Augantis VšĮ „Gyvūnų gerovės iniciatyvos“ projektas „neBrisius.lt“

Turbūt daugelis bent kartą yra matę vaizdo įrašą, kuriame gyvūnas, sergantis reta liga, patyręs amputaciją ar atrodantis kaip piratas, yra viešinamas, siekiant įkvėpti kitus žmones priglausti tokius gyvūnus, nenuleisti rankų juos gydant ar kartais netgi išpopuliarėti. PLAČIAU

„Pozityvus dienoraštis“ puslapiuose GGI komandos narės

Projektas neBrisius.lt švenčia 4 gimtadienį

Daug gėrio ir pozityvo atnešusiam projektui neBrisius.lt jau 4 metai. Norime pasidžiaugti ir sušukti VALIO! Per šiuos metus buvo papasakota daugybė istorijų, įamžinta tūkstančiai nuotraukų ir tai tik pradžia! Gėrio užkratas stiprus, tegu jis plinta ir paliečia kiekvieno širdį! Be Jūsų nebūtų mūsų! Padėka savanoriams, pozuotojams – gyvūnams ir svarbiausia žmonėms, kurie atrado vietos likimo nuskriaustiesiems. 

Nori, kad tavo mieste atsirastų daugiau DRAUGIŠKŲ GYVŪNAMS vietų?

Didmiesčiai pilni draugiškų gyvūnams vietų, tačiau jų itin trūksta mažesniuose miesteliuose. Tad kviečiame jus tapti "Draugiški gyvūnams" ambasadoriumi savo mieste ir padėti gyvūnų augintojams bei jūsų miesto svečiams lengviau surasti draugiškas gyvūnams vietas! 

Kviečiame tave prisijungti (savanoriauti ar atlikti praktiką) ir keičiant žmonių požiūrį, apsaugoti tuos, kurie negali apsisaugoti patys. Šiuo metu ieškome:

1. Savanorio darbui su gyvūnų nepriežiūros atvejais bei žmonių konsultavimu. Patirtis nebūtina, apmokysime, bet būtinas noras ir galimybė prisidėti ilgesniam laikui (bent pusei metų). Reikalavimai - loginis mąstymas, gebėjimas rašyti sklandžiai ir gramatiškai taisyklingai bei turėti galimybę kasdien sureaguoti į užklausas.

2. Savanorių gebančių rašyti tekstus/straipsnius. Reikalavimas - tvarkingai ir gramatiškai taisyklingai rengti tekstus.

3. Savanorių, kurie gebėtų redaguoti tekstus. Reikalavimas - puikios gramatikos žinios.

 Rašyk: savanoriai@ggi.lt

Projektas “neBrisius.lt”: žmonės, priglaudę gyvūną, įsigyja patį geriausią gyvenimo palydovą

Lietuvos žmonės vis dažniau nusprendžia priglausti beglobius gyvūnus, suteikti jiems naujus namus ir šilumą. Tokias laimingas istorijas jau nuo 2014 metų įamžina VšĮ “Gyvūnų gerovės iniciatyvos” projekto “neBrisius.lt” komanda. PLAČIAU

Padėk mums padėti, 2% Parama

Skirti 2% paramą galima dviem būdais:

  • Pirmas būdas: užpildytos FR0512 formos persiuntimas VMI
  • Antras būdas: FR0512 formos pildymas internete

Užpildytos FR0512 formos persiuntimas VMI:

  • Atsispausdinkite tuščią 2 procentų formą iš šios nuorodos: FR0512
  • Pildymo pavyzdys ČIA

FR0512 formos pildymas internete:

  • Prisijunkite prie savo internetinės bankininkystės prie Valstybinės mokesčių inspekcijos EDS (Elektroninio deklaravimo sistemos) ir užpildykite FR0512_3 formą. Prisijungimo nuoroda ČIA.
  • Atidarykite ir užpildykite formą FR0512 (03) versiją.

Detalesnę instrukciją rasite ČIA, kilus klausimams galite susisiekti su VMI arba tiesiogiai su mumis. Dėkui už Jūsų laiką ir pagalbą.

VšĮ „Gyvūnų gerovės iniciatyvos“

info@ggi.lt

www.ggi.lt

Facebook
MailerLite