро;

4 жовтня – Запоріжжя.

Обирайте зручне місто та реєструйтеся: https://forms.gle/5VpycGaAHHgAwdwD6

Дізнатися більше про Експортний тур Україною

10 вересня ми офіційно презентуємо чотири освітні програми та відкриємо на них набори:

– Національна програма для експортерів з можливістю отримання грантів за результатами навчання від Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» – Export Evolution Ukraine;
– Секторальна програма для представників креативних індустрій – Creative Export Ukraine;
– Унікальна програма для консультантів у експорті (представники державних установ та приватного сектору) – Train the Trainers; 
– Нова освітня програма Експортна Академія.

Зареєструватись на подію можна за посиланням: https://forms.gle/n9MfCb8eqHrsY1Be7

Дізнатися більше про участь у заході

Відкрито реєстрацію на другий навчальний рік програми CREATIVE EXPORT UKRAINE!

Понад 500 учасників вже пройшли навчання та впровадили зміни у свою експортну діяльність. А 50 учасників рівня PRО, які зараз готуються до останнього етапу програми – освітнього туру на Tallinn Design Festival, вже розробили власні експортні плани та розповідаюсь про перші результати. 

А ти хочеш бути успішним експортером?!

Обирай відповідний рівень програми, приходь із командою, щоб було легше змінювати світ та опановувати нові ринки, та ставай учасником “Creative Export Ukraine: друга хвиля”!

Умови участі та більше інформації за посиланням: epo.org.ua/education

Якщо твоя компанія вже має певні експортні навички та досвід торгівлі на зовнішніх ринках, а твої працівники добре розмовляють англійською, тоді тобі на Creative Export Ukraine PRO:https://forms.gle/4duvrjHNHFXQ1XNf9

Маєш добре налагоджений бізнес, але тільки замислюєшся про експорт? Чекаємо тебе на Creative Export Ukraine START: https://forms.gle/277hpTSUH8VQuE4DA

Дізнатися більше про "Creative Export Ukraine: друга хвиля"

Експерти Офісу з просування експорту проаналізували актуальні освітні можливості та зібрали для вас рекомендовані курси, посібники та інструменти допомоги на одній сторінці. Обирайте та розпочинайте експорту експансію на міжнародні ринки вже сьогодні.

Бажаєте дізнатись більше про комплексні освітні програми Export Revolution Ukraine та Creative Export Ukraine? Пройдіть швидку процедуру реєстрації для отримання повідомлення про старт програм та очікуйте на лист про відкриття реєстрації.

Ознайомитись з можливостями

Офіс з просування експорту запрошує до співпраці експертів, консультантів, менторів та організації  для створення та проведення освітніх заходів та спеціальних освітніх програм з метою розвитку експортної екосистеми та підвищення конкурентоспроможності експортноорієнтованих українських підприємств.

Дізнатись більше

Бізнес-можливості для експортерів

Офіс з просування експорту спільно з Ukrainian Food Export Board запрошують українських виробників продуктів харчування взяти участь у торговельній місії до США, яка відбудеться з 16 по 22 листопада 2019 року.

Мета торговельної місії:
Cтворення торгових можливостей для вітчизняних виробників по виходу та закріпленню на одному з найбільших ринків світу – Сполучених Штатів Америки у форматі “Private Label”.

Учасники місії отримають:
– Бізнес-зустрічі під час міжнародної виставки PLMA international (2 зустрічі для кожної компанії-учасника); 
– Індивудуально організовані бізнес-зустрічі;
– Відвідування офісів представництв торговельних мереж;
– Вивчення торгових можливостей США на місці;
– Аналіз торгових можливостей в США та рекомендації щодо виходу на локальний ринок.

Детальніше про торговельну місію

КОЛЕКТИВНИЙ СТЕНД УКРАЇНИ на ISRAFOOD 2019

26 – 28 листопада 2019 року

м. Тель-Авів, Ізраїль

Чому брати участь:

ISRAFOOD - головна та найважливіша торгова подія для харчової промисловості та напоїв в Ізраїлі.

3 дні індивідуально спланованих В2В зустрічей для 6-ти обраних українських компаній. 

36 тисяч відвідувачів з понад 150 країн світу: керівники, менеджери з закупівель ресторанів, кав'ярень, барів, готелів, зали та банкетних залів, кондитерських та хлібобулочних магазинів, менеджери із закупівель лікарень, державних установ, академічних установ, дистрибютори, роздрібні магазини, приватні супермаркети і багато інших. 

