Rimanto Kaukėno paramos grupė

Pagalba onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams

Skirkite 2% GPM "Už pergalę gyventi"

Skirti 2% GPM

Specialūs R. Kaukėno fondo marškinėliai tik 11,99 eur

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė aktyviai dalyvauja labdaros projektuose, aplanko vaikus ligoninėse ir namuose, dovanoja jiems geras emocijas ir viltį pasveikti. Marškinėliai – atributas sujungiantis gražią draugystę ir kilnią misiją prie kurios gali prisidėti kiekvienas.

Nuo šiol marškinėlius su krepšininkų Mindaugo Kuzminkso, Jono Valančiūno ir Rimanto Kaukėno atvaizdais bus galima įsigyti visuose XXX formato prekybos centruose MAXIMA LT už labai patrauklią kainą – tik 11,99 eur., o surinktos lėšos atiteks sunkiai sergantiems vaikams!!

Kviečiame į 44-ąjį Eurovaistinės Kalėdinį Bėgimą

2019 m. gruodžio 15 d. (sekmadienį) Vilniuje vyks jau 44-tasis Eurovaistinės Kalėdinis bėgimas 2019, kuriame tradiciškai dalyvaus ir „Aplenkime vėžį“ komanda.

Šių metų bėgimą R. Kaukėno paramos grupė skyrs onkologine liga sergančio Artiomo svajonės išpildymui.

„Svajoju apie naują dviratį“ , – savo slaptą norą R. Kaukėno paramos grupei parašė onkologine liga sergantis Artiomas. 6-mečiui berniukui buvo diagnozuotas galvos smegenų auglys atėmęs iš jo dalį gražios vaikystės. Šiuo metu vaikas yra namuose, kiekvieną dieną į darželį jis keliauja dviračiu, kurį jis jau išaugo. Įrodykime vaikams, kad paleisti svajonių negalime, kad būtent jos veda mus į priekį ir pildosi! Skirkime „Eurovaistinės Kalėdinį bėgimą“ berniukui, kuris nepasiduoda didžiausiam mūsų visų priešui – vėžiui ir moka gyventi šia diena!

INFORMACIJA APIE REGISTRACIJA

Kviečiame į Kalėdinį turgelį - gerumo akciją “Auksinės Širdys”

Mes labai norime jus visus pakviesti į “Aukselių” turgelio ir HBH Palanga pramogų komplekso organizuojamą Kalėdinį turgelį - gerumo akciją “Auksinės Širdys”, kuri vyks Lapkričio 30 d. (šeštadienį) 13-18 val. HBH šašlykinėje! 

Turgelyje galėsite įsigyti įvairių rankdarbių, žaislų, dekoracijų ir kitokių smagių smulkmenų žaibišku greičiu artėjančioms Kalėdoms ir kitoms šventėms! Visi pinigai, surinkti iš dalyvio mokesčio, atiteks mūsų paramos fondui ir bus panaudoti mažyliams, kuriems labai reikia mūsų visų pagalbos! 

Dalyvio mokestis - 10eur.
Registracija galima telefonu +37062820939, bei Facebook paskyroje: Bagažinių turgelis Palangoje "Aukselių turgelis".

Darykime gerus darbus kartu, nes būdami drauge mes esame stipresni ir galime nuveikti daug daugiau nei po vieną! 

SUNKIAI SERGANČIŲ VAIKŲ SVAJONĖS!

Viktorija, 12 m. Mergaitei yra diangnozuota tarpuplaučio T limfoblastinė limfoma/leukemija. Viktorija svajoja apie galingą nešiojamą kompiuterį. 

Deimantas, 15 m. Deimantui buvo diagnozuotas piktybinis smegenų auglys, atlikta šalinimo operacija ir spindulinė terapija. Berniukas svajoja apie elektrinį paspirtuką.

Aurimas, 16 m. Berniukui diagnozuota leukemija. Aurimas svajoja apie stacionarų žaidimų kompiuterį.

