Rimanto Kaukėno paramos grupė

Pagalba onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams

KVIEČIAME

Jau šiandien registruok save ir draugus artėjančiam bėgimo iššūkiui ir skirk jį sunkiai sergantiems Lietuvos vaikams! Visi bėgantys su R. Kaukėno fondo bendruomene gaus dovanų specialius "Aplenkime vėžį" marškinėlius. Renginio dieną fondo palapinėje Jūsų lauks pats R. Kaukėnas su visais fondo draugais, kineziterapeutų komanda pasirūpins Jumis prieš bėgimą ir padės atsistatyti po jo, galėsite paskanauti užkandžių ir puikiai praleisti laiką specialiai įrengtoje poilsio zonoje!

DAUGIAU APIE ŠIĄ INICIATYVĄ

SUNKIAI SERGANČIŲ VAIKŲ SVAJONĖS!

Karina, 14 m. Mergaitei yra diangnozuotas galvos smegenų auglys. Šiuo metu Karinai yra atliekamas chemoterapinis gydymas. Karina svajoja apie išmanųjį telefoną "Samsung".

Ieva, 12 m. Ievai buvo diagnozuotas piktybinis auglys, buvo pašalinta viena kiaušinė. Mergaitė svajoja apie profesionalų fotoaparatą.

Augustė, 8 m. Mergaitei diagnozuotas smegenų kamieno auglys. Augustė svajoja apie elektrinį paspirtuką.

Dėl galimybės išpildyti svajonę, prašome kreiptis el. paštu info@kaukenoparama.lt

REIKALINGA PAGALBA

Medikamentai Giedriui

Jau daug metų sveikatos specialistai, RK paramos grupė ir Jūs, mielieji, globojame berniuką vardu Giedrius. Vaikinui kas kelis mėnesius visi kartu aprūpiname nekompensuojamus medikamentus, kurie padeda jam kovoti su sunkia liga. Džiaugiamės, kad vaistų dėka, berniukas jaučiasi vis geriau!

Kviečiame visus prisidėti ir padovanoti jam sveikatos ir vilties pasveikti. 

SKAITYTI DAUGIAU

SVAJONĖS, KURIOS PILDOSI

J. Valančiūno ir R. Kaukėno vizitas pas Vilių

Rugpjūčio 30 d. Vilniaus Santaros ligoninėje besigydantys vaikai sulaukė ypač didelės staigmenos - juos aplankė krepšininkai Jonas Valančiūnas ir Rimantas Kaukėnas! Žaidėjai apsilankė vedami vaiko vardu Vilius svajonės! Nešiojamas kompiuteris, unikalūs J. Valančiūno marškinėliai su autografu ir dar daugiau dovanų vakar laukė mažojo paciento!

Viliui yra diagnozuota Ewingo Sarkoma. Nuo tos dienos, kuomet buvo išgirsta baisi liga, vaikas jau tris savo gimtadienius praleido ligoninėje. Pirmasis gydymas nebuvo sėkmingas, liga atsinaujino. Berniukas jau yra ištvėręs dešimtis chemoterapijos kursų, dvi sudėtingas operacijas, spinduliavimus...Laimei, prieš kelias dienas vaikas sulaukė gerų naujienų - pakartotinas gydymas baigtas ir jis gali keliauti namo!

Dėkodamas už rūpestį vaikais, 13-metis Vilius savo laiške pasakojo ir apie savo svajones, kurios deja šeimai šiuo metu yra neįperkamos.

Dėkojame Jonui Valančiūnui už nuoširdumą, už norą padėti vaikams, už dėmesį, kuri dovanoji mažiesiems. Geros emocijos, pasak sveikatos specialistų yra vienas iš būdų greičiau sveikti, tad to ir palinkėsime Viliui bei visiems vaikams!

Viliaus svajonė buvo išpildyta už vasario mėnesį vykusio labdaringo vakaro metu surinktas aukas. Dėkojame visiems, kurie ta kartą aukojo vaikams, dėkojame "Topo centras" ir jo vadovui Aurelijui Rusteikai už pagalbą išpildant vaikų svajones turėti išmaniuosius įrenginius!

Video medžiaga: Arminas Vareika

Išsipildžiusi Beno svajonė ir netikėtas krepšininkų vizitas

Dalinamės smagiomis akimirkomis iš 16-mečio Beno svajonės išpildymo. Rugpūčio 17 d. broliai krepšininkai Mindaugas Kuzminskas ir Saulius Kuzminskas aplankė Beną ir išpildė jo svajonę turėti išmanųjį telefoną!