- Колективний стенд України (25 кв.м.) на виставці харчових продуктів Israfood 2019 організується та фінансується  в рамках ініціативи ЄС #EU4Business та імплементується ЄБРР, за підтримки Офісу з просування експорту.

Продукти у фокусі: Свіжа та консервована їжа, соуси і олії, спеції, заморожена ягода, органічні продукти, дієтичні продукти та здорове харчування, випічка, кондитерські вироби і солодощі, напої, соки і багато іншого.

Детальніше про захід

Національний стенд українських виробників меблів та предметів інтер’єру на виставці «HIGH POINT MARKET»

В рамках найбільшої в світі виставки «HIGH POINT MARKET» у США, штат Північна Кароліна, м. Гай Пойнт з 19 по 23 жовтня 2019 року буде організовано національний стенд українських виробників меблів та предметів інтер’єру, частиною якого буде спеціально облаштована зона для проведення перемовин з потенційними клієнтами у форматі B2B. У проекті будуть представлені компанії, що виготовляють меблі, матеріали та комплектуючі для виробництва меблів, декор, домашній текстиль, освітлення, кераміка, послуги з дизайну та інші товари для дому.

«HIGH POINT MARKET» (HPMKT) щороку відвідують понад 77 тисяч людей з 111 країн світу. Понад 36 тисяч з загальної кількості відвідувачів є Байєрами з усіх 50 штатів Америки та 111 інших країн світу. Загальна кількість компаній-експонентів – понад 2100 компаній з понад 100 країн світу. Загальна площа експозиції – понад 1,1 мільйон квадратних метрів. В жодній країні світу не проходять виставки таких масштабів і саме тут МАКСИМАЛЬНА КОНЦЕНТРАЦІЯ ПОТЕНЦІЙНИХ КЛІЄНТІВ. 
Коротко у відео про виставку HPMKT та її учасників: 
https://www.youtube.com/watch?time_continue=5&v=RBuIhGAS284

Організатором заходу є EF Cluster. Партнери проекту: Export Promotion Office, КМКЯ, ТОВ “Група компаній “ТРЕЙДЕКС”, студія дизайну “SV & Partners”.

Ще є можливість долучитись до проекту. Щоб отримати умови участі, реєструйтесь за посиланням: https://drive.google.com/open?id=1Z0iOWng6OWQpA0mps7gYyobBiu_H1Km-Fh1kN06Rz3Y

Телефон для довідок: +380 63 515 63 40

АНАЛІТИКА ТА ІНФОРМАЦІЯ

Дізнайтесь про можливості на ринку ОАЕ для українських виробників кондитерської продукції у свіжому аналітичному дослідженні. Дослідження проведене в рамках підготовки до виставки Yummex Middle East та включає в себе аналіз споживачів, торговельну статистику, а також огляд окремих категорій харчової продукції.

Читати далі

Офіс з просування експорту України продовжує працювати над оновленням спектру своїх послуг. Зокрема, Офісом розпочату інформування щодо вимог до продукції на ринку ЄС – запущено Хелпдеск для експортерів до ЄС. Цей інформаційний ресурс допоможе розібратися в загальній логіці вимог до товарів на ринку ЄС, а також знайти вимоги до конкретних товарів (https://helpdesk.epo.org.ua/ ).

Для ефективного планування послуг Офісу та якісної допомоги українським експортерам щодо приведення їхньої продукції у відповідність до вимог ЄС ми підготували наступне електронне опитування.

Пройти опитування

Пошук партнерів

Німецький Центр сприяння імпорту  (Import Promotion Desk (IPD) розпочинає набір компаній з сектору технічного дерева для допомоги їм у виході на ринок ЄС.

IPD зацікавлена у співпраці з компаніями, що виробляють: стругану деревину, стругані пиломатеріали; щити з масивної деревини / щити з клеєної деревини; паркет; облицювання (обшивку) стін / облицювання (обшивку) стель; готові збірні елементи для меблів; фанерні плити (клеєна деревина) та гнутоклеєні деталі (профільована фанера).

Виключені: готові меблі, брикети, пелети.         

Компаніям, які пройдуть конкурсний відбур IPD допоможе:

  • встановити контакти із німецькими та іншими європейськими покупцями (в рамках навчальних поїздок, торговельних місій, участі у виставках);
  • отримати інформацію про цільові ринки (умови входу, вимоги);
  • отримати консультації та пройти навчання з питань управління якістю продукції, документації, розробки і реалізації планів експорту, управління експортом, бюджетування, продажів та ін.