Dėl galimybės išpildyti svajonę, prašome kreiptis el. paštu info@kaukenoparama.lt

REIKALINGA PAGALBA

Medikamentai Giedriui

Jau daug metų sveikatos specialistai, RK paramos grupė ir Jūs, mielieji, globojame berniuką vardu Giedrius. Vaikinui kas kelis mėnesius visi kartu aprūpiname nekompensuojamus medikamentus, kurie padeda jam kovoti su sunkia liga. Džiaugiamės, kad vaistų dėka, berniukas jaučiasi vis geriau!

Kviečiame visus prisidėti ir padovanoti jam sveikatos ir vilties pasveikti. 

SKAITYTI DAUGIAU

Daniilo gydymas Šveicarijoje

Kovotojai - taip mes vadiname vaikus, kuriems gyvenimas duoda didelius iššūkius leidžiant dienas operacinėse, vartojant stiprius vaistus, kantriai kenčiant ilgas keliones į ligonines ir tik tam, kad vieną dieną jie būtų sveiki ir laimingi! Mamos ir tėčiai laiko mažuosius už rankos, padrąsina ir paguodžia, o mes esame tam, kad padėtume, kad suteiktume vilties situacijose, kurios yra sunkiai įveikiamos.

Jau daugiau nei metus mes padedame Daniilui, padedame ir jo tėveliams kovoti už vaiką - dešimtys kelionių į Šveicariją, praeitas gydymas ir pasikartojantys tyrimai. Viltis, kad vaikas pasveiks buvo visų mūsų širdyse, o šiandien ta viltis veda į sėkmingą istoriją - Daniilui atliktas gydymas jau daugiau nei pusę metų rodo teigiamus rezultatus, vaiko akies navikas panaikintas iš pavojingos regos zonos, naujų darinių nerandama, vaikas aktyvus ir jaučiasi gerai.

Su Daniilu jau yra dešimtys žmonių ir organizacijų padedančių šeimai iškeliauti į Šveicarijos gydymo įstaigą. Paskutinės Daniilo ir jo tėvelių kelionės buvo padengtos iš Mindaugo Plūko bei Editos Plūkienės skirtų aukų vaikams. Norime padėkoti Jums už galimybę padėti šiam mažyliui!

Didelis ir nuoširdus AČIŪ visiems!

DAUGIAU APIE DANIILO GYDYMO PROCESĄ

SVAJONĖS, KURIOS PILDOSI

Augusto svajonė / susitikimas su Žmogum Voru

Spalio 4 diena, rami popietė Vilniaus Santaros vaikų onkohematologijos skyriuje. Augustą aplanko jo geriausias draugas Kazimieras. O štai pasirodome ir mes. Augustas mums pasakoja, kad greitai pas jį turėtų atkeliauti Žmogus Voras. Suklustame.... Išklausę, kas ne už ilgo čia galimai pasirodys, nusprendžiame palaukti svečio kartu su vaikais. Kažkaip visai netikėtai turime su savimi ir skanaus maisto, tad pakviečiame Augustą su draugu ir tėveliais pasivaišinti. Valgome... ir štai!!! Iš žaidimų kambario staiga paslaptingai, sienomis įskrenda Augusto super herojus Žmogus Voras!!! Tai, kokios emocijos užplūdo berniuką yra neapibūdinamos žodžiais! Skambus juokas, pliūpsnis energijos, žaidimai ir draugystė su paslaptingu svečiu!

Dėkojame DokiPoki personažams, kad atsiuntė Žmogų vorą, Grill London, kad pasirūpino skaniais vaikų pietumis ir Edgarui Račinskui, kad dovanojo vaikui LEGO konstruktorius. Ne, tai buvo ne gimtadienis, tai būtinybė švęsti kiekvieną dieną! Ačiū Jums visiems už neįkainojamas Augusto emocijas!

Nuotrauka: LXM media

Eimanto svajonė / apsilankymas kariniame dalinyje

Paskutinieji metai Eimantui ir jo tėveliams yra tikras išbandymas. 2019 m. pradžioje vaikui buvo diagnozuotas nepiktybinis galvos smegenų vėžys atnešęs didelę žalą vaiko sveikatai. Mėnesiai bėga, o vaikas vis labiau silpsta. Skaudžiausia yra tai, kad ir pats Eimantas kalba apie norą vėl vaikščioti, apie tai, kad jam nepatogu, kad jis pasiilgo tų dienų, kai galėdavo žaisti. Skaudu girdėti šiuos žodžius iš vaiko, kuris yra pilnas meilės gyvenimui!