Vaikinui yra diagnozuotas III stadijos vėžys, bet apsilankymo metu jo akyse matėme stiprybę, drąsą ir atkaklumą, tad tikime ir nuoširdžiai linkime, kad Beno sveikata kuo greičiau tasytųsi ir šis sunkus gyvenimo periodas liktų užmarštyje! Vaikinas yra labai konkretus bei turi puikų humoro jausmą, tad abi pusės greitai rado bendrą kalbą.

Palinkėkime Benui stiprybės ir kuo daugiau džiugių akimirkų!

Iš visos širdies dėkojame Mindaugui ir Sauliui už vaikų svajonių išpildymą ir dėmesį, kuris jiems kas kart tampa dar didesnė dovana!

Ačiū "Topo centras" ir šios įmonės vadovui Aurelijui Rusteikai už galimybę greitai ir su didelėmis nuolaidomis aprūpinti vaikus išsvajotais ir jiems reikalngais prietaisais.

Už akimirkų įamžinimą ir visokiaripą pagalbą dėkojame Arminui Vareikai. 

Jaunojo DJ svajonių išsipildymas

Rugpūčio 16 d. išsipildė ir Gyčio svajonė, kuomet jį aplankė vienas geriausių DJ Lietuvoje Jonas Nainys ir fondo steigėjas Rimantas Kaukėnas. Žodžių čia daugiau nereikia - tai vaikas, kuris savo šypsena gali nugalėti pasaulį! Onkologine liga sergantis berniukas svajoja apie DJ karjerą, kuri mes net neabejojame bus labai sėkminga, o gerbėjai turės pakovoti dėl vietos norint pasiklausyti jo muzikos!

Nuoširdžiai dėkojame Jonui už vizitą, kuris tikrai įkvėpė šį kovotoją atkakliai siekti savo tikslo!

Gyčio svajonė turėti išmanųjį televizorių buvo išpildyta už vasario mėnesį vykusio labdaringo renginio metu surinktų aukų. Didelis Ačiū mūsų bendruomenei, kuri palaiko mūsų veiklą ir prisideda prie štai tokių nuostabių akimirkų!
Taip pat dėkojame "Topo centras"  ir jo vadovui Aurelijui Rusteikai už visokiariopą pagalbą įgyvendinant vaikų svajones turėti išmaniuoius prietaisus!

Video medžiaga: Arminas Vareika

Rimanto Kaukėno vizitas pas Ernestą

Linkėdamas didžiausios sveikatos fondo steigėjas Rimantas Kaukėnas aplankė be galo stiprų ir labai pozityvų vaikiną Ernestą! Visai neseniai išpildėme Ernesto svajones, na, o šį kartą vaikinas tiesiog norėjo susitikti ir pabendrauti su R. Kaukėnu, tad suskubome į pasimatymą.

Džiaugiamės galėję bent šiek tiek praskaidrinti Ernestui nuotaiką padovanodami jam ir legendinio krepšininko Žydrūno Ilgausko karjeros metu atstovaujamo krepšinio klubo atributikos.

Ernestai, mes su tavimi! Būk ir toliau toks stiprus ir žvelk į priekį su užsidegimu - tikime, kad įveikti didžiausią priešą tu tikrai gali!

Deividui į namus pristatytas išsvajotas dviratis

Norime pasidžiaugti, kad Velomaratono metu gimusi idėja išpildyti Deivido svajonę turėti dviratį jau saugiai ir su dideliu džiaugsmu pasiekė berniuką Rokiškyje. Rugpjūčio mėnesį iš karto po praėjusio Velomaratono "Antaris team" atstovai Algirdas Ramaška ir Gabriel Martinkevič nuvyko pas berniuką į namus Rokiškyje ir įteikė jam išsvajotą dovaną, kurią kartu su "Velonova"  pasirūpino nereali dviratininkų komanda! 

Deividui būnant vos 2,5 metukų buvo diagnozuotas smegenų vežys. Vaikinas praėjo visus chemoterapijos kursus, auglio operacija nėra galima, nes jis yra ant regos nervo, tad apsilankymai ligoninėje kas kart tampa tikru psichologiniu išbandymu ir vaikui, ir jo mamai.
Pasak 14-mečio berniuko mamos, Deividas yra labai energingas, aktyvus, mėgsta laiką leisti lauke, bendrauti su žmonėmis, padėti kitiems. Šeimos finansinė padėtis yra iš ties labai kebli, tad dviratis ilgą laiką liko tik svajonė...