Якщо ваша компанія входить до вищезазначеного переліку і ви маєте бажання взяти участь в цій програмі, вам потрібно до 27 вересня написати на електронну адресу спеціалісту відділу Експортного консалтингу  Валентині Ляшенко: vliashenko@epo.org.ua

              Import Promotion Desk (IPD) – інституція, створена та фінансується Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку ФРН з метою сприяння встановленню довгострокових торговельних відносин між компаніями з цільових країн та німецькими й іншими європейськими покупцями.

Сербська мережа магазинів шукає українських виробників шоколадної та кондитерської продукції (печево, бісквіти, халва, шоколадні вироби) для довгострокової співпраці.

Компанії, що зацікавлені у співпраці з сербською компанією, просимо надсилати свої заявки на електронну адресу експерту відділу Експортного консалтингу  Валентині Ляшенко: vliashenko@epo.org.ua.

Заявка повинна містити наступну інформацію:

1)назва компанії, 2)веб-сторінка компанії, 3)ПІБ та контакти експортного менеджера, (відповідального за подальше  із замовником), 4)короткі дані про продукт компанії (країни експорту, якщо є та наявна сертифікація).

Дедлайн для подачі заявок – 25 вересня 2019 року.

Після зазначеного дедлайну за кожним запитом всю зібрану інформацію буде передано на розгляд іноземній компанії-замовнику, яка самостійно проведе відбір українських компаній для партнерства та вестиме подальшу комунікацію.

Мальтійська компанія, яка займається просуванням та розповсюдженням широкого асортименту фармацевтичних препаратів, медичних виробів та витратних матеріалів, харчових добавок, ін'єкційних препаратів та вакцин пропонує послуги дистриб'ютора або торгового агента.

Компанія готова підтримувати потенційного партнера на усіх етапах поставок та надавати консультації щодо стратегічних питань розширення клієнтської бази.

Деталі пропозиції за посиланням: http://bit.ly/2KgaAQv

Польська компанія, яка спеціалізується на організації сімейного відпочінку, хоче розширити своє портфоліо зимових пропозицій у гори, де можна навчитися кататися на лижах. Компанія шукає гірськолижні курорти в Україні, які забезпечать проживання та додаткову інфраструктуру.

Деталі пропозиції за посиланням: http://bit.ly/ukrresort

Польський дистриб'ютор органічного зерна шукає нових постачальників (фермерів чи виробників). Замовник зацікавлений у наступній продукції: солодкий люпин, боби, горох жовтий, овес, пшениця, спельта, ячмінь та жито.

Деталі пропозиції за посиланням: bit.ly/grain_pl

Провідна німецька онлайн-платформа шукає розробників онлайн-ігор, зацікавлених у дистрибуції своєї продукції. Потенційні партнери повинні мати усі необхідні ресурси для масштабування бізнесу та виведення своїх ігор на новий ринок.

Деталі пропозиції за посиланням:  bit.ly/game_platform

ЕКСПОРТНИЙ КОНСАЛТИНГ

Офіс з просування експорту України запрошує виробників продуктів харчування взяти участь у програмі інтернаціоналізації бізнесу.

Програма інтернаціоналізації  – це комплексна підготовка компанії до виходу на обраний іноземний ринок за допомогою досвідченого ментора-консультанта.

Програма включає в себе наступні етапи:

  • відбір компанії для участі у проекті;
  • три менторські сесії з консультантом, які включають: підготовку та планування розвитку експорту компанії; адаптацію продукції до  цільового ринку; вибір ефективного каналу продажів та керування ним; сегментацію ринку; визначення профілю потенційного партнера; підготовку комерційної пропозиції; покроковий план дій щодо виходу на обраний ринок; вивчення культурних особливостей цільового ринку, підготовку до переговорів з потенційними партерами, особливості участі в торгових місіях та міжнародних виставках;
  • Організація участі у торговельної місії / виставці на цільовому ринку та проведення B2B зустрічей між українськими та іноземними компаніями.

Тривалість програми: вересень – грудень 2019.

Детальніше про програму

Бажаєте знайти партнера закордоном? Реєструйтесь в Особистому кабінеті на сайті Офісу з просування експорту, додавайте інформацію про вашу компанію та продукт (англійською мовою) та чекайте на пропозиції від іноземних імпортерів.

Покрокова реєстрація на платформі

Європейський ринок одягу вважається висококонкурентним та дуже сегментованим. Тому для успішного системного експорту на цей ринок, виробники повинні мати унікальну пропозицію та обрати окремий сегмент ринку, а ще краще – специфічну нішу. Експерти Офісу підготували для вас 10 порад, які допоможуть у виході на закордонний  ринок та пошуку надійних ділових партнерів (баєрів) на європейському ринку.