Eimantukas turi didelę aistrą ginklams, pats juos gamindavo iš popieriaus, piešdavo. Jis labai svajojo apsilankyti pas kareivius, svajojo pamatyti tikrus ginklus. Ir mums pavyko... Mums pavyko jį nudžiuginti išsvajota patirtimi! Viename kariniame dalinyje Eimantas išvydo viską, apie ką svajojo. Nuostaba pamačius uniformuotus draugus nušvietė vaiko veidą šypsena!

Mes iš visos širdies tikime, kad Eimantas šio vizito metu pasisėmė stiprybės ir kovos, o geros emocijos buvo vienas žingsnelis geresnės savijautos link!! Eimantai, tu esi tikras karys, tad nepasiduok, o mes visada būsime šalia!!

Video medžiaga: LXM media

Gabrielės svajonė / virtuvėlė

2 metukų mergaitė Gabrielė yra tikras šviesulys, jos tokios didelės ir gražios akys... Ji tokia žaisminga ir miela mergaitė. 

Šiuo metu Gabrielei yra atliekamas paskutinis chemoterapijos kursas, o mama viliasi, kad tyrimų rezultatai po gydymo leis joms pagaliau grįžti į savus namus. Kartu su fondo savanore Daiva Kanopkiene  aplankėme Gabrielę Kauno klinikose ir perdavėme pokalbių laidos "Knyga +  Muzika" dovaną - išsvajotą virtuvėlę.

Mamai pastebėjus, kad mergaitė labai daug gamina žaidimų kambaryje esančia maža virtuvėle ir turi didelį susidomėjimą maistu, mažajai šeimininkei virtuvės įranga namuose tiesiog buvo būtina!

Nuoširdžiai dėkojame Daivai ir visam "Knyga + Muzika" kolektyvui už nuoširdų mergaitės svajonės išpildymą, o Gabrielei linkime daug daug sveikatos ir kulinarinių šedevrų naujoje virtuvėlėje

Video medžiaga: LXM media 

Martyno svajonė / naujas telefonas

Dar niekada neteko matyti tiek džiaugsmo ašarų ir susijaudinimo tą akimirką, kai išsipildo vaikų svajonės. Spalio 23 dieną Martynas verkė, verkė ir DS Construction darbuotojai, kurie turėjo progą susipažinti su Martynu, išgirsti jo gyvenimo istoriją ir įteikti išsvajotą telefoną!

Martynas yra vaikinas, kurį pažystame jau seniai - jo šeima visada aktyviai dalyvauja visose fondo organizuojamose iniciatyvose, pramogauja ir kartu tiesiog švenčia gyvenimą!

Būtent skaudi patirtis kovojant su onkologine liga paskatino Martyną ir jo visą šeimą džiaugtis kiekviena akimirka. Būdamas 8 mėnesių kūdikis, Martynas sunkiai susirgo, jam buvo diagnozuotas inksto auglys, buvo atlikta inksto šalinimo operacija, praeitas sunkus ir alinantis gydymas. 5 metai remisijos ir geros savijautos, o tada ir vėl liga - ji smogė visa jėga - navikas buvo matomas ir kitame inkste, vėl gydymas, vėl košmaras, kurį šeimai skaudu prisiminti. Na, o dabar, praėjus dar penkeriems metams Martynas vėl su šypsena keliauja į mokyklą, sportuoja futbolą ir karate, džiaugiasi pilnaverte vaikyste!

Labai viliamės, kad šis svajonės išsipildymas tai dar viena paskata berniukui būti laimingu! Tariame didelį AČIŪ "DS Constructions" įmonei, kuri paminėdama savo 11 metų gimtadienį nusprendė jį įprasminti gražiu darbu!

Video medžiaga: LXM media

Simono svajonė / naujas kompiuteris

Praeitų metų labdaringas Kęstučio Navicko badmintono turnyras buvo labai sėkmingas, o sėkmės rezultatus mes galime išvysti jau šiandien.

