Latvijas Universitātes fonds sveic ar jaunu sākumu!

Vai Tu atceries savu pirmo dienu augstskolas solā? Jauna pieredze, entuziasms, bet arÄ« daudz nezināmāā€¦ Lai arÄ« esi absolvents, septembris vienmēr saistÄ«ties ar jaunu sākumu. ArÄ« Latvijas Universitātē (LU) ir iesācies 2018./2019. akadēmiskais gads, kad studenti un mācÄ«bspēki vai nu aizsāk, vai turpina pētniecÄ«bas projektus. Vairāk kā 100 perspektÄ«vākie un daudzsoloŔākie studenti tāpat kā Tu drÄ«zumā saņems mecenātu stipendijas. Atbalsts vienmēr ir svarÄ«gs ā€“ sniegts citam vai saņemts no lÄ«dzcilvēka. Turpini atbalstÄ«t un spēcināt LU ar savu lojalitātes ziedojumu arÄ« turpmāk!

Atbalsti kādu studentu jau tagad!

Ziedojumu vākÅ”ana stipendijai ā€œCeļamaizeā€

Pirmais gads Latvijas Universitātē ir svarīgs stūrakmens gan tālākajām studijām, gan nākotnes iespējām un izvēlēm personīgajā, akadēmiskajā un profesionālā dzīvē.

Stipendija sniegs iespēju finansiāli atbalstīt vairākus talantīgus, mērķtiecīgus un centīgus LU pirmkursniekus, kuriem, absolvējot 12. klasi, ir izcilas sekmes mācībās un augsti sasniegumi arī citās aktivitātēs ārpus mācību darba.

ZIEDOT

Atbalsts Latvijas jaunajiem zinātniekiem

Å is ir ieguldÄ«jums jaunu, zinātkāru un neatlaidÄ«gu jaunieÅ”u-pētnieku darbÄ«bai Å”obrÄ«d un nākotnē. Atbalsta saņēmēji bÅ«s jaunieÅ”i, kuri jau sākuÅ”i savu lÄ«dzdalÄ«bu labākas Latvijas veidoÅ”anā un attÄ«stÄ«bas veicināŔanā nozarē, kas ir viņu aicinājums.

Stipendijas mērÄ·is ir atbalstÄ«t Latvijas jaunos pētniekus eksakto, humanitāro un sociālo zinātņu jomā, lai veicinātu Å”o nozaru un ar tām saistÄ«tās zinātnes uzplaukumu.

ZIEDOT

Sāksim laika atskaiti līdz LU 100. gadadienai balles noskaņās

LU Akadēmiskā balle jau tradicionāli ir LU dzimÅ”anas dienas svinÄ«bu krāŔņākais pasākums. Viesus laipni sagaidÄ«s un ballē uzrunās tās namatēvs LU rektors prof. IndriÄ·is Muižnieks: ā€œLU Akadēmiskā balle ir gada nozÄ«mÄ«gākais pasākums, kurā ne tikai godinām mÅ«su Alma mater jubileju, bet arÄ« svinam akadēmisko izcilÄ«bu un panākumus. Å Ä« gada balle bÅ«s Ä«paÅ”i nozÄ«mÄ«ga, jo tajā atzÄ«mēsim mÅ«su valsts simtgadi, kā arÄ« sāksim laika atskaiti lÄ«dz LU 100. dzimÅ”anas dienai. Tāpēc pasākuma programma bÅ«s Ä«paÅ”i krāŔņa un mākslinieciski augstvērtÄ«ga.ā€

PIRKT BIĻETI

Nodibinājums ā€œLatvijas Universitātes fondsā€ darbojas kopÅ” 2004.gada un ir respektabla filantropijas organizācija, kas rÅ«pējas par izciliem, centÄ«giem studentiem, maÄ£istrantiem, doktorantiem, pedagogiem, zinātniekiem, kā arÄ« atbalsta izcilus izglÄ«tÄ«bas, zinātnes, sporta un kultÅ«ras darbiniekus un projektus sadarbÄ«bā ar izglÄ«tÄ«bu atbalstoÅ”iem mecenātiem un partneriem.

"Latvijas Universitātes fonds", nodibinājums

Adrese: K.Barona iela 49-24 (2.ieeja, 3.stāvs), Rīga, LV-1001

Telefons:Ā  +371 20127040

E-pasts: fonds@fonds.lv

Ā 

www.fonds.lv | ziedot.lu.lv

Linkedin
MailerLite