"Vaikas buvo labai laimingas, papasakojom jam šiek tiek apie važiavimu dviračiu subtilybes, o mama net ir obuolių pyragu pavaišino..." , - apie šiltą priėmimą įspūdžiais dalinosi A. Ramaška ir G. Martinkevič.

Norime nuoširdžiai padėkoti "Antaris Team" ir "Velonova" už svajonę, kuri tikime bus labai naudojama šiltomis dienomis! Linkime Deividui neblėstančios šypsenos veide ir smagių pasivažinėjimų dviračiu! 

 

SUTEIKTA PAGALBA

Daniilo gydymas Šveicarijoje

Mes turime puikių naujienų iš mažojo Daniilo gydytojų, kurie deda visas pastangas, kad vaiko regos auglys mažėtų ir jis galėtų matyti likusia akute! Po dviejų vizitų rugpjūčio mėnesį pas profesorių Šveicarijoje, atlikus kelis gydymus lazeriu buvo nustatyta, kad piktybinis navikas susitraukė dar 0,4 mm. Šiandien dieną nuo gydymo pradžios, Daniilo auglys susitraukė daugiau nei per pus, o rega viena akute vis gerėja! Gydymo pradžioje auglys siekė 2,2 mm, o dabar 0,8 mm. Tiek užsienio specialistai, tiek mes džiaugiamės gerais rezultatais ir tikime stebuklu!

Pasak vaikučio mamos, Daniilas šiek tiek pavargsta, nes kelionės yra dažnos, o ir gydymo procesas yra intensyvus. Tačiau, geros naujienos leidžia tikėti, kad vaikas galės įveikti šią ligą, tad to ir palinkėkime šiam kovotojui!

Nuoširdžiai dėkojame visiems, kurie prisidėjo prie "Southwestern Advantage Lietuva" studentų iniciatyvos, išgirdo siaubingą berniuko istoriją ir aukojo. Visų Jūsų dėka mes galime pasirūpinti šeimos kelionėms į Šveicariją!

DAUGIAU APIE DANIILO GYDYMO PROCESĄ

Fondas ir toliau rūpinasi mažyle Elija

Esame laimingi galėdami pažinti ir rūpintis gražuole Elija.

Šį kartą fondas už "Southwestern Advantage Lietuva" studentų iniciatyvos metu surinktas aukas nupirko mergaitei specialius batukus, kurie leis mergaitei tvirčiau statyti kojas ant žemės. Piktybinį galvos naviką turinti mergaitė turi labai daug sveikatos problemų - yra sutrikusi koordinacija, specialistai teigia, kad einant mergaitei labai sukasi galva, neseniai Elijai yra pripažintas aklumas. Daug gydymų praėjusios mažylės bendra savijauta šiandien dieną yra stabili, tačiau sunki liga neleidžia atsipalaiduoti bei kiekvieną dieną priverčia kovoti....

Norime padėkoti visiems, kurie 2017 metų vasarą prisidėjo prie pagalbos Elijai. Jūsų parama šiai šeimai yra labai svarbi!

RENGINIAI

Labdaringas renginys "Laimės Akimirkos"

„Laimės akimirkos“ – kiekvienam jos būna kitokios, bet vaikams, kurie kiekvieną dieną kovoja dėl savo gyvybės, jos įžvelgiamos paprastuose dalykuose. Būtent su tokia žinute Rimanto Kaukėno paramos grupė kvietė savo bendruomenės narius atvykti į labdaringą renginį, kuriame savo šiluma ir dėmesiu vieni kitiems dalinosi tiek paramos nestokojantys svečiai, tiek su sunkiomis ligomis kovojantys vaikai.

Rugpjūčio 25 d. Užutrakio dvaro prieigose vyko labdaringas renginys, skirtas padėti sunkiai sergantiems Lietuvos vaikams. Renginio metu nuoširdų „Ačiū“ tarė ir apie „Laimės akimirkas“ kalbėjo mūsų didvyriai – vaikai, kurie nepasiduoda ir tik su kilnios visuomenės pagalba gali kovoti su sunkiomis ligomis. Kartu su garsiomis Lietuvos moterimis Jurgita Lukauskiene, Tatjana Lavrinovič, Raminta Babrauskiene, Inga Stumbriene, Vaida Grikšaite-Česnauskiene ir Solveiga Mykolaityte jie pristatė dizainerio Egidijaus Rainio kurtas progines sukneles ir dovanojo susirinkusiems savo šilumą.