Gražus šios iniciatyvos rezultatas - nuostabi mūsų ir Kęstutis Navickas pažintis su Simonu ir jo tėveliais bei dovana apie kurią buvo ilgai svajojama! 

Simonui visai neseniai lyg iš giedro dangaus nusileido baisi žinia - vaikui buvo diagnozuotas galvos smegenų auglys, vėliau sekė operacija ir spindulinė terapija, po kurios vaikinas jautėsi labai silpnas. Dabar Simono laukia chemoterapijos kursai, taikoma reabilitacija. Ilgas dienas ligoninėje leisdamas vaikas dažnai su mama kalbėdavo apie svajonę namuose turėti galingą stacionarų kompiuterį. Tad beveik 200 badmintono turnyro dalyvių auka virto šios Simono svajonės išsipildymu.

Sekmadienio popietę nustebinome vaikiną ypatingu vizitu, kurio vaikas tikrai nesitikėjo. Nešini didelių dėžių atvykome pas šeimą į namus - valanda prasmingų pokalbių apie džiaugsmus ir išgyvenimus, apie pomėgius ir sportą, apie gyvenimo iššūkius ir tikėjimą. Skatinimas nepasiduoti ir motyvacija kovoti liejosi ir iš Kęstučio, ir iš Simono tėvų lupų.

Norime nuoširdžiai padėkoti Kęstučiui bei visai badmintono bendruomenei už akimirkas, kurias galime dovanoti vaikams! Linkime Simonui didžiausios gyvenimo dovanos - sveikatos, nes tik ji atneša visus kitus nuostabius dalykus!

Video medžiaga: LXM media

SUTEIKTA PAGALBA

Kėdutė Karolinai

Spalio 15 dieną, turėjom išties nuostabią dieną, nes kartu su Andriumi Bakanu susipažinom su labai miela mergaite - Karolina! Jos didelės akys ir putlūs žandukai tikrai pakeri kiekvieną ir mes buvome ne išimtis!

Mergaitei yra diagnozuotas itin retas Wolf Hirschhorn sindromas, jai nustatytas sunkus neįgalumas ir nuolatinis slaugos poreikis. Mergaitės mama visomis išgalėmis bando padėti savo dukrai, skaito daug įvairių straipsnių, konsultuojasi ne tik su Lietuvos gydytojais ir panašioje situacijose atsidūrusiais tėvais, bet ir domisi galimybėmis ir situacijomis užsienyje!

Norime nuoširdžiai padėkoti visai Grill London komandai už rūpestį ir suteikiamą džiaugsmą šeimoms. Ačiū Andriui už nuostabią popietę ir pažintį su Karolina. 

Karolina, stiprėk ir dar ryškiau švytėk! Mes tave labai palaikome!

Video medžiaga: LXM media 

Elijos reabilitacija

Elija ir jos draugystė su delfinais - tai didžiausią džiaugsmą teikianti reabilitacijos forma piktybinį smegenų naviką turinčiai mergaitei.

Tai laikas, kada mergaitė nuoširdžiai džiaugiasi gyvenimo teikiamais malonumais. Esame labai laimingi matydami Eliją su šypsena! Specialistai teigia, kad po delfinų terapijos akyvaizdžiai matosi mergaitės tobulėjimas. Kiekvienas žingsnelis geresnės savijautos link yra labai svarbus!

Norime nuoširdžiai padėkoti Southwester Advantage Lietuva studentams, kurie 2017 metais rinko paramą šiai mergaitei, Jūsų ir visų aukojusių žmonių dėka mes ir vėl galėjome pasirūpinti kelių savaičių delfinų terapija Klaipėdos delfinariume bei padengti visas apsigyvenimo Neringoje išlaidas.

Linkime Elijai ir toliau stiprėti bei gerų mokslų pirmoje klasėje!

