Kluba darbība turpinās

Valsti un pasauli ir pārņēmusi Covid-19 vīrusa iespaidā radusies krīze un mūsu ikdiena mainās, ievērojot dažādus ierobežojumus. Šajā vīrusa pārņemtajā laikā Latvijas Universitātes Absolventu kluba (LU AK) darbība turpinās un mēs augam un attīstāmies.

Esam tikuši pie jaunām telpām, sakārtojam IT sistēmu un turpinām plānot dažādus pasākumus.

Vairāk lasi šeit

Kļūsti par mentoru jaunajā "Izgaismo nākotni" sezonā

LU Absolventu klubs un LU Karjeras centrs jau 3. sezonu organizē programmu Izgaismo nākotni, kurā dažādu jomu profesionāļi uz vienu mācību gadu kļūst par mentoriem LU studentiem. Aicinām Jūs pievienoties mentoru komandai un kļūt par kāda studenta palīgu karjeras ceļa sākumā. Pieteikšanās līdz 14. septembrim.
Jautājumus pieteikumu (CV vai saite uz Linkedin profilu un īss apraksts par to, kādēļ ir interese piedalīties) sūtīt LU Karjeras centra darbiniecei Līgai: liga.valinka@lu.lv.

Vairāk informācijas mājas lapā
Prezentācijas par projektu

25. septmbrī notiks absolventu diena

Arī šogad absolventu diena notiks Jauno tehnoloģiju un inovācijas dienu ietvaros. Būs ideju laboratorijas par viedo universitāti, zināšanu agoras un galvenā absolventu dienas aktivitāte - bijušo premjerministru, LU absolventu diskusija, kuru vadīs Jānis Krīvēns jeb Krivenchy. Diskusijā piedalīsies Laimdota Straujuma, Ivars Godmanis, Māris Kučinskis un Einars Repše.

Vakarā LU 101. jubilejas ballīti iegriezīs Jumprava un Musiqq. Pasākums notiks gan klātienē, gan online, tāpēc tam varēs pievienoties no jebkuras pasaules malas.

Vairāk lasi
Informācija par pasākumu
DIENAS STUNDAS MINUTES SEKUNDES

LU Absolventu klubs

Riga, Latvia

MailerLite