Absolvent, gatavojies spīdēt Alma Mater 99 gadu jubilejā!

Vēlamies iepriecināt kādu no absolventiem, iespējams, tieši Tevi, uzdāvinot 1 ielūgumu 2 personām LU Akadēmiskās balles apmeklējumam 28.septembrī!

Lai iegūtu ielūgumu, Tev jāuzraksta četrrinde, pantiņš vai dzejolis kā apsveikums Latvijas Universitātei tās jubilejā. Sūti to uz e-pastu uz valde@absolventuklubs.lv, līdz piektdienas, 21.septembra, plkst. 23:59. Vēlama fotogrāfija.

Kluba valde izvērtēs saistošāko, interesantāko un oriģinālāko gara darbu un tā autoru apbalvos ar ielūgumu uz jubilejas balli. Ar uzvarētāju individuāli sazināsies pirmdien, 24.septembrī.

*Visi iesūtītie daiļdarbi un fotogrāfijas tiks publicētas LU Absolventu kluba Facebook kontā.

Mirklis pirms 100

Pirkt biļeti
Sekot pasākumam

Viesus laipni sagaidīs un ballē uzrunās tās namatēvs LU rektors prof. Indriķis Muižnieks: “LU Akadēmiskā balle ir gada nozīmīgākais pasākums, kurā ne tikai godinām mūsu Alma Mater jubileju, bet arī svinam akadēmisko izcilību un panākumus. Šī gada balle būs īpaši nozīmīga, jo tajā atzīmēsim mūsu valsts simtgadi, kā arī sāksim laika atskaiti līdz LU 100. dzimšanas dienai. Tāpēc pasākuma programma būs īpaši krāšņa un mākslinieciski augstvērtīga.”

Pasākuma ietvaros no plkst. 20:15 LU Mazajā aulā varēs baudīt improvizācijas teātri "Absolventu atvērtā skatuve", ko rīko LU Absolventu klubs sadarbībā ar improvizācijas teātri "Spiediens".

Bezmaksas deju nodarbības visiem balles viesiem

LU Akadēmiskās balles viesiem tiek piedāvāta unikāla iespēja – apmeklēt vairākas bezmaksas deju nodarbības, kas ļaus apgūt vai uzspodrināt Vīnes valša soļus. Deju nodarbības notiks 14., 18., 21. un 25. septembrī LU Lielajā aulā, Raiņa bulvārī 19, laikā no plkst. 17.30 līdz 18.30. Nodarbības vadīs profesionāla deju trenere Juta Vanaga.

Foto stāsts: Spilgtākie mirkļi 2017. gada ballē

Līdz ballei...

DIENAS STUNDAS MINŪTES SEKUNDES

LU Absolventu klubs

E-pasts: valde@absolventuklubs.lv

Mājas lapa: http://absolventuklubs.lv/

Fiziskā adrese: Raiņa bulvāris 19-248

MailerLite