Читати далі

НОВИНИ ВІД ПАРТНЕРІВ

В листопаді відбудеться головна подія в продовольчій галузі України — Ukrainian Food Expo 2019

Організаційний комітет виставки Expo 2020 інформує про початок п’ятого циклу програми інновацій та партнерства Expo Live, яка спрямована на прискорення та просування творчих рішень, що покращують життя, зберігаючи наш світ. Програмою передбачено проведення конкурсу на отримання грантів у розмірі до 100 000 доларів США кожним соціальним підприємствам, стартапам та місцевим проектам з усього світу, виходячи з їх потенціалу позитивного впливу на навколишнє середовище та забезпечення реальної соціальної значущості.

Програма Expo Live Innovation Impact Grant Programme покликана фінансувати інноваційні та творчі рішення, що підпадають загальній тематиці Всесвітньої виставки “Експо – 2020”, яка відбудеться у м. Дубай (ОАЕ) та стане найбільшою виставковою подією у світі. Основною темою заходу визначено "Об'єднуючи Розуми, Створюємо Майбутнє".

Подати заявку на участь у програмі можна за посиланням: www.expo2020dubai.com/en/programmes/expo-live.

Кінцевий термін для подачі заявок -15 вересня 2019.

Детальніше про програму

В листопаді відбудеться головна подія в продовольчій галузі України — Ukrainian Food Expo 2019

З 27 по 28 листопада 2019 року відбудеться III Міжнародна виставка продовольчої продукції Ukrainian Food Expo у Міжнародному Виставковому Центрі (м. Київ, Броварський проспект, 15) за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України.

Організатор виставки: Рада з питань експорту продовольства (UFEB).

Виставка представляє собою B2B майданчик з якісною аудиторією, серед якої провідні вітчизняні виробники харчових продуктів та напоїв, керівники та топ-менеджери у сегменті HoReCa та рітейлу, українські дистриб’ютори, іноземні імпортери та трейдери, а також постачальники обладнання та технологій для харчової промисловості.

Другий “продовольчий хаб” зібрав у столиці 150 експонентів і 3200 відвідувачів, серед яких 1920 представників бізнесу з різних куточків світу.

Ukrainian Food Expo 2019 збере на одному майданчику 210 експонентів, 5 000 закупівельників, серед яких іноземні баєри з понад 50 країн світу.

Традиційно на заході будуть представлені всі групи продовольчих товарів від економ до преміум сегменту.

Ukrainian Food Expo — ефективна міжнародна b2b платформа, яка допомагає заявити ринку про себе та презентувати свій продукт цільовій аудиторії, провести переговори з потенційними партнерами та укласти вигідні контракти, налагодити партнерство, корисні ділові зв’язки та розширити ринки збуту.

Отримати безкоштовний білет на виставку: http://ufexpo.com.ua/uk/invitation/

Деталі:
+38 (067) 636 93 17
iu@ukrainian-food.org

http://ufexpo.com.ua

Міністерство аграрної політики та продовольства України запрошує українських виробників на спеціалізовану виставку Японії «Food ingredients Japan»

З 3 по 7 жовтня у Королівстві Саудівська Аравія (м. Джедда) у світовому халяльному центрі відбудеться виставка та конференція "Товари та послуги світу".

Спеціально для членів української делегації буде організовано В2В зустрічі з учасниками заходу. Також плануються ділові візити до організацій та компаній Королівства Саудівська Аравія. 

Сектори, які будуть представлені на Експо: промислові товари та технології; сільське господарство та продукти харчування; туризм; логістика; фінансова сфера; фармацевтика та косметика; індустрія моди.

Для участі у заході у складі української делегації зверніться до ГО "Асоціація українських та арабських бізнесменів і інвесторів" за контактами:

тел: +38066-503-67-51; +38093-657-92-04; +38063-185-31-51; пошта: info@auabi.com. 

Другий Україно-Люксембурзький форум сучасних технологій

Україно-люксембурзький бізнес-клуб asbl запрошує на Другий Україно-Люксембурзький форум сучасних технологій, який відбудеться 16 вересня 2019 року на території Торгово-промислової палати Люксембургу.

Захід об'єднає лідерів технологій у Великому Герцогстві Люксембург у ключових сферах: космічна промисловість, кібербезпека та фінансові технології. На Форумі будуть представлені галузеві лідери та керівники стартапів для обміну знаннями та обміну досвідом про основні тенденції та можливості в цих сферах.

