سلام عزیز

امیدوارم حالتون خوب باشه

هیوا هستم از سایت ایران فلوئنت (IranFluent.com).

این ایمیل و تمام ایمیلها و پیامهای ما فقط برای کسانی ارسال می‌شوند که خودشون از طریق سرچ گوگل یا معرفی دیگران وارد سایت ایران فلوئنت شدن و ایمیل و شماره تلفن خودشون رو در سایت ایران فلوئنت وارد کردن (برای استفاده از دوره‌ رایگان یا منابع دیگه).

اگر سایت ما یادتون نیست یا دیگه یادگیری زبان انگلیسی دغدغه تون نیست می‌تونید روی گزینه انصراف در پایین همین ایمیل کلیک کنید تا دیگه ایمیل و پیامی براتون ارسال نشه و مزاحمتی از سمت ما براتون ایجاد نشه.

احتمالاً شما هم مثل بقیه، تلاشهای زیادی برای یادگیری زبان کردید اما به نتیجه و سطحی که میخواهید نرسیدید.

برای همین احتمالاً هنوز هم دارید یه کارهایی برای بهبود سطح زبانتون میکنید. 

از طرفی، معمولاً اوایل سال که برنامه‌ریزی میکنیم به اولویتهای اصلیمون فکر میکنیم، بیشتر زبان میخونیم یا کارهای مختلفی برای بهبودش انجام میدیم. شاید شما هم، مخصوصاً در این دو ماه کارهایی در این زمینه انجام داده باشید.

برای مثال ممکنه (مثل علی) کتابهای امریکن فایل یا 504 رو بخونید:

یا مثل رکسانه کلاسهای ترمیک برید و کتابهای آکسفورد رو بخونید:

یا صرفاً اپلیکیشنهایی رو نصب کرده باشید یا یه سری پیج اینستاگرام رو فالو کنید.

 

فکر کنم موافق باشید که اکثراً این تلاشهای پراکنده، ما رو به هدف و نتیجه‌ای که می‌خواهیم نمیرسونن. فایده دارن اما کافی نیستن.

تلاش ما این هست که در این زمینه اگه کمکی از دستمون بربیاد، براتون انجام بدیم.

برای اینکه بتونیم کمکتون بکنیم نیاز داریم اطلاعات بیشتری از مخطابهامون از جمله شما داشته باشیم. سوالاتی مثل این:

شما الان برای بهبود زبانتون، دقیقاً چکار دارید می‌کنید؟

 برای اینکه از مخاطبهامون شناخت بیشتری داشته باشیم، خیلی دنبال جواب چنین سوالاتی هستیم. اگه شناخت بهتری داشته باشیم، با زحمت کمتر میتونیم خیلی موثرتر فعالیت کنیم. به همین دلیل، خیلی به جوابهای شما نیاز داریم (از شما چه پنهون، میخواهیم فعالترهارو هم بشناسیم).

برای همین از شما می‌خواهیم که جواب این سوال رو در جواب همین ایمیل برامون بنویسید و بگید که این روزها و هفته‌ها چه کاری (هر چند کوچک) دارید برای بهبود زبانتون انجام میدید؟

برای اینکه شما رو هم تشویق کنیم که جواب بدید دو مشوق هم در نظر گرفتیم:

1) " اینطوری کمی بهتر انجامش بدید"

در جواب شما، یک منبع یا روش تکمیلی در اختیارتون میگذاریم که کاری که میکنید رو با کیفیت بیشتری انجام بدید.

برای مثال، در جواب پیام اول (علی) که گفته داره 504 و امریکن فایل میخونه، منابع خیلی بهتری رو برای کلمات معرفی میکنیم (مثلاً لیست 2000 و 5000 کلمه رایج انگلیسی) یا یادش میدیم که همون 504 رو با کیفیت خیلی بهتری بخونه (مثلاً با ارائه فلش‌کارتهای آماده و رایگان برای 504 همراه با تلفظ).

2) سه میلیون تومان جایزه نقدی

به قید قرعه به هفت نفر هدیه نقدی تقدیم میکنیم: نفر اول یک میلیون تومان، دو نفر بعدی هر کدام 500 هزار، چهار نفر بعدی هر کدام 250 هزار

اسم و جواب و اسکرین‌شات برنده‌هارو هم در ایمیلهای بعدی اعلام میکنیم.

عذرخواهی میکنم بابت طولانی شدن صحبتهام

و ممنونم بابت وقتی که گذاشتید

هیوا

هیوا شم
ایران فلونت
support@iranfluent.com

پی‌نوشت  : 

پس اگه 1) میخواهید کاری که دارید برای بهبود زبانتون میکنید رو بهتر انجام بدید و 2) یکی از هفت نفر برنده هدیه نقدی ما (مجموع: 3 میلیون تومان) باشید، 1-2 دقیقه وقت بگذارید و در جواب این ایمیل بگویید که دقیقاً برای بهبود زبانتون الان چه کارهایی دارید انجام میدید؟