Nuotrauka: Alfonsas Mežūnas

Specialių poreikių turintiems vaikams skirtas vežimėlis Martynui

Išvydęs pasaulį, šis žavaus berniukas vardu Martynas iš karto susidūrė su dideliais iššūkiais - būnant vos 7 savaičių kūdikiui, berniukui buvo diagnozuotas momeninės skilties piktybinis navikas. Po šios diagnozės, vaikui buvo atlikta naviko šalinimo operacija. Diagnozė turėjo daug įtakos ir kitiems berniuko sveikatos sutrikimams. Šiandien berniukas turi simptominę epilepsiją, mišrius specifinius raidos sutrikimus. Vaikas nevaikšto, nekalba, silpna dešinė kuno pusė.

Didelė puokštė ligų vis tik neatima vaiko ir jo tėvelių optimizmo - Martynas daug dirba su fizioterapeutais, ergoterapeutais ir iš visų jėgų stengiasi stiprėti! 

Vaikui buvo reikalingas specialių poreikių turintiems vaikams skirtas vežimėlis prie kurio įsigyjimo prisidėjome ir mes.

Norime nuoširdžiai padėkoti mūsų partneriams  „Viltis-Vikonda“ Labdaros ir paramos fondas ir Vikonda UAB, kurių aukas galėjome skirti pagalbai Martynui!

Linkime mažyliui išlikti kovingu, turėti daug vidinės motyvacijos ir užsispyrimo sveikti! 

Virtuvėlė Vilniaus Santaros ligoninės, Vaikų Onkohematologijos skyriuje

Praeitais metais vykusio Kęstučio Navicko Badmintono Turnyro metu surinktos aukos buvo sėkmingai panaudotos dviems svarbiems tikslams - buvo išpildyta Simono svajonė turėti stacionarų kompiuterį, o likusi auka bus panaudota įrengti virtuvėlę Vilniaus Santaros ligoninės, Vaikų Onkohematologijos skyriuje. 

Įrengus virtuvėlę tėvai galės tinkamai pasirūpinti savo vaikų mityba, nes neretai ligoninė mažiesiems ligoniukams ir jų artimiesiems tampa antrais namais. Iki šiol skyriuje sąlygos vaikams ir kartu su jais būnantiems tėvams buvo labai sudėtingos, tad džiaugiamės galėdami pasirūpinti jų komfortu ir lengvesne kasdienybe ligoninėje.

Norime labai padėkoti visiems badmintono entuziastams ir profesionalams, kurie praeitų metų turnyre dalyvavo vardan kilnaus tikslo ir atvira širdimi aukojo sergantiems vaikams!

Video medžiaga: LXM media 

Pagalba Jonui

Rimanto Kaukėno paramos grupė dalinosi skaudžia Jono istorija kovojant su IV stadijos limfoma ir karcinoma, kuriam buvo reikalinga finansinė parama norint įsigyti specialius medikamentus - OPDIVO 10mg/ml koncetrato infuziniam tirpalui.

Norime pasidžiaugti, kad šimtai Lietuvos žmonių ir įmonių iš karto atsiliepė į prašymą padėti bei atvira širdimi aukojo vaistams linkėdami Jonui kuo greičiau sveikti!

Rimanto Kaukėno paramos grupė ir Jono šeima nuoširdžiai dėkoja visiems, kurie prisidėjote prie paramos, nelikote abejingi ir leidote pajusti, kad jie šioje sunkioje kovoje yra ne vieni!

Šiuo metu aukojimas yra sustabdytas dėl pakankamos sumos įvykdyti beveik visų metų gydymą! Jonui reikalingiems vaistams buvo paaukota net 59035,71 EUR! Esant poreikiui, aukojimas po metų galimai bus atnaujinamas.

Spalio 25 d. Jonui buvo perduota dar vienų vaistų dozė, kuri buvo nupirkta būtent Jūsų visų dėka!

Daugiau apie Jono istoriją

INICATYVOS IR RENGINIAI

Labdaringas SKM - Sostinės krepšinio mokyklos sezono atidarymas

Spalio 6 dieną Vilniaus Akropolyje įsikūrusiame sporto bare O'Learys vyko labdaringas SKM - Sostinės krepšinio mokyklos sezono atidarymas, kuriame beveik 40 šeimų dalyvavo protmūšyje, laimėjo vertingus rėmėjų prizus bei dalyvavo aukcione skirtame padėti onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams. 