Чому варто взяти участь у форумі:

- Це чудова нагода дізнатись про галузеві тенденції та новітні розробки у сферах кібербезпеки, фінансових технологій та аутсорсингу;

- Можливість отримати нові ідеї та корисну інформацію, яку ви зможете використовувати для розвитку свого бізнесу; 

- Можливість розширити своє коло ділових знайомств та знайти потенційних партнерів.

Деталі заходу та реєстрація за посиланням: https://www.eventbrite.co.uk/e/second-annual-ukraine-luxembourg-technology-forum-tickets-61098202368

МІЖНАРОДНІ ВИСТАВКИ 2019

Міжнародна універсальна виставка-ярмарка «Tajikistan – 2019»

24-26 жовтня 2019 року у м. Душанбе проходитиме Міжнародна універсальна виставка-ярмарка «Tajikistan – 2019».

Виставка організована за ініціативи Торгово-промислової палати Республіки Таджикистан та за підтримки Уряду Республіки Таджикистан.

Контактні дані організаторів: Мірзошоєва Адолат (+99237) 227 13 78, моб. (+99293) 587 71 21, email – chamber@tpp.tj.

22-га Міжнародна виставка технологій та інновацій в промисловості “ТехІнноПром”

З 17 по 20 вересня 2019 р. у м. Мінськ (Республіка Білорусь) відбудеться 22-га Міжнародна виставка технологій та інновацій в промисловості “ТехІнноПром”Основна мета виставки “ТехІнноПром” – просування інноваційного промислового обладнання, продукції та технологій вітчизняних та іноземних компаній на регіональні та міжнародні ринки; зміцнення ділових контактів та обмін досвідом. Виставка “ТехІнноПром” входить до програми Білоруського промислово-інвестиційного форуму 2019 (далі – Форум), який проводиться щорічно з 1997 року.

Місце проведення виставки та форуму “ТехІнноПром”: м. Мінськ, пр. Переможців, 20/2, Футбольний манеж.

Детальна інформація про захід та умовами участі у виставці за посиланням: www.expoforum.by/exhibitions/?SECTION_ID=2914.

Міжнародна виставка килимів “37th Pakistan International Carpet Exhibition 2019”

З 26 по 28 вересня 2019 р., в готелі Pearl Continental Hotel м. Лахор (Ісламська Республіка Пакистан) проходитиме Міжнародна виставка килимів “37th Pakistan International Carpet Exhibition 2019”, організована Пакистанською асоціацією виробників та експортерів в співробітництві з Адміністрацією торгового розвитку Пакистану.

Для отримання додаткової інформації звертатись до головного організатора виставки: Пан Іджаз-ур-Рехман, тел.:+92 42 36373947 або 36366272, e-mail: pcmeaa@gmail.com

Третя міжнародна спеціалізована виставка поліграфії та пакування

З 02 – 05 жовтня 2019 р. у Міжнародному виставковому комплексі “Шахр-е Афтаб” у м. Тегеран, Ісламська Республіка Іран відбудеться Третя міжнародна спеціалізована виставка поліграфії та пакування.

Детальна інформація про захід доступна за посиланням: www.ipapexpo.ir.

48-ма Міжнародна виставка ремесел та подарунків

З 16 по 20 жовтня 2019 р. у м. Делі відбудеться 48-ма Міжнародна виставка ремесел та подарунків. Цей захід є однією з найбільших в Азії виставкою подарунків і ремесел, який проводиться раз на два роки (весною та восени) і організований Радою з просування експорту.

Більш детальну інформацію про згаданий виставковий захід та умов щодо участі можна отримати на сайті: www.ihgfdelhifair.epch.in/index.html

Державна установа “Офіс з просування експорту України” була створена протягом 2018 року на базі консультативно-дорадчого органу “Офіс з просування експорту” при Мінекономрозвитку і розпочала свою самостійну роботу з підтримки українського бізнесу та просування українського експорту у грудні 2018 року.

Мета створення Установи – допомагати українському бізнесу ставати успішним на закордонних ринках шляхом розвитку експортних компетенцій українського бізнесу, промоції українських товарів та послуг за кордоном, допомоги в налагодженні співробітництва та партнерства між українським та закордонним бізнесом.

Державна установа “Офіс з просування експорту України”

м. Київ, вул. Антоновича, 51, оф. 1306

info@epo.org.ua

Facebook Youtube