SKAITYTI DAUGIAU

Velomaratonas 2018

Rugpjūčio 19 d. praūžė nuostabus sporto renginys "Velomaratonas 2018", kuriame už sunkiai sergančius vaikus važiavo ir "Aplenkime vėžį" komanda! 

Norime nuoširdžiai padėkoti visiems, kurie tą dieną skyrė kovai su vėžiu ir paramą mažiesiems pacientams išreiškė per sportą!

Dėkojame Velomaratono organizatoriams, kad priėmėte mus į savo bendruomenę.Ačiū mūsų rėmėjams "Avia Solutions Group" ir UAB "Diktum" atstovams už paramą vaikams ir mūsų iniciatyvų palaikymą! Ačiū mūsų savanoriams, kurie visada yra šalia ir pasiruošę ištiesti pagalbos ranką! Didelis Ačiū profesionaliems kineziterapeutams, kurie už auką vaikams dovanojo galimybę dalyviams pasiruošti ilgoms distancijoms ir atgauti jėgas po jų.

Kartu mes galime daryti stebuklus ir "Aplenkti vėžį"!

Už akimirkų įamžinimą nuoširdžiai dėkojame nuostabiam fotografui Valentinas Ryckovas

DAUGIAU AKIMIRKŲ

INICATYVOS

Akcijos "Spalvotas Pleistriukas" įgyvendinimas

Rimanto Kaukėno paramos grupė džiaugiasi šiais metais galėjusi padėti įgyvendinti Lietuvos Respublikos Generalinio konsulato Niujorke ir Aistės Furajevaitės inicijuotą akciją „Spalvotas pleistriukas“, kurios metu Lietuvos išeiviai gyvenantys ne tik Niujorke, bet ir kitose Amerikos valstijose galėjo prisidėti prie pagalbos sunkiai sergantiems Lietuvos vaikams dovanodami jiems spalvas. Akcijai neliko abejingos Lietuvių bendruomenės ir Lituanistinės mokyklos ne tik iš visų Amerikos kampelių, bet ir Vokietijos bei Lietuvos!

Pleistriukus pristatėme į Santaros ligoninės ir Kano klinikų vaikų onkologijos skyrius, kur spalvotus pleistriukus priėmė ten su vaikais kiekvieną dieną dirbančios seselės ir mažieji kovotojai. Pasak sveikatos specialistų, ši rodos paprasta smulkmena tikrai daug reiškia ilgame gydymo procese, vaikai ne taip bijo ilgų procedūrų, o ir po jų galiausiai išeina su šypsena.

Nuoširdžiai dėkojame Aistei ir visiems, kurie prisijungė prie šios gražios idėjos įgyvendinimo ir tokių būdu dovanoja vaikams šypsenas!

Video: Arminas Vareika

Nuotrauka: Vytautas Mikaitis

U16 LT merginų krepšinio rinktinė pradžiugino vaikus ligoninėje

Rugpjūčio 23 d. LSMU KK Vaikų ligų klinikoje vaikai sulaukė puikių svečių! Čia juos aplankė U16 LT merginų krepšinio rinktinė!

Norime nuoširdžiai padėkoti žaidėjoms, kad net įtemptoje čempionato dienotvarkėje radote laiko vaikučiams ir dovanojote jiems savo dėmesį ir šilumą! Vaikai sulaukė ir išskirtinių dovanų - merginos kiekvienam pacientui įteikė po krepšinio kamuolį su parašais ir specialius rinktinės marškinėlius!

Sportas suburia žmones kilniam tikslui

Pirmąjį rugpjūčio savaitgalį Neringoje praūžė paplūdimio teniso turnyras, kuriame netrūko emocijų, azarto ir paprasto nuoširdumo - renginio dalyviai ne tik varžėsi dėl nugalėtojo titulo, bet ir aukojo mūsų fondo globojamiems vaikams!

Norime nuoširdžiai padėkoti visiems, kurie tą dieną įrodė, kad padėti mažiesiems galime įvairiais būdais! Smagu, kad mes galime būti vieningi ir per sportą skleisti svarbią žinutę visuomenėje!

Trumpuoju numeriu 1482 paskambinę arba parašę SMS su tekstu "parama vaikams" Jūs paaukosite 3 eurus, kurie bus tikslingai panaudoti suteikiant reikiamą pagalbą sunkiai sergantiems Lietuvos vaikams.