Protmūčio nugalėtojais tapo ilgamečio fondo draugo Stepas Babrauskas vadovaujama komanda "MES".

Šventinio vakaro kulminacija tapo burtų traukimas, kuriame visi dalyviai turėjo galimybę laimėti kelionių organizatoriaus Bohema Travel įsteigtą kelionę visai šeimai į Italiją.

Didžiausias džiaugsmas mums - čia S. Babrausko ranka tapo laiminga onkologine liga sirgusios Mėtos šeimai, kuri renginyje dalyvavo mūsų kvietimu!

"Bumerangas visada sugrįžta. Žmonės daug atkentėjo, praėjo sunkų gyvenimo etapą, tačiau po juodų periodų visada prašviesėja“ , - Mėtos šeimos laimėta kelione į Italiją džiaugėsi fondo direktorius Laimonas Šiaulys.

Nuoširdžiai dėkojame visai SKM bendruomenei ir svečiams, kurie tą vakarą buvo kartu bei tiesiogiai prisidėjo prie mūsų veiklos!!

Karate šventė “Vienikimės bendrai kovai”

Spalio 12 buvo išties linksma, turininga ir sportiška diena, nes Garliavos sporto centre vyko karate šventė, kurią organizavo Kyokushin Karate Klubas "OSU" ir SHORI karate mokykla!

Renginio šūkis - “Vienikimės bendrai kovai” (angl. "Let's Join the Fight Together") lydi mus jau kelerius metus ir nepalieka abejingų sportui ir paramai vaikams! Sportininkai šiandien kovojo ne tik dėl medalių, bet ir dėl sergančių vaikų, mat dalis pinigų, surinktų už varžybas, atiteko mūsų fondui!

Ačiū jums, Kyokushin Karate Klubas "OSU" ir SHORI karate mokykla, už puikią dieną ir gražią iniciatyvą!

Už renginio įgyvendinimą dėkojame mūsų draugams Maxima LT, BIODERMA, Eurovaistinė ir SULIKO!

Ačiū jums, mūsų ištikimieji savanoriai - Elvyra Monginiene, Gerda Li-Marcinkevičienė, Jurgita Strazde, Patricija Paužaitė, Ernestas Orintas, Diana Bekasėnė, Rasa Šernė! Mes labai džiaugiamės, kad jūs taip noriai prisidedate prie mūsų!

Ir žinoma dėkojame visiems renginio dalyviams ir svečiams už puikias emocijas ir pagalbą sergantiems vaikams!

Video medžiaga: LXM media

Juozo Kavaliausko Atminimo Paramos Fondas inicijuotas labdaros renginys

Spalio 16 dieną vyko naujai įsikūrusio Juozo Kavaliausko Atminimo Paramos Fondas inicijuotas labdaros renginys, kuriame svečiai už didžiausią pasiūlytą auką mažiesiems pacientams, galėjo įsigyti vertingus Lewben Art Foundation meno kūrinius.

"Mūsų paramos fondo tikslas – rinkti lėšas vaikams, sergantiems onkologinėmis ligomis, nes kiekviena išgelbėta gyvybė – neįkainojama. Fondas atrinko patikimas ir profesionaliai dirbančias organizacijas, kurios, remdamosi paraiškomis ir atsižvelgdamos į savo galimybes, paskirstys turimas lėšas“, – sakė Juozo Kavaliausko atminimo paramos fondo direktorė Rita Kavaliauskiene.

Norime nuoširdžiai padėkoti šio fondo atstovams Ritai ir Vilius Kavaliauskas už pasitikėjimą ir tikėjimą, ačiū Jums, kad prisidedate prie bendro ir labai kilnaus tikslo, skleidžiate gėrį ir rūpestį šalia esančiam!

Vakaro metu auka vaikams siekė beveik 56 tūkst. eurų, kurie R. Kaukėno paramos grupės ir Labdaros ir paramos fondo Mamų unija pagalba tikslingai pasieks vaikus!

Ačiū už Jūsų gerumą!