Let's Join the Fight Together

Kovoti! Nepasiduoti! Laimėti! Prisijunkite bendrai kovai ir Jūs.

MARŠKINĖLIAI

BENDRUOMENĖ

Lewben Art Foundation

Džiaugiamės gražia draugystės pradžia su "Lewben Art Foundation", kuri virs kilniais darbais vardan sunkiai sergančių Lietuvos vaikų! Dėkojame Jums už pasitikėjimą ir galimybę kartu kurti šviesesnę mažųjų pacientų ateitį!

RS Construction and Property

Didelį Ačiū tariame įmonės "RS Construction and Property" Services LTD" savininkui Raimundui Zibudai  už svarią paramą, kurią skyrėte pagalbai sunkiai sergantiems Lietuvos vaikams! 

Tikime, kad kartu įgyvendinsime daug gražių iniciatyvų ir pagalba vaikams virs mažais ir dideliais stebuklais!

DAUGIAU AKIMIRKŲ

ATRIBUTIKA

Naujiena - marškinėliai su krepšininko Jono Valančiūno atvaizdu

Džiaugiamės galėdami pranešti, kad pas mus jau atkeliauja naujieji fondo marškinėliai su NBA krepšininko ir LTU rinktinės žaidėjo Jono Valančiūno atvaizdu.  J. Valančiūnas visada palaiko mūsų fondo veiklą bei yra daug kartų pradžiuginęs mažuosius ligoniukus, na o šį kartą palaikymą jis išreiškia būtent taip.

Visos už marškinėlius surinktos aukos atiteks mūsų globojamiems sunkiai sergantiems Lietuvos vaikams-med. įrangos ir medikamentų aprūpinimui, svarbių gydymų ir operacijų įgyvendinimui bei vaikučių slaptų svajonių išpildymui! Auka už marškinėlius - 20 eurų.

Išankstiniai užsakymai priimami info@kaukenoparama.lt

Nauja pasaka vaikams "Taip tyčia"

Nauja pasaka vaikams “Taip tyčia” jau laukia mužųjų skaitytojų! 

Taip tyčia - pasakymas, atkeliavęs iš vaikystės. Jis reiškia, kad tai, apie ką bus kalbama, ištikrųjų yra. Pavyzdžiui, aš tau sakau, kad esu bitė, o tu - dramblys, kuriam ką tik įkandau į straiblį. Ką tu darysi?

“Dauguma šios knygos situacijų yra apie miegą ar sapnus. Gal todėl, kad piešiau vakarais. O gal todėl, kad sapnų pasaulis labai įdomus” , - apie knygą sakė jos autorė ir iliustratorė Vanda Padimanskaitė.

Už 7 eurų auką sunkiai sergantiems vaikams Jūs iš naujo atrasite neįkainojamus vakarus su savo mažaisiais, kuomet galėsite nusikelti į sapnų pasaulį! 

Užsakymai priimami el.paštu info@kaukenoparama.lt

"Elvyra Design" auskarai ir segės

Talentingosios papuošalų dizainerės Elvyros Monginienės kurti auskarai ir segės "GĖRIO MUSIUKAI". Būkime gražios ne tik išore, bet ir vidumi.

PIRKTI

Pasakos vaikams

Vandos Padimanskaitės pasakos vaikams: „Taškuota pasaka“ ir "Gauruota pasaka".

PIRKTI

Dizainerio A. Pogrebnojaus marškinėliai ir suknelės

Dizainerio Aleksandro Pogrebnojaus 2016 m. pavasario-vasaros kolekcijoje suknelės margintos skirtingų laikotarpių tapybos bei vitražų darbų fragmentais, todėl kiekvienas suknelės modelis yra unikalus. 

PIRKTI

Marškinėliai - R. Kaukėnas

R. Kaukėno paramos grupės marškinėliai su Rimanto Kaukėno atvaizdu. Auka už marškinėlius -  20 eurų.

PIRKTI

Marškinėliai - M. Kuzminskas

R. Kaukėno paramos grupės marškinėliai su Mindaugo Kuzminsko atvaizdu. Auka už marškinėlius -  20 eurų.

PIRKTI

SOCIALINIAI TINKLAI

Facebook Facebook Youtube Instagram Instagram
UŽSIPRENUMERUOTI NAUJIENLAIŠKĮ

Rimanto Kaukėno paramos grupė

MailerLite