Nuotraukos: Rytis Šeškaitis

Aukok.lt ir fondo bendras projektas subūrė žinomus žmones kilniam tikslui

Liepos mėnesį startavo jaunas aukok.lt ir Rimanto Kaukėno paramos grupės projektas, kurį šį kartą skyrėme Daniilui ir visų mažųjų svajoklių norams išpildyti! 

Už pergalę gyventi - įprasminkime šią akciją geru darbu bei paaukokime taip reikalingai pagalbai akies naviką turinčiam Daniilui bei pacientų svajonėms, kurios visada pildosi!

Fondo geras draugas, krepšininkas Mindaugas Kuzminskas bei laidų vedėja Indrė Kavaliauskaitė - Morkūnienė dėl šio kilnaus tikslo jau sugalvojo sau iššūkius!

Prisijunk prie Mindaugo
Prisijunk prie Indrės

Krepšininko M. Kuzminsko iniciatyva

Krepšininko Mindaugo Kuzminsko projektas kartu su "SHMUTKE" - krepšinio sirgaliams skirti šmaikštūs marškinėliai už kuriuos surinktos lėšos atiteks mūsų fondo globojamiems vaikučiams! 
Jau šiandien už auką vaikams galėsite juos įsigyti interneto svetainėje shmuke.eu 

Įsigyti marškinėlius

ATRIBUTIKA

Krepšinio kamuoliai / NAUJIENA

Puiki naujiena krepšinio mėgėjams - nuo šiol visose "Sportpoint" ir "PROSPORT.LT"  parduotuvėse rasite spacialius krepšinio kamuolius su mūsų fondo logotipu ir Rimanto Kaukėno autografu! Kiekvienas įsigijęs šį kamuolį prisideda prie pagalbos vėžiu sergantiems Lietuvos vaikams!

Kamuolių kiekis ribotas, tad paskubėkite!

PIRKTI

Marškinėliai - Let's Join the Fight Together

Rimanto Kaukėno paramos grupės ir Kyokushin Karate bendruomenės bendro projekto specialūs marškinėliai "Let's Join the Fight Together". Auka už marškinėlius -  eurų.

PIRKTI

Nauja pasaka vaikams "Taip tyčia"

Nauja pasaka vaikams “Taip tyčia” jau laukia mužųjų skaitytojų! 

Taip tyčia - pasakymas, atkeliavęs iš vaikystės. Jis reiškia, kad tai, apie ką bus kalbama, ištikrųjų yra. Pavyzdžiui, aš tau sakau, kad esu bitė, o tu - dramblys, kuriam ką tik įkandau į straiblį. Ką tu darysi?

“Dauguma šios knygos situacijų yra apie miegą ar sapnus. Gal todėl, kad piešiau vakarais. O gal todėl, kad sapnų pasaulis labai įdomus” , - apie knygą sakė jos autorė ir iliustratorė Vanda Padimanskaitė.

Už 7 eurų auką sunkiai sergantiems vaikams Jūs iš naujo atrasite neįkainojamus vakarus su savo mažaisiais, kuomet galėsite nusikelti į sapnų pasaulį! 

Užsakymai priimami el.paštu info@kaukenoparama.lt

"Elvyra Design" auskarai ir segės

Talentingosios papuošalų dizainerės Elvyros Monginienės kurti auskarai ir segės "GĖRIO MUSIUKAI". Būkime gražios ne tik išore, bet ir vidumi.

PIRKTI

Pasakos vaikams

Vandos Padimanskaitės pasakos vaikams: „Taškuota pasaka“ ir "Gauruota pasaka".

PIRKTI

Dizainerio A. Pogrebnojaus marškinėliai ir suknelės

Dizainerio Aleksandro Pogrebnojaus 2016 m. pavasario-vasaros kolekcijoje suknelės margintos skirtingų laikotarpių tapybos bei vitražų darbų fragmentais, todėl kiekvienas suknelės modelis yra unikalus. 

PIRKTI

SOCIALINIAI TINKLAI

Facebook Facebook Youtube Instagram Instagram
UŽSIPRENUMERUOTI NAUJIENLAIŠKĮ
Facebook Facebook Youtube Instagram Instagram

Rimanto Kaukėno paramos grupė

MailerLite